Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Útszéli kavicsok :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 14. 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
skar mkhan írta:
OFF
Caravell írta:
A nagy depresszió évei alatt
http://leiterjakab.blog.hu/2009/10/10/megis_van_depresszio
Question most miért? Én ezt meg sem nyitottam nos....
részemről én már épp eleget tudok a nagy depresszióról...
az ellenségemnek sem kívánnám....

olyan szép volt az idézet... mit Cara írt... semmi köze a depihez..

Bizony, hogy nincs, szürkécske, ezért bátorkodtam felhívni a figyelmet arra, hogy a gazdasági válság amerikaiul depression, magyarul viszont csak gazdasági válság. És mindjárt belinkeltem egy posztot a jakabblogról, jelzendő, hogy ez nem afféle szerény vélemény. Laughing

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 14. 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
szürke írta:
skar mkhan írta:
OFF
Caravell írta:
A nagy depresszió évei alatt
http://leiterjakab.blog.hu/2009/10/10/megis_van_depresszio
Question most miért? Én ezt meg sem nyitottam nos....
részemről én már épp eleget tudok a nagy depresszióról...
az ellenségemnek sem kívánnám....

olyan szép volt az idézet... mit Cara írt... semmi köze a depihez..

Bizony, hogy nincs, szürkécske, ezért bátorkodtam felhívni a figyelmet arra, hogy a gazdasági válság amerikaiul depression, magyarul viszont csak gazdasági válság. És mindjárt belinkeltem egy posztot a jakabblogról, jelzendő, hogy ez nem afféle szerény vélemény. Laughing

Egy hozzászólást idézve a végéről "azt hiszem, ezen nem veszünk össze" Rolling Eyes Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 22. 08:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok...
Sajnálom, hogy megrekedt ez a topick... remélem nem miattam...
mert ez nem rólam, hanem nekünk szól....

Ígértem három embernek 3 újkeletű vakolat-tanmesét... lelki házunkhoz...

nos biztosan ismeritek, de azért nekiugrok.. -új- nem régi.. de örök..
olyan "Lenin féle" zsil, zsiv és bugyet zsitty Laughing

Képileg kaptam... szavakba próbálom önteni lefestve a képet...

Emberek sokasága halad egyazon irányba, vállukon hatalmas keresztet cipelve.... szótlanul,alázattal meghajtott fővel, láthatóan elfogadva a kirótt nehéz terhet...

a tömegből mégis kiválik egy ember...

lelassít, megáll felnéz az égre... imátkozni kezd..
"Uram, könnyíts a terhemen... Kérlek... Nem bírom már tovább...
csak egy kicsit tedd könnyebbé és ígérem tovább megyek....

Az Úr.. mint mindíg, most is meghallgatta a panaszos imát.... és megrövidítette a keresztet egy jókora darabbal.... emberünk boldogan indul tovább a könnyebb teherrel... de mily gyarló az ember.. örülve a könnyű sikernek... ezt a terhet is nehéznek ítélve, új imába kezd kérvén az Urat enyhítse terhét újfennt....
A Teremtő Atya, megszánva gyermekét, a szabad választás tiszteletben tartása mellett megint levág jókora darabot a keresztből, könnyitve a terhet....
de emberünk kisvártatva még többet.. illetve "kevesebbet akar"
Az Úr, mindannyiszor mehallgatva az imát... csökkenti a kereszt hosszát...
Közben a többiek alázattal cipelik tovább saját keresztjeiket, a kiűzött cél felé haladva.....

végül emberünk könyű teherrel játszva gyalogol közöttük tovább...

elérkezik az idő,mikor egy széles mély szakadékhoz érnek.. a rég áhított cél, a túlparton vár reájuk....

Mindenki leemeli válláról a keresztet.. keresztülfektetve a szakadékon... mintegy hídként átívelve azt ..könnyűszerrel legyőzik az akadályt.. mit gyarló emberünk, az energiát befektetni nem akaró "lébecolásával" Smile
mindent a könnyű végénél való megfogásával, segítő "eszköz" híjján képtelen legyőzi és az áhított cél elérése helyett...az innenső parton ragad.....

rokon gondolatot hordoz az
"ami nem pusztít el, az megerősít" és a Tisztelet ővezze azt, ki célját nem adja fel, mert nem az a kunszt soha nem esni el, hanem mindannyiszor felállni" és még sorolhatnám... életkövekkel Smile

az vagy amit eszel /és ez lelki táplálékra is értendő/ és meghatároz amiben hiszel...
Smile

Ezt most neked íromelsősorban.Te tudod ki! Szeretlek! Smile
Vissza az elejére
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 23. 10:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:

Emberek sokasága halad egyazon irányba, vállukon hatalmas keresztet cipelve.... szótlanul,alázattal meghajtott fővel, láthatóan elfogadva a kirótt nehéz terhet...

