Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Véletlen vagy sors?

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tibi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 22. 16:23    Hozzászólás témája: Véletlen vagy sors? Hozzászólás az előzmény idézésével

A netet böngészve akadtam a [url]-------------[/url] oldalra, amin olvasgattam a véletlenről ... És most nem is tudom, mit gondoljak efelől? Szerintetek vannak véletlenek? Mármint olyan igazi véletlenek? Vagy minden előre lefutott, minden determinisztikus? Vagy valami harmadik? Én ugyanis az előző kettő egyikét sem tudom igazán elhinni ... vagy inkább elfogadni(?) ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 22. 22:08    Hozzászólás témája: Re: Véletlen vagy sors? Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
A netet böngészve akadtam a [url]-------------[/url] oldalra, amin olvasgattam a véletlenről ... És most nem is tudom, mit gondoljak efelől? Szerintetek vannak véletlenek? Mármint olyan igazi véletlenek? Vagy minden előre lefutott, minden determinisztikus? Vagy valami harmadik? Én ugyanis az előző kettő egyikét sem tudom igazán elhinni ... vagy inkább elfogadni(?) ...

Linket töröltem... Ezt a topikot is rögvest törölni akartam... háborog a gyomrom a reklám (és pénzkereset) ilyen fajtájától... Evil or Very Mad
Ha a véletlenről akarsz beszélgetni, van már ilyen, ott lehet folytatni, ezt zárolom.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.