Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Lúgosítás
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 10. 17:46    Hozzászólás témája: Re: Lúgosítás Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Porok helyett jó borok Smile - apám ezt vallja
....

... ja a fater kiskorában nyalt lúgkövet - aszitte csóró, hogy krumlicukor. Széjjel is van vagdalva a nyaka - alig élte túl. Szóval lehet, hogy mégis a lúgosítás a lényeg

toothy7 Muhaha! toothy7

hangya írta:
Két éve nem ettem húst, amikor mindenféle gondjaim támadtak és felkerestem egy orvos-természetgyógyászt. Ő belenézett a szemembe (íriszdiagnosztika) és elszörnyűlködte, hogy tiszta savas a szervezetem, aminek az oka a mértéktelen húsevés. Na én itt hagytam abba az elsavasodás, lúgosítás témát.

Nem íriszdiagnosztával ugyan (olyannak eleve közelébe sem megyek Very Happy), de egyéb termgyógy megmondóemberekkel jártam én is így. Három éve voltam vadvegán, amikor javasolták, mérsékeljem a húsevést. Muhaha.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gincsi
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 19. 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Épp most olvastam az ANTSZ honlapján a betiltott táplálékiegészítők között a P-csodaszert...
“Erkölcsi, szellemi vagy fizikai szervezetünk egyetlen porcikája sem tud akárcsak egy évig is megülni a fenekén. Magyarán változunk, és változnunk is kell, állandóan, folyamatosan, amíg csak élünk.” (Mark Twain)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 19. 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gincsi írta:
Épp most olvastam az ANTSZ honlapján a betiltott táplálékiegészítők között a P-csodaszert...

hmm... Rolling Eyes
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 19. 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gincsi írta:

hát most ezen annyira még csak meg sem lepődtem... Wink
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 20. 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gincsi írta:
Ettől még ugye a neten nyugodtan árulja, aki árulja. És még hány ilyen csodaszer van?! És a betiltásig hányan vettek belőle? És a betiltás után?
Gonzales
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 23. 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
gincsi írta:
Ettől még ugye a neten nyugodtan árulja, aki árulja. És még hány ilyen csodaszer van?! És a betiltásig hányan vettek belőle? És a betiltás után?

Miért, a jövő évi költségvetést hányan olvasták el(meg a munkanélküliségi rátát, meg az áremelési indexet)

Question

Az legalább olyan káros.... Rolling Eyes Wink

--TOROLVE---- nincs nyilt politizalas a Harmon (Swind)

Na, most Lóri megint rámdörrent Sad
Vissza az elejére
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 22. 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gincsi írta:

Érdemes megnézni, hogy milyen táplálékkiegészítők és vitaminok vannak betiltva. Pl Dr Lenkei-féle vitaminok, pedig még üzleteik is vannak sokfelé...
Vissza az elejére
Gonzales
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 22. 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
gincsi írta:

Érdemes megnézni, hogy milyen táplálékkiegészítők és vitaminok vannak betiltva. Pl Dr Lenkei-féle vitaminok, pedig még üzleteik is vannak sokfelé...

Jajaja, ezen én is megdöbbentem.
Ma is ott kajáltam a Szent István-körúton a kedvenc gyrososomnál, erre látom, hogy a túloldalon is nyilt egy lenkeiméreg-kimérde.
Minden ilyen "egészségcentrum" kirakatában ott egy tv amin folyamatosan ez a kövér pacák propagál. Nekem valahogy alapból unszimpi a pasas. Írt egy könyvet amiben lefikázott mindent ami ehető, zöldséget, gyümölcsöt..mindent, de az ő méregdrága porai, az igen Exclamation Rolling Eyes
Csak tudnám ha olyan egészségesek ezek a cuccok akkor miért nem tud tőle Ő lefogyni Question
Egyébként meg, szimpla belgyógyász-nőgyógyász a csávó, semmi dietetikai végzettsége nincs. Számomra totál hiteltelen, sóhernorbi-drlenkei-kelemenanna-kiszejtünde...médiaszemét ez mind.
Tudod min döbbentem meg a legjobban Question A legtöbb vásárlója szegény idős nyugdíjas aki elhitte ezt a gusztustalan propagandát. Kispénzű, idős nénikék aki csalódtak a magyar egészségügyben és most belefutottak ebbe az önjelölt messiásba.
Nem vagyok dietetikus, de valamikor tanultam ilyeneket és minden tévhit ellenére igenis létezik vitamin túladagolás. Az pedig, hogy egy valódi almát pótol egy almaaromájú vitaminpor, hát azt inkább nem kommentálnám Rolling Eyes
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 22. 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ehhhh, szinte semmi nem tud annyira feldühíteni, mint az idősek kihasználása. Vannak dolgok, amikért ölni is képes volnék, az egyik ez. Evil or Very Mad
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 22. 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gonzales írta:
Mak írta:
gincsi írta:

