Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc filmjeink...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 29. 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért ez egy kicsit furcsa eljárás. Nem mintha nagyon látogatnám a két topik bármelyikét, de kellemetlen lenne, ha ez válna gyakorlattá.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 30. 07:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Nos, összevonni sajnos nem lehet témákat. Így marad az, hogy a régi témát lezártam, csak olvasni lehet, a friss hozzászólásokat pedig ide írjátok. A régiről mutat ide link, aki pedig idetéved be először, és kíváncsi az előzményekre, itt teheti meg>>

Ööööö...bocsi! Embarassed
Legközelebb mielőtt új topicot nyitok igyekezek körültekintőbb lenni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 30. 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Azért ez egy kicsit furcsa eljárás. Nem mintha nagyon látogatnám a két topik bármelyikét, de kellemetlen lenne, ha ez válna gyakorlattá.

Nem találom furának.Rengeteg a topic, még a "régiek" sem találnak meg mindent egykönnyen.Ebben az esetben így mind a kettőt olvashatják azok, akiket érdekel.Semmi bántás, rosszindulat stb. nem volt jelen egy percig sem senki részéről.
De gondolom, majd te úgyis jobban elmagyarázod Wink Smile
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 30. 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
skar mkhan írta:

Nem találom furának.Rengeteg a topic, még a "régiek" sem találnak meg mindent egykönnyen.Ebben az esetben így mind a kettőt olvashatják azok, akiket érdekel.Semmi bántás, rosszindulat stb. nem volt jelen egy percig sem senki részéről.
De gondolom, majd te úgyis jobban elmagyarázod Wink Smile

Régebb 3-4 moderátor folyton felügyelte a fórumot, ezért ők tudták mit hol keressenek (talán még ma is), kb. 33 oldal után megtörték a topikokat (amit a régi filmes már elért,) de az az idő elmúlt, most látok 370 oldalasakat is.
Ha senki se volt olyan kedves az első 1-2 hozzászólásnál, hogy szóljon, akkor szerintem... hallgasson. Jajj, már megint milyen kedves vagyok. Twisted Evil .
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 30. 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem az első 1-2 hozzászólásnál azért nem volt senki olyan kedves, mert a zene-topikban már megmutatták, mit tesz velük a sértettség.
Az ötszázankénti topiklezárásnak meg az volt az oka, hogy régebben bugos volt a fórum,és ez volt a határ, amitől már nem lehetett rendesen megnyitni a utolsó hozzászólásokat, semmi köze ne volt az áttekinthetőséghez.
Egyszerűen ésszel kellett volna rovatokba sorolni a topikokat, és mindenki megtalálna mindent. Régen rendben is volt, de teljesen el lett toszva.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 30. 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Szerintem az első 1-2 hozzászólásnál azért nem volt senki olyan kedves, mert a zene-topikban már megmutatták, mit tesz velük a sértettség.
Az ötszázankénti topiklezárásnak meg az volt az oka, hogy régebben bugos volt a fórum,és ez volt a határ, amitől már nem lehetett rendesen megnyitni a utolsó hozzászólásokat, semmi köze ne volt az áttekinthetőséghez.
Egyszerűen ésszel kellett volna rovatokba sorolni a topikokat, és mindenki megtalálna mindent. Régen rendben is volt, de teljesen el lett toszva.

Tény, ha kicsit jobban körülnézek rájöttem volna, hogy van már ilyen topic...most már mindegy...
Kedvenc filmetek?
Vissza az elejére
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 01. 06:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az angol beteg
... ezt is nagyon szeretem ...

http://videa.hu/videok/film-animacio/az-angol-beteg-reszlet-filmreszlet-juliette-binoche-kYrDDVpM2f4yNghA
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 01. 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sörgyári capriccio - rendezte Jirí Menzel .
A könyvet Bohumil Hrabal írta, most sok más Hrabal könyvvel együtt láttam az Alexandrában
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 01. 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
Ha senki se volt olyan kedves az első 1-2 hozzászólásnál, hogy szóljon, akkor szerintem... hallgasson. Jajj, már megint milyen kedves vagyok. Twisted Evil .

Ezért a hozzászólásomért mindenkitől elnézést kérek, akit megsértettem vele.
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 01. 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
zzoli írta:

Ezért a hozzászólásomért mindenkitől elnézést kérek, akit megsértettem vele.

Smile
Blanca
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit szóltok a Keresztapa trilógiához?
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vasárnap este nyolckor az egyik ker. csatornánkon: Az 50 első randi

Ajánlom mindenkinek, aki még nem látta, nézze meg!!!
Vissza az elejére
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hatodik érzék... egyszerűen nincs semmi ami egyáltalán megközelítené számomra. A téma, a kissrác, és Bruce Willis, hát ő meg felülmúlhatatlan. Második kedvenc színészem.
Rajzfilmek közül Oroszlánkirály, abból is a második rész. Wink
Sorozatokból a most futó Harper sziget. Tudom, technikailag gagyi, viszont érdekes jellemrajzokat ad. Holtversenyben vele a Vészhelyzet. Smile
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A héten néztem meg:

Deaht Poest Society (Holt Költők Társasága)

"Ifjú lelkeket lángra lobbantó különc tanárember kezdi meg varázslatos működését 1959-ben a Welton Akadémia ódon falai között. Lapról lapra tépeti szét diákjaival a tankönyvet, mert azt akarja, hogy felfedezzék: életük maga a költészet. A felismerés egyeseknek életreszóló szerelmet, másoknak tragédiát hoz. A hagyománytisztelő iskolában pedig tanyát ver a lázadás szelleme."

Csak két szó: Carpe diem Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
A héten néztem meg:

Deaht Poest Society (Holt Költők Társasága)

"Ifjú lelkeket lángra lobbantó különc tanárember kezdi meg varázslatos működését 1959-ben a Welton Akadémia ódon falai között. Lapról lapra tépeti szét diákjaival a tankönyvet, mert azt akarja, hogy felfedezzék: életük maga a költészet. A felismerés egyeseknek életreszóló szerelmet, másoknak tragédiát hoz. A hagyománytisztelő iskolában pedig tanyát ver a lázadás szelleme."

Csak két szó: Carpe diem Wink

Nagyon jó!!!

Kapitány, Kapitányom!!!
Mindig nézd meg a dolgokat más szemszögből is!!!! Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
3 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.