Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Dühöngő 6.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 98, 99, 100  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 12. 19:12    Hozzászólás témája: Dühöngő 6. Hozzászólás az előzmény idézésével

Eddigi dühöngéseink
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 12. 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megint újat kellett nyitni angry4
angel9bocsi.. Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 13. 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

violent1 angry5 boxing director
mégis mit képzel ez magáról???!!!! 13 éves kis taknyos akar kioktatni......na ne máááárr.......Evil or Very Mad
Tudod mit?!! Ezt neked: tongue1 Twisted Evil
nem fogok leállni veled,nem alacsonyodom hozzád
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 14. 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden ellenünk vaaaan Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Lesz ebből egyáltalán valami a csoporttársaim általi kínkeserves halálon kívül????? Rolling Eyes Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 15. 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bandhead nagypofájú gyáva kukac vagyok bandhead
és miért nem vagyok gondolatolvasó?? sad5 sad5 -sokkal egyszerűbb lenne.. Rolling Eyes Embarassed Embarassed
Vissza az elejére
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 15. 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meglátjuk, mit szólsz ahhoz,ha én is megcsinálom Veled Evil or Very Mad márpedig megcsinálom Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 15. 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon visszataszítónak találom, amikor felnőtt, nem egy esetben több gyermeket nevelő és anyám korú nők, asszonyok olyannyira kisdedóvós szinten viselkednek, hogy tényleg szemen kellene löttyinteni Őket egy stampónyi vízzel, mint a hisztis gyerekeket, hátha észreveszik magukat.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 15. 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem vagyok álmos angry9
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 15. 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy börtönlátogatást szervezek egy tanárral az egyetemen.Először úgy volt hogy a hallagatói önkorm. szervez egy 2 naposat Sopronkőhidára,de egy tanár felajánlotta hogy elvisz minket a szegedi Csillagba.....,megszvaztuk,oda akarunk menni....a dátumot 2 szer kellett megváltoztatni,külömböző okokból,ezt természetesen én közöltem a többiekkel mindig.Aztán a helyszín s megváltozott most,mivel a szegediek írtak hogy csak július 14/7-én mehetnénk.....,tehát most Kecskemétre megyünk.Beszéltem a tagozatvezetőnkkel,ő tovább irányított a dékánhoz,így ingyenes lett az utazás.....

erre ezt kapom mindenkitől,hogy hát ők szegedre akartak volna menni,és hogy már megint van valami változás,mintha az én hibám lenne Sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ilyeneket kapok iwiw-en:
"Egyet értek a börtönlátogatós táméval kapcsba Ágival és Krisztával!! Szépen megszervezték nekünk a fiúúk,Sopron,alvás,stb...volt aki bevariált..hááát nesze,két szék közéé a pad alá..!! Köszi!!!!! Nem lennék a helyedbe..D"

én csak jót akartam most mégis bántanak,nem érdemlem meg Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
nem is dühös vagyok..........csak elékeseredett.......ezekután ha kell valami hagyjanak békén Exclamation
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 15. 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez kész őrület!!!!

Tegnap megyek fogorvoshoz, mert lyukas a fogam, kiderült, hogy egy fogamon 2 lyuk is van... Shocked Erre jól megkínoz a drága dokinő a tűvel, (a többi okés volt). A végén megmondja, hogy csak az egyiket tömte be. Odaadom neki a pénzt, gondoltam visszaadja a visszajárót, de nem. Meg se rebbent a szeme, azt mondta, hogy menjek vissza ma 3-ra mert betömi a másikat is. Basszus jó sokba került egy fog!!!! Na ma megyek és várom, mert láttam nincs még a rendelőben... Olvasgatok kínomban. Már egy idő után kezdtem unni, ránézek az órára, már negyed 4!!! Shocked Shocked Shocked hol a doki csaj??? kérdem a lányát, hogy mikor jön már??? Felhívja, erre közli velem, hogy mehetek a picsába, mert az anyja csavarog a városban, mert dolga van. angry5 angry5 angry5 angry5 angry5 cussing cussing cussing bandhead bandhead bandhead bandhead bandhead De ha akarom ,akkor a férje át vállalhat. Na az teljesen ki van zárva!!! Minden páciense ordított a fájdalomtól eddig. Tudom, nekem is húzott már korábban fogat, jó egy szemét pasas. A feleségét azért szerettem, mert finom a keze és lelkiismeretesen dolgozik. De most jól kib.-ott velem. angry5 angry5 angry5 Azt mondták menjek vissza holnap... Kíváncsi vagyok, az a gyanúm, hogy elfelejti majd, hogy előre elszedte tőlem a pénzt és megint kell fizessek. Na de akkor kinyírom az egész bandát!!!!!!!!!!!!!!!!! violent3 violent1 violent1 violent1
Mercedes
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 16. 04:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:
Ez kész őrület!!!!

