Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 17.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 149, 150, 151  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jenny0212
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 25. 21:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hnap megint hétfö:S
jazmin58
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 25. 22:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[color=indigo][/color][size=18][/size]
Most, hogy két hetet kihagytam gépkocsivezetés tanulásában, betegség miatt, félek, hogy bizonytalan leszek holnap megyek 11-re.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 07:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiss Fanni írta:
zzoli írta:
Kiss Fanni írta:
zzoli írta:
a koplalásban az a legjobb, h utána mindennek oooolyan jó íze van Laughing

nem olyan biztos az... enyhén szólva összeszűkült a gyomrom, és ma alig bírtam megenni egy fél tányér levest... Rolling Eyes
Várd ki türelemmel, amíg megjön az étvágyad. Nem kell elsietni Laughing

nem is fogom! bízhatsz bennem! Laughing Wink
Első koplalás? Rendben, bízok benned. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tubica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jazmin58 írta:

Most, hogy két hetet kihagytam gépkocsivezetés tanulásában, betegség miatt, félek, hogy bizonytalan leszek holnap megyek 11-re.

Szervusz kedves.
Remelem nem veszed tolakodasnak, de tudattalanul gondolom,az en avataromat hasznalod.
Nagy keres lenne tollem,ha megkernelek keres masikat magadnak?Koszonem.Smile
Remelem nem vettem el a kedved a forumozastol.
Tubica:)
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
Kiss Fanni írta:
zzoli írta:
Kiss Fanni írta:
zzoli írta:
a koplalásban az a legjobb, h utána mindennek oooolyan jó íze van Laughing

nem olyan biztos az... enyhén szólva összeszűkült a gyomrom, és ma alig bírtam megenni egy fél tányér levest... Rolling Eyes
Várd ki türelemmel, amíg megjön az étvágyad. Nem kell elsietni Laughing

nem is fogom! bízhatsz bennem! Laughing Wink
Első koplalás? Rendben, bízok benned. Laughing

Nem! de most nagyon határozott vagyok! Laughing Embarassed Laughing
tubica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jazmin58 írta:

Szervusz kedves Jazmin!
Koszonom !Smile
Meselj,hogy sikerult a vizsgad?
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tubica írta:
jazmin58 írta:

Szervusz kedves Jazmin!
Koszonom !Smile
Meselj,hogy sikerult a vizsgad?

Szia Tubicaaaaa hello2 Smile
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Modern hét törpés-et játszottunk anyuval. Cool

hazajöttem, anyu nem ült a gépem előtt. Bemegyek a szobámba, és az egyik kütyü nem ott volt, ahol lenni szokott.
Kérdés: Szóval megint játszottál a gépemen.
(válasz: tagadó)
Kérés: legalább a morzsákat letörölted volna a billentyűzetről, ha már bent eszel.. Rolling Eyes
(válasz: én nem is ettem bent.. csak a tálcán..) Embarassed

asszem már nyugdíjjba vonulhat Columbo, és Derrick.. felkészültem a "mi nincs a helyén", vagy a "mi van rossz helyen"? típusú nyomozásokra..Cool
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tejfölös kenyér is coming tejfölös kenyér is coming

igen, ez az új sláger nálam Laughing egyik legjobb eledel Very Happy
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Modern hét törpés-et játszottunk anyuval. Cool

hazajöttem, anyu nem ült a gépem előtt. Bemegyek a szobámba, és az egyik kütyü nem ott volt, ahol lenni szokott.
Kérdés: Szóval megint játszottál a gépemen.
(válasz: tagadó)
Kérés: legalább a morzsákat letörölted volna a billentyűzetről, ha már bent eszel.. Rolling Eyes
(válasz: én nem is ettem bent.. csak a tálcán..) Embarassed

asszem már nyugdíjjba vonulhat Columbo, és Derrick.. felkészültem a "mi nincs a helyén", vagy a "mi van rossz helyen"? típusú nyomozásokra..Cool

volt egy másik sorozat is - de sajnos se a címe, se a szereplők nevei nem hagytak bennem kitörölhetetlen nyomokat - amiben az egyetlen értelmes és állandóan visszatérő kérdés az volt, hogy mi az ami ezen a tablón nem stimmel?. Laughing
Mondjuk ez nekem azért maradt meg a fejemben, mert ez nem is rossz módszer arra, hogy egy helyzetet gyorsan, de csak a főbb pontokat érintve átpásztázzunk - valóban úgy, mint egy nyomozó
Rolling Eyes
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
tejfölös kenyér is coming tejfölös kenyér is coming

igen, ez az új sláger nálam Laughing egyik legjobb eledel Very Happy

hát ezt nem csodálom, a tejföl az valami isteni - emlékszem gimis koromban kaptuk fel, és minden szünetben megrohamoztuk a közeli kis közértet, ahol a kedves eladónő egy idő után - kissé zavarban, ám halálos komolysággal - azt kérdezte egy alkalommal, amikor 10 tejfölt vettünk, hogy khmm...izé...milyen kísérleteket végzünk vele? Laughing az persze fel sem tűnt neki, hogy a tejfölökhöz a legtöbbször vettünk vajaskiflit is Laughing aztán mivel nem mindig volt elég kifli, vettünk háztartási kekszet, na a tejföl háztartási keksszel az maga a menyország Laughing
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet, hogy nem vagyok tisztában a netikettel, de úgy gondolom az alapvető emberi értékek ismeretében és birtokában vagyok. és pont a bennem lévő jóérzés vezetett most arra, hogy elmondjam, amit gondolok.

ez a fórum nyilvános, és sajnos vagy nem, de EGYIKŐNKNEK SINCS több joga ezen a fórumon lenni, topikot nyitni és véleményt nyilvánítani, mint az új belépőknek! ez az internet...!

