Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kisbaba elvesztése
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Zéká
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 06. 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana !
Köszönöm !!! Smile

Engedjem el ? ... és hogy kell azt csinálni ?

Ő a lelkem és szívem hatalmas része. Vágytam rá, küzdöttem érte, 9 hónapig a pocakomban ficánkolt, megszültem és 5 napig mit sem sejtve imádtam, tápláltam. Most pedig itt a "kisszoba" frissen festve, új bútorral, kiságy, babakocsi, a szekrény tele babaruhákkal ... Ami maradt az pedig egy hatalmas űr, fájdalom és egy csöpp sír a temetőben. A családom "zarándokhelye". Mi pelus helyett mécsest vásárolunk ... Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 06. 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zéká írta:
Kirana !
Köszönöm !!! Smile

Engedjem el ? ... és hogy kell azt csinálni ?

Ő a lelkem és szívem hatalmas része. Vágytam rá, küzdöttem érte, 9 hónapig a pocakomban ficánkolt, megszültem és 5 napig mit sem sejtve imádtam, tápláltam. Most pedig itt a "kisszoba" frissen festve, új bútorral, kiságy, babakocsi, a szekrény tele babaruhákkal ... Ami maradt az pedig egy hatalmas űr, fájdalom és egy csöpp sír a temetőben. A családom "zarándokhelye". Mi pelus helyett mécsest vásárolunk ... Crying or Very sad

Igen!, engedd el! ...hogy kell csinálni? szívessen segítek ha igényt tartasz rá.
Tudom, hogy vágytál rá...az okkult tudományokban ilyenkor azt szokták mondani a lélek eltévedt, még nem volt itt az idő, hogy megérkezzen hozzád.
Vissza fog térni, ha felkészültél rá.
A Te döntésed mikor állsz készen arra, hogy a babaszobát átalakítsd más jellegúvé. A Te döntésed mit teszel a bútorokkal, a ruhákkal.
Valamit amit mondanod kell számára írd meg egy papírra és vidd ki a temetőbe.
Sírj, zokogj mert jogod van gyászolni, ha úgyvéled készen állsz arra, hogy elengedd ami nem azt jelenti, hogy elfeledd mosd le könnyeidet.
Mosolyogj a szívedből a gyermekekre...a többit majd privátba ha kéred a segítségemet.

Áldás!
Holdasszony Smile
liliomszal
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 06. 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Először is köszönöm Kirana a kedves szavakat!
A kép nem tudom miért nem jön át, pedig a leirás szerint csinálom. Egy siró szem. ÁTjött a fájdalmad és ha nem is tudom teljesen átérezni sejtelmem van róla. Hidd el én is megjártam a saját poklomat. Nem volt jó! Én már ott tartottam hogy a saját tesóm gyerekét nem tudtam megnézni! NEm tudtam szivből örülni az ő boldogságuknak annyira belesüllyedtem a saját bánatomba.
Olyasmit szerettem volna irni neked én is amit Kirana irt. Nem kell elfeledned, nem is lehet azt ami veletek történt, ahhoz is túl korán hogy túl lépj rajta. de a baba lelkét nem szabad magadhoz kötnöd a bánatoddal, neki tovább kell mennie és talán újra ti lesztek azok akikhez leszületik. A sirban csak a teste van. Nehéz a hiányt feldolgozni!
Nem tudok neked mást adni a vigasztaló szavakon kivül és tudom azt is nehéz fogadni, hiszen a fájdalmat nem csökkenti.
Az egyik lombik után a hcg teszt karácsony elé esett pár nappal, azt hittem az lesz életem legszebb Karácsonya... nem lett.. egy néni aki szintén kisért valakit nem szólt mikor könnyes szemmel jöttem ki a laborból csak a vállalra tette a kezét. Nem tudom ki volt, csak jól esett az együttérzése... az ő ismerősének se sikerült..Irigyeltem azokat akiknek elsőre másodikra sikerült, többen köztünk már szülni mentek amikor én még mindig sorban álltam a lehetőségre hogy babám legyen.. aztán feladtam, belefáradtam azt hittem itt a vég. De új nap ébredt és kaptam új reményt. Nem hittem volna!