Tegnap megyek fogorvoshoz, mert lyukas a fogam, kiderült, hogy egy fogamon 2 lyuk is van... Shocked Erre jól megkínoz a drága dokinő a tűvel, (a többi okés volt). A végén megmondja, hogy csak az egyiket tömte be. Odaadom neki a pénzt, gondoltam visszaadja a visszajárót, de nem. Meg se rebbent a szeme, azt mondta, hogy menjek vissza ma 3-ra mert betömi a másikat is. Basszus jó sokba került egy fog!!!! Na ma megyek és várom, mert láttam nincs még a rendelőben... Olvasgatok kínomban. Már egy idő után kezdtem unni, ránézek az órára, már negyed 4!!! Shocked Shocked Shocked hol a doki csaj??? kérdem a lányát, hogy mikor jön már??? Felhívja, erre közli velem, hogy mehetek a picsába, mert az anyja csavarog a városban, mert dolga van. angry5 angry5 angry5 angry5 angry5 cussing cussing cussing bandhead bandhead bandhead bandhead bandhead De ha akarom ,akkor a férje át vállalhat. Na az teljesen ki van zárva!!! Minden páciense ordított a fájdalomtól eddig. Tudom, nekem is húzott már korábban fogat, jó egy szemét pasas. A feleségét azért szerettem, mert finom a keze és lelkiismeretesen dolgozik. De most jól kib.-ott velem. angry5 angry5 angry5 Azt mondták menjek vissza holnap... Kíváncsi vagyok, az a gyanúm, hogy elfelejti majd, hogy előre elszedte tőlem a pénzt és megint kell fizessek. Na de akkor kinyírom az egész bandát!!!!!!!!!!!!!!!!! violent3 violent1 violent1 violent1

Ne csinald,mer akkormeg mehetol a dutyiba Shocked Mikor fizetesre kerul a sor,szaladj el Wink en is ugy szoktam Cool
Vissza az elejére
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 16. 08:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az a szemét iwiw megint nem működik!! nem tudom elolvasni a leveleim, pedig írt nekem!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 16. 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mercedes!

Hát úgy néz ki nem megyek dutyiba Sad Laughing
Ma elnézést kért tőlem és csinált nekem egy szép porcelán tömést. Holnap mehetek megint a másik miatt. Na de még van ott szépszerével, csak győzzem lóvéval Laughing Laughing Laughing
Amúgy nem bírom megérteni, hogy mitől romlik ennyire??? Evil or Very Mad
Pedig nem is eszek édeset vagy ilyesmi. Ki volt mind a 32, de már 4-et kihúztak, most arra gondoltam, jobb lesz betömetni, me' még a végén megelőzöm nagyanyámat!!! Shocked Laughing Rolling Eyes
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 16. 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suzanne írta:
Mercedes!

Hát úgy néz ki nem megyek dutyiba Sad Laughing
Ma elnézést kért tőlem és csinált nekem egy szép porcelán tömést. Holnap mehetek megint a másik miatt. Na de még van ott szépszerével, csak győzzem lóvéval Laughing Laughing Laughing
Amúgy nem bírom megérteni, hogy mitől romlik ennyire??? Evil or Very Mad
Pedig nem is eszek édeset vagy ilyesmi. Ki volt mind a 32, de már 4-et kihúztak, most arra gondoltam, jobb lesz betömetni, me' még a végén megelőzöm nagyanyámat!!! Shocked Laughing Rolling Eyes

Ha te (elvileg) vigyázol rá,akkor örökölted,esetleg egy betegség miatt...... Rolling Eyes
Suzanne
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 16. 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Semmi betegségem nem volt. Kórházban is csak akkor voltam, amikor megszülettem. Tán örökhettem akkor, de szeretném ezt is kizárni... Razz
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 98, 99, 100  Következő
1 / 100 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.