Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Látsz, és mégse látsz!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 08. 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Új módszer a képzeleted fejlesztésére segít a tudatos belsőlátások meg szerzésére nekem jó hasznomra volt. Nem kötelező rá erőltetni bármit másra, no nem akarok.
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 09. 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A buddhikus dimenzió
Ez egy meleg, absztrakt világ, tökéletes békével és végtelen szeretettel telítve. Ez a színtiszta Fehér dimenziója. Nincs itt más érzékelés, mint a csillogó Fehérség látványa. Ebben a dimenzióban nagyon gyorsan lemondunk a tudatos gondolatokról és az egyéniségünkről/egyediségünkről. Sokáig nem tudunk gondolkodni, ha belépünk ide, és nem is érzünk erre késztetést. Ellenállhatatlan kényszer vonz minket a csöndes nyugalomba. Olyan, mint elveszni egy nagy halom meleg, tiszta gyapjúban. Ebben a világban megszűnünk egyénnek lenni, és AZ EGYNEK A RÉSZÉvé válunk. Szintén megszűnünk férfinak vagy nőnek lenni. Bizonyos értelemben ez olyan, mint a visszatérés az anyaméhbe. Végtelen szerető melegségtől, megértéstől, megbocsátástól és megbékéléstől, MEG-BÉ- KÉ-LÉS-TŐL vagyunk körülvéve és átitatódva. Az idő itt elveszti az értelmét. Ha egyszer belépünk ebbe a világba, soha többé nem akarjuk elhagyni már. És nem is tudjuk elhagyni, egészen addig, amíg a fizikai testünk nem hív és von minket vissza. Ez a lélek megnyugvó- és pihenőhelye.
Na én is másolom másnak az írását de, ide kívánkozik.
lezúziusz
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 09. 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:
A buddhikus dimenzió
Ez egy meleg, absztrakt világ, tökéletes békével és végtelen szeretettel telítve. Ez a színtiszta Fehér dimenziója. Nincs itt más érzékelés, mint a csillogó Fehérség látványa. Ebben a dimenzióban nagyon gyorsan lemondunk a tudatos gondolatokról és az egyéniségünkről/egyediségünkről. Sokáig nem tudunk gondolkodni, ha belépünk ide, és nem is érzünk erre késztetést. Ellenállhatatlan kényszer vonz minket a csöndes nyugalomba. Olyan, mint elveszni egy nagy halom meleg, tiszta gyapjúban. Ebben a világban megszűnünk egyénnek lenni, és AZ EGYNEK A RÉSZÉvé válunk. Szintén megszűnünk férfinak vagy nőnek lenni. Bizonyos értelemben ez olyan, mint a visszatérés az anyaméhbe. Végtelen szerető melegségtől, megértéstől, megbocsátástól és megbékéléstől, MEG-BÉ- KÉ-LÉS-TŐL vagyunk körülvéve és átitatódva. Az idő itt elveszti az értelmét. Ha egyszer belépünk ebbe a világba, soha többé nem akarjuk elhagyni már. És nem is tudjuk elhagyni, egészen addig, amíg a fizikai testünk nem hív és von minket vissza. Ez a lélek megnyugvó- és pihenőhelye.

jót mulattam, ezen, mosolyogni tudok
Te sem tudsz mást rajta
mosoly
de szörnyen jó
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 10. 04:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lezúziusz írta:
angyay írta:
A buddhikus dimenzió

jót mulattam, ezen, mosolyogni tudok
Te sem tudsz mást rajta
mosoly
de szörnyen jó

Tudod neked az nekem a valóság, mert már jártam ott.
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 10. 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:
Nehéz felfogásúaknak előtted, van egy bármely tárgy, szeretnéd, ha azon részét is látnád, ami takarásban van. Módszer lényege, ha meg tanulsz horizontálisan és vertikálisan a példa szerint gondolkozni, látod a tárgytakarásban lévő részét is. Miért, mert a tárgy körbejár, ha rá gondolsz (sokkgyakorlással eléred) mond, hogy nem felemelő érzés látni azt, ami egyébként nem látható. Látni azt úgy, hogy körbefordul te álló helyzetedből el, sem mozdulsz.
Sík, ha a tárgyat látod körbe forogni a térben?
Mi hasznom van abból, ha tudsz valamely dolgot másképpen semmi és minden, de csak neked végül mindenkinek így nekem is majd valamikorra.

előttem van egy hegy, én körbejárom és élvezem az utazást, élvezem az utam alatt lévő találkozást más emberekkel, tanulok és megérdemelten csodálom a célt. Te bezárkozol világodba és gyakorlod amire ebben a dimenzióban igazén nincs szükséged, lemaradsz minden csodáról, a végén belebolondulsz és nemtudod a valóságot megkülömböztetni a vizualizációtól. Sajnállak szomorú szürke életedért. Confused
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 10. 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magadból indulsz ki telibe, találtál. Mert másról véleményt mondasz mindig magadból, indulsz ki. Szerencsére nem rólam szól az írásod. Az én világom a te valóságod.
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 11. 07:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hajjjjajajajajajajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

(Bakker - mié' köllött becsukni aztat a szép sárga villát ottan a hegytetőn a telekspekuláns kormányosztagoknak??? Hát ennek ez a vége? Nesze! Kigyün, osz lát a szemivel! Na!)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 11. 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:

(Bakker - mié' köllött becsukni aztat a szép sárga villát ottan a hegytetőn a telekspekuláns kormányosztagoknak??? Hát ennek ez a vége? Nesze! Kigyün, osz lát a szemivel! Na!)

