Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Babettáról mindent! 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 03. 01:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.TOX! Most értesültem hír formájában hogy te annakidején remek úttörővasutas s úttörő voltál.Mostmár értem miért ment az agyadra a retrománia,mert szeretnél olyan lenni mint régen! Nézd meg fénykorod fotóit s gondolkozz el mitől süllyedtél oda ahol vagy:

G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 07. 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A közelmúltban egyik nap arra gondoltam,hogy ideje lenne már kimozdulni itthonról s elmenni valahova.Úgy döntöttem én bizony elmegyek egy igazi fotball-mérkőzésre ,már rég jártam ilyen helyen.Igaz nem vagyok semmilyen szurkoló de megnéznék egy meccset.Pont aznap volt a Fradi-Ujpest délután.Felöltöztem,élbevasalt nadrág,tűsarkúcipő meg egy piros kardigánt vettem fel s elindultam a pálya felé.Jegy-pénztárhoz beértem s rövid sorbaállás után kértem egy jegyet.A jegyárus kérdezte melyik páholyba,nem értettem mit akar ,megkérdezte milyen szurkoló vagyok én válaszoltam:semmilyen,mire furcsa tekintet közepette adta a jegyet.Én kiHUFfoltam s boldogan indultam a bejárat felé.
Bementem,helyet foglaltam,előtte vettem egy csomag szotyit még.Megkezdődött a mérkőzés.Mindenki ujjongott,szurkolt ,én csak annyit kiabáltam mindig hogy:Hajrá,hajrá! Gondoltam ugy se hallják a focisták ezért megvártam mig kicsit lecsitul a tömeg majd felálltam s hangosan a pálya felé ordítottam:Hajrá egyik,ne hagyd magad másik! Gondoltam ezt már meghallják ,mikor egyszercsak ütést éreztem hátamon.Utána mégegyet.Többen verni kezdtek,esernyőmmel próbáltam védekezni de túlerő volt s csak ütöttek.Már azt hittem itt a vég mikor szerencsére egy kigyúrt alak leszedte rólam a támadókat,megvédett s ennyit mondott:Uram üljön át másik helyre.Még oda is vezetett egy távolabbi székre s kifordult ernyőm is megcsinálta.Hálásan megköszöntem neki s hálám jeléül megkináltam szotyival.Leültem s néztem tovább a meccset de egyszer csak eszembe villant valami:A megmentőm mikor leszedte rólam a támadókat a kabátja alól kivillant valami fényes vasrúd,ha jól emlékszem a rendőőőrség honlapján láttam hogy tiltott dolog.
Gyorsan mobilkészüléket vettem elő s a rendőőőrséget hívtam,elmondva hol s mit láttam.Jöttek is ,én integettem nekik:Itt vagyok ,ide jöjjenek! A rendőőőröket odavezettem a megmentőmhöz s rámutattam:Biztos Urak ,én őnála láttam a veszélyes fegyvert,ott van a kabátja alatt-kiabáltam.
Megmotozták s csakugyan egy un. vipera-eszközt találtak nála.Megbilincselve vezették el. Láttam a tőlem kapott szotyit a széken felejtette,de én utánavittem szivességből ,hiszen ő mentett meg egy kiadós veréstől.
Ha belegondolok helyesen tettem hogy feljelentettem,mert mi van ha pont ellenem alkalmazza ezt a veszélyes fegyvert!?