egyszerűen nem értem, hogy miért tartjátok zavarónak, ha egy csapat nő ide feljön, létrehoz egy topikot, és abban jól érzi magát, és kész. ebben önmagában az ég világon semmi rossz nincs. én úgy gondolom, hogy MEGFÉRÜNK, MERT ELFÉRÜNK és amúgy sem a fórumozók dolga és joga eldönteni, hogy ki maradhat és ki mehet. nem ez volt a legnagyobb érvágás és mélyrepülés a fórum életében. épp ezért nem értem, miért vagytok ennyire kiakadva?
engem speciel egyáltalán nem zavarnak. néha, még bele is olvasok a topikjukba. Razz

tudjátok mit éreztem az utóbbi időben, régi fórumozó társaim???
őszintén... fáj ezt leírnom, de olvastalak az utóbbi időben benneteket és azt éreztem, hogy olyanok kezdtek lenni, mint erős túlzád, de a hollók meg a varjak... akik ráröppennek az új és gyanútlan áldozatra és csapatostul tépik a húsát, kimarják a szemét Sad Crying or Very sad ... vagy mint a falusi vénasszonyok, akik nem találnak jobb szórakozást, mint az újonnan érkezettek körül lebzselni és kiváncsiskodni, pletykálni... hát tényleg nincs jobb szórakozásotok????

és most ne azzal foglalkozzatok, hogy mit írt Tidena vagy Bojana vagy mások... hanem nézzetek bele ti is abba a tükörbe időnként Exclamation

akinek nem inge, ne vegye magára!

alias Ms M.

Vissza az elejére
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:
lehet, hogy nem vagyok tisztában a netikettel, de úgy gondolom az alapvető emberi értékek ismeretében és birtokában vagyok. és pont a bennem lévő jóérzés vezetett most arra, hogy elmondjam, amit gondolok.

ez a fórum nyilvános, és sajnos vagy nem, de EGYIKŐNKNEK SINCS több joga ezen a fórumon lenni, topikot nyitni és véleményt nyilvánítani, mint az új belépőknek! ez az internet...!

egyszerűen nem értem, hogy miért tartjátok zavarónak, ha egy csapat nő ide feljön, létrehoz egy topikot, és abban jól érzi magát, és kész. ebben önmagában az ég világon semmi rossz nincs. én úgy gondolom, hogy MEGFÉRÜNK, MERT ELFÉRÜNK és amúgy sem a fórumozók dolga és joga eldönteni, hogy ki maradhat és ki mehet. nem ez volt a legnagyobb érvágás és mélyrepülés a fórum életében. épp ezért nem értem, miért vagytok ennyire kiakadva?
engem speciel egyáltalán nem zavarnak. néha, még bele is olvasok a topikjukba. Razz

tudjátok mit éreztem az utóbbi időben, régi fórumozó társaim???
őszintén... fáj ezt leírnom, de olvastalak az utóbbi időben benneteket és azt éreztem, hogy olyanok kezdtek lenni, mint erős túlzád, de a hollók meg a varjak... akik ráröppennek az új és gyanútlan áldozatra és csapatostul tépik a húsát, kimarják a szemét Sad Crying or Very sad ... vagy mint a falusi vénasszonyok, akik nem találnak jobb szórakozást, mint az újonnan érkezettek körül lebzselni és kiváncsiskodni, pletykálni... hát tényleg nincs jobb szórakozásotok????

és most ne azzal foglalkozzatok, hogy mit írt Tidena vagy Bojana vagy mások... hanem nézzetek bele ti is abba a tükörbe időnként Exclamation

akinek nem inge, ne vegye magára!

Prv.
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, én is tapasztaltam, hogy neki ugrottunk pár ember torkának. De attól, hogy ez az internet, még igenis vannak szabályok. A gond szerintem inkább az, hogy nincsenek leírva itt ezek a szabályok, és nyilvánvalóan azok érzik ennek jobban szükségét, akik régebb óta itt vannak és jobban egy közösséget alkotnak.

Mindezekkel együtt van abban igazság, amit mondtál.
Gonzales
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 26. 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Igen, én is tapasztaltam, hogy neki ugrottunk pár ember torkának. De attól, hogy ez az internet, még igenis vannak szabályok. A gond szerintem inkább az, hogy nincsenek leírva itt ezek a szabályok, és nyilvánvalóan azok érzik ennek jobban szükségét, akik régebb óta itt vannak és jobban egy közösséget alkotnak.

Mindezekkel együtt van abban igazság, amit mondtál.

A szabályokat elolvashatod az Országos Hírközlési Felügyelet honlapján vagy kikérheted Lóritól is. Egyébkén tömören annyi, hogy moderálni kell minden olyan hozzászólást ami obszcén és sértő lehet vallási vagy etnikai szempontból, alkalmas uszításra, sérti a kisebbségi jogokat...blablabla.
Viszont nem tartalmaz olyat ami előjogokat biztosítana bárki számára mert régebb óta tartózkodik az adott fertőben.
Bárhogy is nézzük, itt egy szubjektív hozzáállásról van szó: régebb óta dagonyázok ebben a pocsolyában, kérj engedélyt mellém feküdni.
Ez nem csak nevetséges, de abszolúte ellenkezik minden internetes fórum szabályzatával. Arra hivatkozni pedig, hogy ez egy közösség, elég szánalmas. Ez egy virtuális világ, aki többet képzel mögé az gondolkodjon el az értékrendjén.
Persze volt időszak amikor ez a fórum tényleg nem csak virtuálisan működött, de az már a múlté Rolling Eyes
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 149, 150, 151  Következő
2 / 151 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.