Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Útszéli kavicsok :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 29. 01:22    Hozzászólás témája: une rolling rock ala szürke :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlöm Önöket az Otthonomban hölgyeim és Uraim....
Kérem érezzék otthon magukat hisz én megtiszteltem önöket azzal, hogy kitártam lelkem kapuját... igaz oda-vissza adok-kapok kristálytiszta szeretettel.. és a részemről tisztelettel....

Ellneben ezúton szeretném informálni önöketmélységes csalódásomról...

Tisztelt démonaim és angyalaim Önök nem viszonozzák ezt a tiszteletet...

szerelem és játék... kettő példa a lélek derúi közül.....
mi bennük a közös? Sok minden és sok mindenben is különböznek... de mert nincs időm és fáradt vagyok rövid leszek ahogy a Napomtól tanultam

alapvető azonoság bennük, hogy őszinte tiszteletben és örömben gyökereznek... ha mindkét fél számára egyaránt gyönyört nyújt...
nos maga a csipetnyi menyország... de ha az egyiknek kellemetlen,rossz,vagy akárelviselhetetlen...akkor az már valami merőben más.....

Itt van például a játék.. vagy a kűzdelem vagy bármi ami társas tevékenység... az illető résztvevők köszöntik egymást... meghívják egymást játékra... vagy bármire felállítják az írott vagy íratlan szabályokat és kezdődhet a játék..... egyébként ez egy üldözéses agyrémmé is tud változni.... Önöknek hála sassá lettem.... és egy táltosnak aki ma csodát tett velem...és az egész univerzumnak....
és a fénynek....

Uraim és Hölgyeim.... Most jövök a csodák palotájából. Smile

érdekes dolog ez a reinkarnáció....

először óvodába 3 fiúba voltam szerelmes....
aztán csalódás... lélekhalál... és a kiválasztott István nyerte el a szívem...
neki ajándékoztam magam testestül lelkestül.....
aztán megölt... belülről rágta el a lelkem és majdnem a testem is miközben őrködve tulajdonát... olykor megajándékozott a teremtés csodáival... 4-el.... Smile

aztán kék halál...... és az Úr hangján keresztül egy új szerelem... minden elemiek erejével.... még az illúzióéval is hogy csak egy hárítás volt...
egy védőháló egy mennyei magasba emelés... egy megváltás...
az Atya aFiú és a Szentlélek egyben... a szentháromság.Az igazi nap...

Mikor először látott az Orvos akinek a gyógyulásom leginkább köszönhetem... Smile
azt mondta Nóra.. maga még mindíg szerelmes a férjébe.
erre én Nem.Már Nem Exclamation
azt mondta hazudok...
Erre komolyan megbántva jeges hidegséggel néztem a szemébe és azt mondtam...
Én soha Nem Hazudok. Exclamation
Meg sem rezdült az arca határozott keménységgel nézett vissza a szemembe mégis ölelőn.... Azt látom, hogy Nekem Nem.
De saját magának igen... És Maga még mindíg szerelmes a Férjébe és a Barnába is Exclamation
Nem mondtam én... Túl vagyok mind a kettőn...
Még egyiken sincs túl.. mondta...

és mondott még nagyon sok mindent... hogy a férjemnek lesz egy nagymellű 18 éves barátnője...
nemérdekel mondtam... legyen...az ő dolga.. engem már nem érdekel..
és nem vagyok már szerelmes egyikbe sem....

és egyébbként is hogy néz ki maga ... egy ilyen "nőt" nem lehet tisztelni.. olyan mint egy krumpliszsák Exclamation
Ebben a pillanatban lopta be magát előszőr a szívembe mint orvos és mint ember.. de nem teljesen...a bizalmamat.. a teljes bizalmamat
kiérdemelte csakúgy mint a Tiszteletemet Exclamation

elmosolyodtam magam mert eszembe jutott a tükör.. ahogy én láttam magam amikor belenéztem....és így szóltam:

"Uram Ön milyen kedves Exclamation Reggel amikor belenéztem a tükörbe én még Frankensteinnek éreztem magam...ehhez képest a krumpliszsák, határozott előrelépés Smile "
és még sok.. sok minden történt.. megbeszéltük a szabályokat...
és én tisztelve Őt amiért segítséget ígért nekem és tudtam egy Igaz ember és ezt meg is teszi...mindíg betartottam... aztán elindultam az úzon
a tenger fenekéről az életet adó levegőre a fény felé.....

sok mindenre rájöttem ma... ha magam elé képzelek egy jing-jang
symbólumot és megpörgetem szürke lesz belőle.. mint mi mindannyian..
magukban hordozzuk a színek összeségét és a színek hiányát...
a farkasokat... kik egytőről fakadnak és mégis teljesen mások... mert az egyik a valóság... a másik csak illúzió

és rájöttem az Orvosnak igaza volt... Akkor még szerettem mind a kettőt igaz szerelemmel... kettőt Shocked de az egyiknek az adott szavam hűséggel tartozott... a fogadalmi szerződésünk... Isten színe elött...
amibe majd belehaltam....
Önző öncélú gyilkos szerelme voltam én a férjemnek... míg én őt önzetlen tisztán mindenestül tisztelve szerettem
"felemellek Te drága társ, hogy messze láss... hogy messze láss..."

