Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Álmodós 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 26. 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy füves domboldalon megyek felfelé, nagyon szűk ösvényen - talán csak egy lábfej szélesnyi - a közepe felé van egy pici földlépcső, csak egy-két foknyi, szép rózsaszín mezei virág van ott.
Egyedül vagyok, sehol senki, még állatok sem, se földön, se égen.
Nem látom honnan jövök, és hová megyek (nem látom fönnt mi vár rám, és hogy mit hagytam lennt), csak konkrétan ami közvetlen köröttem van.
Nappal van, kellemes, nyárias az idő, nincs semmilyen kellemetlen érzésem.
Mindig ugyanazon a szakaszon megyek (már néhány napja álmodom ugyanezt), és (még mindig) fogalmam sincs miről van szó Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 21. 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt június elején álmodtam, már jól el is felejtettem, de most lomolás közben megtaláltam a sajtcédulát, amire sebtiben leírtam

Kinnt a szabadban, egy út melletti kis domboldalon egy varjú egyre nagyobb ágakat szed fel, és repül át velük az úton túlra.
Közben mivel egyre nehezebb ágakkal küszködött, elvesztette a fekete, erős tollait.Fehér, puha, selymes tollai maradtak (ezek a tollak a feketék alatt bújtak, de ezek is hosszúak voltak).
Én - mikor egy túl nehéz ággal már nem tudott felszállni - felvettem őt és simogattam, ő pedig hagyta ezt.
Eközben grillezéshez rakott tűznél ott állt D. (az egyik barátnőm élettársa) és láttam, hogy a jó, kisebb ágakat tette a tűzre.

hümmm.... Rolling Eyes
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 22. 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahhoz képest nem is viselt meg nagyon, viszont folyamatosan ezen morfondírozom...

Az anyukám segítséget kért, mert megölt valakit és a hulláját a csatornába rejtette. Próbálkoztam, hogy törvényes útra tereljem a dolgot, de kevés sikerrel (nem akar börtönbe menni, meg hasonló "nyomós" érvek). A beszélgetésünket idegenek, ismerősök folyamatosan zavarták.
A csatornába rejtett holttest is az anyukám volt. Még élt. A gyilkos anyukám egy kerti vasvillával beledöfött és befedte a csatornát. Arra gondolatra ébredtem fel, hogy ki kellene húzni a csatornából és rendesen eltemetni, aki gyilkolt, az meg vállalja a következményeket.