Az Úr.. mint mindíg, most is meghallgatta a panaszos imát.... és megrövidítette a keresztet egy jókora darabbal.... emberünk boldogan indul tovább a könnyebb teherrel... de mily gyarló az ember.. örülve a könnyű sikernek... ezt a terhet is nehéznek ítélve, új imába kezd kérvén az Urat enyhítse terhét újfennt....
A Teremtő Atya, megszánva gyermekét, a szabad választás tiszteletben tartása mellett megint levág jókora darabot a keresztből, könnyitve a terhet....
Közben a többiek alázattal cipelik tovább saját keresztjeiket, a kiűzött cél felé haladva.....

elérkezik az idő,mikor egy széles mély szakadékhoz érnek.. a rég áhított cél, a túlparton vár reájuk....

Mindenki leemeli válláról a keresztet.. keresztülfektetve a szakadékon... mintegy hídként átívelve azt ..könnyűszerrel legyőzik az akadályt.. mit gyarló emberünk, az energiát befektetni nem akaró "lébecolásával" Smile
mindent a könnyű végénél való megfogásával, segítő "eszköz" híjján képtelen legyőzi és az áhított cél elérése helyett...az innenső parton ragad.....

Nem ismertem, nagyon tetszik Smile
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 23. 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
szürke írta:

Nem ismertem, nagyon tetszik Smile

Örülök Kedves, hogy örömöt okozott Smile

Nekem a piros üveggolyós is nagyon tetszett és nem ismertem Smile

nem vagyok jó passzban... lehet, hogy itt hagyom a harmot.... még nem döntöttem el... nem jönnek a szavak sem most a klaviatúrámra.. fáj a fejem.. görcsöl rendesen reggel óta.... rossz kedvem van és fáradt vagyok....
de azért nekiugrom nagyapám egyik tanmeséjének ami az anyai szívről szól......

Megpróbálom összeszedni a gondolataimat... lássuk...

----------

Egyszer volt, hol nem volt....

Élt egyszer egy asszony akinek volt egy fia... nagyon szerették egymást az édesanyjával.... éltek boldogan... míghogy, hogy nem, a fiú egy nap meglátott egy csodálatos szépségű leányt. szépsége oly káprázatosan igéző volt, hogy egy szempillantás alatt rabul ejtette a fiú szívét.....

Nem volt többé sem éjjele, sem nappala... állandóan a lány körül forgott minden gondolata..elhatározta, hogy megkéri a kezét és feleségül veszi, mert ő bizony nem tud többé már élni nélküle......

Amit elhatározott meg is tett... elment a leányhoz és megkérte legyen a felesége..... de a leány bár szép volt, a lelke dölyfös és hideg volt...
elutasította szegény fiút... Ő pedig újra megpróbálkozott... megint feleségül kérte.. ekkor a lány így felelt....

Rendben van. Hozzád megyek.De csak ha elhozod nekem az édesanyád szívét.Akkor a tiéd leszek örökre.

Mint akit fejbe vágtak, úgy tántorgott hazafelé szegény fiú.. Méghogy az édesanyja szívét?..Neeeem Ő ilyet soha... Hogy megölje az édesanyját és kivágja a szívét egy leánykedvéért?.... Nem.

De sajnos a leány szépsége annyira megbabonázta.. és annyira vágyta Őt, hogy végül mégiscsak megtette amit a lány kért tőle.

kivágta az Édesanyja szívét......
Kivágta, keszkenőbe csomagolta és elindult vele a poros úton a lány háza felé... hajtotta a vágy.. egyre gyorsabban szaporázta lépteit a hepehupás úton.....
annyira sietett, hogy egyszercsak megbotlott és elejtette a szívet.

a szív kiesett a keszkenőből.. gurult..gurult a porban...
Mikor a fiú odament, lehajolt érte, hogy felvegye...
az édesanya szíve, lágy, bársonyos, aggódva féltő szeretetteljes hangján csak ennyit kérdezett:

" Kisfiam, drága szentem, ugye nem ütötted meg nagyon magad?"
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 26. 04:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Asszem, ez mégsem ide való.

