Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Babettáról mindent! 6.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 23. 10:00    Hozzászólás témája: Babettáról mindent! 6. Hozzászólás az előzmény idézésével

Az előzmények...
Sieglinde

Nah,hogy tisztán lássátok elmondom hogy is történt hogy 89 ben leszereltem a rendőőőrségtől.Egyszer riasztást kaptam ,hogy egy kocsmában zűr-zavar támadt s egyedül kellet kimenni a helyszínre!Szolgálati fegyveremmel az oldalamon beléptem a helységbe s hangosan kiabáltam hogy fejezzék be a dulakodást.Nem figyeltek rám ekkor elővettem rendőőőőrigazolványom s kezdtem mutatni mindenkinek miközben hangosan közöltem többször is hogy rendőőőr vagyok.Csak nem hagyták abba s rám se bagóztak,mikor hirtelen előkaptam pisztolyom s a plafonba lőttem hármat,pont a csillárt lőttem le,le is szakadt pont a fejére az egyik huligánnak.Csend lett hirtelen meg félhomály a lelőtt csillár miatt.Személyiket kezdtem kérni legelőszőr akit felbekólintott a csillár,utána a többiek automatikusan adták át.Leütem s írni kezdtem:kivétel nélkül mindenkit feljelentettem.
Másnap dicséretet kaptam írásban de én mentem a parancsnokom elé s szolgálati fegyverem az asztalra téve ezt mondtam:Uram,én fegyvernemet szeretnék váltani s pisztoly helyett karddal szeretnék szolgálatba állni!
Sajnos nem engedték meg s le kellett szerelnem.Ha most esetleg van mód hogy kardot viselve szolgáljak,szívesen beállnék rendőőrnek!

G.Tamás

G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 23. 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:

Nah,hogy tisztán lássátok elmondom hogy is történt hogy 89 ben leszereltem a rendőőőrségtől.Egyszer riasztást kaptam ,hogy egy kocsmában zűr-zavar támadt s egyedül kellet kimenni a helyszínre!Szolgálati fegyveremmel az oldalamon beléptem a helységbe s hangosan kiabáltam hogy fejezzék be a dulakodást.Nem figyeltek rám ekkor elővettem rendőőőőrigazolványom s kezdtem mutatni mindenkinek miközben hangosan közöltem többször is hogy rendőőőr vagyok.Csak nem hagyták abba s rám se bagóztak,mikor hirtelen előkaptam pisztolyom s a plafonba lőttem hármat,pont a csillárt lőttem le,le is szakadt pont a fejére az egyik huligánnak.Csend lett hirtelen meg félhomály a lelőtt csillár miatt.Személyiket kezdtem kérni legelőszőr akit felbekólintott a csillár,utána a többiek automatikusan adták át.Leütem s írni kezdtem:kivétel nélkül mindenkit feljelentettem.
Másnap dicséretet kaptam írásban de én mentem a parancsnokom elé s szolgálati fegyverem az asztalra téve ezt mondtam:Uram,én fegyvernemet szeretnék váltani s pisztoly helyett karddal szeretnék szolgálatba állni!
Sajnos nem engedték meg s le kellett szerelnem.Ha most esetleg van mód hogy kardot viselve szolgáljak,szívesen beállnék rendőőrnek!

G.Tamás

A másik meg az:mikor a plafonbadurrantottam hármat,már akkor megfogadtam hogy nem veszek többé a kezembe lő-fegyvert!
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 23. 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Thomasz!
Meglepve olvasom, hogy nem motoros azaz Babettás járőrnek akarsz állni...

Képzeld ma majdnem egy szabálytalankodó Babettás áldozata lettem!
Szabályosan keltem át a kijeleölt gyalogátkelő helyen, közismertebb nevén: zebrán, mikor is egy farmerkabátot viselő, piros Babettán ülő ámokfutó kishíjján áthajtott a lábujjaimon!!!!
Ha kiderülne, hogy Te voltál az Thomasz, én mélységesen csalódott leszek és csalódottságomban jól feljelentenélek, hogy újra kelljen vizsgáznod Babetta vezetési ismeretekből...

bera, majdnem-áldozat.
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 23. 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
ok, csak este 6-ra érjünk vissza! Rolling Eyes