Érdekes, hogy az picit sem rázott meg, hogy anyukámról van szó, mind gyilkosi, mind áldozati minőségben.
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 24. 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is akarok varnyúval álmodniii!
Mondjuk fehér varjút simogatni elég hátborzongató lehet.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 03. 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sok kis apró jelenet volt az álmomban egymás után, de csak ez az egy maradt meg.
Nem tudom hol voltam, talán valami kis faluban egy piac-utcában, kétoldalon az árusok standjai csak szűk utat hagytak, nem is nagyon lehetett látni, mifelé halad az ember előrementében.
Aztán egyszerre csak ott volt előttem, pontosabban ott lógott az egyik árus standján, egy kis korcs, valami kis tacskószerű kutya, felakasztva egy nadrágszíjra.
De élt, és mozgott, szabadulni akart.Annyira ledöbbentem a váratlan látványtól, hogy először csak megérintettem, végigsimítottam a hátát, ahogy ott rugkapált.
Nem tudom mi lett a vége, asszem itt felébredtem Rolling Eyes
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 18. 23:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy városban, a különböző városrészek között utaztam egyedül - talán valami vonaton?
A másik oldali, velem szemben lévő űlésen egy barátnőm űlt, de nem együtt utaztunk, hanem véletlenül vettem őt észre, hogy ott van.
Piros ruhában volt, és nem volt arca, de mégis tudtam, hogy ki ő.
Láttam, hogy terhes.
Egy hatalmas gyermek volt a hasában, legalább 2-3 éves.
Először csak a talpacskája rajzolódott ki az anyja hasán.Srégen feküdt, és a lábait is kinyújotta.
Átláttam a hason belűlre, és láttam a fejét, láttam, hogy egy kislány.Az arca fura volt, sokkal idősebb, mint egy 2-3 évesé.
A szemei ijesztőek voltak, mert az alsó szemhéja olyan furán megereszkedett, és kifelé fordult, pirosan és gyulladtan.
Hosszú sűrű szőke haja volt, lófarokba kötve.
Aztán felébredtem szerencsére Rolling Eyes
csillagpaszuj
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 20. 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nagyon furcsát álmodtam az éjjel. Egy nős férfi szeretője voltam, de ott voltam az ő házukban. A felesége (egy szép, szőke cleopátra frizurás nő) megtürt, de csúnyán nézett rám, amit én természetesnek is vettem. Aztán ő elutazott valahová, és én kezdtem kissé kellemetlenül érezni magam amiatt, hogy rám szakadt az egész háztartás, meg vagy 3 5-8 év közötti gyermek. A férfival (egy magas, jó karban lévő, 40-45 éves lehetett) izzott köztünk a levegő, mindig bújkáltunk a gyerekek elől (volt pár pikáns részlet amit nem részleteznék...). De az volt az érzésem, hogy mindent tudnak és ellenérzéseik voltak velem szemben (persze ezen sem csodálkoztam). Aztán a háztartás kezdett kicsúszni a kezem közül, mocsok volt a házban, de én mindenképpen meg akartam felelni és kitartó munkámnak hamar meglátszott az eredménye. Csak közben már a szexre nem maradt idő és energia. Arra emlékszem még, hogy a férfi valami operatőr lehetett.
Sokszor előfordult az álmomban, hogy az élethelyzeteket videón néztük tv-képernyőn. Emlékszem, hogy a nővéremnek mutattam a pasit videón, aki mosolyogva vállára vett egy kamerát (azt hiszem).
Ami az érdekes, hogy nem tudom, hogy ki voltam valójában az álomban, nem tudom, hogy milyen voltam. Olyan érzés, mintha egy másik életem lett volna, az egyetlen szál, ami összeköti az álombeli életemet a valóssal, az a nővérem (sőt, a férje is az eredeti volt). És még valami egyezés: kimentem az udvarra, és ugyanolyan járókő volt mint nálam.
Van valami jelentése ennek az álomnak, vagy csak egy zagyvaság, amit összeálmodik az ember lánya, ha reggel fél 10-ig alszik? Rolling Eyes Razz
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 13. 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na megint furát álmodtam.....

valahol egy csecsemőre vigyáztam (mintha hivatalosan is, ott dolgoztam volna?), . Nagyon kis vidám, örökmozgó mosolygós volt.
Ki kellett pucolni az orrát, és egyre több váladék jött belőle (már ott álmomban is furcsálltam, hogy ehhez a mennyiséghez és annak kinézetéhez képest jól van, egészséges).
Aztán ahogy próbáltam tovább felitatni a trutyit az orrából, lassan kicsusszant belőle egy kisdarab valami - leginkább olyan volt, mintha az agya egy lebenye lett volna - Néztem, és azt is, hogy ezt most tényleg hagynom kell-e kijönni, vagy inkább tuszakoljam vissza? De a gyerek továbbra is teljesen jól volt, és mosolygott, rúgkapált, úgyhogy hagytam ezt a valamit kijönni, ami szinte rögtön elvesztette a nedvességét, és megszáradt.
Történt még valami más is, de nem emlékszem már rá, mert én dinnye persze nem írtam fel rögtön.Olyan vegyes érzés maradt bennem vissza (ha visszagondolok az álmomra, akkor most is pontosan érzem ezt Sad ...... egyrészt úgy éreztem ott, hogy rendban van, jól csináltam, másrészt meg, valami fúr belűl, hogy mégsem. Hogy csak azért gondolom, hogy jól csináltam, mert egyszerűen fel sem ismerem a helyzetet..... Sad Rolling Eyes
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 22. 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

napok óta a kisfiammal álmodom,(2 éves és sajnos az apukájánál van most).
legutóbb azt álmodtam,hogy még a volt páromnak a házában voltunk,és kisfiam folyton kiszaladt az erkélyre,és az erkély alatt víz volt,mintha tenger lett volna,és attól rettegtem,hogy a kicsi beleesik és megfullad.
szaladtam utána,párszor behoztam,aztán belülről lelakatoltam az erkélyajtót,hogy ne tudjon kimenni.
nagyon nyomasztó álom volt.

