Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Álmodós 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
peti
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 12. 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Köszönöm Embarassed love5 notworthy

Szívesen!Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 12. 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cool rég voltam.. Mr. Green

Most egy (helyes) angoltanárt láttam, két alakom is volt.. Az egyik "én" előtte álltam, a másik meg mögötte. Eszembe jutott, hogy "előzőleg" angolórán voltunk, és kiadott vmi írásbeli feladatot. Én nem írtam le, de mikor kéredte a válaszokat, szóban elmondtam. -Volt 2-3 szó, amit nem tudtam, hogy kell írni, így a kiehtés se ment..Ekkor vette észre a tanár, hogy "szóképekben" tanulok, ami épp a "kiejtés-írás" miatt nem túl praktikus.Adott rá valami tanácsot, de már álmomban se tudtamm megjegyezni.. Rolling Eyes Embarassed Ekkor jöttem én két alakban, és üldözni kedtem a tanárt.. Aztán a két alakom üldözés közben egyesült, -és úgy nézett ki, mintha két fejem lenne.. egy hosszú hajú, és egy rövid hajú. A tanár bemenekült egy épületbe, én utánna, aztán elővett egy távirányítót, és kinyílt egy ajtó, miközben azt mondta egy gépi hang: "Üdvözlöm". A helyiségnek üveg ajtaja volt, a fal is üvegből volt. Épp csak sikerült beférnem a csukódó ajtón, mikor észrevettem, hogy a tanár "felszívódott".. vagy pappá vált.. Shocked volt ott egy lift, és kisebb töbem állt előtte, a liftbe a következő turnussal beszállt a pap, én meg úgy döntöttem, hogy azt se tudom, miért üldözöm.. szóval ott hagytam. Mikor kiléptem az épületből, nem olyan volt a táj, mint mikor beléptem. Most havas, jeges volt, majdnem megcsúsztam egy lépcsőn. nem voltam egyedül, volt velem valaki, és épp találtunk egy kutyát. A kuty furán viselkedett. Mint aki akar valamit.. -vagy épp azt nem akarja, hogy oda menjübk, ahová szeretnénk. Legugoltam a kutyhoz, és megkérdeztem, mit szeretne. A "valaki" azt mondta, menjünk, induljunk már. Én meg megkérdeztem a kuty, hog azt szeretné-e, ha követnénk. Erre bólintott. Követni kedztük. Elmentünk néhány gyümölcsöskert előtt, (közben kitavaszodott) Shocked aztán felfelé induntunk egy lejtőn, de az első kereszt utcánál eltűntek, mindketten.
A keresztutca után rengeteg tanyasi jellegű szálloda és panzió volt. Az egész utca ilyen volt. (ez a jelenet se első eset) Bemyitottam az egyikbe. épp egy hálószobának volt berendezve. Fiúk voltak, alig aludt valamelyikük. Arcukon látszott a szenvedés, hogy nem tudnak "parancsa" elaludni, csak úgy.. de mind csöndben volt. nem mertek megmozdulni se. keresztül mentem a termen, átellenben volt egy ajtó. a túloldalon meg koncert-szerűség volt, de az ajtóban, ahol álltam, halk volt, de amint közeledtem a színpad felé, egyre hangosabb lett. Koncert -félét vártam, erre közelebb érve inkább "peep-show"nak nevzném a látványt.. volt a színpadon néhány helyes srác, őket néztem. aztán kezdett vaddá válni a jelenet, a tömeg meg hőbörgött.. nem tetszett nekik. arra ébredtem, mintha szabályosan a fülembe fújolt volna a tömeg.. Shocked Rolling Eyes
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 13. 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megint veszekedtünk anyámmal.. Rolling Eyes de hogy min..? Shocked aztán sírtam, és közöltem vele, hogy ha sikerül külön jutnom tőle, tuti nem fogok visszajönni. inkább éhen halok.. de nincs szükségem több ilyen "mindig én vagyok a hibás" szövegre.. Evil or Very Mad

