Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Zen tanítás, amit a férfinak kell tenni a nőért
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 07. 06:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:
Ott van a kezed s hozzá, sem kell érned, máris élvezi.

Shocked hol? Shocked mit?
ja metakomunikációssex Rolling Eyes
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 07. 08:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:
angyay írta:

végülis így csak a lényege veszik el az egésznek... Confused
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 07. 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:
angyay írta:

vagy grupi és a másikkal élvez Razz
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 07. 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Régen mulattam ilyen jót!
Isten bizony nekem erről az írásról a Pusztító című film jut eszembe,mikor Sly és a gyönyörű Sandra sex-elt bukósapiban! Nem tudom rémkil-e? De valami hasonló fillingem van. Csak így magyarosan írva. Ott is a pasi menekült hamarabb! Laughing
Bár kitudja! Ebben a mai betegségekkel teli világban nem járnánk-e jobban?
Viszont amíg valaki meg nem győz arról,hogy ez a fajta jobb mint az ölelés addig maradok a testi kontaktusnál!
Ha megnem bánom! Rolling Eyes Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Cőlli bátyus
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 07. 11:22    Hozzászólás témája: Re: Zen tanítás, amit a férfinak kell tenni a nőért Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:
Zen tanítás oly szépen elmagyarázza a férfinak, hogyan állítsa helyre az egyensúlyt a szerelmi együttlét alatt mi több a nőnek olyan élvezeteket ad, amit csak úgy tud adni, ha elfelejti az együttlét alatt, hogy én, és csak a másikra figyel. Férfiak olyan élvezetek tudnak átadni a „NŐNEK” hozzá sem érnek pusztán a mágnes energiát használva, mert ez létezik mindenkinél, a nőknél is. A nők olyan élvezeteket tudnak átadni a férfiaknak evvel a mágnes energiával, igazán mondom hozzá sem érnek a férfihoz. Mért teszed fel a kérdést nőnek és a férfinak ellentétes a polaritása, ebből adódik nagyon élvezetes intim együttlétek alatt alkalmazni, kellene sokkal többször. Nő többszörös orgazmust tud átélni e mágnes energia módszerrel, amit a férfival (kivéve, talán ha e férfi a zen módszerben (fejlesztett indián pózban teszi)) férfi hozzá sem ért a nőhöz. Indián pózról annyit kell tudni ekkor csak a nő, létezik a férfi saját maga élvezetére, nem gondol csak a nőére. Tanítani kell a férfiakat, és a nőket lehet élvezni a szexet, és ekkor nem császkálnak összevissza nem a mennyiség a fontos.

No és hol kinél hogyan lehet ezt megtanulni?
Vissza az elejére
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 07. 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

heki írta:
Régen mulattam ilyen jót!
Isten bizony nekem erről az írásról a Pusztító című film jut eszembe,mikor Sly és a gyönyörű Sandra sex-elt bukósapiban! Nem tudom rémkil-e? De valami hasonló fillingem van. Csak így magyarosan írva. Ott is a pasi menekült hamarabb! Laughing
Bár kitudja! Ebben a mai betegségekkel teli világban nem járnánk-e jobban?
Viszont amíg valaki meg nem győz arról,hogy ez a fajta jobb mint az ölelés addig maradok a testi kontaktusnál!
Ha megnem bánom! Rolling Eyes Laughing
Laughing Laughing
lehet, h onnan származik az alapötlete Wink
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 07. 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bioenergia más néven mágnes-áram mond valamit. A férfi jobb hüvelyk úja pozitív a nő jobb hüvelyk úja negatív érted ellentétes polaritású a két nem a férfi és a nő érted. Bioenergetikus frigid nőt kezel hozzá sem ér a nőhöz olyan többszörös orgazmust él át, amit a kezelés után férfiakkal nem sikerült neki. Kezelés időtartama 1óra hossz. Keresd magadban a mágnes-áramot, és sikerül mindenkinek van növelni, kell megtanulni.
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 01. 06:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:
Bioenergia más néven mágnes-áram mond valamit. A férfi jobb hüvelyk úja pozitív a nő jobb hüvelyk úja negatív érted ellentétes polaritású a két nem a férfi és a nő érted. Bioenergetikus frigid nőt kezel hozzá sem ér a nőhöz olyan többszörös orgazmust él át, amit a kezelés után férfiakkal nem sikerült neki. Kezelés időtartama 1óra hossz. Keresd magadban a mágnes-áramot, és sikerül mindenkinek van növelni, kell megtanulni.

... hogy mik vannak .... Embarassed
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 01. 06:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:

Én ezt nem értem. Miért kellene valakinek egy kis élvezetért "kezelésre" járniuk bioenergetikushoz, vagy masszőrhöz. Ez egy újabb divat lett. Hiszek a bioenergiában de hiszek a párkapcsolatban is. Úgy gondolom a szex intimitása csak két emberre tartozik, akik nem csak testi, mentális kapcsolatban is állnak egymással. Akik így választanak társat maguknak, amúgy is megtapasztalják a chi áramlásának örömét...

A öröm adásánál nagyobb boldogságot nem is tudok elképzelni. Miért fosztanám meg magam, vagy társam ettől? Ha majd mozdulni sem tudok, s a nyelvem sem forog, akkor esetleg elgondolkodom a Zen erejében, de addig a tantra tanításait követem. Inkább azt kellene a férfiaknak megtanulniuk Wink .
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 01. 07:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
angyay írta:

Én ezt nem értem. Miért kellene valakinek egy kis élvezetért "kezelésre" járniuk bioenergetikushoz, vagy masszőrhöz. Ez egy újabb divat lett. Hiszek a bioenergiában de hiszek a párkapcsolatban is. Úgy gondolom a szex intimitása csak két emberre tartozik, akik nem csak testi, mentális kapcsolatban is állnak egymással. Akik így választanak társat maguknak, amúgy is megtapasztalják a chi áramlásának örömét...

A öröm adásánál nagyobb boldogságot nem is tudok elképzelni. Miért fosztanám meg magam, vagy társam ettől? Ha majd mozdulni sem tudok, s a nyelvem sem forog, akkor esetleg elgondolkodom a Zen erejében, de addig a tantra tanításait követem. Inkább azt kellene a férfiaknak megtanulniuk Wink .

... a nőknek is ...
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 01. 07:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pihike írta:

... a nőknek is ...

Igazad van, de az már egy magasabb energia szint Rolling Eyes . Az maga a menyország Laughing .
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
b.p.
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 22:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:

Hüvelykújj, hozzá sem kell érni...? No erről nekem az a régi trükk jut eszembe, amikor valaki felmutatja a mutatóujját, és felszólítja a jelenlevőket, hogy nevessenek rajta. Többnyire sikerrel jár a mutatvány. Olyanról, hogy felmutatott hüvelykujjtól orgazmus..., azt itt olvastam először. Rolling Eyes

A hozzászólás legutóbb b.p. által 2009. 12. 11. 19:26-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írtam Neked privit a másik nickedre, megkaptad?
tsssh¨w
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ujjamat én is tudom használni.
Bár elég fárasztów.
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 01. 05. 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most jut eszembe, én egyszer láttam egy ilyen bioenergiás szexfilmet, csak nem jut eszembe a címe, de mintha valamilyen francia sorozat része lett volna.
Vonaton utaztak és egy indiai pasi művelte, pont ahogy angyay leírja, a nő meg tényleg élvezte, mintha mind a ketten rendesen felöltözve lettek volna, de hogy tovább mi történt arra már nem emlékszek.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.