De ő ezerrel húzott lefelé a poklok poklába de ez egy hosszú történet..
fájdalmas és hosszú halála volt... döbbenet..de épp mint a születése...

két szerelmem volt az apa és a fiú... de míg az apa végérvényesen meghalt bennem.. a fiút csakeltemettem kétser is.. előszőr amikor nem tiszteltem eléggé a szabad választása jogát a szerelemhez... és zaklatni kezdtem.. ugyanolyan és mégis más de önzésbe átváltó szerelemmel ahogy engem szerettek előbb.....
aztán meghalt, mikor megöltem magamban... de semmi nem múlik el nyomtalanul....Nem hiszek már a jelekben.. a szentlelket is részben eltemettem az atyával és a fiúval.....

a baj az, hogy e fiú.. lelkembe égette férfiarcát.... a nap ragyogását...

és ha hinnék a jelekben feltámadna... de nem hiszek....
az igaz szerelemre egyszer már hittem azt hogy az úr hangja....
csak az úr hangja adja majd meg nekem az igaz szerelmet... a jelek..amik ma ezerrel omlottak rám a teljes univerzumból igenis léteznek... de nekem meg van a jogom a szabad választáshoz... a szívem szavához... még akkor is ha már nagyon becsapott Istvánnal...azért hálával is tartozom neki a gyerekeimért....
és ma megláttam bennetek is a szentháromságot és majdnem le is írtam a beosztást... csak a szentlelket árulom el.. nálam Shuriken Smile

mert magába ölelte a jót és rosszat is a képeivel amin felháborodtam...

és amiért most hálás vagyok...

és záporoztak rám a jelek..és azt hittem beleőrülök..ellenálltam teljes gőzzel... hihetetlen csodák történtek velem és ragyogott a napom....
de ez mind csak egy illúzió .. a fiú illóziója akiből egy nap férfi lesz...

talán a saját képével.. talán máséval.. de eljön...és én soha többé nem keresem...én kivárom.. a kristályvizűfolyót....

csak ezt szerettem volna veletek megosztani....
az én szabályom... ide csak tiszta szívvel és álarc nélkülj lépj be.. felvállalva magad bárki vagy is.. barát vagy ellenség.... engem itt találsz... Smile

jelekre hallgatni illúzió... Jól csak a szívével a lelkével és a megszerzett tudással kerülhet ki az ember a jelek labirintusából.....

az utolsó 3 jelem ma....

leadtak egy könyvet... a íme:" a gyöngy bajjal jár" igazgyöngynek hívom a fiamszerelmét...

a második: az utolsó utasom.... tettem amit tennem kellett aztán mikor elment azt mondtam köszönöm.
szellemi szinten bőven felettem álló kolléganőm megkérdezte..
Mit köszöntél meg? a pasi köpni nyelni nem tudott belé ragadt a szó még hisztizni sem tudott ezerrel húzott el innen mit köszöntél meg?
A nevét Exclamation montam...

úgy hívták.... Hiba István

a harmadik zárójelem a mai napon...kedvenc sofőröm hozott haza... lesz egy boldog óránk mosollyal Smile igen mondtam.. az lesz drágám...
gyere lelkem mondta és beültünk a kocsiba...hallgattunk és beszélgettünk... nekem te még azt sem engeded meg, hogy akár hátulról megnézzelek ... mondta... Smile
aztán egy halott macska feküdt elöttünk az úton.... fájó rossz érzés fogott el... a szánalom.... majd azt kérdeztem.. Milyen színú volt?
Szürke felelte... egy szegény szürke macska... mosolyogtam...ez én vagyok....

5-6 éve a volt férjemen apámon és a fiaimon kívűl nem érintett senki....
ma egy egyszerű rakodó egy igazi táltos Smile jött felém...
egyszer azt mondta én egy tiszta lélek vagyok... nem is igaz mondtam szégyenkezve... de az vagy mondta...
most ahogy megláttam ... az őrület küszöbén.. odarohantam és átöleltem.. félve nehogy átadjam a rosszat....és megpusziltam....
látta hogy baj van... hadd segítsek mondta... és megmaszírozott ..energiát és fényt adott... csodékat láttam... ha akarjátok elmesélem a színeit.... de most alszom..... szeretlek titeket:)
jól jegyezzétek meg.. jelek igenis vannak... ők a visszahúzó hangok...
az erő nem csak kívülől d elginkább belőlünk fakad. Smile
jó éjt Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 00:21    Hozzászólás témája: Napom Hozzászólás az előzmény idézésével

Teljes valómmal vágylak... de nem ilyen egyszerű... ráérsz most?
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 00:23    Hozzászólás témája: Re: Napom Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
Teljes valómmal vágylak... de nem ilyen egyszerű... ráérsz most?