A hozzászólás legutóbb Skar által 2009. 10. 27. 21:56-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 26. 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Doransky írta:
Ahogy olvastam a Dargay Attila halála kapcsán készült cikket az Index-en, nagyon elszomorodtam, gyermekkorom kedvenc rajzfilmjei közül többet Ő rendezett, a Vukkot, a Ludas Matyit és számos más rajzfilmsorozatot, halála pátosz nélkül óriási vesztesége az országnak.

Ha követed a cikkből kibontakozó életútját, rátalálhatsz pár olyan jellegzetességre, ami megmutatja ennek a korszakos zseninek a titkát.

Nem volt rest tanulni a nemzetközi példákból és megtanulni a szakma rejtelmeit még úgy sem, hogy közben óriási kockázatot vállalt.

"Az első években senki sem tudta közülünk, hogyan kell rajzfilmet csinálni. Macskássy Gyuszi se - folytatja Dargay. - Hogy mitől él, mozog a figura. Egy kollégánk becsempészett egy picike tekercs Walt Disney-filmet. Ahányan csak voltunk, mind azt néztük munkaidő után, hogyan mozog egyszerre mind a négy lába az öszvérnek. Kezdtük skiccelni a mozdulatokat, amíg fel nem jelentett minket egy kolléganő, hogy titokban imperialista filmeket nézegetünk."

Addig másolta a nemzetközi példákat, míg rá nem jött, hogyan kell rendesen animálni, majd felhasználta ezt a tudást arra, hogy a hazai kultúrát érdekesen bemutassa, végül kitalálta a saját útját, a hazai animáció sajátos stílusát. Hogy mi volt a titok a tehetség mellett? Valószínűleg a szorgalom.

Nepp Józseffel és Romhányi Józseffel kilenc verziót írtak a forgatókönyvből, mire a humoros és a komoly részek közötti egyensúlyt megtalálták.

9 verziót írtak, mire megtalálták a megfelelő modellt. Vajon hány apró kísérlet lehet ebben a 9 verzióban, hány vázlat, hány rosszul megfogalmazott ötlet, hány elcseszett karakter, hány unalmas jelenetet kellett megölni, mire kijött Vuk, Karak és Simabőrű a vászonra. Amikor ilyen teljesítményekkel szembesülök, érzem azt, hogy elfecsérelted az életed, ha ennyire keményen nem dolgoztál még valami igazán fontos dolgon az életben.

doransky.hu

Laughing Smile Razz Laughing

az nagyon jó.. és nem találkoztam vele.....
/nagyon szerettem Dargay munkáit.. nagyon.../

------
néha nem elég keményen dolgozni... néha süketnek is kell lenni... néha vaknak is.../és sajnos az is előfordul, az embert "megtréfálja" és megvakítja a szíve épp az és épp akkor amikor nem lenne szabad...és elhomályosítja a kitűzött célt... egy rossz hanggá válik... egy visszahúzóvá...../

biztosan sokan ismeritek... szintén képes sorozat... kaptam a betegségem alatt.. valakitől Wink

a kutyafáját.... hogy is van?... valahogy ílyesmi a történet..

királykisasszony kezét elnyerendő nyilvános versenyt hirdetnek....

a királykisasszony felmegy egy iszonyú magas toronyba, ahonnan fehér keszkenőjét kezében kinyújtja..
feltétel.. bárki nevezhet, de csakis a torony körül felállított magas cölöpöket megmászva lehet eljutni a gyönyörű királylány kezéig....
sokan próbálkoznak... nagyon sokan.... a tömeg egyre bíztatja őket... sokan azonban visszahullanak... a többiek rendületlenerővel másznak tovább...
a tömeg még mindíg bíztatja őket.. de egyre többen esnek vissza erejük vesztve...
aztán a tömeg fokozatosan elveszti a hitét.. először szép lassan lecsendesedik, majd egyenként elkezdik hangoztatni a feladat eleve reménytelen.. nem kivitelezhető... csak szemfényvesztés volt lehetetlen célt kitűzni.... végül a tömeg feladja és már mindenki hangosan zúgolódik... ennek eredményeként az eddíg még megmradt kitartóan felfelé mászó kérők is visszazuhannak...

kivéve a zöld leveli békát..

Ő csak mászik.. mászik .. és egyre mászik...

csak a hőn áhított cél lebeg az "orra"előtt...

lelki szemeivel látja hogy eléri a keszkenőt...

a tömeg már nem hisz benne..."úgy sem tudod megcsinálni... gyere fordulj vissza...."

De békánk csak mászik..... míg végül eléri a keszkenőt és elnyeri a királylány kezét.....

mi vlt a titka? miért tudta megtenni amit a többi nem?

