Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nyelvtanulás gyerekeknek - van értelme?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
anna.kovacs12
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 30. 12:51    Hozzászólás témája: . Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, az English Grammar in Use kva jó kis könyv. Bár nem tudom, egyedül mire fogsz menni vele, de egy próbát megér
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
LakiFeri
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 01. 07:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana és szürke:

köszönöm szépen a reakciót és a javaslatokat, utána fogok nézni az említett könyvnek.

köszi még egyszer!

fl
Vissza az elejére
anna.kovacs12
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 01. 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LakiFeri írta:
hana és szürke:

köszönöm szépen a reakciót és a javaslatokat, utána fogok nézni az említett könyvnek.

köszi még egyszer!

fl

ha nagyon szenvedsz már, akkor keresd meg őt:
http://www.skypesuli.hu/oktato-61
nagyon segítőkész és sztem ingyen is adna tanácsokat. A családtagjaimat is ő készítette fel, eddig nem csalódtunk benne.
A másik a Dohár Kis angol nyelvtana, amit mindenképp vegyél meg.
Vissza az elejére
bertajudit
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 01. 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a skype-os honlap valóbanjó kis oldal, és ahogy látom nemcsak angolul lehet tanulni, hanem minden más nyelv illetve tárgy is van, amikkel lehet foglalkozni..
Vissza az elejére
LakiFeri
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 02. 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm szépen Anna Neked is a segíytséget, megnéztem az illető bemutatkozási oldalát és meggyőzőnek tűnik.

írok majd ha lesz konkrét tapasztalatom is.
Vissza az elejére
bertajudit
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 02. 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Velem is tudnátok majdani tapasztalatokat megosztani? Őszintén szólva kíváncsi vagyok, viszont nem szeretek kísérleti nyúl lenni! Smile
Vissza az elejére
anna.kovacs12
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 02. 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bertajudit írta:
Velem is tudnátok majdani tapasztalatokat megosztani? Őszintén szólva kíváncsi vagyok, viszont nem szeretek kísérleti nyúl lenni! Smile

igazából, ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok neked. De szerintem a legjobb út az, ha magad tapasztalod meg adolgokat. Válassz bármilyen utat, sok szorgalommal lehet csak elérni a célt.
Vissza az elejére
bertajudit
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 03. 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ebben igazad van, de ha Te esetleg hamarabb kipróbálod a dolgot, akkor igazán megsúghatnád mit tapasztaltál Smile Csak a biztonság kedvéért...
Vissza az elejére
SzikGabi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 04. 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tényleg érdekes dolog.

csak azt nem értem, hogy hogy kell itt fiztetni és kinek??
Vissza az elejére
anna.kovacs12
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 04. 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SzikGabi írta:
tényleg érdekes dolog.

Senkinek. Illetve persze a tanárnak kell, de az oldalnak nem, vagy ilyesmi. Meg regisztrálnod sem kell.
Vissza az elejére
SzikGabi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 04. 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mondjuk ak nem értem kinek és miért jó az egész, de mindegy, lényeg h van ilyen is.

anna.kovacs12 írta:
SzikGabi írta:
tényleg érdekes dolog.

Senkinek. Illetve persze a tanárnak kell, de az oldalnak nem, vagy ilyesmi. Meg regisztrálnod sem kell.
Vissza az elejére
anna.kovacs12
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 04. 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SzikGabi írta:
mondjuk ak nem értem kinek és miért jó az egész, de mindegy, lényeg h van ilyen is.

anna.kovacs12 írta:
SzikGabi írta:
tényleg érdekes dolog.

úgy értem: az oldalra nem kell annak regisztrálnia, aki tanárt keres. Mire jó? Hát mire jók a tanárok?? Smile)
Magántanár adatbázis, és van sok szép tanár fényképpel meg minden, lehet válogatni közülük.
Vissza az elejére
bertajudit
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 04. 23:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akik már próbáltátok, légyszi küldjetek minél több infót, hogy milyen volt!
Egy tanár sok mindent írhat magáról, de az attól még nem biztos, hogy úgy is van gyakorlatban...
Vissza az elejére
anna.kovacs12
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 05. 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azért én is kíváncsi vagyok, hogy a többi tanár milyen, jöjjenek a vélemények, ha vannak.
Maga a módszer szerintem megkérdőjelezhetetlenül jó, de nem mindegy, kik tartják.
Vissza az elejére
SzikGabi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 05. 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

öhöm-öhöm. értem, köszi.,

azt tudom mire jók a tanárok, de h ez a cucc miért jó azt még nem de mindegy Smile hagyjuk.

anna.kovacs12 írta:
SzikGabi írta:

anna.kovacs12 írta:
SzikGabi írta:
tényleg érdekes dolog.

úgy értem: az oldalra nem kell annak regisztrálnia, aki tanárt keres. Mire jó? Hát mire jók a tanárok?? Smile)
Magántanár adatbázis, és van sok szép tanár fényképpel meg minden, lehet válogatni közülük.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.