Jajaja, ezen én is megdöbbentem.
Ma is ott kajáltam a Szent István-körúton a kedvenc gyrososomnál, erre látom, hogy a túloldalon is nyilt egy lenkeiméreg-kimérde.
Minden ilyen "egészségcentrum" kirakatában ott egy tv amin folyamatosan ez a kövér pacák propagál. Nekem valahogy alapból unszimpi a pasas. Írt egy könyvet amiben lefikázott mindent ami ehető, zöldséget, gyümölcsöt..mindent, de az ő méregdrága porai, az igen Exclamation Rolling Eyes
Csak tudnám ha olyan egészségesek ezek a cuccok akkor miért nem tud tőle Ő lefogyni Question
Egyébként meg, szimpla belgyógyász-nőgyógyász a csávó, semmi dietetikai végzettsége nincs. Számomra totál hiteltelen, sóhernorbi-drlenkei-kelemenanna-kiszejtünde...médiaszemét ez mind.
Tudod min döbbentem meg a legjobban Question A legtöbb vásárlója szegény idős nyugdíjas aki elhitte ezt a gusztustalan propagandát. Kispénzű, idős nénikék aki csalódtak a magyar egészségügyben és most belefutottak ebbe az önjelölt messiásba.
Nem vagyok dietetikus, de valamikor tanultam ilyeneket és minden tévhit ellenére igenis létezik vitamin túladagolás. Az pedig, hogy egy valódi almát pótol egy almaaromájú vitaminpor, hát azt inkább nem kommentálnám Rolling Eyes

....szci.....egyház alapú az egész kanpány és eladás...azért írok "eladást" és nem étékesítést, mert a mi szép magyar nyelvünk ezt is nagyon szépen kifejezi, az értékesítésben benne van az "érték" szó és annak valódi értelme, de amit így árúsítanak, abban semmi érték nincs...csak "kutyagumi"....
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gonzales
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 22. 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:

....szci.....egyház alapú az egész kanpány és eladás...azért írok "eladást" és nem étékesítést, mert a mi szép magyar nyelvünk ezt is nagyon szépen kifejezi, az értékesítésben benne van az "érték" szó és annak valódi értelme, de amit így árúsítanak, abban semmi érték nincs...csak "kutyagumi"....

Most hogy mondod, a napokban elkezdte bombázni az emil-címemet egy ScienNet International nevű bagázs, pedig eddig jól működött a spam-szűrő. Persze olvasatlanul töröltem ezt a szemetet, pár napig még jött aztán közölték, hogy: kizártak a nyereményjátékból Exclamation
Majdnem elsírtam magam, nem jácchatom a scientesekkel pedig már úgy elképzeltem magam új tomkrúzként Rolling Eyes fenébe.. Twisted Evil
Kíváncsiságból rákerestem a neten erre a címre és mit találtam Question
"A ScienNet elsöprő erejű kampányba kezdett"
Nem tudom, hogy mit akarnak eladni, tomkrúz szagú rágógumit lenkei vitaminokkal felturbózva vagy dzsóntravolta formájú ébresztőórát ami naponta ötször figyelmeztet, hogy mikor kell bevennem a lenkei-élet/erő kapszulát....menjenek a pics@ba Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 22. 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gonzales írta:
Alex írta:

Most hogy mondod, a napokban elkezdte bombázni az emil-címemet egy ScienNet International nevű bagázs, pedig eddig jól működött a spam-szűrő. Persze olvasatlanul töröltem ezt a szemetet, pár napig még jött aztán közölték, hogy: kizártak a nyereményjátékból Exclamation
Majdnem elsírtam magam, nem jácchatom a scientesekkel pedig már úgy elképzeltem magam új tomkrúzként Rolling Eyes fenébe.. Twisted Evil
Nem tudom, hogy mit akarnak eladni, tomkrúz szagú rágógumit lenkei vitaminokkal felturbózva vagy dzsóntravolta formájú ébresztőórát ami naponta ötször figyelmeztet, hogy mikor kell bevennem a lenkei-élet/erő kapszulát....menjenek a pics@ba Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

...un. consulting cégeken keresztül nyomulnak..."hivatalosan"....és ilyenekben tulaj a dokid is......sok ilyen neten nyomuló egységük dolgozik...és sokan "beszopják"...máááábocs
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 22. 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen sajnos én is tapasztalom ha nem is a cég részéről de kezd ide is begyűrűzni a propaganda.
Új fajta pénzkereseti lehetőségként emlegetik a dolgot. 0-ft belépés és sok üzleti partner +boltok és kártya amivel majd olcsóbban vásárolhatunk!
Milyen csábító,hogy még Magyar honban most szeretne gyökeret verni és most érdemes belépni.
Ja! És szervezd be az ismerőst is és majd abból meggazdagszol ha ügyi vagy!
Vissza az elejére
b.p.
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 23. 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gonzales írta:
Alex írta:

Az az érzésem, hogy lelkeket halásznak az üzleti lehetőségek álcájával. És ettől találom olyan nagyon hányingeresnek.
Vissza az elejére
Gonzales
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 23. 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

b.p. írta:

Az az érzésem, hogy lelkeket halásznak az üzleti lehetőségek álcájával. És ettől találom olyan nagyon hányingeresnek.

Látod, én meg pont fordítva látom(ill. sztem ugyanarról beszélünk csak más megközelítésben). Lelki segítség álcája mögött dombornyomott bankkártyákra utaznak.
Pénzes özvegyek, neves személyiségek akik alkohol és drogproblémákkal kűzdenek..stb. Olyan emberek akik elvesztették a lábuk alol a talajt, de van mit a tejbe aprítaniuk, ezek a célpontjai ezeknek a szektáknak.
Egy jogász ismerősöm állítja, hogy vannak beépített embereik a Földhivatalnál, akik kimazsolázzák az örökösödési eseteket és leadják a drótot a szektának. Nincs könyebben kisemmizhető ember egy frissen megözvegyült szerencsétlennél.......grrrrr Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
3 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.