Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Harmó babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 05. 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbemes írta:
Mak írta:
bbemes írta:
Hisztis gyerkőcre tud valaki ellenszert? Rolling Eyes Most már kicsit aggasztó Barna hisztizése. Ha valami nem úgy van elsőre, ahogy Ő szeretné, egyből ordít, csapkod, rombol vagy rosszabb esetben a földhöz vágja magát Confused
Egy barátnőmet anno az anyukája ilyenkor leöntötte egy pohár hideg vízzel, gyerekorvosi javaslatra, utána nem hisztizett többet... Valahogy ez nekem drasztikusnak tűnik.

Ez a hidegvizes dolog nekem sem túl szimpatikus.

Szandika is lefeküdt néha a földre és ordított. Én pedig nyugodt hangon kérdezgettem, vagy hagytam amíg elcsendesedik és mintha semmi nem történt volna, úgy beszéltem hozzá. Ehhez a módszerhez viszont sok türelem kell és idő (néhány hónap biztos).

Én is próbálom elterelni ilyenkor a figyelmét, de nem mindig járok sikerrel. Utána hagyom, hogy lenyugodjon magától. Csak az nem tetszik, amikor üt engem, vagy Emesét, vagy akár saját magát (fejére csap). Arról nem beszélve, hogy simán hátravágja magát, tök mindegy mi van mögötte...

nem tudom drágám, de nekem azt hiszem nem volt hisztis gyermekem.. vagy csak az idő megszépíti....
a hideg vízzel való leöntést nem tartom jó ötletnek, akkor már inkább a kezedre tegyél hideg vizet és mosd meg az arcát..
de ez az egész hideg víz szerintem a meglepetésen alapul... valahogy úgy mint amikor a támadódat megleped, hogy elvond a figyelmét....
egyszer halottam egy anyukáról, akinek a gyermeke az áruházban kezdett egy nagy hisztibe ... az anyuka rövid szünet után elkezdte utánozni hisztiző gyermekét és sikítozni , toporzékolni, csapkodni kezdett...
a gyerek már nagyobbacska volt.. és nem tudni a meglepetés hatott-e rá megnyugtatóan, vagy az, hogy szégyellte az anyját, de abbahagyta a hisztit... Smile
na én ezt a módszert nem javaslom, de valamivel vagy meg kell lepni, vagy elvonni a figyelmét szerintem.. tehát jól csinálod drágám!
az anyai szív szerintem megsúgja hogy a leghelyesebb, de bármibe kezdesz magyarázd el neki, miért nem jó amit csinál... előbb utóbb kinövi... reméljük...
sok türelmet szívem! És nagy puszi a kis hisztis és Emese fejére is...most így első olvasatra ez jött... remélem más ír valami okosabb, kipróbáltabb tanácsot is...
Embarassed
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 05. 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

két lányunoka : az egyik 8 éves lesz, érzékeny mint egy mimóza. Skorpió a drága, és Bak ascendensel. Minden apró dolog miatt elsírja magát. A másik, 6-éves, Kos és Skorpió az ascendense. Néha bizony nagyon nehéz rendet tartani közöttük. A kisebbik, mindig győzni akar, de ezt nem szabad letörni benne, a nagyobbik, meg szereti a tudását,megmutatni, amitől a kisebbik dühös lesz, hogy ő miért tud többet. Laughing Annyira aranyosak. Sokat beszélgetek velük, de csak akkor, ha olyan kedvük van, hogy szóba állnak velem, vagy a papával. Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 05. 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Szürke, mi is puszillunk Smile

Remélem nem tart sokáig ez az időszak... Rolling Eyes
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. 09. 29. 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

már megint beteg a gyerek, még el sem kezdődött az ovi, de már antibiotikum kell. Hát komolyan mondom, nem lesz ennek jó vége.
Vissza az elejére
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 09. 29. 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
két lányunoka : az egyik 8 éves lesz, érzékeny mint egy mimóza. Skorpió a drága, és Bak ascendensel. Minden apró dolog miatt elsírja magát. A másik, 6-éves, Kos és Skorpió az ascendense. Néha bizony nagyon nehéz rendet tartani közöttük. A kisebbik, mindig győzni akar, de ezt nem szabad letörni benne, a nagyobbik, meg szereti a tudását,megmutatni, amitől a kisebbik dühös lesz, hogy ő miért tud többet. Laughing Annyira aranyosak. Sokat beszélgetek velük, de csak akkor, ha olyan kedvük van, hogy szóba állnak velem, vagy a papával. Laughing Laughing Laughing

Nekem hat lányunokám van, imádom a sokszinűségüket. Nincs köztük két egyforma jellem. Pedig van egy ikerpár is, ők kivül-belül külömböznek, mert kétpetéjűek. Az életem legszebb ajándékai! Multkor az egyik itt volt és mikor elment, még fél órát beszélgettünk a kapu előtt, ő kivül, én belül. Ha valaki látta volna még azt hihette hogy ez a féleszű öreg tyúk be sem engedi az unokáját. Ezt meg is beszéltük és jót nevettünk rajta. Nagyon szeretek velük beszélgetni. szerintem sokat tanulunk egymástól. Laughing Laughing
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 28. 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2012. július 14-én megszületett Borcsi természetesen 4260 g-mal és 55 cm-rel délután 15:50-kor.
A kórházból hamar kijöhettünk, hála égnek minden rendben volt.
Azóta eszik és alszik nagyon ritkán sír, éjszaka már aludni is tudok 5-6 órát Smile
Puszi Mindenkinek!
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 28. 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dywir írta:
2012. július 14-én megszületett Borcsi természetesen 4260 g-mal és 55 cm-rel délután 15:50-kor.
Azóta eszik és alszik nagyon ritkán sír, éjszaka már aludni is tudok 5-6 órát Smile
Puszi Mindenkinek!

Gratulálok! Jó egészséget és sok örömet az egész családnak! Smile
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 29. 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linus írta:
dywir írta:
Puszi Mindenkinek!

Gratulálok! Jó egészséget és sok örömet az egész családnak! Smile

Köszönjük szépen! Smile
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 29. 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dywir írta:
Puszi Mindenkinek!
Gratulálok! Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 02. 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dywir írta:
Puszi Mindenkinek!

gratulálok! Smile
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 08. 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönjük aotan és imelda Smile
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 22. 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eddig csak sejtettem, sejtette a család, hogy a kicsi fiam nem egy átlagos gyerek.
Most kaptam meg egy független szakértő véleményét : "kis tudós".

Büszke vagyok rá Smile
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 22. 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
Eddig csak sejtettem, sejtette a család, hogy a kicsi fiam nem egy átlagos gyerek.

Büszke vagyok rá Smile
Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2012. 09. 13. 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dywir írta:
Puszi Mindenkinek!

Gratulálok! Akkor a héten már 2 hónapos a hercegnő Smile
Minden rendben azóta is?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2012. 09. 13. 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:

Büszke vagyok rá Smile

Ez szuper! Büszke is lehetsz!!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Következő
31 / 33 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.