G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 08. 01:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az elmúlt este úgy éreztem:Bizony elég volt a tökmaghámozásból,meg a szotyibontogatásból minden este hisz több zsák olajos magot már kézzel kihántoltam az utóbbi időben s gondosan bezsákoltam őket az esetleges szűkebb időkre.Ígyhát azt találtam ki,hogy én bizony szórakozni fogok:kirúgok a hámból,igen a hámból!
Készülődni kezdtem,kivettem szekrényemből féltve őrzött legénykori melegítőmet aminek csík volt az oldalán ,pamutzoknit húztam kábamra,rá meg a tűsarkúcsizmámat húztam a melegítő szárát betűrve a csizma szárába s elindultam szórakozni! Miért ne?
Bank-kártyámról leemeltem 2000 HUF-t gondoltam ma nagyot mulatok!
Bementem a első kis-vendéglőbe ahol belépés után hamarosan köszöntem ahogy illik:Erőt s egészséget!Néma csend volt a válasz de a meredő szemek ellenére én leültem egyíedül egy asztalhoz,Kisvártatva pincér-személy jött hozzám,én elmondtam ki szeretnék rugni a hámból ezért a megszokott egy deci kóla helyett én két decit rendeltem.
Megkezdtem a mulatást ,egyedül lévén néha felkurjantottam:TRÁLLÁLLÁ!
Egyszer váll-ütögetést éreztem majd hirtelen hátrafordultam,mire az egyik régi osztálytársam állt mögöttem s ennyit mondott:Tamás ,te semit nem változtál! Boldog lettem s meg is hívtam azonnal egy deci kólára volt padtársam,hisz már tít éve nem láttam! Leült mellém elkezdtünk beszélgetni kivel mi történt.Mondtam én seprűkötő voltam,jelenleg rikkancsként keresem betevőmet.Ő elmondta hogy ingatlant ad-vesz ,én nem értettem mi az de láttam rajta sok HUF-ja van mert a tárcájában annyi bankó volt mint nekem a évi keresetem.Megittuk a kólát én mégegyet akartam rendelni de nem engedett,ő rendelt sőt a számlámat is saját magához iratta!Whiskey italt kért ,azut se tudtzam mi az eddig! Utána mégegyet utána mégegyet....
Hirtelen táncolás jött rám ,nem tudom mitől,eljártam egy verbunkost s ő kihivott levegőzni.Megmutatta luxus-terepjáróját ,ilyet még nem láttam esküszöm.Minden automata volt! Kérdeztem ezzel is fog hazamenni ,ő igennel válaszolt.Még leültünk ,ő kért még egy kört meg meghivott biliárdozni is.Jól esett nekem egy régi baráttal találkozni,de álmosodni kezdtem,s elköszöntem.Távozás előtt még meglepetés ért:Kezembe nyomott egy 20000 bankjegyet! Nem tudtam mire vélni de elmondta a barátom,mert már annak tartom ,hogy tíz éve a suliban még kért kölcsön tőlem egy huszast amit nem adott meg s így szeretne kárpótolni.Elállt lélegzetem,hisz huszezrest mostanába még nem láttam.
Elköszöntünk ,én meg elindultam hazafelé gyalog.
Pár méterre eszembejutott valami:Azt mondta gépjárművel megy haza...
Whiskey-italt ivott ,amit gyorsan megtudtam a tudakozóból hogy alkoholt tartalmaz.
Azonnal hívtam a rendőőőrséget miközben visszakocogtam s a járműje rendszámát leolvasva pontosan bediktáltam hogy hol tartózkodik.
Szinte fél perc alatt jött két rendőőrautó,én leintettem őket hogy megkönnyitsem a munkájukat s ezt mondtam:Uraim,ott igen ott áll a jármű s hamarosan jön az ittas sofőr is! Nem telt bele fél perc jött ki a barátom a pubbol s elindult..
Egy métert ment majd elévágtak a rendőrök.Én némán figyeltem az eseményeket miközben szondáztatták,de mikor kiderült hogy a járműve is lopott nem bírtam tovább s előbujtam a fa mögöl s hangosan kijelentettem:Barátom.legközelebb igyunk inkább kólát,igen csak kólát!
Elvették papirjait majd bevitték rendőőőrörsre.Holnap felhívom azért hogy megtudjam mi lett vele,mert csak megadta kamatostul régi adósságát,amit én már el is felejtettem!