Mert a mi kis békánk bizony süket volt. Laughing
Vissza az elejére
csillagpor
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 27. 21:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:

------
néha nem elég keményen dolgozni... néha süketnek is kell lenni... néha vaknak is.../és sajnos az is előfordul, az embert "megtréfálja" és megvakítja a szíve épp az és épp akkor amikor nem lenne szabad...és elhomályosítja a kitűzött célt... egy rossz hanggá válik... egy visszahúzóvá...../

biztosan sokan ismeritek... szintén képes sorozat... kaptam a betegségem alatt.. valakitől Wink

a kutyafáját.... hogy is van?... valahogy ílyesmi a történet..

királykisasszony kezét elnyerendő nyilvános versenyt hirdetnek....

a királykisasszony felmegy egy iszonyú magas toronyba, ahonnan fehér keszkenőjét kezében kinyújtja..
feltétel.. bárki nevezhet, de csakis a torony körül felállított magas cölöpöket megmászva lehet eljutni a gyönyörű királylány kezéig....
sokan próbálkoznak... nagyon sokan.... a tömeg egyre bíztatja őket... sokan azonban visszahullanak... a többiek rendületlenerővel másznak tovább...
a tömeg még mindíg bíztatja őket.. de egyre többen esnek vissza erejük vesztve...
aztán a tömeg fokozatosan elveszti a hitét.. először szép lassan lecsendesedik, majd egyenként elkezdik hangoztatni a feladat eleve reménytelen.. nem kivitelezhető... csak szemfényvesztés volt lehetetlen célt kitűzni.... végül a tömeg feladja és már mindenki hangosan zúgolódik... ennek eredményeként az eddíg még megmradt kitartóan felfelé mászó kérők is visszazuhannak...

kivéve a zöld leveli békát..

Ő csak mászik.. mászik .. és egyre mászik...

csak a hőn áhított cél lebeg az "orra"előtt...

lelki szemeivel látja hogy eléri a keszkenőt...

a tömeg már nem hisz benne..."úgy sem tudod megcsinálni... gyere fordulj vissza...."

De békánk csak mászik..... míg végül eléri a keszkenőt és elnyeri a királylány kezét.....

mi vlt a titka? miért tudta megtenni amit a többi nem?

Mert a mi kis békánk bizony süket volt. Laughing

Ez nagyon jókor jött! Köszi! Smile
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 27. 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:

Azért nem, mert aznap került föl a netre, nem járta még körbe az országot háromszor lánclevelek formájában.
Valahogy szó szerint értettem a topik címét, és úgy gondoltam, fölszedem, amit jártomban-keltemben találok és megtetszik. Kavics, nem csiszolt követ utánzó műanyagdarab, amit speciálisan úgy alakítottak ki, hogy megdolgozza a könnyzacskóidat.

Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 27. 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
szürke írta:

Azért nem, mert aznap került föl a netre, nem járta még körbe az országot háromszor lánclevelek formájában.
Valahogy szó szerint értettem a topik címét, és úgy gondoltam, fölszedem, amit jártomban-keltemben találok és megtetszik. Kavics, nem csiszolt követ utánzó műanyagdarab, amit speciálisan úgy alakítottak ki, hogy megdolgozza a könnyzacskóidat.

vagy űgy... Laughing Laughing Laughing

szerintem is kavics... de tudod a kavicsok sokféle színben formában és
a legváratlanabb helyen képesek megszólítani az embert Smile
Köszönöm ezt a kavicsot is....
az anyaságról csak ennyi a kritikád? többet vártam... az is lehetne a címe... mi anyák hol bukunk el.. a védtelen sarokpontunk.. és nem csak anyaként.. sajnos nőként is.... lehetne pl arról is vitatkozni..
a barátnőm apácáknál nevelkedett nagymamája mondta mikor kislány voltam..
" a szerelemben mindíg az a vesztes aki jobban szeret..."

sokáig azt hittem igaza van... ma már tudom nekem legalább lángolt a szívem.. ellenben a másik szívnek milyen megélt csodái lehetnek...
szerintem az kapott többet -és adott is- aki jobban szeret... és csak az képes igazán a lényeget megélni.....
piszok fáradt vagyok és vacakol a netem is....
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 28. 00:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szürkécske, elhiszem, hogy fáradt vagy. Én ugyanis anyaságról nem írtam semmit, sem kritikát, sem mást. Nagyon nehéz úgy fórumozni, ha sosem tudjuk, ki mikor fog valamit belemagyarázni abba, amit írtunk, összetéveszteni valaki mással vagy egyszerűen csak nem figyelni. Ha betegen nem illik bemenni melóhelyre, edzésre vagy bárhová és összefertőzni az egész bagázst, akkor szerintem fórumozni sem illik hullafáradtan, amikor azt sem tudod, kinek, mire válaszolsz. Pihend ki magad és álmodj szépeket.

Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 28. 00:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Szürkécske, elhiszem, hogy fáradt vagy. Én ugyanis anyaságról nem írtam semmit, sem kritikát, sem mást. Nagyon nehéz úgy fórumozni, ha sosem tudjuk, ki mikor fog valamit belemagyarázni abba, amit írtunk, összetéveszteni valaki mással vagy egyszerűen csak nem figyelni. Ha betegen nem illik bemenni melóhelyre, edzésre vagy bárhová és összefertőzni az egész bagázst, akkor szerintem fórumozni sem illik hullafáradtan, amikor azt sem tudod, kinek, mire válaszolsz. Pihend ki magad és álmodj szépeket.

Jajj... ne csináld ezt velem... hát épp ez az ... semmi kritika.. pedig kellett volna...tudom, hogy nem ítad... de szerettem volna...
és tudd meg azok közé az illetlen dögök közé tartozom akik betegen is dolgozni járnak... lázasan is ha kell...-volt már, hogy hazaküldtek.. mert olyan lázam volt.... Embarassed - de ez a "megszállottság sokunkra jellemző odabent... Embarassed
olyasn kedveseb kívántál jó éjszakát... megyek aludni... na szia....
neked is jó éjt Smile
és légyszi adj át egy ölelést a nevemben Illúziónak és a többieknek is Smile
Jó éjt Smile
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 28. 01:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elsőben én is fanatikus voltam, nehezen fogtam fel, hogy a tanár nem azért tartja az órákat, hogy mondjon valamit és igenis bementem reggel hót lázasan, úgy, hogy háromszor összezuttyantam, mielőtt el tudtam indulni, úgyhogy késtem negyedórát, mire a tanár, aki majdnem mindig egy felet késett, beugatott, hogy máris van, aki elfelejti az új órarendet. Viszont nem akartam visszaszólni, hogy én lázasan jobb időt futok, mint ő általában, mert aki beteg, az dögöljön otthon, ha meg bemegy, kussoljon arról, hogy ő beteg.

Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 28. 01:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Elsőben én is fanatikus voltam, nehezen fogtam fel, hogy a tanár nem azért tartja az órákat, hogy mondjon valamit és igenis bementem reggel hót lázasan, úgy, hogy háromszor összezuttyantam, mielőtt el tudtam indulni, úgyhogy késtem negyedórát, mire a tanár, aki majdnem mindig egy felet késett, beugatott, hogy máris van, aki elfelejti az új órarendet. Viszont nem akartam visszaszólni, hogy én lázasan jobb időt futok, mint ő általában, mert aki beteg, az dögöljön otthon, ha meg bemegy, kussoljon arról, hogy ő beteg.

A baj az, hogy tényleg el kell mennem aludni.. mert holnap holnapután... illetve ma és holnap munka 23:00-ig és reggel korán indulok... 5-6 között fel kell kelnem... pedig.. ha fáradt vagyok és harcikedvam van.. apám a malom nagymester sem áll ki velem malmozni mert megverem... lehet azért mert már semmi sem köt a valósághoz olyankor..... de hangya piszok közel van...és biztos rohadt jókat derül rajtam a beste.. de majd "fülön csíplek" és megölelgetlek Smile
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 28. 01:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:

basszus zerge.. most te is egy kicsit hangyás vagy Smile na jó... megyek aludni... de tudom, hogy közel vagy hangya.... valahol nagyon közel....

de akkor illúzió az én kantáromat rázza? kije lehettem neki... dorombolója... társa senkinek nem voltam.. andeant is nagyon szerettem hány éves is... nem lehet aoutan.... na ha ittnem lesz skizo az ember akkor sehol....

nem elég nekem hogy a félelem virága a férjem.. arettegett volt férjem jelezte.... tudom hogy itt van... még ha ti nem is tudjátok... aztán azt mondtam nem törődök vele ... nem törődök azzal ki kicsoda...
csak a cselekedetét nézem és nem is érdekel ki van mögötte.... de ezek szerint kellett volna..... meg kell változtatnom a belépési jeszavam:...
azt hogy kell? most azonal meg kell változtatnom...
megyek is..
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Következő
2 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.