Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Dühöngő 5.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 16. 22:16    Hozzászólás témája: Dühöngő 5. Hozzászólás az előzmény idézésével

Az előzmények, ha érdekel, min dühöngtünk...
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 18. 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angryfire cussing B*SZAMEG! Mad
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 18. 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:

Ki, mit, mikor, miért,kedves Aviano?
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 18. 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Aviano írta:

Na, mostmár csatlakozom az előttem szólóhoz! Gombi kutya most rántott le egy nagy tál diót a teraszon, mehetek felszedegetni!
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 20. 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
gerleimari írta:
Aviano írta:

Na, mostmár csatlakozom az előttem szólóhoz! Gombi kutya most rántott le egy nagy tál diót a teraszon, mehetek felszedegetni!

Gombi kutya által okozott probléma inkább mosolygásra késztet,még akkor is,ha épen valami csúnyát akartam írni eredetileg ebbe a topikba,az emberi fontoskodásról és a szakmai túlkapásról meg hierarchiáról... Confused
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 20. 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
gerleimari írta:
gerleimari írta:
Aviano írta:

Gombi kutya által okozott probléma inkább mosolygásra késztet,még akkor is,ha épen valami csúnyát akartam írni eredetileg ebbe a topikba,az emberi fontoskodásról és a szakmai túlkapásról meg hierarchiáról... Confused

Hát engem nem mindig késztet mosolygásra Gombi kutya! Két hete egy nagy csomag grillezésből maradt faszenet talált meg, szétcincálta a teraszon,minden fekete volt, legfőképpen ő.Pedig drapp, göndör.De gondolom megbánta a dolgot, mert igen haragosan sikáltam meg.El is bujt a fotel alá.Csak a párom tudta megszáritani.
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 20. 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Hát engem nem mindig késztet mosolygásra Gombi kutya! Két hete egy nagy csomag grillezésből maradt faszenet talált meg, szétcincálta a teraszon,minden fekete volt, legfőképpen ő.Pedig drapp, göndör.De gondolom megbánta a dolgot, mert igen haragosan sikáltam meg.El is bujt a fotel alá.Csak a párom tudta megszáritani.

gondolom őt kevésbé izgatnak efféle "badarságok" mint a nem teljesen makulátlan terasz, miközben van mivel eljátszani Laughing
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 22. 07:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hülye kurva.
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 22. 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:
Hülye kurva.

Shocked
Valaki valóban nagyon feldühítehetett, ha már ilyen kifekezéseket használsz...
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 22. 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hogyaza angryfire cussing
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 22. 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozom Exclamation Evil or Very Mad
Hogyazajó.... cussing angryfire violent1
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 22. 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nédz meg:
Hát nem guszti?? erre kiderül, hogy a receptje angolul van.. Shocked angry4 sad5 bandhead hogy lehetett ilyen csúnyán kiszúrni Velem?? Shocked Evil or Very Mad sad5 sad5 bandhead bandhead
Vissza az elejére
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 22. 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Nédz meg:
Hát nem guszti?? erre kiderül, hogy a receptje angolul van.. Shocked angry4 sad5 bandhead hogy lehetett ilyen csúnyán kiszúrni Velem?? Shocked Evil or Very Mad sad5 sad5 bandhead bandhead

Küldd el a receptet. Lefordítom, szívesen. Wink
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 28. 08:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap elkezdték ásni a csatornának az árkot. Ezzel semmi baj nem lenne, ha a földet a kerítések mellé tennék, hogy esetleg az utca népe el tudjon járni. De nem! Az út másik felét elfoglalja a földkupac, de akkora, mint egy kamion.
Ezzel se lenne gond, ha igéretükhöz híven azon nyomban be is temetnék, de nem! Egy ember dolgozik a géppel, másik 8! meg lapátra támaszkodva szövegel, és füttyög az arra járó asszonynépnek!
A kerítés mellett annyi hely, hogy egy kissebb autó nagy nehezen el tud manőverezni! Persze ma van a szemétszállítás napja, kukák minden ház előtt és a kukáskocsi csak úgy fér el, ha ledúrja a földrakás felét. Így is alig!
De a barom állatja ott hagyja a kukát az így kitaposott út kellős közepén, nehogy má' utánna valaki át tudjon kelni a kanyonon!
Én mondom, hogy ezeket erre oktatják, mert éppeszű ember nem csinál ilyet!
És állítólag ez napokig így marad!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 28. 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy jönnek hozzá, hogy megkérdezzék (munkaközvetítői regisztrációnál), a családi állapotomat.. Question Question Shocked -az hagyján, hogy kérdezik, DE kötelező kitölteni azt a mezőt Shocked Rolling Eyes -ilyenkor hová tűnik a személyiségi jog? (és én csak az egyik véglet vagyok, de az hogy függ össze azzal, hogy alkalmas vagyok-e az adott munkára? mert ez inkább annak kérdése, hogy én az általuk adott ismeretek alapján is -azok után is- vállalnám-e, hogy ott dolgozzak..-vagy nem erről szól?)

Mióta ment át a "munkahelyekre jelentkezés" családi állapot felméréssé??
Shocked Shocked mert ez így tűnik.
(sztem ha valakinek problémát jelent a körülmény/elvárás, az úgyis mondja. aki meg nem érintett, azt meg ne szekálják.. Evil or Very Mad -semmi köze, hogy mikor lesz esküvő, hiszen Őket -mint munkáltatót- úgyse akarom meghívni..) Evil or Very Mad Rolling Eyes
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Következő
1 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.