Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fogyókúrás, diétás receptek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sistermoon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 27. 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát kérem! A fogyós receptek nem jönnek, gondoltam akkor hátha ez... Twisted Evil Confused Embarassed Miért? senki nem örül neki? Shocked
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 27. 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sistermoon írta:
Hát kérem! A fogyós receptek nem jönnek, gondoltam akkor hátha ez... Twisted Evil Confused Embarassed Miért? senki nem örül neki? Shocked

Ó dehogynem, de a mit főztél-ben már van néhány változata Laughing Laughing
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 28. 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sistermoon írta:

Nem probléma, csak betér ide egy gyanútlan fogyózó és ki tudja, milyen sokkot váltanak ki nála ezek a pszichés hatások, mint "zsír" "bacon szalonna" "tészta" Shocked Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 09. 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

4 kilót fogytam 3hét alatt..
nem eszem kenyeret, tésztát és krumplit.
Délelőtt csak gyümölcsöt fogyasztok.
és nem nassolok.

És egy kis haspadozás... az nem árt..

queen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
sistermoon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 09. 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratulálok!
Én is mínuszolok, már 12 kg-nál tartok, de nekem még sok van hátra. Nekem Cardio gépem van, nagyon szeretem, mert átmozgatja az egész testemet (na jó, 95 %-át!) Itt vettem a Vaterán, elég olcsón.
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 09. 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sistermoon írta:
Gratulálok!
Én is mínuszolok, már 12 kg-nál tartok, de nekem még sok van hátra. Nekem Cardio gépem van, nagyon szeretem, mert átmozgatja az egész testemet (na jó, 95 %-át!) Itt vettem a Vaterán, elég olcsón.

mit tud ez a gép? Rolling Eyes
sistermoon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 09. 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy szék-szerű (párnázott, fekete) ráülsz, van két kar és lábtartója. Ráteszed a lábad a tartóra, megfogod a két kart és adja magát. Erősíti a hasizmot, hátizmot, váll,kar, csipő, comb, vádlit. Fogyasztja derekat. Olyan, mintha bicikliznál, hasizmoznál és sielnél egyszerre. De mindemellett kényelmes, mert ülsz. Többen panaszkodnak az elliptikus trénerre, ami hasonló csak ráálsz, hogy kikészíti a térdet. Ez "kényelmes", de megdolgoztat, remeg tőle minden izmom. Én szeretem, nézd meg a vaterán, néha árulnak. Azt hiszem cardio tréner a neve.
sistermoon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 09. 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem, itt az aukciósházban is van most 5 db: cardio cruiser a neve és csak 10 eFt! Nézd meg. Üdv
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 09. 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm szépen megnézem Smile
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 10. 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem trénerem van és nincs rá panaszom (se a térdemre se egyéb)... csak az, hogy tekerni kell Smile
Aquarel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 10. 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Novemberben kezdtem el "fogyózni", és eddig olyan 5-6 kg ment le, ezzel el is értem a kb végcélt. Annyit csináltam, hogy figyeltem mit eszek, kiiktattam a bőséges vacsorát. Helyette ha éhes vagyok 1 natúr joghurtot vagy kefírt vagy esetleg zöldséget eszem. Evés közben nem tv-zek vagy olvasok, hanem figyelem hogy éhes vagyok-e még. Ezen kívül pedig heti 3-4 alkalommal kiadós sport szaunával lezárva Smile

Most hogy elértem a célsúlyt a sport heti 2-3 alkalom és továbbra is figyelem mit eszek, hetente 1 nap lelkiismeretfurdalás nélkül elfogyasztom amihet kedvem van, akár pizza akár fagyi Smile

