Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hegyek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
White Falcon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 14. 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:
..ha kell a sör.... Laughing .akkor repülj a sörödért..de..skót szoknyában...

Repulessel nem lesz gond, elvegre solyom vagyok, vagy miaszosz angel8
A Skot szoknyaval sem szerintem, mert itt nem szegyellik a nemzeti identitasukat, hordjak ha kell, ha nem, sot, megtiszteltetesnek veszik, ha a kulfoldi is felveszi, sotmitobb, meg sportolni is abban sportolnak -))

http://songofwhitefalcon.com/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?1088.50#post_1282

Tehat akkor kozephidegen, csak egy ujjnyi habbal kernem a sort ha lehet -)) occasion5 headbang
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gyöngyföld
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 14. 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még egyszer elnézést, hogy belepiszkítottam a topicotokba. Legközelebb vigyázni fogok, hogy a megfelelő helyre illesszem.
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 14. 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyföld írta:
Még egyszer elnézést, hogy belepiszkítottam a topicotokba. Legközelebb vigyázni fogok, hogy a megfelelő helyre illesszem.

jajj ugyan már ne mentegetőzz, semmi baj. Smile Gonsotól meg különösképp ne vegyél fel semmit. Razz

Nem akarsz nekünk inkább kicsit bemutatkozni, szép nevű idegen? Very Happy
Gyöngyföld
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 14. 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Hana!

Igazán nagyon kedves Vagy, köszönöm az érdeklődésed.
Nem valószínű, hogy én ennek a szobának az elfogadott tagja leszek, mivel semmilyen magashegyi, izgis, bevállalós élményem nincs, és nem is vágyom rá. Kirándulni nagyon szeretek, a természet szerelmese vagyok, de inkább csak kisebb túrák, kirándulások erejéig.
Nálam inkább a "belső, lelki munka", mint a kemény fizikai dominál, nem véletlenül szervezem a tábort is.
Egészségügyben dolgozom UH asszisztensként, nagyon szeretem a hivatásom.

Röviden ennyit, most Te jössz. Smile
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 14. 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyföld írta:
Kedves Hana!

Nem valószínű, hogy én ennek a szobának az elfogadott tagja leszek, mivel semmilyen magashegyi, izgis, bevállalós élményem nincs, és nem is vágyom rá. Kirándulni nagyon szeretek, a természet szerelmese vagyok, de inkább csak kisebb túrák, kirándulások erejéig.
Nálam inkább a "belső, lelki munka", mint a kemény fizikai dominál, nem véletlenül szervezem a tábort is.

Ez egy topic, és csak azért mordultak Rád, mert sok reklámember regisztrál, akinek három hozzá szólása van, külön topicokban, ugyanaz, amit reklámoz. És az ilyet sehol sem szeretik.

De Te nem ilyen vagy és ennek őszintén örülünk (ugye, többiek?)

ööö, valaki mondana rólam valamit, mert én igazán nem tudom, hogy mit is mondjak?

Jah és persze a bemutatkozós topicban. Laughing Smile

Nézz szét nyugodtan a harmón és asszimilálódj, remélem lesz kedved!
Gonzales
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 15. 06:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Gonsotól meg különösképp ne vegyél fel semmit. Razz

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad most kéne olyan kislányt térdrefektetős, elfenekelős emó Laughing

Egyébként azt nem értem, hogy miért Dobogókőt szemelik ki a népek spiritualizálódási(na ezt olvasd ki Laughing ) célzattal Question
Persze tudom, hogy a kötelező válasz ilyenkor a szokásos: ottan van a szívcsakra meg ilyenek, de engem Dobogókő nem tud megfogni Exclamation Többször előfordult már, hogy embereket vittem oda és amikor ott voltunk a kilátóba valahogy senki nem érezte, hogy itt "van valami" pedig spirituális beállítottságuak is voltak köztük. Valahogy Dobogókő nekem inkább zavaró hely, nem érzem jól magam ott. Valami nincs rendben annak a helynek az energetikájával ill. valszeg az én antennámban van a hiba.
A Börzsöny, az igen. Hegyes-tető, Fekete-völgy, Északi-gerinc..ezeken a helyeken "otthon" vagyok. Persze ezzel nem leszólni akarom a Dobogókő-hívőket vagy a Te táborodat, csak elgondolkodtam megint, hogy mi a zördög zavar azon a helyen
Question Rolling Eyes [/list]
Vissza az elejére
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 15. 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Gyöngyföld írta:
Kedves Hana!

Ez egy topic, és csak azért mordultak Rád, mert sok reklámember regisztrál, akinek három hozzá szólása van, külön topicokban, ugyanaz, amit reklámoz. És az ilyet sehol sem szeretik.

De Te nem ilyen vagy és ennek őszintén örülünk (ugye, többiek?)

ööö, valaki mondana rólam valamit, mert én igazán nem tudom, hogy mit is mondjak?

