Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Utazás 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 19. 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
Alex írta:
....így vártak, Razz hát lehet erre nemet mondani...... Laughing

jaaajjj én is én is ... irigykedős emo Smile
mi ízlett a legjobban ?
volt-e újdonság ... amit most ettél vagy ittál először ..? hogy ízlett ha igen....

Nagyon finomakat ettem.... Razz Laughing ..francia libamáj-tól a kacsa medalionok érdei gombával, különböző sajtok - spec. kecske sajtok és persze a deszertekről , vörösborról már nem is beszélve.... Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 19. 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...ez volt a medence......nem tudtam lubickolni benne....fürdőgatyó hiányában
sajna...most csak így tudtam belinkelni..

http://x.bstatic.com/images/hotel/square60/132/1322845.gif
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 21. 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

..itt őrizték a kastély szellemei az álmom.... Razz

Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 21. 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...itt reggelizgettem Razz

Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 21. 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmmmm, mázlista! Wink
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 22. 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:
..itt őrizték a kastély szellemei az álmom.... Razz

hmmmm Very Happy
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 22. 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Lon írta:
Sieglinde írta:
Ha már majd saját gépről írok, megosztom veletek az elmúlt hét élményeit: Olaszország északi részén töltöttem pár napot - Velence, Pádua, Verona, Sirmione, Milánó.... Csodálatos volt....
és az mikor lesz? Smile

Most még kölcsöngépem van, a saját javítódik. Várhatóan jövő héten birtokba vehetem... (gyerek kapott újat, enyém lesz az uraságról levetett Very Happy) Utána...
má' jövő hét van Smile
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 25. 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fatimerika írta:
Hmmmm, mázlista! Wink

......ha nekem írtad?!...az vagyok....mázlista Razz ...de nem csak a hangyák hordták össze a mnázlit Laughing
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 26. 07:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
Sieglinde írta:
Lon írta:
Sieglinde írta:
Ha már majd saját gépről írok, megosztom veletek az elmúlt hét élményeit: Olaszország északi részén töltöttem pár napot - Velence, Pádua, Verona, Sirmione, Milánó.... Csodálatos volt....
és az mikor lesz? Smile

Most még kölcsöngépem van, a saját javítódik. Várhatóan jövő héten birtokba vehetem... (gyerek kapott újat, enyém lesz az uraságról levetett Very Happy) Utána...
má' jövő hét van Smile

Hát eljött az idő... Smile Gép kész, birtokbavettem, most már csak a képek rendezése, válogatása van hátra - úgy tűnik, ma estére ez is megtörténik Smile.
Ancsa
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 26. 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Lon írta:
Sieglinde írta:
Lon írta:
Sieglinde írta:
és az mikor lesz? Smile

má' jövő hét van Smile

Hát eljött az idő... Smile Gép kész, birtokbavettem, most már csak a képek rendezése, válogatása van hátra - úgy tűnik, ma estére ez is megtörténik Smile.

Nagyon várom már a beszámolódat. Egy hónap múlva utazunk mi is ki egy hétre Velence és környékére. Én még soha nem voltam, így pár jó tanács, tipp, ötlet jól jönne. Smile
Köszi előre is!
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 26. 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ancsa írta:
Sieglinde írta:
Lon írta:
Sieglinde írta:
Lon írta:
Sieglinde írta:
és az mikor lesz? Smile

má' jövő hét van Smile

Nagyon várom már a beszámolódat. Egy hónap múlva utazunk mi is ki egy hétre Velence és környékére. Én még soha nem voltam, így pár jó tanács, tipp, ötlet jól jönne. Smile
Köszi előre is!

Én is alig várom, és szerintem vagyunk még egy páran ezzel így!
mi nem utazunk el sehová sem... csak a képzelet szárnyán veletek és a múlttal...
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 27. 07:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát akkor jöjjön, aminek jönnie kell...
Nem minden kép saját - a 2. napon (velencei szigetvilág) elfeledkeztem a fényképezőgépről... Embarassed De gyártottam hozzá ideológiát: így a hangulatra, érzésekre jobban koncentrálhattam Laughing .

1. Előzmények
Még a télen a kórus hirdette meg ezt az utat - rövid hezitálás után megszavaztam magamnak, bár akkor anyagilag mélyponton voltam... de nem bírtam ellenállni a csábításnak Embarassed Smile . Tehát szervezett út volt, idegenvezetővel, feszes programokkal - és énekléssel.