Laughing Laughing Laughing
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 11. 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:

Imádom ezt a nőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy milyen igaza van! Laughing Laughing Laughing
Köszönöm néne! Olyat röhögtem,hogy még mindíg tart! Érted?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 11. 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magatokon nevettek nektek így jó, ám legyen. violent1
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 13. 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Föld, bolygó kék színű a világűrből nézve. 10000 méter magasból a tenger is kék színű.
Kék-fehér színeket használok a tudat szintre menéskor, amikor meditálok. Nekem ez a két szín jött be nem áll szándékomban más színekkel menni a tudat óceánjába ezek a színek védelmezésre vannak az idegen behatolást hivatottak el hárítani. Aki nincs tisztában, azzal hogy vannak olyan színek, amik ártó szándékúak. Ezért kell védő színeket alkalmaznunk mi védne meg legjobban mint a föld bolygó színe a kék+fehér. A tudat szintre menéskor lehet színeket átélni ekkor, ha védelembe vettem magamat élvezhetem a színek kavalkádját. Példa: a világűrben vagyok, és úgy megyek a tudat szintemre különböző színű gömbök, szállnak felfelé amint én, ereszkedem a mélyebb és mélyebb tudat szintre. Ezekben, a gömbökben, amik más-más színűek átélem a színeket nagyon jó érzés s így megyek egyre lejjebb s lejjebb.
Így már nem megyek a tudat szintre ezt nagyon régen használtam. Vagy egy szikláról ugrom le, és úgy megyek a tudat szintre ez is régi már. A kék szín mért fontos, ha beteg vagy és lázas, ha kék lámpa ég jobban csökken a lázad hamarabb, gyógyulsz, meg ha ég a kék lámpa. Fájdalomcsillapító hatása is van a kék színnek + ha nevetsz még hamarabb, gyógyulsz, mint ha nem nevetsz. Vagy ihatsz vizet, amit elébb a napra kitettél energetizálni kék színű üvegben. Ezt ihatod más színű üvegből is, tarts színétkezést és szín vízivást időnként. Meg látod milyen jó lesz az energia szinted, hogy ezt már tudod elnézést az ismétlésért. De tehetsz a vizes üveg alá négy egyforma pénz érmét egymáshoz nagyon közel, tegyed, ez úgy meg változtatja a vizedet, nem ismersz a vized izére, majd adj neki legalább egy napot vagy más itallal is meg teheted. Amikor egy orrtörést kezeltem vöröshagyma ingával. A személy először amikor a szeme csukva volt. Fekete színt látott ami fokozatosan fehéredet s végül nagyon fehérlett. A kezelés végére az orrát már megtudta törölni. Nem szoktam a fejet kezelni de érdekes számomra a fehér szín jelenléte.
Ha meditálok, akkor vízszintesen kékes-fehér szín függőlegesen a bal vállam felet a jobb vállam felet irdatlan sebességgel forog a két szín. Így megyek a tudat szintemre. Vannak tudat szintek, amikre sok évnek kellet eltelni e mire megérkeztem. Most van egy olyan tudat szint, mint a „kiterjesztésben” akarok menni, lehet évekig, eltart, mire oda érek a fáktól, kaptam útmutatást, miként tegyem meg az előkészületeket.
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 14. 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Versenyzők a feladat. Fizika törvényei itt nem úgy érvényesek, mint általában ez csak játék. Jégkockát képzelj el nagysága rád, van bízva jégkocka anyaga hó segítségként de lehet víz is. Feladatot az írd le, hogy a kocka miként olvad meg (az olvadás úgy jön létre a kocka belsejéből, kifele történik a lapjához ér a kockának ott már áttetsző). Írd meg a szerinted i folyamatot, ahogy te képzeled el miként zajlik le az olvadás de, nem olvad szét, hanem a térben elhelyeződve magában ott áll. Jó írásokat kívánok nektek.

A hozzászólás legutóbb angyay által 2008. 08. 15. 07:04-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
greenblue
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 14. 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegyük fel a jégkockán belül van egy légbuborék, nos ez a légbuborék elkezd mocorogni és ezért egyre melegebb és melegebb lesz körülötte a jégtér, ami olvadozni kezd, belülről kifele, ugye azt mondtad ez a szabály.
Ahogy olvadozik, nem tud kifele folyni, mert a falak nem engedik, azok még fagyosak, végül marad egy vízkockánk 6 áttetsző fal közé zárva, ami végül szétrobban a nagy nyomástól és szilánkjaira hullik, így gondoltad? Wink
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 14. 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

greenblue írta:
Tegyük fel a jégkockán belül van egy légbuborék, nos ez a légbuborék elkezd mocorogni és ezért egyre melegebb és melegebb lesz körülötte a jégtér, ami olvadozni kezd, belülről kifele, ugye azt mondtad ez a szabály.
Ahogy olvadozik, nem tud kifele folyni, mert a falak nem engedik, azok még fagyosak, végül marad egy vízkockánk 6 áttetsző fal közé zárva, ami végül szétrobban a nagy nyomástól és szilánkjaira hullik, így gondoltad? Wink

hót segítésnek mondtam (messze) keresd a hóban a megfejtést
greenblue
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 14. 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:

hót segítésnek mondtam (messze) keresd a hóban a megfejtést

hát, akkor hóban áll a jégkocka de belül olvad, viszont kivül nem tud a hó miatt, mert izé, ott 0 fok van, szóval nem megy nekem az ilyesmi játék, lévén, hogy a logika nem az erősségem Embarassed
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.