G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 13. 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még az ünnepek előtt a Vörösmarty térre Babettáztam ki a délelőtti órákban.
Gondoltam közelegnek az ünnepek s nem árt ajándékokat vásárolni előre.
Volt ott rengeteg árus,árultak ezt-azt s sok sok vásárló hömpölygött a téren.Odaérve a legnagyonn gondom volt hogy hova parkoljak Babettámmal mivel alig volt hely.Kérdeztem több standost hogy leparkolhatok e melléjük munkaeszközömmel,mindegyik nemet mondott míg végre egy hamburgerárus megszólalt:Uram,nyugodtan parkoljon a büfém mellé Babettájával s menjen vásároljon!
Megköszöntem a lehetőséget s elindultam a tömegbe.Alig haladtam tíz métert mikor utánamkiabált a büfés:Uram jöjjön vissza ,folyik a Babettabenzine! Csakugyan nyitvahagytam a benzincsapot ,hála annak a jóembernek szólt,különben tolhattam volna hazáig. Megkezdtem az ajándékvásárlást,vettem szaloncukrot negyed kilót,diót,marcipánt ,meg egy csokicsizmát.Számlákat jól eltettem mert láttam,hogy hemzsegnek az apehosok ,nagy ellenőrzés van.Még köszöntem is nekik:Jó munkát Uraim-mondottam.
Gondoltam hogy maradék HUFomon veszek egy saslikot mert megéheztem,így visszagyalogoltam ahol Babettám parkolt,megérdemlik hogy náluk hagyjam a pénzem hiszen megengedték Babettám leparkolását. Mit ad a szerencse a volt évfolyamtársam dolgozott a büfében mint alkalmazott.Kértem saslikot ,még készítette beszélgettünk ,hogy ő most itt csak beugróként dolgozik mert beteg lett a barátnője s ahelyett van.Elkészült az étek,kifizettem majd hozzáláttam az étkezéshez.Sajnos már az első harapásnál megfájdult a fogam:kemény volt a hús s mellékíze is volt!
Engem meg akarnak mérgezni-gondoltam.
Az ellenőrök keresésére indultam,megtaláltam őket s ennyit mondtam:Uraim jöjjenek utánam mutatok valamit!
Jöttek utánam s oldalról közelítettük meg a büfét.Mondták vegyek mégegy saslikot,ők tudják mit fognak tenni.Odamentem ,kértem mégegyet.Mikor a HUFt letettem a pultra s visszavettem a kezem egy kattanást hallottam:Fényképezték amint eltették a HUFt számlát meg nem adtak.Megkezdték a tüzetes ellenőrzést ,kérdezték a beosztottat,a volt évfolyamtársamat hogy hol a főnök,ő azt mondta külföldön.
Körbenéztem majd azt látom,hogy a főnök aki megengedte hogy mellette parkoljak,a büfétől öt méterre áll napszemüvegben!
Megköszörültem torkom,majd határozottan elkiabáltam magam miközben a tulajra mutattam:Ott áll napszemüvegben a tulajdonos aki lejárt szavatosságú ételt árul! Elpirult az illető majd engedelmesen átnyújtotta a papírokat az apeh s még mint kiderült a fogyasztóvédelem munkatársainak.Kiderült hogy a higiénia sem megfelelő,feketén dolgoztat.
Ráadásul számlát sem adott--kiabáltam közbe!
Megbüntették 200000 HUFra ,elkobozták az áruját valamint még fel is jelentették.
Gondoltam magamba hogy jól tettem hogy beárultam az ilyeneket,ne kapjon senki gyomorrontást !
Vígan Babettáztam haza az ajándékokkal s belegondoltam hogy milyen jó hogy nem folyt ki a Babettámból a benzin,most tolhatnám a hidegbe kilométereken át!

