Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc filmjeink...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Aotan és Illúzió közt máris megvan a közös nevező...lehet egymáson/egymással nevetni... Smile

nem tom.. sztem inkább "ijesztrőek", mint (lehetséges) jövőképek.. és nem vígjáték egyik sem.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

térugrálós: Sliders
Csillagkapu -A-tól Z-ig

időutazós: (cuki) Kate és Leopold Cool
Wall-e (jó, ez nem film, de ari, és jövő)
azért a felsoroltjaim nagy része vagy eleve jövőbeli, vagy a "középkorból" ered)

érdekes módon a "Galaxis utikalauz" förtelem volt számomra, pedig sokat vártam tőle.. Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Shocked
Vissza az elejére
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
érdekes módon a "Galaxis utikalauz" förtelem volt számomra, pedig sokat vártam tőle.. Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Shocked

Szerintem könyvben sokkal jobb. Cool
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Süni* írta:
Aotan és Illúzió közt máris megvan a közös nevező...lehet egymáson/egymással nevetni... Smile

nem tom.. sztem inkább "ijesztrőek", mint (lehetséges) jövőképek.. és nem vígjáték egyik sem.. Rolling Eyes

Aotan írta, ha ő ideírná mit szeret, kinevetnék...ebből jött ez a gondolatom...picit, ha visszaolvasol megérted...
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
térugrálós: Sliders
Csillagkapu -A-tól Z-ig

időutazós: (cuki) Kate és Leopold Cool
Wall-e (jó, ez nem film, de ari, és jövő)
azért a felsoroltjaim nagy része vagy eleve jövőbeli, vagy a "középkorból" ered)

Sliders-t szeretem
Kate és Leopold...tényleg, jópofa, bár az inkább romantikus film...
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
aotan írta:
Süni* írta:
Süni* írta:
Ugyan már...különben is vállalni kell a rizikót...de mi lehet a legrosszabb...Te is velü(n)k nevetsz...

Na, akkor most rajtam röhögtök, vagy velem, hmmmm?:

aotan írta:
Veled rajtad? Twisted Evil Embarassed Embarassed

Akár... de csak módjával... Smile Smile Smile

Tudod:"Amióta feltalálták a tükröt, fölösleges másokon nevetni..." Laughing

és ez milyen igaz Laughing Laughing

Huhhhh...örülök, hogy így látod...már féltem, hogy esetleg megsértődsz... Smile Smile Smile

nem vagyok az a sértődős fajta Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linus írta:
Illúzió írta:

Szerintem könyvben sokkal jobb. Cool
sztem is, bár ennél azért el tudtam vonatkoztatni a könyvtől és így tetszett a film is Smile főleg Marvin Mr. Green
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:

az "újdonság": Twilight (imádom a "szerencsétlen" vámpír vagyok, de már bánom-szindrómás filmeket.. Embarassed Cool )
Interjú a vámpírral

a vámpíros filmek, történetek nagy nagy óriási kedvenceim...már a twilight őrület előtt is az volt...
Az interjú a vámpírral mellesleg mostanában volt a tvben... Rolling Eyes
Valaki olvasta már a könyvet? Azt mondják sokkal jobb(mondjuk ez mindig így szokott lenni)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
Illúzió írta:

az "újdonság": Twilight (imádom a "szerencsétlen" vámpír vagyok, de már bánom-szindrómás filmeket.. Embarassed Cool )
Interjú a vámpírral

a vámpíros filmek, történetek nagy nagy óriási kedvenceim...már a twilight őrület előtt is az volt...
Az interjú a vámpírral mellesleg mostanában volt a tvben... Rolling Eyes
Valaki olvasta már a könyvet? Azt mondják sokkal jobb(mondjuk ez mindig így szokott lenni)

Beleültette a bogarat a fülembe Dóri unokám a "vámpiros" könyvekkel kapcsolatban. Na majd most amig lábadozom elkérem tőle az összes ilyen könyvet és dvd-t!
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

úgy emlékeztem, hogy volt már egy ilyen topic - és tényleg Smile
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=350&hnp_nap=0&hnp_sorrend=asc&start=0
esetleg össze lehetne vonni a kettőt, csak nem tudom pillanatnyilag ki az illetékes elvtárs(nő)? Rolling Eyes
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=350&hnp_nap=0&hnp_sorrend=asc&start=0
esetleg össze lehetne vonni a kettőt, csak nem tudom pillanatnyilag ki az illetékes elvtárs(nő)? Rolling Eyes

A színes menűsor alatt van egy Csoportok... Rákattintva olyan oldalra jutsz, ahol kiválaszthatod listáról azt a csoportot, amelyikről bővebb információt kívánsz kapni. Nincs nagy választék - a család és a Moderátorok szerepel a listán... Na, onnan megtudható, ki is moderátor mostanában....

A hozzászólás legutóbb Sieglinde által 2009. 11. 26. 21:12-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Xifu írta:

A színes menűsor alatt van egy Csoportok... Rákattintva olyan oldalra jutsz, ahol kiválaszthatod listáról azt a csoportot, amelyikről bővebb információt kívánsz kapni. Nincs nagy választék - a család és a Moderátorok szerepel a listán... Na, onnan megtudható, ki is muoderátor mostanában....

salute Smile
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 23:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Illúzió írta:
Süni* írta:

Aotan írta, ha ő ideírná mit szeret, kinevetnék...ebből jött ez a gondolatom...picit, ha visszaolvasol megérted...

mindig visszaolvasok addig, ahol abbahagytam.. Rolling Eyes
de sztem akkor se az a "nevetünk rajta" műfaj inkább az "elgondolkodtató" kategóriába tenném.. Cool
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 27. 06:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs, Krisztus előtt 2000-ig nem kerestem vissza, van-e hasonló... Twisted Evil

De persze, hogy össze lehet vonni...
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 29. 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, összevonni sajnos nem lehet témákat. Így marad az, hogy a régi témát lezártam, csak olvasni lehet, a friss hozzászólásokat pedig ide írjátok. A régiről mutat ide link, aki pedig idetéved be először, és kíváncsi az előzményekre, itt teheti meg>>
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
2 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.