Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Biszex (volt ? ) a párom...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nihilla
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 04. 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana,szép hosszú bejegyzés.Még értem is.Tanultam is. Meg is utáltam.Mármint az ilyen "tudományos" "meséket" az élet dolgairól. Pláne hogy az élet dogait skatulyába húzza, másrészt nem mindig müködik a gyakorlatban az, ami elméletben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 05. 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nihilla írta:
Kirana,szép hosszú bejegyzés.Még értem is.Tanultam is. Meg is utáltam.Mármint az ilyen "tudományos" "meséket" az élet dolgairól. Pláne hogy az élet dogait skatulyába húzza, másrészt nem mindig müködik a gyakorlatban az, ami elméletben.

Ez egy tanulmány volt az életből!

Mindenki egyéniség!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tudomány nem mese!
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 05. 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mancs írta:
Kirana írta:
mancs írta:
ezt akartam én is mondani Laughing

cccccc tudtam én...tudtam Laughing akkor most én írjak a II. világháborúról Shocked Rolling Eyes Laughing Laughing *

nem tucc Laughing

Majd Dani segít Razz Laughing
Nihilla
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 05. 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a mese szó idézőjelben áll.mindenki egyéniség,igen.és a tudomány mégis séma alapján áll mindenkihez...és sokszor nem lát tovább a leírt,elfogadott dolgokon. persze ez az egyéni tapasztalatom.
Vissza az elejére
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 05. 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:
mancs írta:
ezt akartam én is mondani Laughing

cccccc tudtam én...tudtam Laughing akkor most én írjak a II. világháborúról Shocked Rolling Eyes Laughing Laughing *

tudomány----tudomám---
...vagy a "kisnyúl".......
majd megoldja..... Razz Laughing
...és komolyan Smile .
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 06. 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nihilla írta:

Elolvastam, amit eddig írtatok és a következő dologra jutottam:
Te most tulajdonképpen valamiféle pozitív megerősítést akarsz "kivasalni" az emberekből, hogy azzal altasd el a kétségeidet afelől, hogy jól teszed-e, hogy együtt maradsz egy olyan emberrel, akinek fogalma sincs, hogy hányadán áll a saját nemiségével? Azaz alapból nincs tisztában önmagával?
Mit vársz Te ettől a topictól úgy őszintén?
Valaki majd megondja, hogy mit gondolj? Valaki majd talán megmondja, hogy a párod mit gondoljon?
A párodnak önmagában kellene megtalálni a válaszokat, azért, mert Ő óhajtja azokat megkapni és nem Te !
Mindenkinek csak azt tudtad eddig írni, hogy " de Ő nem... de Ő nem"...
Akkor Ő mit???? Hm??? Először is Neki kell magában helyretenni a dolgokat és idővel meg is fogja tenni, mert ennek meg kell történnie...
Azzal, hogy Te a magad javára akarod befolyásolni a dolgokat, nem biztos, hogy jót teszel Neki...
Ami a Te számodra jó, az nem biztos, hogy Neki is jó...
Csupán azt javaslom, hogy most hagyd Őt gondolkozni és ne piszkáld, ne érezze, hogy nyomást gyakorolsz Rá, mert előbb fog összeroppanni, mint dönteni...

Ne haragudj, de nem kenyerem a mellébeszélés. Ezt én így látom...
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 06. 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem állítom be sehogy a dologot. A téma nem csupán azért érdekel, mert ismerek ilyen embert. Méghozzá közelről. Nem gyakorolok rá nyomást, nem kényszerítem semmire. Másrészt amit ídéztél, az rólam szól, mint írtam egyéni tapasztalat, a saját életemből, az én személyemet illetően.
Nem várok mást ettöl a fórumtól, mint hogy lehessen beszélni egy kényes és meglepően sokakakat érintő dologról.Nem kell konkrétan az én esetemet boncolgatni.
Vissza az elejére
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 06. 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:
Nihilla írta:

Te most tulajdonképpen valamiféle pozitív megerősítést akarsz "kivasalni" az emberekből, hogy azzal altasd el a kétségeidet afelől, hogy jól teszed-e, hogy együtt maradsz egy olyan emberrel, akinek fogalma sincs, hogy hányadán áll a saját nemiségével? Azaz alapból nincs tisztában önmagával?
Valaki majd megondja, hogy mit gondolj? Valaki majd talán megmondja, hogy a párod mit gondoljon?
A párodnak önmagában kellene megtalálni a válaszokat, azért, mert Ő óhajtja azokat megkapni és nem Te !
Akkor Ő mit???? Hm??? Először is Neki kell magában helyretenni a dolgokat és idővel meg is fogja tenni, mert ennek meg kell történnie...
Azzal, hogy Te a magad javára akarod befolyásolni a dolgokat, nem biztos, hogy jót teszel Neki...
Csupán azt javaslom, hogy most hagyd Őt gondolkozni és ne piszkáld, ne érezze, hogy nyomást gyakorolsz Rá, mert előbb fog összeroppanni, mint dönteni...

thumbright bera, szívemből szóltál!