(és tényleg veszekedtünk utánna..) Shocked Shocked Rolling Eyes
Vissza az elejére
peti
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 13. 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Cool rég voltam.. Mr. Green

Most egy (helyes) angoltanárt láttam, két alakom is volt.. Az egyik "én" előtte álltam, a másik meg mögötte. Eszembe jutott, hogy "előzőleg" angolórán voltunk, és kiadott vmi írásbeli feladatot. Én nem írtam le, de mikor kéredte a válaszokat, szóban elmondtam. -Volt 2-3 szó, amit nem tudtam, hogy kell írni, így a kiehtés se ment..Ekkor vette észre a tanár, hogy "szóképekben" tanulok, ami épp a "kiejtés-írás" miatt nem túl praktikus.Adott rá valami tanácsot, de már álmomban se tudtamm megjegyezni.. Rolling Eyes Embarassed Ekkor jöttem én két alakban, és üldözni kedtem a tanárt.. Aztán a két alakom üldözés közben egyesült, -és úgy nézett ki, mintha két fejem lenne.. egy hosszú hajú, és egy rövid hajú. A tanár bemenekült egy épületbe, én utánna, aztán elővett egy távirányítót, és kinyílt egy ajtó, miközben azt mondta egy gépi hang: "Üdvözlöm". A helyiségnek üveg ajtaja volt, a fal is üvegből volt. Épp csak sikerült beférnem a csukódó ajtón, mikor észrevettem, hogy a tanár "felszívódott".. vagy pappá vált.. Shocked volt ott egy lift, és kisebb töbem állt előtte, a liftbe a következő turnussal beszállt a pap, én meg úgy döntöttem, hogy azt se tudom, miért üldözöm.. szóval ott hagytam. Mikor kiléptem az épületből, nem olyan volt a táj, mint mikor beléptem. Most havas, jeges volt, majdnem megcsúsztam egy lépcsőn. nem voltam egyedül, volt velem valaki, és épp találtunk egy kutyát. A kuty furán viselkedett. Mint aki akar valamit.. -vagy épp azt nem akarja, hogy oda menjübk, ahová szeretnénk. Legugoltam a kutyhoz, és megkérdeztem, mit szeretne. A "valaki" azt mondta, menjünk, induljunk már. Én meg megkérdeztem a kuty, hog azt szeretné-e, ha követnénk. Erre bólintott. Követni kedztük. Elmentünk néhány gyümölcsöskert előtt, (közben kitavaszodott) Shocked aztán felfelé induntunk egy lejtőn, de az első kereszt utcánál eltűntek, mindketten.
A keresztutca után rengeteg tanyasi jellegű szálloda és panzió volt. Az egész utca ilyen volt. (ez a jelenet se első eset) Bemyitottam az egyikbe. épp egy hálószobának volt berendezve. Fiúk voltak, alig aludt valamelyikük. Arcukon látszott a szenvedés, hogy nem tudnak "parancsa" elaludni, csak úgy.. de mind csöndben volt. nem mertek megmozdulni se. keresztül mentem a termen, átellenben volt egy ajtó. a túloldalon meg koncert-szerűség volt, de az ajtóban, ahol álltam, halk volt, de amint közeledtem a színpad felé, egyre hangosabb lett. Koncert -félét vártam, erre közelebb érve inkább "peep-show"nak nevzném a látványt.. volt a színpadon néhány helyes srác, őket néztem. aztán kezdett vaddá válni a jelenet, a tömeg meg hőbörgött.. nem tetszett nekik. arra ébredtem, mintha szabályosan a fülembe fújolt volna a tömeg.. Shocked Rolling Eyes

