Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Milyen csokit eszel most?
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Nagyi konyhája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 24. 14:49    Hozzászólás témája: Milyen csokit eszel most? Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyitom már, nyitom. ;~)

Csokimütyür-korszakom van, mindenfélét kipróbálok, mindenkinek csokimütyürtveszek, kedvencem eddig a levendulás étcsoki (táblásban is) és a szegfűszeges-kardamomos fehércsoki, az nagyon el van találva.
Ami egyenesen förtelmes volt, az a pisztáciás-fenyőmagos. Magában fenyőmaggal sokmindenre rá lehet venni, de így a csokiban... tiltja a vallásom, hogy ehető dolgot csak úgy eldobáljak, de közel voltam hozzá. Hülye zerge, majd most megtanulja, hogy ne vegyen meg minden szart, és főleg, ne sikkassza el, amit ajándékba vesz, bár végül is a sikkasztás most megóvott a beégéstől. Twisted Evil
Aztán a sikkasztmány helyett vettem az állampolgárnak levendulásat, kecskesajtosat, datolyásat, meg egy tábla citromos-borsos étcsokit. És odaadtam neki, és ő azt kérdezte, minek. Ez az állampolgár olyan programozóféle ember. Mondjuk annyira nem akasztott ki mert ismerem, de azért mondtam neki, hogy b*ß* +.

Caravell írta:
Xifu írta:
Caravell írta:
Kirana írta:
Caravell írta:
Kirana írta:
skar mkhan írta:
... Na mindegy, most csokitopikot kell nyitnom. Mert botrány, hogy nincs.Very Happy Twisted Evil

Laughing azonnal csinálj egy csokis topikot, fölháborító, hogy nincs Wink Evil or Very Mad Laughing Laughing

Hmmmm.... Rolling Eyes Very Happy

Cara nem mondtam még, hogy imádom a csokit? Very Happy lassan a fenekemen is látszik
ma már ezer féle csokit lehet kapni...pedig én úgy nőttem föl, hogy csak a boci a tibi és a balaton szeletet ismertem Razz Very Happy jaaa meg a sport szelet

emlékszem olyanra is pl., hogy Melba csoki de én anno a vajkaramellát imádtam és a Nebulo cukrot. A Francia drazséval meg tortát díszítettek akkoriban Rolling Eyes Hah, régi szép idők... Confused

én meg még a Visegrád szeleteket is nagyon szerettem Rolling Eyes
sóhajtós emók....és hüppp

Jaaajj és eszembe jutott két másik csoki: a Vadász (rumoskakaós) meg a Melódia (ostyakupacok alatt mogyorós csokikrémmel)

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 24. 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borsos csokit én is vettem Karácsonyra, szerintem finom, a csilis csokit is szeretem - forró csokinak is, meg a csilis kapucsínót - levendulásat még nem ettem, de szívesen kipróbálnám...

Ójaaaajj, ebbe a topikba nem szabad jönni, még a gondolata is hízlal, hát még ha a gondolatot tett követi... Rolling Eyes Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 24. 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
Borsos csokit én is vettem Karácsonyra, szerintem finom, a csilis csokit is szeretem - forró csokinak is, meg a csilis kapucsínót - levendulásat még nem ettem, de szívesen kipróbálnám...

Ójaaaajj, ebbe a topikba nem szabad jönni, még a gondolata is hízlal, hát még ha a gondolatot tett követi... Rolling Eyes Laughing

Kerek csokoládé, lyukas csokoládé......Jaaaaaaaaaj! Embarassed
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 24. 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a yoghurtos és a kapucsínós és egyáltalán a kávés csokit szeretem, meg a marcipános mercit, meg a sportszeletet, meg a.... Rolling Eyes Embarassed Laughing lehet egyszerűbb lenne azt felírni, amit nem szeretek? Mr. Green
Na azért vannak ilyenek is...pl. nem szeretem a nugátos és ehhez nagyon hasonló csokikat (amik nekem egyszerűen csak túl édesek), meg az ilyen fantázia-csokikat, mint a borsos és csilis stb.
Ettől függetlenül érdekes módon nem szoktam magamnak csokit venni Rolling Eyes
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 24. 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...éppen ..Truffles...belgacsokit.... Wink hmmmm
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 25. 00:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Találtam egy jó kis oldalt... Lehet nosztalgiázni... Laughing
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 25. 01:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mogyorósat. -és nem táblás, hanem "előrecsomagolt", de tábla-szerű..
Vissza az elejére
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 25. 08:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:

