Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Jótékony probiotikum
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tsssh¨w
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 30. 14:00    Hozzászólás témája: Re: Jótékony probiotikum Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:
hana írta:
tsssh¨w írta:
Kirana írta:
ajánlom szíves figyelmedbe, Cool nálam ez éhgyomorra kivágta a biztosítékot http://csodadoktor.hu/?gclid=CJau0r3wmJ0CFcGAzAod8S0O3A Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Mi baj ezzel? Túloz?

Szerintem cuki. Laughing

...ebbe a nagy "cukiságba" sok ember életével fizetett! Evil or Very Mad

Ismered az illetőt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 30. 14:44    Hozzászólás témája: Re: Jótékony probiotikum Hozzászólás az előzmény idézésével

-off
tsssh¨w írta:
Kirana írta:
hana írta:
tsssh¨w írta:
Kirana írta:
ajánlom szíves figyelmedbe, Cool nálam ez éhgyomorra kivágta a biztosítékot http://csodadoktor.hu/?gclid=CJau0r3wmJ0CFcGAzAod8S0O3A Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Mi baj ezzel? Túloz?

Szerintem cuki. Laughing

Ismered az illetőt?

Nem, és nem is akarom, számomra elegendő volt az amit olvastam.
Nagyon sokszor beszéltünk már ebben a témában ezen a fórumon is, azért haragszom az ilyenekre, mert az elmúlt időszakban sok olyan esettel találkoztam amikor a "csodadoktor" leállítatott minden orvosi kezelést a család, a beteg nagyon bízott és meghalt.
Soha, soha nem szabad kijelenteni azt, hogy mindenki meggyógyítható!!
Valaki "csodadokinak" tartja magát akkor az orvosi kezelés ellen ne hadakozzon!
Téma lezárva!

-on
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 30. 15:30    Hozzászólás témája: Re: Jótékony probiotikum Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
tsssh¨w írta:
Kirana írta:

Mi baj ezzel? Túloz?

Szerintem cuki. Laughing

Cuki vulgármarketinges módszereket alkalmaz.
Másokat érvelés nélkül fikázni + sárga szövegkiemelést használni = oldalon max. 2 másodpercet tölteni.Very Happy

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gonsomegint
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 30. 18:21    Hozzászólás témája: Re: Jótékony probiotikum Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:
-off
tsssh¨w írta:
Kirana írta:
hana írta:
tsssh¨w írta:
Kirana írta:

Mi baj ezzel? Túloz?

Szerintem cuki. Laughing

Ismered az illetőt?

Nem, és nem is akarom, számomra elegendő volt az amit olvastam.
Nagyon sokszor beszéltünk már ebben a témában ezen a fórumon is, azért haragszom az ilyenekre, mert az elmúlt időszakban sok olyan esettel találkoztam amikor a "csodadoktor" leállítatott minden orvosi kezelést a család, a beteg nagyon bízott és meghalt.
Soha, soha nem szabad kijelenteni azt, hogy mindenki meggyógyítható!!
Valaki "csodadokinak" tartja magát akkor az orvosi kezelés ellen ne hadakozzon!
Téma lezárva!

-on

Én csak azt nem értem, hogy a részemről ártatlanul felvetett Normaflore nevű szer(ami nem csodaszer és nem a Roxfort gmbh. állítja elő), hogy vezetett téged arra, hogy válaszul belinkelj egy csodadoktort Question
Persze amennyiben Te lennél a belinkelt csodadoktor és negatív kampánnyal szeretnél ügyfeleket szerezni-úgy nem szóltam egy szót se. Fizesd ki hanának a jutalékot a cukiságért és döngesd a csodabizniszt. Hülyékből megélni nem szégyen Exclamation Wink Twisted Evil
Vissza az elejére
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 30. 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evil or Very Mad mert pont valamelyik hírek oldalt olvastam, ott jött velem szemben ez a link, majd olvastam a Te hozzászólásodat s gondolván kapsz az alkalmon és meggyógyíttatod a bélflóráidat Wink Twisted Evil Cool
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 01. 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hülyékből megélni nem szégyen Exclamation Wink Twisted Evil
Hm, de hogy emlékszik vissza az illető nyolcvanöt évesen a cselekedeteire? Mondjuk ha nem szégyen, akkor legyen csak simán kurva égő, de ha valakinek az sem, még mindig itt ez a kérdés. Very Happy