Ne zokogj a síromnál,hisz nem vagyok ott.
Én nem alszom ott.
Ezer szélként szaladok,
szölő fürtön fény vagyok,
lettem őszi zápor,
pirkadat mely lágyan táncol,
gyors madár az égen távol.
Ne zokogj a síromnál,
hisz nem vagyok ott.
Nem vagyok halott.

/ismretlen indiai szerző/

Petőfi vers:

"Halhatatlan a lélek, hiszem,
De más világba nem megy át,
Csak itt lenn a földön marad,
A földön él és vándorol.
Többek közt én, emlékezem,
Rómában Cassius valék,
Helvéciában Tell Vilmos,
Párizsban Desmoulins Kamill...
Itt is leszek tán valami. "
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
liliomszal
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 06. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy másik gondolat amelyet az keltett fel hogy a lélek nincs felkészülve.

Páromnak álmában megjelent a nagymamája egy mesekönyvvel az oldalán. Ő megkérdezte tőle, hogy miért nincs gyerekünk? A válasz az volt, hogy: mert nem vagytok rá felkészülve!
Ezt elmesélte nekem amin nagyon kiakadtam! Arra gondolva, hogy mások akiknek tizenévesen és sok gyerek megy fel vannak rá készülve? És utólag átgondolva hogy mennyi mindent tanultam azóta,megértem, és talán ezt az életszemléletet és ismeretanyagot kell majd átadnom ennek a kis léleknek, mert én igy tekintek rá, talán öregebb a lelke mint az enyém, de általam jött e világra. Mert megérdemeltem, hogy anyja legyek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 06. 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

liliomszal írta:
Zéká írta:
Sieglinde !
Átgondolva amit írtál nekem igazad van. Igazad lehet.
A helyzet az, hogy nálam elvileg fizikai képtelenség, hogy természetes úton babám legyen. Persze hallottunk már rengeteg csoda-történetről, csakhogy a csodák mindig mással történnek. Ennek ellenére egy részem nagyon bízik ebben, a másik énem pedig, aki két lábbal a földön jár (vagy túl pesszimista ?), inkább bízik a szakértelemben.
Arra pedig, hogy iktassam ki a "görcsös igyekezet"-et, már képtelen vagyok. Régóta, de a történtek óta meg pláne. Nekem az nem fog menni, maximum ha már szervezetem feladja. Abba pedig bele sem merek gondolni.
Lényeg: bízok az én Angyalkámban, hogy majd segít, bízok az orvosomban és bízok a párom az és én akaraterőmben. ... és remélem, hogy végre megszán a "felsőbb hatalom".

sziasztok!
régen jártam már e fórumba , de valami idevezérelt. NEm tudtam eldönteni, hogy irjak-e, de erre a csoda mondatodra reagálnom kell.
Mégpedig azért mert én is ezt gondoltam.
Szóval a mi történetünk. sokáig nem akartunk babát, aztán sok minden történt és amikor akartunk nem lehetett. az okát nem tudták. Eljutottunk addig, hogy lombik. első, nem sikerült, 2. nem volt mit beültetni, túlstimuláltak. aztán jött a többi. 3-4-5-6-7- 8. Persze közbe sok -sok hónap és év telt el.Az utolsónál megtapadt a baba , de elment.
Később ezta verset találtam.

Reményik Sándor: Kegyelem

Először sírsz.
Azután átkozódsz.
Aztán imádkozol.
Aztán megfeszíted
Körömszakadtig maradék-erődet,
Akarsz, egetostromló akarattal -
S a lehetetlenség konok falán
Zúzod véresre koponyád.
Azután elalélsz.
S ha újra eszmélsz, mindent újra kezdesz.
Utoljára is tompa kábulattal,
Szótalanul, gondolattalanul
Mondod magadnak: mindegy, mindhiába:
A bűn, a betegség, a nyomorúság,
A mindennapi szörnyű; szürkeség
Tömlöcéből nincsen, nincsen menekvés!