Addig kiBabettázzuk magunkat Ejikám! Meghívlak egy rigójancsira is meg egy deci kolára!

jól hangzik! és közben segítesz államvizsga teszteket megoldani Laughing

Ha csak ezen múlik igen! A megoldás kulcsa mindig el van rejtve!TRÁLLÁLÁÁÁÁÁÁÁÁ
biza! úgyhogy meg kell keresnünk Laughing

Lehet nadrágszoknyába jövök meg fapapucsba! Mit szólsz hozzá Ejikám?

ahogy neked kényelmes!! Wink

Azon tanakodom,hogy be kéne ruházni egy bikinire! Mit szólsz hozzá?

barátnőmnek most vettünk! van 1-2 nagyon jó pöttyös, ha érdekel Laughing Laughing

Ejikám! Naaagy döntést hoztam a mai napon! Én bizony nem bikinit fogok venni drága HUFért hanem egy egyberészes-fürdőruhááááát! TRÁLLLÁLÁLÁÁÁÁÁÁÁ[b]

na azt már nekem is kéne.. elég elnyűtt a régi! Embarassed
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 23. 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:
Kedves Thomasz!
Meglepve olvasom, hogy nem motoros azaz Babettás járőrnek akarsz állni...

Képzeld ma majdnem egy szabálytalankodó Babettás áldozata lettem!
Szabályosan keltem át a kijeleölt gyalogátkelő helyen, közismertebb nevén: zebrán, mikor is egy farmerkabátot viselő, piros Babettán ülő ámokfutó kishíjján áthajtott a lábujjaimon!!!!
Ha kiderülne, hogy Te voltál az Thomasz, én mélységesen csalódott leszek és csalódottságomban jól feljelentenélek, hogy újra kelljen vizsgáznod Babetta vezetési ismeretekből...

bera, majdnem-áldozat.

Kedves bera nem én voltam az de mégis engem kell feljelentened! Hogy miért? Mert az én Babettám volt az mert kölcsönadtam a mai napon egy váltókezelőnek aki pont farmerkabátba volt!Mivel az új törvény szerint a gépjátmú,jelen esetben Babettám tulajdonosát terheli a falelősség! Nagyon sajnálom kedves bera tényleg!
Viszont a váltókezelővel tudom mit teszek:figyelni fogom minden lépését s az első alkalommal feljelentem ha vét a törvény ellen!
G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 23. 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
ok, csak este 6-ra érjünk vissza! Rolling Eyes

Addig kiBabettázzuk magunkat Ejikám! Meghívlak egy rigójancsira is meg egy deci kolára!

jól hangzik! és közben segítesz államvizsga teszteket megoldani Laughing

Ha csak ezen múlik igen! A megoldás kulcsa mindig el van rejtve!TRÁLLÁLÁÁÁÁÁÁÁÁ
biza! úgyhogy meg kell keresnünk Laughing

Lehet nadrágszoknyába jövök meg fapapucsba! Mit szólsz hozzá Ejikám?

ahogy neked kényelmes!! Wink

Azon tanakodom,hogy be kéne ruházni egy bikinire! Mit szólsz hozzá?

barátnőmnek most vettünk! van 1-2 nagyon jó pöttyös, ha érdekel Laughing Laughing

Ejikám! Naaagy döntést hoztam a mai napon! Én bizony nem bikinit fogok venni drága HUFért hanem egy egyberészes-fürdőruhááááát! TRÁLLLÁLÁLÁÁÁÁÁÁÁ[b]

na azt már nekem is kéne.. elég elnyűtt a régi! Embarassed

Tudod mit? Holnap megkapom a HUFfom a MÁVtól,s ketten elBabettázunk egy fürdőruhaboltba! Itt nálam a dézsában ki is próbálhatjuk! TRÁLLÁLÁLÁÁÁÁÁÁÁÁ
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 23. 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rendben!! Laughing Laughing
én már ki is néztem magamnak 1 sötét bordó úszódresszt!! Rolling Eyes Cool
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 24. 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:

Én fekete alapon piros pöttyöset néztem ki! TRÁLLLÁLÁLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 24. 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
Ejika írta:

az se rossz Wink
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 24. 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:

az se rossz Wink

Csak még nem tudom hogy hátul mennyire legyen kiváhott! Tudsz tanácsot adni?
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 25. 02:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:

az se rossz Wink

én nem szeretem a nagyon nyitottat hátul, mert az nem tart... nem tom, te hogy szereted
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 25. 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:

az se rossz Wink

én nem szeretem a nagyon nyitottat hátul, mert az nem tart... nem tom, te hogy szereted

Én úgy gondoltam hogy olyat veszek ami hátul kivágott a hátam közepéig,talán jobban tudok majd úszni benne! Tervezem hogy az idén átúszom a Dunát ha meglesz az új egyrészes fürdőm!
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 25. 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:

az se rossz Wink

Én úgy gondoltam hogy olyat veszek ami hátul kivágott a hátam közepéig,talán jobban tudok majd úszni benne! Tervezem hogy az idén átúszom a Dunát ha meglesz az új egyrészes fürdőm!
hosszába v keresztbe?? Laughing
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 26. 00:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:

az se rossz Wink

hosszába v keresztbe?? Laughing

Úgy gondoltam hogy előszőr hosszába utána ha bírom még keresztbe! SÁLÁLÁLÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 26. 00:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napon délután kikapcsolódásra vágytam:úgy gondoltam nekem is jár egy kis szabadság ezért úgy döntöttem felülök kedvenc segédmotoros Babettámra s szelek pár kilométert.Csodaszép idő volt ezért átöltöztem fecskealsóba meg felülre egy nyári kockás pólót vettem fel.KiBabettáztam a ligetbe ahol legalább zöld füvet látok s önfeledt Babettázásba lezdtem:körbe-körbe Babettáztam egy kb. 100 éves tölgyfát.Többen voltak ott s tetszettek Babettás rutinjaim mert az egy másik motoros megszólított:Uram,Ön feledtébb jól tempózik ,álljon be közénk! Nem tudtam miről van szó de mikor oldalra néztem kb.20 motorkerékpárt pillantottam meg! Odamentem,bemutatkoztam,G.Tamás MÁV munkaerő vagyok.Hamar összeismerkedtünk,megkedvelt a többi motoros ,főleg hogy látták miket tudok:45 fokos szögben bedőltem a Babettámmal,ami szerintünk nem semmi!
Megkínáltak rágóval,meg szotyival,ők még pálinkát is ittak páran ,én nagyon örültem hogy ilyen jóbarátokra leltem.Telefonszámot adtunk meg egymásnak,.ki hol lakik,szóval teljes lett az ismerettség.
Egyszer úgy döntöttek:huzassuk meg a gépeket! Csatlakoztam de én mondtam,hogy ovatosan huzatom Babettám,mert nekem munkaeszköz is,ezt mondta a bandavezér:Tamás,ne törődj semmivel gyere utánunk,ha baja lesz mi megjavíttatjuk!
Meghatódtam milyen rendesek velem,s így elindultam utánuk.
Mentünk mentünk ,míg egyszer csak azt látom kék sziréna-fény villog ! Egyeletes lassításba kezdtem ,felkészülve hogy megállítanak!
Azt vettem észre egyedül vagyok ,mivel a többiek nagy sebességgel elmentek s engem szorítanak le a rendőőőrök! Zabos lettem ,hát még a rendőőőrök!Kérdezték kikkel Babettáztam.Mondtam jóbarátaimmal ,hisz ma ismertem meg őket.Papírjaimat nézték,rendbe voltak ,mikor közölték hogy kőrözik az egyik motorost a bandából.Azonnal másképp beszéltem:Uraim,én tőőőrbe csalom őket tüstént!
Telefonomon a nemrég kapott számokat hívtam, s vissza csaltam őket:Gyertek barátaim,lefulladt Babettám! Két perc múlva jöttek is de a rendőőőrök lekapcsolták őket seperc alatt! Többeknél nem volt kötelező,ráadásul az egyiknek jogsija se volt:Ekkor megszólaltam hangosan s két barátomra mutattam:Ők meg ittasak is ráadásul!
Szondázás miegymás ,már írták is a feljelentéseket!
Mi ebből a tanulság:Legközelebb százszor meggondolom milyen motoros galeribe állok be!

G.Tamás

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő
1 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.