Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fogyókúrás, diétás receptek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 13. 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:
Szia Mona!

Rendes narancs, csak abban különbözik a megszokottól, hogy ez tűz vörös. Az az igazság, hogy nem nagyon lehet kapni. Én is az egyik hypermarketben találtam rá...

Akkor az vérnarancs, nem? Rolling Eyes Én az Október 6.-a utcában lévő zöldésgesnél vettem pár hete!
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 13. 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az az!!! Laughing Laughing Laughing
Csak én így szólítom, dehát ez van ráírva a palackra is Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Hát nem tudom, lehet jobban szét kéne nézzek... Bár nem szoktam piacra járni, úgyhogy nem tudom... De mindenképp reménykeltő

Wink
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 14. 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lenne egy kérdésem, kétségbe vagyok esve!!! Crying or Very sad

Már nagyon régóta nem ettem tojást és tegnap, tegnapelőtt előtt meg az előtt sütöttem magamnak, mert megkívántam... délben ettem, annak reményében, hogy nem fogok tőle "meghízni". Ma meg egy pár kiütést véltem felfedezni magamon, a hasamon, láb és kéz... Qrvára viszket... Lehetséges, hogy a tojásra vagyok allergiás??? Shocked Shocked Shocked
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 15. 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:

Már nagyon régóta nem ettem tojást és tegnap, tegnapelőtt előtt meg az előtt sütöttem magamnak, mert megkívántam... délben ettem, annak reményében, hogy nem fogok tőle "meghízni". Ma meg egy pár kiütést véltem felfedezni magamon, a hasamon, láb és kéz... Qrvára viszket... Lehetséges, hogy a tojásra vagyok allergiás??? Shocked Shocked Shocked

az ételallergia a fogyasztott étel mennyiségének és érzékenységnek arányában órákon belül jelentkezik.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 15. 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:
De azért mindenképp van valami ami dühít!
Szerintem ez az egész fogyókúrás dolog azért alakult ki a nők körében, mert a férfiak elvárásai igencsak nagyok... violent1
Minden pasit idegesít, ha azt mondom, hogy kövér vagyok és fogyókúrázom, bezzeg rám se néznének, ha úgy néznék ki mint egykor a Padödő-s lányok! angry5 angry5 angry5 Meg hát ha meglátnak egy "jó" csajt, majd kiesik a szemük! És kik a jó nők??? Hát első sorban a vékonyak... Evil or Very Mad A többi megint részlet kérdése... A modellvilágról meg nem is beszélek...
Azt hiszem bele fogok őrülni egy nap ebbe az egész fogyókúrába! Ha csak nem a föld alatt kötök ki én is, mint sajnos már egy csomó csaj, akik túlzásba vitték... bandhead bandhead bandhead

Nekem úgy tűnik, inkább a saját indulataid áldozata vagy Rolling Eyes
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 15. 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Caravell!

Eddig nem volt semmi bajom, mondom nem ettem már nagyon rég tojást...
És nem hinném, hogy a saját indulataim áldozata lennék, én ezt figyeltem meg többek között. Szerintem van benne valami... Neutral
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 15. 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:
Szia Caravell!

Eddig nem volt semmi bajom, mondom nem ettem már nagyon rég tojást...
És nem hinném, hogy a saját indulataim áldozata lennék, én ezt figyeltem meg többek között. Szerintem van benne valami... Neutral

Tojásügyben: lehet szimpla véletlen egybeesés. A tojásallergia (és ételallergia) elsőfokú, most ezt hadd ne részletezzem de rövid időn belül jelentkező. Ilyen a mechanizmusa. Megeszed - kiüt. Elég látványosan.

Én meg azt figyeltem meg és soksok beszélgetésből meg hozzászólásból meg is erősítettek ebben,h a férfiak szeretnek reprezentálni a csinos (kirakatba való) nőkkel,de feleségnek nem ragaszkodnak hozzá,h karcsúnádszál legyen. Azért sem, mert az ösztönök régről még bennük vannak: ősidőkben nagyobb esélye volt terhességet kihordani és egészséges gyerekeket szülni egy gömbölyded asszonyságnak, mint egy vékonyka törékeny nőnek. Egy nőnek kell annyi önbizalma legyen,h ne gyötörje magát agyon emiatt. Ha mégis, az nem a ffiak, inkább a női önbizalmak hibája és nem a dietetikus, hanem a pszichológus esete.
A megnézésről meg: nekem is tetszhet egy "kigyúrt" hapsi, macsó stílusban, de kösz, nem élnék vele. Nekem "igazi" ember kell, nem egy sztár.