S akkor - magától - megnyílik az ég,
Mely nem tárult ki átokra, imára,
erőre;, akarat, kétségbeesés,
Bűnbánat - hasztalanul ostromolták.
Akkor megnyílik magától az ég,
S egy pici csillag sétál szembe véled,
S olyan közel jön, szépen mosolyogva,
Hogy azt hiszed: a tenyeredbe hull.

Akkor - magától - megszűnik a vihar,
Akkor - magától - minden elcsitul,
Akkor - magától - éled a remény.
Álomfáidnak minden aranyágán
Csak úgy magától - friss gyümölcs terem.

Ez a magától: ez a Kegyelem.

Ekkor jött egy ember, aki megmutatta hogy más a világ amilyennek gondolom és csodák vannak. Én is azt hittem hogy a csodák mással történnek. Még eltelt sok sok hónap amikor jött egy másik ember, egy szellemgyógyász aki megmutatta az utat. Veszteni valónk nem volt, mentünk hozzá, és vártam a csodát. Nem jött, és akkor azt mondtam, hogy jó rendben Elfogadom ha nem lehet gyerekem, de ha én vagyok a kis szikra belőled és Te azt akarod amit én, és én gyereket akarok akkor lesz. A következő ciklusban álmot láttam amiben közölték velem hogy babát várok. Még akkor sem hittem! De igaz volt! Végre 10 év után. Végig feküdtem. Megkérdeztem a baba lelkét hogy milyen nevet választ. Az Anna név tetszett neki, és mikor megnéztem hogy mikor van e névnap, meglepett mert akkor fogant! az ultrahangon nem mutatta meg magát. és mikor megszülettt tényleg lány lett! A szülésbe majdnem elvéreztem , de szintén egy jó sebész és egy szellemgyógyász és talán az égiek segitségével megmaradtam! Nekem is átértékelődött az élet!
Sok sikert és kivánom hogy találd meg a Te szellemgyógyászodat!

Nem tudok mást mondani csak ami először eszembe jutott:
Fejet hajtok előted Kedves Liliomszál tiszta szivvel!
notworthy
Zéká
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 06. 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Liliomszál !
Igyekszem elengedni a lekét. Úgy képzelem, hogy Ő most "Angyalország"-ban lakik, ott boldog és itt van folyton körülöttem. Most is látja ahogy itt ülök a gép előtt és hallja amit esténként, elalvás előtt gondolatban beszélek hozzá. Ez így mind szép és jó, főleg vígasztaló, csak abba nehéz beletörődni, hogy MIÉRT történt ez. Mit vétettem, vagy mit vétett az az ártatlan kislány ?
Abban bízok, hogy a lombikos-küzdelmünk és ez a tragédia csak egy próbatétel, "fizetség" a ránk váró boldogságért cserébe. A többi problémánkat meg sem említem, mert a történtek után mindegyik viccnek tűnik. Kérdés, hogy még mennyivel tartozunk a Sorsnak ...

Kirana !
Nem tudom eldönteni, hogy felkészültem-e, vagy csak erőlködve vágyakozok.
A babaszobát is csak "kistesó szobának" tudom elképzelni. Akarom, hogy az legyen, a lehető legrövidebb időn belül. Úgy érzem, tényleges vígaszt az nyújthat, ha felmerül annak a lehetősége, hogy egyszer újra édesanya leszek.
Nagyon örülnék a tanácsaidnak és hálás lennék értük.
Vissza az elejére
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 06. 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zéká írta:
Liliomszál !
Igyekszem elengedni a lekét. Úgy képzelem, hogy Ő most "Angyalország"-ban lakik, ott boldog és itt van folyton körülöttem. Most is látja ahogy itt ülök a gép előtt és hallja amit esténként, elalvás előtt gondolatban beszélek hozzá. Ez így mind szép és jó, főleg vígasztaló, csak abba nehéz beletörődni, hogy MIÉRT történt ez. Mit vétettem, vagy mit vétett az az ártatlan kislány ?
Abban bízok, hogy a lombikos-küzdelmünk és ez a tragédia csak egy próbatétel, "fizetség" a ránk váró boldogságért cserébe. A többi problémánkat meg sem említem, mert a történtek után mindegyik viccnek tűnik. Kérdés, hogy még mennyivel tartozunk a Sorsnak ...