Kösziiiii Smile

Emlékszem a várak sorozatra és a Kedvenc meg az Afrikána csokira is... húúúúderégvolt Rolling Eyes Confused
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 25. 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Milka tejcsokit Very Happy
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 25. 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
Sieglinde írta:

Kösziiiii Smile

Emlékszem a várak sorozatra és a Kedvenc meg az Afrikána csokira is... húúúúderégvolt Rolling Eyes Confused

és a Sláger? meg a Melódia? (és a Dupló, ami több helyen is kapható, de az nem az "ősi"..?) Shocked Rolling Eyes + a szerencsinek volt egy csokija, hogy a csokiba keverték a kókuszt, és olyan finoman olvadt.. (ma már teljesen külön "kezelik" a kókuszreszeléket.. az ma már töltelék..) Sad és a Yess csoki is eltűnt.. pedig az tééényleg olyan volt, mint egy tortaszelet.. puha és finom.. hmm.. confused4 confused4 Crying or Very sad
++a Party tortabevonó is csak addig volt finom, míg nem tudtam eldönteni, hogy az tejcsoki-é, vagy nem.. Cool mióta egyszer vettem olyat, amire az volt írva, hogy étcsoki, azóta nem eszek olyat, mert az egyenesen fujj -számomra az összes étcsokira ez a fujj vonatkozik.. Mr. Green
és a Chokito ids elveszett, mióta csináltak belőle rumosat.. de az ABC-s csoki még finom volt, mikor utoljára ettem..

és rémlik vkinek a Hópehely kb. 10 dkg-s kiszerelésű "csemege" által gyártott fagyi? Shocked Embarassed olyan rég ettem már "hópelyheket".. Sad -mármint csokisat, és vaníliásat.. Cool
Vissza az elejére
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 25. 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
Sieglinde írta:

Kösziiiii Smile

Igen a váras! Very Happy
...és a múltkor láttam azt a régi igazi Bocicsokit a rétet és tehénkét ábrázoló csomagolásban Smile
Régen volt még az aprómogyorós, táblás Maci csoki - szerettem, aztán a Kajla -az ilyen narancsos ízbeütésű volt, annyira nem jött be, de azért eleszegettem Wink
De az igazi kedvencem kiskoromban ne mis annyira a csoki volt, hanem a pukkanóscukor, a gumicumi meg a kakasos-nyalóka Very Happy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 25. 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánat a nosztalgiázásért, de egyre gyakrabban jutnak eszembe régi dolgok... Embarassed

És nagyon szerettem az Ezüst meg az Arany desszertet... meg a Korfu szeletet - ennek van "retro" változata, de meg sem közelíti a régit...

... most egy doboz Merci csokoládé lapul a szekrényben...
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 25. 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és mikor ettetek utoljára Macskanyelvet? Shocked (olyankor szoktam venni, mikor olyannak van vmi ünnepe, akit nem igazán ismerek, és sokáig nem volt Mo.-n)
no és a régi Négercsók? -a maiaknak köze sincs hozzá.. Sad
Vissza az elejére
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 25. 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
és mikor ettetek utoljára Macskanyelvet? Shocked (olyankor szoktam venni, mikor olyannak van vmi ünnepe, akit nem igazán ismerek, és sokáig nem volt Mo.-n)

Húúúú, de öregek vagytok! Embarassed Embarassed Embarassed
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 25. 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Illúzió írta:

Húúúú, de öregek vagytok! Embarassed Embarassed Embarassed

nem iiis.. még nincs 100 éve.. Rolling Eyes Cool
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Nagyi konyhája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Következő
1 / 47 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.