nem tudom ,mit jelenthet.
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2012. 12. 04. 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Álmomban láttam, ahogy szétrobban a Föld... Álltunk csak és néztük, szép, szinte paradicsomi helyről, az égen a Föld keringett, és hullott, hullott darabokra... Köröttem záporoztak a darabjai, de nem talált el egyik sem, lassult a kép, mintha szétfolyna az idő, ragyogott a fény, olyan szép volt kívülről, egy másik világból nézni, vidám, békés, mintha a szenvedés hullott volna darabokra. Nem a Föld...
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 30. 22:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

volt egy kislány, és félt. Egy körfolyosós ház földszintjén, a lépcsőház aljában. Ott álltam mellette, előtte nem tudom, miről beszélgettünk, de az hallottam, hogy kérdeztem: -Akkor most mi lesz? Hogyan tovább?
Erre Ő: hívom a "többieket", és megbeszéljük.
(milyen többiek? én is félni kezdtem..)
erre megjelentem 2 különböző irányból.. Shocked és a kislány megkérdezte: Én nagyom szeretnék menni, de egyedül nem merek..
Az egyik, aki kapu felől jött, megszólalt: Én nem megyek. Nem akarok. Túl régóta vagyok itt, már nem tudnám megszokni az újat.. Ne haragudj, de maradok.
A kislány a másikra nézett, mire az is megszólalt: Itt már úgyis tudom, milyen, szívesen megnézném, MÁSHOL milyen.
Amelyik maradni akart, elindult vissza, amerről jött.
A kislány ott maradt a másik, idősebbel. Látszott, hogy alig várja az indulást.
Némán nézték egymást.

Mire felötlött bennem egy kérdés: ÉN MOST hol vagyok?
nem érzékeltem magam, de egyre gyanúsabb lett, hogy a kislány Én vagyok.. de akkor ki az a két "felnőtt"? -és ha azok is én vagyok, mint az elején láttam.. akkor.. akkor most mi lesz? ha az egyik részem maradni akar? -de többségi szavazással eldőlt, hogy megyek. -de attól még nem "tudom", hova..
Vissza az elejére
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 05. 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Álmomban láttam, ahogy szétrobban a Föld... Álltunk csak és néztük, szép, szinte paradicsomi helyről, az égen a Föld keringett, és hullott, hullott darabokra... Köröttem záporoztak a darabjai, de nem talált el egyik sem, lassult a kép, mintha szétfolyna az idő, ragyogott a fény, olyan szép volt kívülről, egy másik világból nézni, vidám, békés, mintha a szenvedés hullott volna darabokra. Nem a Föld...

Kage, hasonlót álmodtam nemrégen én is....... én tudtam álmomban, hogy robbanás lesz, és előtte beparáztam... aztán akik ott voltak, megfogták egymás kezét, az én kezemet is; éreztem a robbanást, hogy kivisz az ajtón: fájdalmat nem érzetem, csak a hatalmas lökést, és utána hirtelen megállt az idő....... csak voltam, lebegtem valamiben és valahol..... érdekes élmény volt... Smile
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 11. 18. 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

____BELLE____
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 12. 01. 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt álmodtam, hogy narancssárga az ég alja, és havazik. Naagy pelyhekben, és már megmaradt, látszott, hogy nem akkor kezdte..

erre fölkeltem (a valóságban), és se híre, se hamva a hónak Crying or Very sad
Vissza az elejére
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 12. 02. 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

... hóval takarózni ... meleg pihe-puha hóval ... erről álmodozom Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Következő
20 / 21 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.