Kirana !
Nem tudom eldönteni, hogy felkészültem-e, vagy csak erőlködve vágyakozok.
A babaszobát is csak "kistesó szobának" tudom elképzelni. Akarom, hogy az legyen, a lehető legrövidebb időn belül. Úgy érzem, tényleges vígaszt az nyújthat, ha felmerül annak a lehetősége, hogy egyszer újra édesanya leszek.
Nagyon örülnék a tanácsaidnak és hálás lennék értük.

Tanácsokat nem, csak segítő kezemet nyújtom Smile
Örömmel olvastam amit írtál a gyerekszáj topikba Smile

Nem tudom, hogy Bp vagy-e de javaslom járj szaunázni, úszni és főleg női energiákkal vedd magad körül.
Segíts gyermekek között, sétálj nagyokat a barátnőddel, pároddal.
Írtam privit Smile
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 06. 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Zéká!

Én még fiatal vagyok és még lehet gyermekem, de nagyon elszomorított az a tény, hogy elveszítetted a babádat. Olvastam a többi hózászólást és elégé elszomorít az ha valaki elveszti a gyermekét. De egy nagy csoda az ha megszületik egy kis csöpség. Ha elveszítünk egy gyermeket az nagyon tud fájni és olyan érzés ami semmihez sem fogható. Nagyon tudd fájni. Én csak azt kívánom neked, hogy adja meg Isten azt a kis csodát amit már annyira szeretnél. Ha isten megadja neked akkor éljetek nagyon boldogan és jó egészségben. A reményt meg ne ad fel kérlek.

Szeretettel üdvözöllek: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
liliomszal
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 06. 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zéká: nehéz kérdés ez a miért! Jó lenne tudni sokszor hogy mi miért van! Én is kérdeztem miért éppen nekem nem lehet? Válasz nincs! Nehéz út előtt álltok! A boldogság nincs garantálva, nem marad más csak a remény! Mielőtt belekezdtek egy újabb körbe helyetekben elmennék egy szellemgyógyászhoz. Nem tudom, mennyire tudod, hogy mit és hogyan tudnak gyógyitani. Nem hiszem ma már tudom, mert átéltem hogy ez is egy valós lehetőség. Ha érdekel tudok cimekkel segiteni !
Egyébként volt olyan kolléganőm aki biztatott hogy folytassam. talán nélküle nem is csinálom végig ennyiszer, akinek 3 babája született és halt meg, egyszerre. Utána két évig nem tudott a klinika felé se menni, aztán ment .... vissza az orvoshoz aki cserben hagyta. és újra neki kezdtek az volt az 5-alkalom és sikerült egy kislány . most kb 10 éves lehet. De ő sem feledi azt a 3at. akiket elvesztett.

Julya- köszönöm, de hidd el nem jószántanből haladtam én se ezen az úton. Rákényszeritett az élet és a gyerek utáni vágy.Na meg a makacsságom, és a remény hogy hátha... de ez az ut felőrli a lelket.