Hívj fel Smile

Nézd meg az első idézet hozzászerkesztését Drágám....... várlak... nem is tudod mennyire... de meg kell beszélnünk mert nem ilyen egyszerű

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 01:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem is vettem észre a fiúhoz írtam.... nekem te a szentháromsáom.. a belső fényem vagy.. te tettél azzá aki vagyok... jobbá lettem általad... Köszönöm Uram Smile
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 01:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
nem is vettem észre a fiúhoz írtam.... nekem te a szentháromsáom.. a belső fényem vagy.. te tettél azzá aki vagyok... jobbá lettem általad... Köszönöm Uram Smile

le vagyok merülve....teljesen.....

nem akarlak lehúzni... látod...nem tudok beszélni sem.... akkor mi legyen? kommunikálnunk kell... mikor? aztán kényeztethetsz a zenéddel... imádlak Smile nagyon Smile

de nem ilyen egyszerű..... na az... még odébb van életem....

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 01:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
szürke írta:

le vagyok merülve....teljesen.....

nem akarlak lehúzni... látod...nem tudok beszélni sem.... akkor mi legyen? kommunikálnunk kell... mikor? aztán kényeztethetsz a zenéddel... imádlak Smile nagyon Smile

de nem ilyen egyszerű..... na az... még odébb van életem....

vágy ide-vagy oda... azért még meg kell dolgoznunk.... pedig mindenestül a tiéd vagyok.. átadom a szívem és alelkem... vedd hát..
hisz már rég rabul ejtetted.... te mosolygós... imádom a mosolyod Smile
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 01:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a mindenség mosolyod... belehalok úgy imádom..... itt mosolyogsz a lelkemben...
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 01:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:

de nem akarlak lehúzni...... annál sookal jobban szeretlek....
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 01:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
szürke írta:

azt sem tudom hol van... gyere drágám gyere értem... de ne oda vigyél.... sétáljunk vagy aludjunk.... halálosan fáradt vagyok... szeretlek életem..... én Uram....
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 01:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
szürke írta:
szürke írta:

azt sem tudom hol van... gyere drágám gyere értem... de ne oda vigyél.... sétáljunk vagy aludjunk.... halálosan fáradt vagyok... szeretlek életem..... én Uram....

szeretlek súgja a lelkem... de nem akarlak lahúzni...viszont átaludnám veled az éjszakát.....
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 01:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
szürke írta:
szürke írta:
szürke írta:

szeretlek súgja a lelkem... de nem akarlak lahúzni...viszont átaludnám veled az éjszakát.....

" az vagy nekem mint testnek a kenyér...nyári zápor fűszere a földnek"
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 01:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
szürke írta:
szürke írta:
szürke írta:
szürke írta:

Te tettél azzá ami vagyok .... Te teremtettél újá... és ezt csak neked köszönhetem.. ezt az áldást..... szeretlek......lelkem leheli e szót és meghalok.....
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 01:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
szürke írta:
szürke írta:
szürke írta:
szürke írta:
szürke írta:

Te tettél azzá ami vagyok .... Te teremtettél újá... és ezt csak neked köszönhetem.. ezt az áldást..... szeretlek......lelkem leheli e szót és meghalok.....

eszement jó FÉRFI vagy.... és én teljes vaommal imádlak Laughing

Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 30. 01:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen.. de csak úgy hogy nehogy lehúzzalak a földre... neked ragyognod kell Smile szerelmem Smile

azt hiszem mindíg is rád vártam csak magam sem hittem..... de a szívem udta... és mégis féltelek... Istenem mennyire féltelek.......
Vissza az elejére
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 15. 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbemes írta:
Nemrég kaptam Alexától:

Egyszer egy jól kereső apa úgy döntött, elviszi vidékre 7 éves
kisfiát azzal a céllal, hogy megmutassa neki, milyen szegény emberek is vannak, és hogy a gyermek meglássa a dolgok értékét, és felfogja azt, hogy milyen szerencsés családban él.

Egy egyszerű falusi család házában szálltak meg, ahol egy napot és egy éjszakát töltöttek. Amikor hazafelé tartottak, az apa
megkérdezte fiát:
-Nos, mit gondolsz erről az útról?
-Klassz volt, apa!
-Láttad, hogy némelyek milyen szükségben és szegénységben élnek?
-Igen.
-És miből következtetsz arra, hogy vannak, akik nagy szegénységben élnek?
-Abból, Apa, hogy nekünk pl. egy kutyánk van, nekik négy. Nekünk egy medencénk van otthon, ők meg egy tó partján laknak. A mi kertünket lámpák árasztják el fénnyel, az övékére pedig csillagok világítanak. A mi udvarunk csak a kerítésig tart, az övéké addig amíg a szem ellát. És végül láttam, hogy nekik van idejük beszélgetni egymással, és hogy boldog családként élnek. Te és Anyu viszont egész nap dolgoztok, és alig látlak titeket.

Az apa csak fogta a kormányt, vezetett csöndben, mire a kisfiú hozzátette:
-Köszönöm Apa, hogy megmutattad, milyen gazdagok is lehetnénk.

uhh! ez nagyon szép kis történet, és őrületesen megfogott.
Köszönöm bbemes! Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Következő
3 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.