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gonsomegint
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 02. 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Hülyékből megélni nem szégyen Exclamation Wink Twisted Evil
Hm, de hogy emlékszik vissza az illető nyolcvanöt évesen a cselekedeteire? Mondjuk ha nem szégyen, akkor legyen csak simán kurva égő, de ha valakinek az sem, még mindig itt ez a kérdés. Very Happy

Úgy ahogy az öregek szoktak ha pl. a katonasági élményeiket hallgatod. Vagy ahogy a nagyapám aki vándor órásmester volt a háború előtt és becsavarogta Európát. Volt úszómester is Korzikán és ahogy teltek az évek egyre nagyobbakat hantázott....pl. majdnem átúszott Afrikába Laughing
Mondjuk tény, hogy az öreg 70 évesen is átúszta úgy a Dunát, hogy a hátába csimpaszkodtam Exclamation

"Csak a szépre emlékezeeeem" Wink
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 02. 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De nekik legalább van mit színezniük. =9

Off, de nem bírom megállni:

"Szenilis nagypapa régi vadászélményeiről mesél az unokáknak.
- Az erdőt járva elém kerül egy vad, gyorsan célzok, leterítem, kikanyarítom, az egyik combját feldobom a vállamra. Alig néhány lépés után újabb vad tűnik fel, arra is gyorsan célzok, leterítem, kikanyarítom, az egyik combját feldobom a másik vállamra....
Közben csenget a postás, nagypapi kimegy, átveszi a küldeményt és visszaül az unokákhoz. A gyerekek unszolják, hogy meséljen tovább.
- Hol is tartottam, gyerekek?
- Ott, hogy mindkét válladon volt egy comb.
- Ja, igen! Én meg csak nyaltam, csak nyaltam...."

Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 02. 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
De nekik legalább van mit színezniük. =9

Off, de nem bírom megállni:

"Szenilis nagypapa régi vadászélményeiről mesél az unokáknak.
- Az erdőt járva elém kerül egy vad, gyorsan célzok, leterítem, kikanyarítom, az egyik combját feldobom a vállamra. Alig néhány lépés után újabb vad tűnik fel, arra is gyorsan célzok, leterítem, kikanyarítom, az egyik combját feldobom a másik vállamra....
Közben csenget a postás, nagypapi kimegy, átveszi a küldeményt és visszaül az unokákhoz. A gyerekek unszolják, hogy meséljen tovább.
- Hol is tartottam, gyerekek?
- Ott, hogy mindkét válladon volt egy comb.
- Ja, igen! Én meg csak nyaltam, csak nyaltam...."

Laughing Egyik kedvenc viccem!
gonsomegint
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 03. 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Találós kérdés:

Gyurcsány Ferenc, Orbán Viktor, Kóka János és Rogán Antal zuhan lefelé egy irányíthatatlan repülőgépen.
A kérdés: ki menekül meg Question

????????????????????

Hát az ország Twisted Evil

Jóóóóóóó van tudom: nem politizálunk!
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 03. 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

23 hozzászólásig bírtátok off nélkül. Fejlődtök. Laughing De ezek a viccek mindent megérnek. Laughing
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 03. 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gonsomegint írta:

Hádehogynem. Tiltsák ki a megmaradt fórumozókat, ha merik. Twisted Evil

Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 03. 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
gonsomegint írta:

Hádehogynem. Tiltsák ki a megmaradt fórumozókat, ha merik. Twisted Evil

hö hö
andi.feher
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 26. 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
én probiotikus joghurtokkal próbálkoznék inkább, mint mindenféle bogyókkal.

Itt egy cikk a joghurt kontra kapszuláról:http://www.vitaminkosar.hu/news/influenza-idején-elégséges-e-probiotikus-tejtermékekkel-óvni-bélflóránkat-,10.html

Üdv,
Andi
Vissza az elejére
evabella
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 21. 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én egy új dolgot próbáltam ki, tegnap előtt szerintem romlott szószt ettem. Tegnap pedig 3 ig wc-n ültem. Monjduk széntablettát is ettem rá, délután. De nap végére segített. Csak 2-t használtam este és ma reggel. De most nincs semmi panaszom.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.