G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 14. 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vígan Babettáztam a Hungária-körúton délután mikor egyszercsak azt hallom hogy tülköl valaki rám.Babettavisszapillantóba tekintve látom hogy egy személy-gépjárműből ide-oda hadonászik valaki felém.Gondoltam jobb ha megállok,hátha segéd-rendőőőr s a végén még feljelent.Félreálltunk s a kocsiban megpillantottam régi kollégámat,aki segített bejutni még a konzervgyárba annak idején.Tanácsolta menkünk be egy bárba ,ő HUFfol mindent csak beszélgessünk hisz öt éve nem láttuk egymást.
Leparkolt az út szélén,én Babettámmal előtte.Mondtam neki dobjon be HUFt s váltson parkoló-jegyet ,de ő legyintett rá.Én Babettám parkolásáért egy 100HUffos érmét dobtam be,papírt Babettaülésre ragasztottam rágóval,így szoktam.
Bementünk tere-feréztünk közben ittunk,több kólát is fizetett nekem ,még medvecukorra is meghívott.
Aztán elment w-cre ,addig én gondoltam kimegyek megnézem Babettám.
Ekkor park-őőőrt pillantottam meg.
Füttyentettem neki.
Ő közelebb jött s én egy hirtelen mozdulattal volt munkatársam Audijára mutattam s ezt kiabáltam:Uram,ennek a kocsinak nincsen parkoló-jegye!
Gyorsan visszamentem s fél-szemmel figyeltem hogy az őőőőr a mikulás-csomagot a szélvédőre teszi.
Még ittunk egy kólát s elindultunk kifelé.
Nagyon zabos lett mikor meglátta a csomagot,mire ezt mondtam neki miközben a rágót kapartam le Babettaülésről:Látod jobban jártál volna ha megváltod a parkolást,csakúgy mint én a Babettámra!
Elindultunk ki erre ki arra s közben azon gondolkodtam hogy jól tettemhogy feljelentettem!
A sok lógós miatt kerül sokba a Babettaparkolás is!

G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 22. 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tegnapi napon farsangi mókában voltam.Hallottam hogy valami White-Angel nevű helyen naaagy buli lesz! Hogy HUF nélkül jussak be elBabettáztam előszőr a jelmezboltba s vettem jelmezt.Nem tudom miért de valami azt súgta:Tamás,jobb ha kétféle jelmezt vásárolsz! Megvettem,kiHUFfoltam s hazaBabettáztam majd készülődni kezdtem.Felpróbáltam az elsőt ,ami lóóójelmez volt,nagyon jól nézem ki benne,még nyerítettem is a tükör előtt.A másik jelmezt ami tüzoltójelmez volt,betettem táskába s elindultam a buliba,természetesen Babettával.Sokan voltak,s a bejáratnál már összefutottam több régi jóbarátommal,örömmel fogadtuk egymást.Leültünk asztalhoz s beszélgetni kezdtünk,felelevenítve a régi szép emlékeket,mikor a Karcsi elmesélte hogy annakidején még ő tanított meg engem pókerezni amivel rengeteg HUFt nyertem akkor. Meghívott mindenkit italra ételre,ők whiskey italt ittak én beértem kólával.Majd elkezdtünk tááncolni persze mindenki jelmezben.Csak úgy koppantak a patkóim! Egyszer a Karcsi ezt közölte:Barátaim ,gyertek ki mutatok valamit! Kimentünk,ő a kocsijából kivett valamit majd meggyufázta.Csodálatos tüzijáték kerekedett ,ilyen szépet még sosem láttam.Petárdákat is dobált el csak úgy durrogtak! Kérdeztem tőle hogy erre kell e papír,ő azt mondta:Tamás,ehhez HUF kell nem papír! Visszamentünk mégegy kört fizetett sőt a tomboláit mind nekemadta,mert közölte hogy nem várja meg a sorsolást mer dolga van .Tovább buliztunk,de nem tetszett nekem valami:Úgy hallottam tilos petárdázni meg birtokolni ilyen dolgokat.Kimentem a wcre s telefonon a rendőőőrséget hívtam.Mire kijöttek elment már a barátom,a többieket kérdezték,ők letagadták hogy volt tüzijáték! Ekkor gondoltam egyet s visszamentem a wcre:a lóóójelmezt lecseréltem a tüzoltójelmezre majd visszarohantam a rendőőőrökhöz s hangosan közöltem velük:Uraim,én tudom ki követte el a bűncselekményt,s azt is tudom hol lakik! A többiek csak néztek ki lehetek,de a jelmezből nem ismertek rám! A rendőőőrök megkértem vezessem el őket a tettes lakásához,én szivesen megtettem persze tüzoltójelmezben.Odaértünk,majd mikor ajtót nyitott Karcsi én egyenesen rámutattam s hangosan kiabáltam:Ő volt aki tiltott pirotechnikai eszközöket alkalmazott,igen ő! Karcsi elsápadt mert nem tudta ki vagyok.A rendőőőrök egyből házkutatást tartottak ,rengeteg petárdát ,rakétát találtak,majd bilincsbe elvitték barátomat!
Megkértem a rendőőröket vigyenek vissza a buliba,ők szivesen megteték de előtte visszaöltöztem lóóójelmezbe.Visszaérve pont tombolát húzták s a fődíj sorsolása következett. Kihúzták a számot s nem hittem a szememnekA Karcsitól kapott tombolám volt az! Nyertem egy plazmatévét meg egy kéthetes utazást! Örömömben meghívtam mindegyik barátom egy deci kólára,akik még mindig a tűzoltójelmezes alakot keresték!
Nagyon jól telt el a tegnapi este ,hála Karcsinak,még a szerencse is hozzám húzott!

