Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Dühöngő 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 98, 99, 100  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 17. 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nyomoronc posta.. megint azért nem enged be, mert letelt ta biztonsági idő.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
nem mintha kaptam volna valamit.. Rolling Eyes Rolling Eyes Sad
de akkoj is irritál.. angry4 angry5
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 17. 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bandhead bandhead bandhead angry5 angry5 angry5 angry4 angry4 angry4 angry5 angry5 MIÉRT????????sad5 sad5 hát mit vétettem?????????????, sad5 sad5 sad5 sad5
Vissza az elejére
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 17. 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió!!!

Teljes mértékben egyet értek veled! Velem is ezt csinálta a freemail, pedig akkor nagyon fontos levelet vártam!!! Húúúú de dühös voltam!!!! angry5 angry5 angry5 angry5 angry4 angry4 angry4
Na, erre csinálok egy citromos mailt, aztán arra meg nem ír azóta se senki!!!! bandhead bandhead bandhead bandhead bandhead
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 18. 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
nyomoronc posta.. megint azért nem enged be, mert letelt ta biztonsági idő.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
nem mintha kaptam volna valamit.. Rolling Eyes Rolling Eyes Sad
de akkoj is irritál.. angry4 angry5

Nah, most nekem is ezt írja ki Evil or Very Mad Pedig "füstöl" a billentyűzet, olyan gyorsan írom be, amit kell... Rolling Eyes
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 19. 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:
Mercedes!

Hát úgy néz ki nem megyek dutyiba Sad Laughing
Ma elnézést kért tőlem és csinált nekem egy szép porcelán tömést. Holnap mehetek megint a másik miatt. Na de még van ott szépszerével, csak győzzem lóvéval Laughing Laughing Laughing
Amúgy nem bírom megérteni, hogy mitől romlik ennyire??? Evil or Very Mad
Pedig nem is eszek édeset vagy ilyesmi. Ki volt mind a 32, de már 4-et kihúztak, most arra gondoltam, jobb lesz betömetni, me' még a végén megelőzöm nagyanyámat!!! Shocked Laughing Rolling Eyes

Hat ennek igazan orulok, kedves Suzanne Cool anno nekem is nagyon kezdtek romlani a masodik gyermekemmel voltam aldott allapotban,szules utan mozgot az osszes fogam,emlekszem jartam ecsetelesre,utanna jobb lett.en eddig mar hatot elveszitettem Twisted Evil Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Bűnöslélek
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 20. 00:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

olyan baromira felhúztam magam ma 'média és kultúra'-n. egy 40 körüli csop.társnőmmel keveredtem veszekedésbe, mert veri magát, hogy antiszemitizmus így, meg úgy. meg hogy én nem érthetem, mert sose voltam zsidó... te se voltál életedben sohase izraelita, drága. csak egy felvágós gazdag picsa vagy, aki státuszszimbólumként lógatja a nyakában azt a nyomorult dávidcsillagot. Evil or Very Mad
vittek volna el téged egyiptomba, te Twisted Evil
aztán
a vörös-tenger előtted csukódott volna össze. Laughing

de már nem vagyok ideges, pedig olyan jól esne még haragudni kicsit...
de akkoris egy buta picsa, aki már saját magát is becsapja. és az ilyenek miatt utálják a zsidókat, az anyádúristenit.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 20. 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bűnöslélek írta:
csak egy felvágós ... picsa..., aki státuszszimbólumként lógatja a nyakában azt a nyomorult dávidcsillagot. Evil or Very Mad

Azon mondjuk már én is gondolkodtam, hogy egy nyíltan hitgyülis cigánynőt mi vezetett arra, hogy dávidcsillagot hordjon medálként?? Arany és kész vagy mi?? Rolling Eyes Evil or Very Mad / itt lakik a mögöttünk levő lépcsőházban és szinte mindennap látom Őt a boltban /
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 22. 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRrrrrrrrrrrrrrr.Huu, ez jolesett
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 22. 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mindjá behalok.. itt ülök egy primitív gép előtt, aki nem enged képet berakni ide.. Crying or Very sad Crying or Very sad (majd otthonról pótolom..) Twisted Evil (feltéve, ha túlélem..) Rolling Eyes Sad
Vissza az elejére
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 22. 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Merci!

Ezt már hallottam! Remélem én nem járok úgy tényleg... micsoda őrültség Shocked nem tudom miféle törvények szerint működik ez is...

Más téma: tegnapelőtt este, hogy jöttem haza mamámtól, a zsidó temetőből hirtelen denevérek leptek el, azaz ott köröztek közvetlenül a fejem felett... jajj de megíjedtem... Shocked Shocked Shocked aztán jöttek emberek, akkor elrepültek. Amint megint tiszta lett a pálya, újból csak felettem röpködtek, jó közel hozzám. Végig követtek a másik temetőig. Aztán szerencsére elhaladtam abból a zónából. confused2 Erre ma meg denevérekkel álmodtam... Halálra vagyok rémülve. Van ennek különösebb jelentősége??? Neutral
mancs
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 22. 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:
Merci!

Ezt már hallottam! Remélem én nem járok úgy tényleg... micsoda őrültség Shocked nem tudom miféle törvények szerint működik ez is...

Más téma: tegnapelőtt este, hogy jöttem haza mamámtól, a zsidó temetőből hirtelen denevérek leptek el, azaz ott köröztek közvetlenül a fejem felett... jajj de megíjedtem... Shocked Shocked Shocked aztán jöttek emberek, akkor elrepültek. Amint megint tiszta lett a pálya, újból csak felettem röpködtek, jó közel hozzám. Végig követtek a másik temetőig. Aztán szerencsére elhaladtam abból a zónából. confused2 Erre ma meg denevérekkel álmodtam... Halálra vagyok rémülve. Van ennek különösebb jelentősége??? Neutral

vagy denevérré válsz, vagy nem
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 22. 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mancs!

Aranyos vagy, de szerintem nem vicces... Neutral
Holdanyó
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 24. 08:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ikrek már megint holt lázasok!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Mi a frászt csinálnak ezek az oviban?????? Twisted Evil Twisted Evil
Somebody
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 24. 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:
Illúzió!!!

Teljes mértékben egyet értek veled! Velem is ezt csinálta a freemail, pedig akkor nagyon fontos levelet vártam!!! Húúúú de dühös voltam!!!! angry5 angry5 angry5 angry5 angry4 angry4 angry4
Na, erre csinálok egy citromos mailt, aztán arra meg nem ír azóta se senki!!!! bandhead bandhead bandhead bandhead bandhead

Ez nem a reklám helye, de szerintem a gmail.com nagyon jó! Próbáljátok ki. Megbízhatóbb mint a fent nevezettek.
Ákos: Angyali szerető
Vissza az elejére
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 24. 09:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy nem a reklám helye, de nem volt, hogy megnevezzem. Igaz a másodiknak se az az igazi neve Twisted Evil Viszont az elsőt is le lehet fordítani szabad mailre esetleg Smile
Na de Somebody-t... Valaki. Hmmm... esetleg some body??? Laughing Laughing
Nagy czuppp! Wink

Illúzió!
Nem felejtettem el a receptet, csak még mindig nem volt időm, hogy egy jót találjak, de fogok... Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 98, 99, 100  Következő
2 / 100 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.