2. Indulás - 1. nap
Szombathely felé vettük az irányt, búcsú az országtól 6 napra - Bucsunál léptük át a határt és Klagenfurt felé buszoztunk. A Wörthi tó partján megálltunk, kaptunk egy kis szabadidőt - rövid gondolkodás után a Minimundust választottam - egyszer érdemes megnézni...

Amit innen hoztam mindenkinek, de elsősorban:
Shurikennek:

Skarnak:

hanának:

mindenkinek:

Illúzió is kiemelten eszembejutott: az volt az illúzióm,itt minden "fontos" épületet láthatok, körbejárhatok Laughing (persze, hogy nem...)

Az időjárás itt változékonyra fordult: amint visszaszálltunk a buszba, zuhogni kezdett az eső - egy darabig "zivatarból zivatarba" utaztunk... Smile
Estére értünk a szállásunkra - kemping, kétszemélyes mobilházakban voltunk -, és hamarosan az egész társaság a kemping medencéjében lazított...

(nem saját kép...)
Vacsorához kaptunk még egy kiadós zivatart - egy órán keresztül dörgött-villámlott és megállás nélkül ömlött az eső...
folyt. köv.
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 27. 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Hát akkor jöjjön, aminek jönnie kell...
Nem minden kép saját - a 2. napon (velencei szigetvilág) elfeledkeztem a fényképezőgépről... Embarassed De gyártottam hozzá ideológiát: így a hangulatra, érzésekre jobban koncentrálhattam Laughing .

1. Előzmények
Még a télen a kórus hirdette meg ezt az utat - rövid hezitálás után megszavaztam magamnak, bár akkor anyagilag mélyponton voltam... de nem bírtam ellenállni a csábításnak Embarassed Smile . Tehát szervezett út volt, idegenvezetővel, feszes programokkal - és énekléssel.

2. Indulás - 1. nap
Szombathely felé vettük az irányt, búcsú az országtól 6 napra - Bucsunál léptük át a határt és Klagenfurt felé buszoztunk. A Wörthi tó partján megálltunk, kaptunk egy kis szabadidőt - rövid gondolkodás után a Minimundust választottam - egyszer érdemes megnézni...

Amit innen hoztam mindenkinek, de elsősorban:
Shurikennek:

Skarnak:

hanának:

mindenkinek:

Illúzió is kiemelten eszembejutott: az volt az illúzióm,itt minden "fontos" épületet láthatok, körbejárhatok Laughing (persze, hogy nem...)

Az időjárás itt változékonyra fordult: amint visszaszálltunk a buszba, zuhogni kezdett az eső - egy darabig "zivatarból zivatarba" utaztunk... Smile
Estére értünk a szállásunkra - kemping, kétszemélyes mobilházakban voltunk -, és hamarosan az egész társaság a kemping medencéjében lazított...

(nem saját kép...)
Vacsorához kaptunk még egy kiadós zivatart - egy órán keresztül dörgött-villámlott és megállás nélkül ömlött az eső...
folyt. köv.

Isteni lehetett ez az út! eső ide- eső oda... örülök , hogy részed volt benne és én is köszönöm, hogy megosztod velünk....
izgatottan vájuk a folytatást Smile Wink
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 27. 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2. nap - Velence
Reggeli után elindultunk, hogy különbuszunkat különhajóra cseréljük Smile. Erre Punta Sabbioni-ban került sor.
Első úticélunk Torcello szigete volt.
Történelméről itt olvashattok.
Elsétáltunk a katedrálishoz - Santa Maria Assunta -, mely bizánci stílust őrzi.

... és kipróbáltuk az akusztikáját... Nem mindennap jut az ember olyan élményhez, hogy VII.-VIII. századi templomban énekelhessen...
De sietnünk kellett a hajóhoz, mert várt ránk Burano, a csipkék és színes házak elbűvölő szigete.
Egy kis ismertető...

Ferde torony itt is akad... Smile

A leírással ellentétben nem vert, hanem varrott csipkéjéről híres..

Itt is hamar elszállt az egy órácska és ismét hajón a társaság - következő állomás Murano... gondolom, nem én vagyok az egyetlen, akinek rögtön az üveg jut az eszébe...
Itt a szigeten egy váza és egy Ferrari lovacska elkészítésének voltunk szemtanúi... ezek az emberek boszorkányos ügyességgel bánnak a képlékeny, forró masszával...
Így készül...
Itt volt lehetőség ajándék vásárlásra, nézelődésre is... Itt láttam egy hatalmas csillárt, potom 180.000.- Euro-ért... Otthagytam... Cool

Újra hajóra szálltunk és irány - Velence!

folyt.köv.
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 27. 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

végre! Very Happy

milyen szép színes! imádom Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő
11 / 12 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.