Jah és persze a bemutatkozós topicban. Laughing Smile

Nézz szét nyugodtan a harmón és asszimilálódj, remélem lesz kedved!
igen, mind örülünk, amikor kiderül, h vki nem csak reklámozni akar itt Smile

hanáról annyit, h ő egy gonosz pormacs, és ezt szó szerint kell érteni Twisted Evil de amúgy egészen cuki is tud lenni, főleg megfelelő mennyiségű sör elfogyasztása után Twisted Evil Laughing

ami pedig Téged illet, Gyöngyföld: nem csak azok vannak elfogadva, akiknek "magashegyi, izgis, bevállalós élménye" van Wink , szívesen olvasunk a kisebb túrákról, kirándulásokról ill. egészen más témákban is a gondolataidat Wink van 28millió topic, lehet válogatni Smile
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 15. 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gonzales írta:
Idézet:
Gonsotól meg különösképp ne vegyél fel semmit. Razz

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad most kéne olyan kislányt térdrefektetős, elfenekelős emó Laughing

Egyébként azt nem értem, hogy miért Dobogókőt szemelik ki a népek spiritualizálódási(na ezt olvasd ki Laughing ) célzattal Question
Persze tudom, hogy a kötelező válasz ilyenkor a szokásos: ottan van a szívcsakra meg ilyenek, de engem Dobogókő nem tud megfogni Exclamation Többször előfordult már, hogy embereket vittem oda és amikor ott voltunk a kilátóba valahogy senki nem érezte, hogy itt "van valami" pedig spirituális beállítottságuak is voltak köztük. Valahogy Dobogókő nekem inkább zavaró hely, nem érzem jól magam ott. Valami nincs rendben annak a helynek az energetikájával ill. valszeg az én antennámban van a hiba.
A Börzsöny, az igen. Hegyes-tető, Fekete-völgy, Északi-gerinc..ezeken a helyeken "otthon" vagyok. Persze ezzel nem leszólni akarom a Dobogókő-hívőket vagy a Te táborodat, csak elgondolkodtam megint, hogy mi a zördög zavar azon a helyen
Question Rolling Eyes [/list]

Gonso, szívemből szóltál. De tényleg. Mi el szoktunk menni Dobogókőre - lévén nem esik messze tőlünk - és én is a fent említetteket éreztem. Semmi extra, sőt, zavaró és nem érzem magam ott annyira jól.

Ha lemész az erdőbe, ott egy kicsit más, jobb, de ott sem érint meg semmi.

Pedig én tényleg erdő és hegy mániás vagyok, de lehet, hogy nem eléggé spirituális? Wink Rolling Eyes Razz
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 15. 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

White Falcon írta:
Alex írta:
..ha kell a sör.... Laughing .akkor repülj a sörödért..de..skót szoknyában...

Repulessel nem lesz gond, elvegre solyom vagyok, vagy miaszosz angel8
A Skot szoknyaval sem szerintem, mert itt nem szegyellik a nemzeti identitasukat, hordjak ha kell, ha nem, sot, megtiszteltetesnek veszik, ha a kulfoldi is felveszi, sotmitobb, meg sportolni is abban sportolnak -))

http://songofwhitefalcon.com/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?1088.50#post_1282

Tehat akkor kozephidegen, csak egy ujjnyi habbal kernem a sort ha lehet -)) occasion5 headbang

Ha már ott élsz, megértem a lelkesedésedet a Skót nemzeti identitás és hagyománytisztelet iránt, de ......Miért éppen Skócia?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 15. 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iLonka, ezt a bemutatást még megbeszéljük. Legközelebb, mikor arra járok.
Csak Te és én. És néhány üveg sör. Twisted Evil
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 15. 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
csábító ajánlat Wink , a sör finom és egészséges Laughing
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 15. 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
hana írta:

igen, igen, főleg egy hegyoldalban Laughing
Gonzales
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 15. 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
hana írta:

Mit nem lehet nálad elérni pár rekesz sörrel Question Rolling Eyes Twisted Evil
Csak tudnám kitől örökölted... Shocked
Vissza az elejére
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 15. 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gonzales írta:
Lon írta:
hana írta:

Mit nem lehet nálad elérni pár rekesz sörrel Question Rolling Eyes Twisted Evil
Csak tudnám kitől örökölted... Shocked
azért van, amit még annyival sem Wink Twisted Evil Laughing
én sem tudom, honnét lehet.... Laughing
Gyöngyföld
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 16. 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hogy miért éppen Dobogókő?
Ennek jelen pillanatban három oka van.
1. Fiam által ott kaptam beavatást, ott láttam először a fák auráját. Azóta nekem az a szent helyem, "hazajárok". Különös szerelem ez. Smile
2. Amikor az első tábort szerveztem a Shaolin faluban, ott ismerkedtem meg jelenlegi szerelmemmel, akivel nagyon boldogok vagyunk.
3. Ez a hegy van hozzánk legközelebb, ha friss levegőre, csendre és egy kis mozgásra vágyunk.

Szívesen csatlakozunk túrákhoz, ha tavasszal terveztek ilyesmit.

Most nincs több időm, majd jövök még.

Pihentető, kellemes és szép estét, jó hétvégét kívánok!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Következő
10 / 13 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.