Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kamasz panasz
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jomami
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 15. 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát mi legyen?
Ez van.
A szilveszteri buliról is éjfél elött hazajött, mert addigra már mindenki hullára itta magát. Nem azt mondom, hogy szent a fiú, mert vannak neki is dolgai, de nem érzi jól magát részegek között és igaza is van.
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 15. 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

örülnék, ha írhatnék nagy okosságokat, de ezek nem egyszerű kérdések.
a kamaszokkal való szóértésről meg annyit, ami megtalálható Sierrának írt válaszomban. ezért nyitottam ezt a topikot.

kirándulás: lehet,h összejönne egy harmós csapat az ő korosztályukból?

Kamaszok! feldobott labda: MIÉRT NEM "BESZÉLGETTEK" A SZÜLEITEKKEL?mert így nem könnyítitek meg a dolgokat.
lehet leütni!

Komolyan, mintha legalább olyan feloldhatatlan lenne a távolság, mint ffiak és nők között. Együtt és mégis egyedül. Sad
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jomami
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 15. 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak azért írok, hogy lássátok és ötletet adjatok, ha tudtok.
Valamilyen Gézát is (aki nem is Géza volt) is segítettetek megtalálni.Smile
jomami
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 15. 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már harmadszor írok hülyeséget, hátha ránéz valaki.

HAHÓÓÓÓÓÓ!!!!!4
mikkamakka
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 15. 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jomami írta:
Hát mi legyen?
Ez van.
A szilveszteri buliról is éjfél elött hazajött, mert addigra már mindenki hullára itta magát. Nem azt mondom, hogy szent a fiú, mert vannak neki is dolgai, de nem érzi jól magát részegek között és igaza is van.

persze, hisz ma már drogosok kozott lenni a menő Laughing Wink komolyra forditva: szerintem jo ez igy , egyszeruen csak örülj, hogy keruli az ittasokat .... bár sajna van pár kocsmázos haverom, szal' olyakor muszaly bevállalnom a társaságukat, ők meg csak hadd mondják: 'nah, igyá má hukk igyá te is ' Laughing .....

.

Divide et impera ! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mikkamakka
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 15. 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
jomami írta:
Kiránduló klubbot keresek kamasz fiamnak. Csak "öregek klubbját" talált eddig, viszont nagyon szeretne hétvégente a saját korosztályával valami zöldben csavarogni. Sajnos az ő korosztályában nem divat az ilyen elfoglaltság. Pedig nem fura a gyerek, 16 éves, tök jól néz ki, kedevs, okos, olvasott. Van humora. Most mit csináljak?

Add meg neki az emilcímem!!! Wink Twisted Evil Laughing Cool

te leány ,mien kirandulást akarsz neki szervezni, ejh ?? Wink

.

Divide et impera ! Wink
Vissza az elejére
jomami
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 16. 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már kezdek megsértődni. Olyan sok butasággal tudtok foglalkozni!
Klaus Mattefire is mindig reagáltok. Nekem érdemi segítség nem érkezik. Mi van veletek?
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 16. 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jomami írta:
Klaus Mattefire is mindig reagáltok. Nekem érdemi segítség nem érkezik. Mi van veletek?

egyszerűen nem tudok semmi bíztatót írni...
Bocs.
Én is arra várok, hátha valaki...
Question
jomami
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 16. 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a bíztatást!
Laughing
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 16. 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
jomami írta:

Bocs.
Question

Jelentem, kamasz ügyekben igazoltan vagyok távol!

Azt hiszem, mindkettőtöknek az lenne az igazán jó, ha az illetékesektől kapnátok reakciókat. Viszont a kamasz az olyan, hogy jön, panaszkodik, tanácsot kap, és a következő gondjáig ide se dugja az orrát. Ha meg gondja van, nem figyel arra, hogy a szülői nemzedéknek is lehet búja-baja.
A Ti szüleitek hogyan emlékeznek, hogyan élték túl a Ti kamaszkorotokat?
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 16. 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nemtom, majd megkérdezem. de ahogy emlékszem, bennem nem volt ennyi lázadás. és ezt most tényleg nem azért,mert bezzeg a mai...
jomami
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 16. 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Caravell írta:
jomami írta:

Bocs.
Question

Jelentem, kamasz ügyekben igazoltan vagyok távol!

Azt hiszem, mindkettőtöknek az lenne az igazán jó, ha az illetékesektől kapnátok reakciókat. Viszont a kamasz az olyan, hogy jön, panaszkodik, tanácsot kap, és a következő gondjáig ide se dugja az orrát. Ha meg gondja van, nem figyel arra, hogy a szülői nemzedéknek is lehet búja-baja.
A Ti szüleitek hogyan emlékeznek, hogyan élték túl a Ti kamaszkorotokat?

Esküszöm jó kislány voltam.
Persze ezért lehetnek bennem elfolytott érzések. És még minig nem mondom el ezeket a szüleimnek. a mai napig nem mondom meg ha valami bánt velük kapcsolatban.
Valószinű ez meg a másik rossz.
mikkamakka
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 16. 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jomami írta:

tényleg nem tudok én sem kamasz panasz tapaszt Wink adni , kedves Jomami csak az általad felvetett témára viccel reagalni (vicces lesz áááááámmm ,) ,, meeeee a rá dióban hallotam Confused ) :

Rocker Zsolti (kb.) : -- olyat csuszunk haveeee ... há assziszed a budapesti buszok kerekén van hólánc?? ..aaakkoooo gyere le gyorsan az anyagrol , meee máááááá hallucinálsz, öreg ! Wink .... meg a troli is ug y ráz ééé' ted, aszongya BKV , úgy szökkenjunk fel rá ... mi vagyok én? Bambi az ifju özike?? nekem még hagyján ,de a nagymuter hogyan szökkenjen ?? ....

Wink

.

Divide et impera ! Wink
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 16. 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jomami írta:

Nézd, ebben nem tudok segíteni...
Az én - most már nem is nagyon - kamaszom maga találta meg magának azt a helyet, ahol hobbijának hódolhat...

Akár neten is kereshet olyan társaságot, ahol jól érzi magát...
gonso
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 16. 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jomami írta:
Kiránduló klubbot keresek kamasz fiamnak. Csak "öregek klubbját" talált eddig, viszont nagyon szeretne hétvégente a saját korosztályával valami zöldben csavarogni. Sajnos az ő korosztályában nem divat az ilyen elfoglaltság. Pedig nem fura a gyerek, 16 éves, tök jól néz ki, kedevs, okos, olvasott. Van humora. Most mit csináljak? Én mennék vele, de nem engem akar, ami érthető is. Jajj! Remélem nem tűntem szánalmasnak se a gyerek, sem én! Kérlek benneteket mondjatok valamit!!!

Hááát, ne a természetbarát szövetségekbe menjen mert ott csak jelvényekkel felpakolt kocsmatúristákat talál Twisted Evil

Én azt javallanám, hogy nézzen be a hegymászó boltok ( Tengerszem, Mountex) oldalaira, ahol van fórum. Ott biztos össze tud jönni valami fiatalosabb csapattal is.....oszt a végén ő is kötélen végzi, mint én Wink Twisted Evil
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.