Szigorú csak ezt és azt evős fogyókúrát sosem tudtam tartani. Korábban egy ideig olyan csináltam hogy délelőtt csak zöldség és gyümölcs, fogytam valamennyit de miután visszaálltam visszajött.
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 12. 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Azt hallottam, hogy reggel a legérdemesebb enni, bármit és bármilyen mennyiséget, csak hát erről valahogy mindig lemaradok, ugyanis legalább délig alszok... Embarassed Rolling Eyes Aztán ugye, cigi és kávé, nem vagyok éhes egy jó darabig... Zöld teát és szicíliai narancs levet iszom, ezt állítom, hogy jó, viszont heti 2 alkalommal járok fitness edzésre is. Igaz, már egy hete nem voltam bandhead bandhead bandhead bandhead bandhead
Aztán este van baj megint, mikor rámtör az éhség... már megint nem tudom megfékezni magam!!! Igazság szerint utálok tornázni!!!! :naka:
Olvastam egy magazinban, hogy valamilyen sztárnak sikerult lefogyjon 12 kg-ot valami almás receptekkel... Én meg nem tudok főzni, nem is szeretek, úgyhogy csak szimpla almát eszem Mr. Green Nekem bevált, mindenki szörnyülködik, hogy fúúúú de sokat fogytam, de én valahogy mégis kövérnek látom magam abban a k..va tükörben!!! angryfire angryfire angryfire Nincs egy normális mérleg se a portán, hogy lássam hány kg vagyok angry5
Valóban ez az egész csakis akarat kérdése és csak aztán jöhet az áldozat...
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 12. 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De azért mindenképp van valami ami dühít!
Szerintem ez az egész fogyókúrás dolog azért alakult ki a nők körében, mert a férfiak elvárásai igencsak nagyok... violent1
Minden pasit idegesít, ha azt mondom, hogy kövér vagyok és fogyókúrázom, bezzeg rám se néznének, ha úgy néznék ki mint egykor a Padödő-s lányok! angry5 angry5 angry5 Meg hát ha meglátnak egy "jó" csajt, majd kiesik a szemük! És kik a jó nők??? Hát első sorban a vékonyak... Evil or Very Mad A többi megint részlet kérdése... A modellvilágról meg nem is beszélek...
Azt hiszem bele fogok őrülni egy nap ebbe az egész fogyókúrába! Ha csak nem a föld alatt kötök ki én is, mint sajnos már egy csomó csaj, akik túlzásba vitték... bandhead bandhead bandhead
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 13. 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:
Sziasztok!

Azt hallottam, hogy reggel a legérdemesebb enni, bármit és bármilyen mennyiséget, csak hát erről valahogy mindig lemaradok, ugyanis legalább délig alszok... Embarassed Rolling Eyes Aztán ugye, cigi és kávé, nem vagyok éhes egy jó darabig... Zöld teát és szicíliai narancs levet iszom, ezt állítom, hogy jó, viszont heti 2 alkalommal járok fitness edzésre is. Igaz, már egy hete nem voltam bandhead bandhead bandhead bandhead bandhead
Aztán este van baj megint, mikor rámtör az éhség... már megint nem tudom megfékezni magam!!! Igazság szerint utálok tornázni!!!! :naka:
Olvastam egy magazinban, hogy valamilyen sztárnak sikerult lefogyjon 12 kg-ot valami almás receptekkel... Én meg nem tudok főzni, nem is szeretek, úgyhogy csak szimpla almát eszem Mr. Green Nekem bevált, mindenki szörnyülködik, hogy fúúúú de sokat fogytam, de én valahogy mégis kövérnek látom magam abban a k..va tükörben!!! angryfire angryfire angryfire Nincs egy normális mérleg se a portán, hogy lássam hány kg vagyok angry5
Valóban ez az egész csakis akarat kérdése és csak aztán jöhet az áldozat...

Ez biztosan beállítottság, alkat kérdése is. Én, ha délelőtt nem eszem rendesen, akkor kész vagyok - muszáj ennem: reggeli, tízórai, korai ebéd. Laughing
De a délután már más: akkor márcsak gyümölccsel, magvakkal elvagyok. De ha éhes vagyok, estefelé, akkor sem tudok olyan éhezési tüneteket produkálni, mint délelőtt.

Milyen a szicíliai narancslé? Rolling Eyes
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 13. 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Mona!

Rendes narancs, csak abban különbözik a megszokottól, hogy ez tűz vörös. Az az igazság, hogy nem nagyon lehet kapni. Én is az egyik hypermarketben találtam rá...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
3 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.