G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 01. 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tegnapi napon bal lábbal keltem fel! Kiléptem a ágyból s azt vettem észre máris a föüldön fekszem ,mivel elvágódtam:rájöttem véletlen a bal lábammal keltem ki s a megszokott mozdulatok miatt összegabalyodott két lábam s elvágódtam.Marha zabos is lettem,mérgemben kitörtem a ablakom üvegét is.A nap folyamán feljelentettem sok embert többekközött a trafikos ismerősömet is,mert lemerült ceruzaelemet adott.
Estére gondoltam egy kicsit feldobom magam s kitaláltam:Én bizony disco-mulatságba megyek! Felöltöztem rendesen:nadrágszoknyát vettem fel,meg a sötétzöld nyakaspuloverem,majd tűsarkú csizmát! Elindultam a disco felé,természetesen Babettával.Odaértem majd egy jegenyefához kötöztem munkaeszközöm lopás ellen,mert gondoltam itt sok a suhanc-huligán!
Bejáratnál sorbaálltam jegyért ,a biztonsági őőőr szedte a belépőt.Sorra kerültem mikor a 140 kilós kopasz biztonsági őőr ennyit szólt:Tamás,hát te itt? Egymásra néztünk s felismertem volt gyerekkori barátom,akivel együtt jártunk még focizni meg szinte sülvefőve mindenhol.Azt mondta:Tamás te itt nem fogsz HUFolni,menj csak be s szórakoz! Nagyon boldog lettem,megálltam mellette s miközben adta el a jegyeket beszélgettünk régi közös emlékeinkről. Megfigyeltem hogy egyes vendégeknek a jegy mellé mást is ad ,egy kis tasakban ,ezek jóval több HUFt fizettek.Megkérdeztem mi az ,mire a barátom azt felelte:gyógyszer.
No beljebb kerültem majd egyből mentem a pulthoz:két deci kólát rendeltem.Mikor is észrevettem hogy a piltos csak egy decit önt a pohárba s a másik decit vízel pótolta! Felháborodtam,nem akarta elismerni a csalást,de a biztonsági őőr barátom odajött s közölte:bármit ihatok ,irassam az ő számlájára.Kaptam mégegy kólát megittam majd elkezdtem tááncolni.Gondoltam megnézem a lemezlovast is s kérek tőle számot.Odamentem,mondtam a Báj báj Szását rakja be ,mire nevetve elutasított.Zabos is lettem de megnéztem milyen cdkről játszik meg a technika-berendezését.Visszamentem táááncolni két nőnemű lánnyal,mire hátulról egy kopasz csóka megütöget hogy ne molesztáljam a hölgyeket.Mi közöd hozzá-válaszoltam tááánc közben.Egyszercsak azt veszem észre hogy kirúgják tűsarkúm s a földön fekszek,s ütnek.Hangosan S.O.S. jelzést adtam le szerencsére az őőr barátom meghallotta s rohant segítségemre.Alaposan elintézte a támadóimat,egyiknek keze is tört! Ennek fele sem tréfa-gondoltam s kirohantam felvettem bukósisakomat majd abban jötem vissza táncolni.
De fájlaltam bokám és gondoltam egyet:Telefonon a rendőőőrséget hívtam,ide rendőőr kell gondoltam.Ki is jöttek vagy tizen.A töröttkezű támadómhoz mentek s kérdezték ki verte meg.Én nem árultam be barátom,nem szép dolog lett volna!De sajnos több adat a biztonsági őőr mellett szólt hogy ő volt a tettes.Gondoltam minden tőlem tehetőt megteszek érte ezért a rendőőőrök elé álltam s hangosan közöltem velük:Uraim,ne vigyék el a barátomat ő csak engem védett meg ,s ráadásul betegen! Kérdezték a rendőőrök,miért beteg a barátom,hiszen szolgálatba van.Ezt válaszoltam:gyógyszert szedett s nála van még több adag rosszullét esetén! Meghűlt a levegő,mindenki elsápadt.
Ráadásul többen is betegek,igen többen is mert vettek tőle !
Megmotozták s rengeteg HUF meg kis tasak került elő a zsebéből.Azonnal bilincsbe verve vitték el.Mégtöbb rendőőr jött meg fogyasztóvédelmis is. Gondoltam két legyet ütök egy csapásra:a rendőőrrel és a fvédelmissel a vizezett kólámhoz mentem s rámutatva a pultosra hangosan közöltem:Ez az alak csapott be,igen ez! Vigyék vegylaborba az italt!
Majd a lemezlovashoz vezettem a hatóságot s hangosan közöltem:Ott dugdossa a hamis cdket a mellényében,igen ott!Megmotozták s valóban így volt!
Rendőőőrök tanácsolák inkább hazakisérnek,mert ugyis bezáratják a discot.Hazakisértek én mentem elöl Babettán. Ma még nem mertem kimenni a utcára de megérdeklődtem hogy végleg bezárják a discot.
Csak a biztonsági őőr barátomat sajnálom,nemtudom miért vitték el.

