Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Harmó babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 31, 32, 33  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
belthazor
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 13. 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:
belthazor írta:
Sieglinde írta:
belthazor írta:
Sieglinde írta:
belthazor írta:

http://alagdombi.tvn.hu

A lányaim menü
Ennek működnie kell!!!

Működik és aranyosak!

Köszi. Imádom őket:) Laughing

Még jó! Laughing Laughing Laughing

Sajnos találkoztam olyannal, aki csak panaszkodni tudott a gyerekeire ha beszélt róluk Confused Tény, hogy a nagylányom iszonyat makacs és hisztis mostanában ( biztos a suli, most ment elsőbe ), és csinált olyat amit nem kellett volna, de ki nem Laughing mindenki volt gyerek. Én szeretem másoknak a sikereiket elmesélni nem a hibáikat.

Mert nem érti, hogy a gyermek ugyan olyan érző lény mint saját maga Evil or Very Mad
Ilyen esetekben javaslom az önismereti kurzust.

Ezek az amberek úgy is bánnak velük mint egy tárggyal ami a tulajdonuk.
hogy az egész világ belefért volna."

http://alagdombi.tvn.hu (agarak)
http://alagrabbit.tvn.hu (sünik)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
dörmi...
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 22. 21:17    Hozzászólás témája: Re: Harmó babák Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Kedves Harmós Barátaim!

Annyi édes aranyos babával büszkélkedhetünk:

-Balance Kicsitolla
-Dörmike Kisfia
-Néne és Sárkány Tündérlánya
-Katicat Babája
-Kishercegnő Kishercege
-Belti Kislányai
-Gincsike két Manója
-Cheries Picurkája
-Kiscipő Babókája
-Mona Lánykája
-Sloan és Kage Maszatkája

...csak, hogy a legkisebbeket említsem. Sokuk igazi Harmó baba a szó legszorosabb értelmében is.

Jó lenne, ha van kedvetek, néha írni róluk, kivel mi történik, hogy folyik az életük, hisz sokukat jól ismerjük személyesen is, sőt, ismerjük szüleiket, előzményeket, közös csodákat. Ó, és remélem nem hagytam ki senkit, és természetesen a nagyobb "babákról" is lehet írni ám!
Sziasztok!

Csak most találtam ide, Embarassed bevallom kevés időm van erre járni. Kage, Koppány már nagy fiú lehet. Ha van időd küldesz nekem képet róla?
Rólunk annyit, hogy B. lassan két és fél éves. Fél éve már bölcsődébe jár. Sokat fejlődött, szerencsére jó hatással van rá a bölcsőde, csak dícsérik, ahányszor megyek érte. Mostanában kezd beszélni és úgy néz ki, hogy már van remény arra is, hogy udvarolni nem pelenkában fog menni. A hisztijeit kicsit nehezen tudom kezelni, de mentéségre legyen mondva "csak" nekem adja elő, ismerőseim dícsérik, hogy milyen jól nevelt. Embarassed Mivel a könyvek a gyengéim, neki is van egy kisebb könyvtárnyi, szívesen lapozza őket, és azt mondja, hogy "én i(s) e(l)om". (=elolvasom). Kedvenc játékai: puzzle, memóriajátékok, építőjátékok. Nagy türelme van hozzájuk.

Minden babának és szülőknek minden jót kívánunk!

dörmi... és B.
belthazor
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 23. 08:25    Hozzászólás témája: Re: Harmó babák Hozzászólás az előzmény idézésével

dörmi... írta:
Kage írta:
Kedves Harmós Barátaim!

Annyi édes aranyos babával büszkélkedhetünk:

-Balance Kicsitolla
-Dörmike Kisfia
-Néne és Sárkány Tündérlánya
-Katicat Babája
-Kishercegnő Kishercege
-Belti Kislányai
-Gincsike két Manója
-Cheries Picurkája
-Kiscipő Babókája
-Mona Lánykája
-Sloan és Kage Maszatkája

...csak, hogy a legkisebbeket említsem. Sokuk igazi Harmó baba a szó legszorosabb értelmében is.

Jó lenne, ha van kedvetek, néha írni róluk, kivel mi történik, hogy folyik az életük, hisz sokukat jól ismerjük személyesen is, sőt, ismerjük szüleiket, előzményeket, közös csodákat. Ó, és remélem nem hagytam ki senkit, és természetesen a nagyobb "babákról" is lehet írni ám!
Sziasztok!

