Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Koromlakk pasikon
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mindthegap
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 24. 22:11    Hozzászólás témája: Koromlakk pasikon Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintetek ciki ha egy pasi lakkozza a labujj kormeit, es a kezkormeit?
Most ne mindefele voros meg egyeb noi szinre gondoljatok.
Itt kint londonba elg surun latom a pasikon a lakkozott kormoket, sot mi tobb olvastam is egy hirdetest a gumtree-n ahol egy csajszi kereste azt a pasit akinek festve volt a labujj korme, amit a csjaszi egyebkent szekinek tartotta.
Szoval neketek mi a velemenyetek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 24. 22:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a lábkörmöket mindenkin utállom, nemtől független.
Fiúkon a lakk: vagy sötét árnyalat, vagy a "hagyományos" színtelen, körömerősítő.
(persze ez csak 1 vélemény..- a többi még jön..)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mindthegap
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 24. 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazan en is erre gondoltam marmint a szinekre. amugy miert utalod a lakkot? Smile szerintem is szexi tud lenni, de nem az a nagyon nagy mukorom .

Illúzió írta:
a lábkörmöket mindenkin utállom, nemtől független.
Fiúkon a lakk: vagy sötét árnyalat, vagy a "hagyományos" színtelen, körömerősítő.
(persze ez csak 1 vélemény..- a többi még jön..)
Vissza az elejére
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 25. 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Naneeeee Rolling Eyes és a szedett szemöldököt se!!!! Rolling Eyes
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 25. 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:

szigorúan csak igazítás. Cool

nem a lakkot utállom, hanem a színes lábkörmöket. -ez van. Rolling Eyes

inkább azt utállom, mikor lekopik, és se kedvem, se időm a leszedésésel bájologni.. vagy újra kenni.. Rolling Eyes Embarassed

ja, meg a feketével kihúzott szem is tud pasin jól kinézni. -de ez kimondottan olyan, hogy ha nem áll jól neki, akkor inkább ne "flancoljon" azzal, hogy tudja használni.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 25. 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eleinte a miniszoknyán is megütköztek eleink.Gondolom, ezeket az ujdonságokat is megszokjuk idővel.Minden kornak megvolt a maga megdöbbentő "szépsége".Már csak a feminin férfiakat és a férfias nőket kell megszokni, az meg bakfitty Laughing
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 25. 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem a ffias nőket még a legkönnyebb "feldolgozni"... Rolling Eyes Embarassed
(s ha még belegondolok.. nőneműek többen néznek meg, mint pasik..-és több bókot is eddig nőktöl kaptam, mint pasiktól.. ) -nőnemű kolléga meg már ilyesztget, hogy ez előjel lehet.. Shocked Twisted Evil Rolling Eyes scratch
Vissza az elejére
Mindthegap
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 25. 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Caravell írta:

szigorúan csak igazítás. Cool

nem a lakkot utállom, hanem a színes lábkörmöket. -ez van. Rolling Eyes

inkább azt utállom, mikor lekopik, és se kedvem, se időm a leszedésésel bájologni.. vagy újra kenni.. Rolling Eyes Embarassed

ja, meg a feketével kihúzott szem is tud pasin jól kinézni. -de ez kimondottan olyan, hogy ha nem áll jól neki, akkor inkább ne "flancoljon" azzal, hogy tudja használni.. Rolling Eyes

Nem mondod na olyat meg nem lattam, mindjart ki is guglizom Smile
Vissza az elejére
Mindthegap
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 25. 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Eleinte a miniszoknyán is megütköztek eleink.Gondolom, ezeket az ujdonságokat is megszokjuk idővel.Minden kornak megvolt a maga megdöbbentő "szépsége".Már csak a feminin férfiakat és a férfias nőket kell megszokni, az meg bakfitty Laughing

Inkabb otthon kell megszokni mert itt kint Londonba eleg sokat latni Smile
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 25. 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindthegap írta:
gerleimari írta:

Inkabb otthon kell megszokni mert itt kint Londonba eleg sokat latni Smile

most miniszoknyáról beszélünk, vagy "bugyitakaróról"? Shocked Rolling Eyes
itt is van miniszoknya, de amiből minden kilátszik, ha leül a csaj, az csak "bugyitakaró".. Cool -és van ennél még rövidebb "hosszú" valami, ami hmm.. nem is tom, hogy nevezzem.. -és utcán hordják.. Rolling Eyes
-gondolom ezek után már csak pár "nap", és fürdőruhában vonulnak a csajok az utcán.. -mert épp az a "hossz" lesz a divat.. Rolling Eyes Shocked vagy még az is hosszú lesz.. Confused Shocked
Vissza az elejére
Mindthegap
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 27. 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezek szerint megsem annyira kulonleges dolog a lakkozott kormok, azt hittem hogy azert nagyobb keletje lesz Sad
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 27. 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én egy körömfetisiszta idióta vagyok, és nagyon is tetszik, ha egy pasinak finoman polírozott, szép körme van. Az ápoltság alapvető része. Én magamon is imádom a szép körmöket. Lábköröm lakkozás csak nyáron, ruhához illő lakkal, és mindenféle köröm-strasszokkal, amit aztán másnap le is törlök, ugyanis jószerivel azonnal lekopik.

A fiúkon viszont azt hiszem, nem szeretnék színes lakkot, se kézen, sem lábon. De a hányingerbarna gusztustalan köröm az nagyon ócska.

(A férfikon szeretem, ha szép a szemöldökük, de NEM fazonra szedett, csak ne legyen kócos. A picsatakaró kisszoknya pedig nem szexi, hanem közönséges.)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 27. 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Néne.. a polírozott köröm a lakkozott köröm "alapja". nekem ez két külön dolog.
(amúgy ha szépen van polírovza, ugyebár a -színezett- lakk fölösleges..) Rolling Eyes
Vissza az elejére
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 07. 08. 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Én egy körömfetisiszta idióta vagyok, és nagyon is tetszik, ha egy pasinak finoman polírozott, szép körme van. Az ápoltság alapvető része. Én magamon is imádom a szép körmöket. Lábköröm lakkozás csak nyáron, ruhához illő lakkal, és mindenféle köröm-strasszokkal, amit aztán másnap le is törlök, ugyanis jószerivel azonnal lekopik.

A fiúkon viszont azt hiszem, nem szeretnék színes lakkot, se kézen, sem lábon. De a hányingerbarna gusztustalan köröm az nagyon ócska.

(A férfikon szeretem, ha szép a szemöldökük, de NEM fazonra szedett, csak ne legyen kócos. A picsatakaró kisszoknya pedig nem szexi, hanem közönséges.)

Nem jönek be a fekete körömlakkos pasik??? ejj... ha olyan a kis gonosz, ha megvan hozzá a fellépése és a stílusa, nekem bejön... nem mondom, h haza is vinném, de azért egyik-másik ilyet szívesen elnézegetem Twisted Evil
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 07. 08. 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
sztem a ffias nőket még a legkönnyebb "feldolgozni"... Rolling Eyes Embarassed
(s ha még belegondolok.. nőneműek többen néznek meg, mint pasik..-és több bókot is eddig nőktöl kaptam, mint pasiktól.. ) -nőnemű kolléga meg már ilyesztget, hogy ez előjel lehet.. Shocked Twisted Evil Rolling Eyes scratch

nekem mondjuk fordítva: a kicsit feminin arcvonásokkal rendelkező, de amúgy magát pasinak tartó és aként viselkedő pasik tetszenek. Nem a kisfiúsak, félreértés ne essék...
(amúgy pont az elmúlt 1 hétben mondta a 3 legjobb barátnőm, h nagyon kár, h nem vagyunk leszbikusok, mert akkor tuti csak én kellenék nekik... nesze nekem...)
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.