Már akartam is kérdezni Nihillától, hogy tulajdonképpen mi is célja a topiknak, mert eddig minden egyes észrevételre csak ellenállással reagált.
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 06. 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem is csodálkozom rajta - neki is fel kell(ene) valahogy tudnia dolgozni ezt.Most abban a fázisban van, hogy ha nem is tudatosan, vagyis nem kimondva, de ellene ágál.Ezt érezni a reakcióiban, a dacot is, amit most inkább látszólag mások ellen vet be.
Bármivel is találkozunk szembe, főleg akkor, ha az a valami minket érint konkrétan - akkor azt először meg kell értenünk, és aztán tudunk vagy azonosulni vele, ill. megérteni (itt egy sokkal mélyebb belső megértésre gondolok - talán inkább hasonlít ez az azzal való azonosuláshoz), vagy nem elfogadni, ill. elutasítani.

Ettől függetlenül beszélgethetünk itt, vagy csak elmondhatjuk szimplán amit erről gondolunk, érzünk, ez nem sokat hoz.Az lenne a lényeg, ha az érintett saját maga is tudna erről beszélni.De úgy gondolom, hogy ez (itt most már biztosan) ki van zárva Rolling Eyes - ezt már a napokban is akartam mondani, de aztán arra gondoltam, hogy nem feltétlenül fontos nekem ebbe belebrekegnem - talán most sem kellett volna Rolling Eyes Embarassed
Egyet szeretnék ki is mondani.Nincs a mondanivalómban semmilyen pejoratív, és semmi bántó szándékú sem (arra az esetre, ha kedves Nihilla félreérthető lennék számodra)
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 06. 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linus írta:
bera írta:
Nihilla írta:

thumbright bera, szívemből szóltál!

Már akartam is kérdezni Nihillától, hogy tulajdonképpen mi is célja a topiknak, mert eddig minden egyes észrevételre csak ellenállással reagált.

Sok év alatt megfogadtam, nem reagálok ilyen írásokra...de a hívatás az szinte az életem.
Ismét tanultam, hogy a fórumon lévő dolgokba komolyan bele avatkozni nem szabad.
Kérdeztem az elején én is mi a célja a topiknak...fejemre lett koppintva.

Ellenállásal lehet reagálni a külvilágnak, de önmagunknak nem!
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 07. 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az én értelmezésem szerint már az elején kiderült, h Nihilla miért nyitotta a topicot: szeretne tapasztalatokat olvasni olyan kapcsolatokról, ahol felmerült a biszexualitás kérdése.
magyarul sztem arra gondolt, amikor nyitott, h a fórumozók erre járnak, és ha teszem azt saját életükben, v rokonuk/barátjuk/ismerősük/üzletfelük életében előfordult ilyen példa, akkor mesélhetnének róla, mivelhogy ő pont egy ilyen élethelyzetben van. gondolom, olyasmire kíváncsi, h pl. hogy derült ki, hogy kezelte egyik/másik fél, ártott-e a kapcsolatnak, kiélte-e biszexuális vágyait... stb.stb.stb....
sztem ő nem vmiféle megoldást várt, hanem kíváncsi lett volna, mások hogy élték meg azt, amit most ő.
Smile
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 07. 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lonka, én az elején értettem, DE az a legnagyobb baj, hogy soha senki nem magában keresi a megoldást, hanem mintákat keres!
Mindenki ágál az ellen, hogy gyógyítás így meg úgy, az orvos csak skatulyáz stb. Akkor itt mi történik? A választ mindig előbb magunkban kell keresni, természetesen beszélgetni emberekkel, de nem így!
Mível mindenki egyéniség így esetek vannak, ezért kell elősször önmegunkban keresni bármire is a választ.
Harmóniába csak így kerül a test a lélekkel.
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 07. 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez így szép és jó és igaz is, de ő nem megoldást keres szerintem. Smile

a cikk nagyon érdekes, érdemes elolvasni Smile
Nihilla
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 07. 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
ez így szép és jó és igaz is, de ő nem megoldást keres szerintem. Smile

igy igaz
Vissza az elejére
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 09. 10:24    Hozzászólás témája: Re: Biszex (volt ? ) a párom... Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
zzoli írta:
Lon írta:
zzoli írta:
Lon írta:
zzoli írta:
ja... ők ketten nekem is mindig nagyon gyanusak voltak Laughing
Lon pl. nagyon sokszor írja, h örült a nőjének... de olyat még sose olvastam h a pasijának örült volna Twisted Evil
lehet, h csak azért, m nem volt említésre méltó Twisted Evil Laughing

tehát akkor még nincs veszve semmi, csak még mindig vársz a nagy csodára, ami majd elbüvől és megment? Rolling Eyes Laughing
hmmm, igen, csodának is nevezhetjük Twisted Evil Laughing

Laughing Látom, még nagyon kételkedsz a csodákban ....
Biztos, egy nagyon hosszú esti mesét is kell neked még elötte mondani Rolling Eyes Laughing
nincs szükség nagyon hosszúra, pont megfelelő kell Twisted Evil Laughing
Sejthettem volna... Razz de legalább nem vagy telhetetlen Laughing
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.