Az álomban nem tudsz megoldani egy feladatot,ami viszont siker abból a szempontból,hogy kijelölődik automatikusan egy olyan út,ami számodra sokkal tökéletesebb. Ilyen irányban kezd építkezni a teremtő képzeleted,míg a nem megfelelő utakat blokkolja.
Ott már minden simán fog menni,de csak abból a szempontból,hogy végeredményként a siker garantált,de ez útközben egyáltalán nem tűnik így,hiszen itt,ezen a testhezálló úton is sok akadály van,a siker pedig nem megfogható még,nem bizonyítható. Ez azonban már nem hátráltat meg,mert a korábbi kudarcnak megélt vállalkozásod kialakított benned egy nagyfokú bizonyítási vágyat,egyben egy felfokozott koncentrációt,tanulási képességet,hogy fel is nőj ehhez a helyzethez,hogy ne csak mint idegen járj ezen a saját teremtő képzeleted által kialakított úton,hanem azt tudatosan is át tudd látni.
Vissza az elejére
peti
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 13. 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Megint veszekedtünk anyámmal.. Rolling Eyes de hogy min..? Shocked aztán sírtam, és közöltem vele, hogy ha sikerül külön jutnom tőle, tuti nem fogok visszajönni. inkább éhen halok.. de nincs szükségem több ilyen "mindig én vagyok a hibás" szövegre.. Evil or Very Mad

(és tényleg veszekedtünk utánna..) Shocked Shocked Rolling Eyes

Hát ez önmagáért beszél...
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 13. 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm Smile
Vissza az elejére
peti
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 13. 23:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
köszönöm Smile

Szívesen!Smile
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 13. 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

peti!

hogy vagy? Mondtam már máskor is, de most mondom megint : szívesen látnálak más topicokban is, szeretnélek kicsit megismerni! Smile
peti
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 13. 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
peti!

hogy vagy? Mondtam már máskor is, de most mondom megint : szívesen látnálak más topicokban is, szeretnélek kicsit megismerni! Smile

Köszi,de már írtam,hogy nem vagyok kimondottan beszélgetős típus,illetve ez nálam hangulat kérdése...Smile De ha megszáll az ihlet,ha megcsókol az a múzsa,aki a társalgásért felelős,akkor majd...Smile
Vissza az elejére
maszi
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 13. 23:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

peti írta:
hana írta:
peti!

Köszi,de már írtam,hogy nem vagyok kimondottan beszélgetős típus,illetve ez nálam hangulat kérdése...Smile De ha megszáll az ihlet,ha megcsókol az a múzsa,aki a társalgásért felelős,akkor majd...Smile

Hanácska nem hisz nekem. Laughing Kitartó favágó.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 14. 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudod milyen, mikor Jamie Olivernél személyesen mutat meg új kreációt? Shocked Mr. Green és föltette nekem a rizst, hogy több időm legyen a kreációval foglalkozni.. Cool Embarassed
csak a hülye apám ne hajtogatta volna percenként, hogy neki hajnalban kell munkába indulnia.. Evil or Very Mad (főleg hogy a napfelkeltét szerettem volna neki megmutatni..)Rolling Eyes és ott ettünk a tengerparton, fa rönkből faragott asztalnál és padokon..
erre apám megkérdi: hol itt a tenger? Shocked ja, kérem háttal a tengernek ült le, és mikor szóltam neki, hogy talán forduljon meg.. Rolling Eyes
egy sziklaszirten vagyunk.., hol a "part"? Question Rolling Eyes
Mr. Green hát nem kedves? Rolling Eyes Olivér meg műnbánó arccal nézte apámat.. Rolling Eyes Mr. Green
sztem apámnak fogalma se volt róla, hogy nem csupán ketten vagyunk.. scratch
Vissza az elejére
peti
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 14. 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Tudod milyen, mikor Jamie Olivernél személyesen mutat meg új kreációt? Shocked Mr. Green és föltette nekem a rizst, hogy több időm legyen a kreációval foglalkozni.. Cool Embarassed
csak a hülye apám ne hajtogatta volna percenként, hogy neki hajnalban kell munkába indulnia.. Evil or Very Mad (főleg hogy a napfelkeltét szerettem volna neki megmutatni..)Rolling Eyes és ott ettünk a tengerparton, fa rönkből faragott asztalnál és padokon..
erre apám megkérdi: hol itt a tenger? Shocked ja, kérem háttal a tengernek ült le, és mikor szóltam neki, hogy talán forduljon meg.. Rolling Eyes
egy sziklaszirten vagyunk.., hol a "part"? Question Rolling Eyes
Mr. Green hát nem kedves? Rolling Eyes Olivér meg műnbánó arccal nézte apámat.. Rolling Eyes Mr. Green
sztem apámnak fogalma se volt róla, hogy nem csupán ketten vagyunk.. scratch