Csak most találtam ide, Embarassed bevallom kevés időm van erre járni. Kage, Koppány már nagy fiú lehet. Ha van időd küldesz nekem képet róla?
Rólunk annyit, hogy B. lassan két és fél éves. Fél éve már bölcsődébe jár. Sokat fejlődött, szerencsére jó hatással van rá a bölcsőde, csak dícsérik, ahányszor megyek érte. Mostanában kezd beszélni és úgy néz ki, hogy már van remény arra is, hogy udvarolni nem pelenkában fog menni. A hisztijeit kicsit nehezen tudom kezelni, de mentéségre legyen mondva "csak" nekem adja elő, ismerőseim dícsérik, hogy milyen jól nevelt. Embarassed Mivel a könyvek a gyengéim, neki is van egy kisebb könyvtárnyi, szívesen lapozza őket, és azt mondja, hogy "én i(s) e(l)om". (=elolvasom). Kedvenc játékai: puzzle, memóriajátékok, építőjátékok. Nagy türelme van hozzájuk.

Minden babának és szülőknek minden jót kívánunk!

dörmi... és B.

Bizony van jónéhány édi kis Harmo baba és gyermek Laughing
Nálunk kezdenek a dolgok rendszeressé válni. Kornélia baba 2 napja 21-fél 6 ig alszik éjjel ( kopp-kopp). Nem akarom elkiabálni. Majdnem 6 kg-ok vagyunk és az ébren töltött időt dumcsizással töltjük. A "HŐŐŐ" és a "Hellllll" a leggyakoribb mondandónk mostanában. Két dolgot simogat a Micimackóját és a kutya hátát ( vagy ahol éppen eléri). A kutyusunk Oktober 1-én született, akkor hoztuk haza mikor Kornéliát Laughing Dieselnek hívják. Ő egy Whippet (agár). Amikor a nagylányom született is votl egy Whippetem, az egész gyerekkorom vele csavarogtam el Laughing Mikor Alexandra másfél éves volt akkor halt meg, szívbeteg volt. Na Alexa 1 évesen rendesen beszélt, sosem gagyogott vagy halandzsázott, járni 18 hónaposan kezdett, ült és dumált. Ha megkérdezte valaki kit szeret a válasza ennyi volt: Tinát. Tina a kutya volt. Az anya és az apa az utolsók közt volt amit mindott. Laughing
Imádta a Puzzle-t és ügyes is volt benne 2-3 évesen is. Most 7 éves most ment suliba ami ( kopp-kopp ) nagyon jól megy neki. Ahhoz képest, hogy vissza akarták fogni, hogy nem iskolaérett....de úgy éreztem ez nem igaz, és karácsonykor 7 éves volt most, évvesztes így is...elküldtem suliba, szereti és jól is megy neki szerencsére. Laughing
A napokban éppen 2 3d-s puzzel-t rakott ki 2 gömböt, 100 db-osat asszem Razz
Ennyit rólunk, remélem nem untattalak titeket. De annyi öröm van bennük, a sok bosszúság fel sem tűnik. Pedig néha mikor belegondolok, hogy lesznek kamaszok ( Alexánál már most vannak jelek, egyre kezelhetetlenebbek a hisztik, és egyre nagyobb szavuk van az osztálytársaknak, barátnőknek), néha tartok tőle, hogy fogom őket kordában tartani.
És még emellé a kicsi lányom skorpió,skorpió aszcendenssel, ahogy én is. Embarassed Disznó a kínai szerint én meg kakas, akik szintén nem jönnek ki... Embarassed

Írjatok ti is a gyerekekről.
Üdv: Mi

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 26. 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dörmici, örülök, hogy írtál! Láttam képeket a kissrácról, hát, kész nagylegény! A pelus meg majd lekerül idővel.

Koppány remek baba, szépen nő és hízik, na, azért 6 kiló még nincs, mint Belti babája, pedig idősebb pár nappal.

Én nagyon korán beszéltem és jártam, úgy látom, Koppány is így lesz ezzel. Most a "BRRRRRRR" a kedvenc, állandóan ezt mondogatja, és persze közben mindent és midnenkit öszenyálaz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
belthazor
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 26. 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Dörmici, örülök, hogy írtál! Láttam képeket a kissrácról, hát, kész nagylegény! A pelus meg majd lekerül idővel.

Koppány remek baba, szépen nő és hízik, na, azért 6 kiló még nincs, mint Belti babája, pedig idősebb pár nappal.

Én nagyon korán beszéltem és jártam, úgy látom, Koppány is így lesz ezzel. Most a "BRRRRRRR" a kedvenc, állandóan ezt mondogatja, és persze közben mindent és midnenkit öszenyálaz.