néhány idézet.
Sohasem maguk a körülmények szabják meg kedélyállapotunkat, hanem mindig a hozzáállásunk a körülményekhez.
Sem a test, sem pedig a hangulat nem lehet úrrá felettünk. Nem szabad megfeledkeznünk arról, hogy a test tartozik hozzánk, nem mi a testünkhöz.
Naponta tisztázd magadban, mit akarsz kapni az élettől. Gondolj rá úgy, mintha máris a tiéd lenne.
Messze többek vagyunk testünknél és személyiségünknél. Lelkünk mindig gyönyörű és szeretetre méltó, külsőnk bárhogy változzék is.
Tudnunk kell, mi megy végbe bennünk, hogy rájöhessünk, mit kell föladnunk. Ahelyett, hogy eltitkolnánk fájdalmunkat, maradéktalanul föloldhatjuk azt.
Ha fát ültettél, türelemre van szükség. Nem húzhatod ki naponta a földből, hogy megnézd, mennyit nőtt a gyökere.
Lehetetlen bármilyen szokásunkat megváltoztatni, ha a lelkünk mélyén kívánjuk azt.
A dolgok önmagukban soha nem rosszak, csak a róluk alkotott gondolataidban válnak azokká.
A szenvedés bárhol és bárhogyan felbukkanhat. Aki mindenáron kerülni kívánja, csak azt árulja el, hogy még nem nyert beavatást.
A szabadság legmagasabb fokát akkor értük el, ha azt mondhatjuk:
"Uram, legyen meg a Te akaratod."
Tegnap okos voltam ezért meg akartam változtatni a világot.
Ma bölcs vagyok, ezért meg akarom változtatni önmagam
Csupán egy apró változás ma, és egészen mássá lesz a holnap. Aki a rögös úton indul el, megkapja fáradsága jutalmát, ám csak hosszú évek távolában. A választás mindig kockázatos, döntésünk helyességére soha nincsen biztosíték
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 08. 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:
Kage írta:
julya írta:
Kage írta:
Drága Julya!

Annyir igazakat írsz...

Köszönöm Kage.De hosszú évek munkája volt nekem is mig végre megértettem én is dolgokat.Bár én mindig azt mondom hogy engem szeret a jóIsten mert megadta a lehetőséget ANYÁNAK lennem.Sok van még a szülésig Kage?Vagy lecsúsztam valamiről?
Vigyázzanak rátok az angyalok!
Ölellek.

Minden percben érkezhet!

Hála Istennek Smile
Rám a szívbaj jött, amikor megláttam, hogy Te nyitottad ezt a topic-ot, még egyszer nem ér így megijeszteni Laughing

Bocs...

szerencsére ezúttal minden rendben
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 08. 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gioia írta:
Kage írta:
julya írta:
Kage írta:
Drága Julya!

Annyir igazakat írsz...

Köszönöm Kage.De hosszú évek munkája volt nekem is mig végre megértettem én is dolgokat.Bár én mindig azt mondom hogy engem szeret a jóIsten mert megadta a lehetőséget ANYÁNAK lennem.Sok van még a szülésig Kage?Vagy lecsúsztam valamiről?
Ölellek.

Minden percben érkezhet!

Tényleg? Dejó ! Szuper!! Kiccsaj, kissrác?

Meglepi, de szólok rögtön!
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 08. 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

julya írta:
Kage írta:
julya írta:
Kage írta:
Drága Julya!

Annyir igazakat írsz...

Ölellek.

Minden percben érkezhet!

Jaj de jó...Biztos nagyon várjátok már.
Én minden pillanatra emlékszem és mig élek nem felejtem el amikor először láttam meg a gyerkőcöket...a világon a legcsodálatosabb érzés és semmi pénzért nem cserélném el semmivel.
Azt kivánom mindenkinek aki vágyik az anyaságra hogy élje át ezt a csodát boldogan és egészségesen!
Neked Kage és Neked is ZéKá!
Nagy ölelés!

Köszönöm!
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 08. 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zéká írta:
Bera !
Neked is köszönöm a vígasztalsát !
Megígérem, a reményt nem adom fel, míg az egészségem engedi.

Kage !
Mindenórás vagy ? De jó !!! icon_biggrin
Első babátok ?
Nagyon sok örömet és egészséget kívánok nektek !

Igen, Ő lesz az első Babócánk. Már nagyon várjuk!
Régóta szeretük volna, és ezúttal minden rendben. Bármelyik percben érkezhet, kicsit türelmetlen is vagyok már.
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 08. 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:
bera írta:
Kage írta:
julya írta:
Kage írta:
Drága Julya!

Annyir igazakat írsz...

Ölellek.

Minden percben érkezhet!