G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 07. 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tegnapi napon óriási buliban voltam! Reggel megcsörrent telefonom,mire felveszem a vonal túlsó végén egy ismerős hang:F.Tamás ,régi katonatársam beszélt.Közölte hogy este Tamás napot tartunk ,jöjjek el én is mint ünnepelt! Nagyon megörültem a meghívásnak,rögtön fodrászhoz mentem meg megvarrtam elszakadt posztónadrágomat .Tűsarkúmat kifényeztem ,majd gondoltam üres kézzel nem illik menni ,vettem a druszámnak egy kimérőben egy fél liter bort.Egy ecetesüvegbe töltettem,nem találtam másik üveget,de gondoltam nem az számít hogy mivel köszöntsük fel a másikat hanem hogy szívből tegyük.Elérkezett este hat óra s Babettára ültem,elindulva vendéglő felé ahol a buli lesz.Bementem,hát ilyet még nem láttam,gyönyörűen feldíszített asztal,zenkar ,sőt még táááncos lányok is voltak.Felköszöntötem barátomat a fél liter borral ,majd helyet foglaltam a asztalnál.Lelkifurdalásom volt hiszen én is ünnepelt vagyok s illő lenne beszállni a költségekbe ,ezért a druszámhoz mentem s halkan a fülébesúgtam:Tamás ezt tedd el ,beszállok a költségekbe s egy zöld kétszázHUF-ost dugtam zsebébe.Ő bólogatva megértette.
Egyszercsak a népes vendégsereg felállt s énekelve jöttek felénk:Boldog névnapot Tamások! Örömkönnyek szöktek szemembe mikor azt látom mindenkitől ajándékot kapunk,nem is akármilyet:a digifényképezőtől a laptopig volt ott minden,már azt számoltam hányszor fordulok Babettámmal mire hazaviszem a sok ajándékot!Következett a vacsora ,hát volt itt minden a borjúbélszíntől a langusztáig.Mikor megtálalt a pincér én felálltam s jó étvágyat kívántam majd hozzátettem:Mindenki egyen igyon amennyit akar,hisz én már beszálltam a költségekbe.Falatozás után tereferéztünk majd italozás következett .Én kólát ittam,most ezúttal négy decit örömömben.Zene felhangosodott majd félmeztelen tááááncos lányok jöttek s megvillogtatták kegyeiket! Kérdeztem druszámat kik ezek monda hogy ő HUFfolja őket hogy tááncoljanak.Egyikkel táááncolni kezdtem s megkérdeztem hány évesek mondta hogy 15-16 évesek s ebből élnek.
Majd észrevettem később hogy egyik másik lány eltűnik mindig a vendégek valamelyikével.Nem tetszett ez nekem...Telefonomon egy sarokból a rendőőőrséget hívtam,közölve hogy valószinúleg megrontás esete forog fenn.Ki is jöttek hamarosan majd megkezdődött a igazoltatás.Kérdezték tőlem hogy hol a többi lány s én határozottan a mosdó felé mutattam.Pont aktus közben kapták el a rendőőrök őket ráadásul a druszám volt az egyik nővel.Kiderült hogy 14 évesek s intézetből szöktek.Druszámat meg mégegy pár vendéget bilincsbe vertek megrontás gyanujával,valamint a szórakozóhely vezetőjét is elővették,bezáratva a jólmenő boltot.Gondoltam lehet itt még más baj is ezért ez egyik rendőőőr fülébe súgtam:Kérem ellenőrizzék a műszaki cuccok eredetét,gyanus hogy nincs garanciapapír egyikhez sem! Kiderült lopottak voltak.a rendőőrök kérték mutassam meg kitől kaptam őket,s én egyesével rámutattam barátaimra mikor kezdődött a felsorolás.Őket is letartoztatták szinte csak páran maradtunk de közölték azonnal hagyjuk el a helységet,Gyorsan megittam még két deci kólát majd hazaBabetáztam.Otthon elővetem régi Pajtás fényképezőmet s kitaláltam ma veszek bele filmet.
Visszagondolni is rossz hogy én tegnap bűnözökkel mulattam meg prostituáltakkal!