Nálunk a hőőőő és a hajjjjjj a menő 2 napja. Laughing És 1 hónappal vagytok idősebbek ha jól emlékszem Embarassed Hát...mi bizony jó nagynak születtünk és szépen hízunk Laughing

Én űltem 1 évesen és szavaltam a nagylányom detto. Járni 18 hónaposan volt hajlandó mert lusta volt, bár a szájja be nem állt. ( 6 éve beszél...néha sok is). Laughing De imádom!!

A kicsivel küzdünk az alvás terén és már most nyálaz és fáj néha az egyik foga...

Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 28. 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koppány tegnap fordult hasra először! Ja, és énekel. Hihetetlen, de énekel. Régebben is csinálta párszor, ma reggel pedig kétszer is.
Vissza az elejére
dörmi...
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 28. 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Koppány tegnap fordult hasra először! Ja, és énekel. Hihetetlen, de énekel. Régebben is csinálta párszor, ma reggel pedig kétszer is.
Gratulálok! Koppány nagyon ügyes!
belthazor
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 28. 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:

Gratulálok. Kornélia 6 hetesen megtette, csak a kezét nem tudta kihúzni maga alól, pár napja már az is megy. Laughing

Vissza az elejére
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 29. 09:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:

édes Smile

flower

alias Ms M.

Vissza az elejére
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 29. 09:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:

hihi... határozottan életrevaló Laughing Wink Very Happy

alias Ms M.

Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 30. 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

belthazor írta:
Kage írta:

Gratulálok. Kornélia 6 hetesen megtette, csak a kezét nem tudta kihúzni maga alól, pár napja már az is megy. Laughing

Na, úgy néz ki egyszeri alkalom volt. Legalábbis azóta csak oldalra fordul, hasra nem. Utál hason lenni amúgy... pedig igyekszik nagyon, de valahogy nem tetszik neki az a helyzet. Most a szines kis műanyag játéka köti le nagyon. Reggelente meg gyönyörűen beszélget, és a világért nem ébresztene fel, amíg én nem szólok hozzá. Ha mellettem van, akkor simogat amíg alszom. Vagy lehúzza a takarómat... hihi... Ja, és egyre többet énekel, de csak reggel, ha ketten vagyunk.
Vissza az elejére
belthazor
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 30. 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
belthazor írta:
Kage írta:

Na, úgy néz ki egyszeri alkalom volt. Legalábbis azóta csak oldalra fordul, hasra nem. Utál hason lenni amúgy... pedig igyekszik nagyon, de valahogy nem tetszik neki az a helyzet. Most a szines kis műanyag játéka köti le nagyon. Reggelente meg gyönyörűen beszélget, és a világért nem ébresztene fel, amíg én nem szólok hozzá. Ha mellettem van, akkor simogat amíg alszom. Vagy lehúzza a takarómat... hihi... Ja, és egyre többet énekel, de csak reggel, ha ketten vagyunk.

Ó a reggeli énekléseket szeretem, olyan aranyos ahogy igyekszik. Tegnap este meg igaziból kacagott, annyira édes volt. Szeret hason lenni de nem sokat még. A nagylányom egyáltalán nem szeretett, még most sem Laughing Szerintem a legtöbb baba ki nem állhatja Rolling Eyes
Olyan 5 körül hisztissé válunk és 9 kor kb alszunk általában reggel fél 6 ig. Lármázni nem szokott, társalog arra ébredek. Laughing
Csak mostmár tartsa is meg ezt a jó szokását.

Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 08. 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No, tegnap voltunk doktornéninél, bezsebelni a havi dicséret adagot. Koppány 62 cm és 6 kiló, és gyönyörű, meg nagyon jó baba. Édes volt, mosolygós, aranyos, még öltözésnél meg szurinál sem sírt. Este viszont lázas volt, na, azt senkinek nem kívánom...
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 08. 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
No, tegnap voltunk doktornéninél, bezsebelni a havi dicséret adagot. Koppány 62 cm és 6 kiló, és gyönyörű, meg nagyon jó baba. Édes volt, mosolygós, aranyos, még öltözésnél meg szurinál sem sírt. Este viszont lázas volt, na, azt senkinek nem kívánom...

Ugye már jobban van? Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 08. 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
Kage írta:

Ugye már jobban van? Rolling Eyes

Igen, köszönöm. Gyere majd babanézőbe!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 31, 32, 33  Következő
4 / 33 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.