Úgy tudom,ő egy híres szakács,de egyébként nem nagyon tudok róla semmit.. De ez nem is lényeges,mert az a fontos,hogy személyesen foglalkozik veled,ami kitüntetés,és jelzi,hogy nagy lehetőségek vannak benned.
Siker a jelenben,de akadály a fejlődést illetően... Vagy úgy is lehet mondani,hogy nagy lehetőségek vannak benned,ki is lehetne használni,adódik is rá esély,de most még az is benne van a pakliban,hogy minden elvesztegeted.
A rosszabbik variáció azért következhet be,mert lehettek olyan környezeti hatások,amik beidegződhettek,amik nem engedik a fejlődést (egy belső vakság),de itt már kialakul az igény benned arra,hogy ez változzon,hogy a személyiséged ezen részét is átformáld,illetve felhozd a továbblépéshez szükséges szintre.
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 14. 23:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszy Smile
nem vagy véletlenül pszihológus? Shocked vagy /"áter"? Shocked Rolling Eyes Embarassed
Vissza az elejére
peti
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 14. 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
köszy Smile
nem vagy véletlenül pszihológus? Shocked vagy /"áter"? Shocked Rolling Eyes Embarassed

Vagy Páter.. Laughing De nem..Smile
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 15. 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mentem a vonathoz. A vonaton ott volt egy fiú - ezzel a fiúval régebben együtt voltam, és vele éltem meg először a nagy, mindent elsöprő szerelem érzését, nagyon erős kötelék volt köztünk, mert egyformák voltunk, még a vallásunk is - de a stílusa más volt, engem sokszor idegesített, és ez elég volt ahhoz, hogy különváljunk. Néhány év múlva megpróbáltuk újra, de nekem még mindig... szóval akkor sem ment.

Felszálltam a vonatra és a kifliszacskó, ami a kezemben volt - enni valóért szállam le a vonatról - kiesett a kezemből, le a sínek mellé. Ebben a pillanatban azonban elindult a vonat és én néztem, hogy ott a kifli, de a kerekek pont nem mennek rá, tehát épen marad - habár nekem már úszott a kifli téma...

Elindultam a vonaton megkeresni a fiút. Mindenféle kocsikon mentem keresztül - a mindenfélét most úgy értem, hogy milyen hangulatú emberek ültek benne, azt hiszem volt olyan, ahol nevetgéltek, és volt olyan, erre biztosan emlékszem, hogy gúnyosan mértek végig, én azonban egy cseppet sem bántam, konstatáltam, hogy mi van és mentem is tovább.

Egyszer csak, ahogy egyik kocsiból a másikba mentem át, a következő kocsi sötét volt, és mintha nem is haladt volna - ami fizikai képtelenség, mivel előre felé mentem a vonatban - de azért mégiscsak átmentem, mert az eszem és az intuícióm azt súgta, hogy halad az a kocsi. És lám tényleg.

Nem emlékszem, hogy volt-e ott más kocsi előtte, vagy rögtön a "kórház" kocsi jött. Ott mindenféle beteg emberek feküdtek és rendesen úgy nézett ki, mint egy kórház, ágyak, nővérkék, infúzió. Ott volt a fiú is, felpattant az ágyból, mikor megérkeztem. Sajnos nem emlékszem mi volt tovább. Sad
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Következő
2 / 21 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.