de ez itt már eléggé off, úgyh ha gondolod, beszélgessünk erről másik topikban. www.forum.harmonet.hu/viewtopic.php?t=1247&hnp_sorrend=0&http://www.harmonet.hu/forumasc&start=60
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 15. 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:

Hát nem akarlak elkeseríteni, de bizony lehet allergia! Anyumnál is hirtelen jelentkezett, neki a nyakán keletkezett egy tenyérnyi vörös folt és be is volt dagadva. Életének egy olyan periódusában volt, amikor sok rossz történt és a szervezete mindenféle allergiákkal reagált.
Nem bántani akarlak, de az írásaidból nekem az derül ki, hogy pont nem mostanában éled a legboldogabb időszakát az életednek...
Sokan hiszik, hogy az idegességtől "csak" gyomor ill.-nyombélfekélyt leghet kapni... Nem így van. Én pl.: epevezeték-gyulladást kaptam....
Az allergia figyelmeztető jel volt, hogy valamit másképp kell csinálod vagy a szervezeted cserben fog hagyni, mert nem bír tovább lépést tartani veled....
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 15. 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:
Suzanne írta:

Hát nem akarlak elkeseríteni, de bizony lehet allergia! Anyumnál is hirtelen jelentkezett, neki a nyakán keletkezett egy tenyérnyi vörös folt és be is volt dagadva. Életének egy olyan periódusában volt, amikor sok rossz történt és a szervezete mindenféle allergiákkal reagált.
Nem bántani akarlak, de az írásaidból nekem az derül ki, hogy pont nem mostanában éled a legboldogabb időszakát az életednek...
Sokan hiszik, hogy az idegességtől "csak" gyomor ill.-nyombélfekélyt leghet kapni... Nem így van. Én pl.: epevezeték-gyulladást kaptam....
Az allergia figyelmeztető jel volt, hogy valamit másképp kell csinálod vagy a szervezeted cserben fog hagyni, mert nem bír tovább lépést tartani veled....

Valamire allergiás lehet, igen és igen, pszichésen is lehet: a magyar nyelv ezt szépen mondja is "kiütést kapok tőle, úgy idegesít"
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 15. 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:
De azért mindenképp van valami ami dühít!
Szerintem ez az egész fogyókúrás dolog azért alakult ki a nők körében, mert a férfiak elvárásai igencsak nagyok... violent1
Meg hát ha meglátnak egy "jó" csajt, majd kiesik a szemük! És kik a jó nők??? Hát első sorban a vékonyak... Evil or Very Mad A többi megint részlet kérdése... A modellvilágról meg nem is beszélek...
Azt hiszem bele fogok őrülni egy nap ebbe az egész fogyókúrába! Ha csak nem a föld alatt kötök ki én is, mint sajnos már egy csomó csaj, akik túlzásba vitték... bandhead bandhead bandhead

Fura, tényleg így kezdődött..de mióta a nők ezt is "divatként" űzik, gebe nem kell a pasiknak, csak a szemük kívánja. Rolling Eyes mégis a jobb pasik egy nem túl helyes csaj oldalán "virítanak".. akin van hús IS, nem csupa csont.. Rolling Eyes
(persze, szerencsémre a formált csontvázak családjába tartozom..) angel9 de frász kapok, ha meg merik kérdezni, hány kiló vagyok.. angry4

SZERINTEM nem az a lényeg, hogy a mérleg mit mutat, hanem hogy TE jól érezd magad a bőrödben Idea Cool
ámen angel9
Vissza az elejére
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 15. 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bera!
Nem veszek én semmit bátásnak, épp azért tettem nyilvánvalóvá, mert válaszokat akarok kapni. Nos, erre a variációra nem is gondoltam... Egye fene! Tényleg nagyon lökött vagyok mostanában... inkább ezt kéne orvosolni... Crying or Very sad

Illúzió drága Exclamation
HÁNY KILÓ VAGY Question Question Question Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil
Wink
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 15. 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:

Illúzió drága Exclamation
HÁNY KILÓ VAGY Question Question Question Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil
Wink

na most lett vége bimbódzó kapcsolatunknak Twisted Evil és ne merj velem kiabálni, mert megmondlak anyukámnak.. sad5 toothy2
Vissza az elejére
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 16. 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió!!!!

Léccccciiiii!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Hogy tehetném jóvá??? Laughing Laughing Laughing
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 16. 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:
Illúzió!!!!

Léccccciiiii!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Hogy tehetném jóvá??? Laughing Laughing Laughing

Rolling Eyes ha már ilyen szépen kérsz.. Rolling Eyes süti receptet a megfelelő topikba Cool Mr. Green
Vissza az elejére
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 16. 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oké, keresek valamit Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Hogy kell tenni képet fel, mert sehogy se megy nekem Shocked
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
4 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.