G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 21. 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napon reggel remek ötletem támadt:Én bizony horgászni megyek,hiszen érvényes horgászpapírral rendelkezem! Az idő elég hűvös volt ezért jól felöltöztem:5 pulóvert meg három nadrágot s legfelülre kezeslábast.Természetesen lábomra tűsarkúcsizmát húztam.Elővettem horgász-botomat s a többi ezt meg azt majd Babettára ültem.Horgászboltba mentem csalit venni.Vettem is ,de számlát nem kaptam épp a fogyasztóvédelmet akartam hívni de a telefonom otthon maradt,így megúszták a feljelentést.Kimentem a víz partra majd megkeztem a beetetést:pattogatott kukoricát kézzel a vízbe szórtam közben kurjantottam mert állitólag idecsalja a naaaagy halakat.Megkezdtem a horgászást .Semmi kapás nem volt ,viszont a szomszéd horgász sorra fogta ki a halakat.Tereferézni kezdtem vele,mondta ha nem fogok akkor ő ad majd nekem mert már vagy 50-et kifogott.Mondta is hogy a kocsija távolabb ál s oda viszi őket.Ezután közölte hogy ad nekem egy csalit próbáljam meg ezzel s átnyújtott egy lóóóótetűt.Ráakasztottam horogra s bevetettem készségem.Pár perc mulva kapást észleltem majd felkurjantva bevágtam.Iszonyú rántást éreztem mikor hirtelen tűsarkúm kibicsaklott s azt éreztem a vízba vagyok.Húzott be a nagy vadhal én csak kurjantani voltam.a szomszéd sporttárs felugrott s utánamvetette magát a vízbe.Víz alatt voltam már mikor éreztem lábamnál fogva kihúz.A botot szorítottam közben majd a parton közös erővel kiszedtük a zsákmányom:egy kétméteres harcsa volt a horog végén! Ekkora halat még sosem fogtam,nagyon boldog voltam.A barátom,megmentőm mert már annak tartottam ennyit közölt:ha nem lóg ki a tűsarok a vízből akkor bizony én odavesztem volna,mert annál fogva ragadott meg! Megnéztem csizmám s szomorún láttam hogy letört a tűsarka.
Nem tetszett ez nekem..
Megkértem a horgásztársam hogy adja kölcsön a mobilját,mert haza szeretnék telefonálni.Odaadta,én félreálltam s az otthoni szám helyett a halőőőrség valamint a rendőőőőrség számát hívtam megadva a pontos helyszint.Jöttek is hamarosan s megkezdődött a igazoltatás.Kiderült a szomszéd horgásznak papírja sincs.Zabos lettem ,mert én meg HUFfolok a drága engedélyért ezért odamentem, s közöltem a hatósággal:Ott van az orvhogász kocsija ,ráadásul tele hallal-majd az autóra mutattam. Megnézték s valóban igy volt ráadásul hálókat s illegális eszközöket is találtak benne.Az egyik rendőőőr fülébe súgtam:szerintem jogsitványa sincs.Ellenőrízték és valóbanm igazam volt! Megbilincselték de mielőtt elviték volna közöltem egy rendőőőőrrel:Feljelentést szeretnék tenni,mert megrongálta a csizmámat is! A letört tűsarkot mint tárgyi bizonyítékot elviték s valószínű HUFkártérítést fog fizetni nekem de ez a legkevesebb mert állítólag millios bírság vár rá.
Legalább megtanulja egy életre hogy horgászni csak papíral lehet!

Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 21. 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyon bátor vagy, Tamás, h ilyenkor is horgászásra adod a fejed, amikor minden pillanatban eleredhet a hó Rolling Eyes
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 21. 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
nagyon bátor vagy, Tamás, h ilyenkor is horgászásra adod a fejed, amikor minden pillanatban eleredhet a hó Rolling Eyes

Bizonya Ejikám megérte ma horgászni menni! Éééén fogtam a naaagy halat igen één! Igaz közbejött egy feljelentés de megérte kimenni!

Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 22. 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
Ejika írta:

Bizonya Ejikám megérte ma horgászni menni! Éééén fogtam a naaagy halat igen één! Igaz közbejött egy feljelentés de megérte kimenni!

fúúúú, Tamás, és mit főzöl belőle??
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 22. 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:

Túrócsuszát Ejikám igen azt főzök belőle!
LÁLLÁLÁLÁLÁ
Meg kocsonyát!
SÁLLÁLÁLÁÁÁ
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 22. 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:

LÁLLÁLÁLÁLÁ
Meg kocsonyát!
SÁLLÁLÁLÁÁÁ

harcsapaprikás túrós csuszával!!!
Nyamm!!!! Laughing
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 22. 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:
G.Tamás írta:
Ejika írta:

LÁLLÁLÁLÁLÁ
Meg kocsonyát!
SÁLLÁLÁLÁÁÁ

harcsapaprikás túrós csuszával!!!
Nyamm!!!! Laughing

Harcsapaprikás nem lesz! A halat lefagyasztottam!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Következő
12 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.