Hála Istennek Smile
Rám a szívbaj jött, amikor megláttam, hogy Te nyitottad ezt a topic-ot, még egyszer nem ér így megijeszteni Laughing

Csatlakozom az előttem szólóhoz ... nagyon megriasztottál Smile
Kérjük majd Sloantól az sms-t. Wink

Természetesen! ...és mégegyszer bocs, nem akartam senkit riogatni.
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 08. 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

biojuli írta:
Sziasztok!
Szia Zéká!
Nagyon együttérzek Veled!!! Neutral
Az én történetem is ideillik, enyhébb, vagy durvább, döntsd el!
2 évig nekünk sem jött össze a gyerek, már majdnem én is kaptam kezeléseket, volt átfúvás is, meg minden, de nem találtak semmit.
Aztán -merthogy lakásátalakításban voltunk-, amikor az utolsó meszelést, mázolást is megcsináltam, érdekes módon összejött, majd csodálatos 9 hónap után megszületett a Fiam. Laughing Életünk legszebb éve volt, amíg 1 éves lett. Laughing
Aztán kezdtem rosszul lenni, a család találgatott, de ez MÁS érzés volt, én tudtam, mert nagyon nagy fájdalmaim voltak. Persze elmentem az orvosomhoz, aki mellesleg onkológus főorvos is volt, tehát eleve gyanakodhatott volna másra is, szóval ő elküldött, ez nem terhesség.
De egyre jobban fájt valami, a jelek hasonlóak voltak, azzal a különbséggel, hogy a hasam egyre puffadt. Sad
Az orvos már kiabált velem, majd írásban is adta!, hogy nincs nőgyógyászati problémám, hanem ez epeprobléma. De akkor miért vérzek hetek óta?
Hurrá, akkor ultrahang. Persze, 6 hét múlva!!!!! kaptam időpontot.
Merthogy ez belgyógyászati dolog.
Na elég az hozzá, hogy a körzeti egy menoteszttel rájött, hogy bibi van.
Erre az orvosom beutalt a kórházba, ahol azonnal konzíliumot hívtak össze, mert akkor már 2 napja belső vérzésem volt a méhen kívüli terhességtől. Shocked Még aznap megműtöttek, de nem adtak volna az életemért egy lyukas garast sem. Ebben minden normális ember elvérzik órákon belül.
De a Jóisten megmentett. Akkor volt 1 éves a fiam.....
Akkor azt mondták: örüljön, hogy már van egy egészséges gyereke, több nem lesz. Sad de azért 3 hónapig védekezzen, mert ha mégis lenne, nem tarthatja meg, (hát azért ez hiába esett rosszul beláttam, ez egy komoly hasműtét volt.)
Mit ad a Jóisten? a műtéttől számított 4. hónapban kopogtatott a Meglepetés, másik orvost kerestem, aki azzal kezdte: megtartja? HÁT PERSZE!!! Laughing
Sajnos az első hetek nagyon nehezek voltak, lelkileg, és akkor tudtam feldolgozni, mikor tudatosult bennem, hogy az egy BETEGSÉG volt, és majdnem meghaltam, de valami miatt így kellett lennie.
Amikor eljött az ideje, csodálatos KISLÁNYOM született. Laughing
Sokszorosan is öröm volt, az egész családban nem volt lány, őt is fiúnak mondta az ultrahang, és mindenki úgy érezte, én csak annyit éreztem, hogy minden máshogy volt, mint a fiamnál. Smile Öröm volt az is, hogy a műtét, a tönkrement hasfal, stb ellenére sikerült, és noha az orvos már hívta a műtősöket, mégis rendesen megszületett! Laughing

Ezekben az években átértékeltem az életemet, mert ha ezt TÚLÉLTEM, akkor az égieknek még terve van velem. Igyekszem is úgy élni, hogy a jót lássam mindenben, és még jobban tiszteljem az ÉLETet.

És a lányom máshogy nem született volna meg...

Bár nagyon nehéz volt azt a sokkhatást feldolgozni, a gyerekeim, és a családom feledtette, és ma már az orvosi tévedés miatt sem haragszom, mert végülis életben maradtam, szülni is tudtam még, lelkileg is fejlődtem miatta.

Zéká Drága, azt tudom Neked mondani, hogy ha eljön az ideje, Neked is lesz gyönyörű kisbabád, nem is egy!
Jó hétvégét kívánok!
Szeretettel! Smile

Megdöbbentő... és egyben nagyon tanulságos is.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.