Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc filmjeink...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szelené írta:
Hatodik érzék... egyszerűen nincs semmi ami egyáltalán megközelítené számomra. A téma, a kissrác, és Bruce Willis, hát ő meg felülmúlhatatlan. Második kedvenc színészem.
Rajzfilmek közül Oroszlánkirály, abból is a második rész. Wink
Sorozatokból a most futó Harper sziget. Tudom, technikailag gagyi, viszont érdekes jellemrajzokat ad. Holtversenyben vele a Vészhelyzet. Smile

Te vagy az én emberem!!!

Lassan egy hónapja várok arra, hogy valaki valami ilyesmit mondjon:" egyszerűen nincs semmi ami egyáltalán megközelítené számomra"

Ha olvastad a topic elejét, biztos láttad, hogy nekem is ez a kedvencem.
(Nem mondod, hogy neked is??? Wink)Egyrészt Bruce Willis miatt.
Ill. miatta néztem meg először...nézem a filmet, hát jó jó, film film, de...és eljött az utolsó öt (vagy tíz) perc...s nekem akkor esett le az egész... azóta is feláll a szőr a hátamon hacsak rágondolok. Szerintem zseniális! Te hol kezdtél gyanakodni, hogy valami nem stimmel?

Ha Bruce a második kedvenc színészed, ki az aranyérmes?
Mellesleg azt hittem a Pókember a kedvenced...
Laughing
A Harper szigetet nem ismerem...nekem sorozatban az X-akták, Monk, és a Helyszínelők, valamint Dr. House az első sorokban. Vészhelyzetet addig szerettem, míg Green és Carter ott voltak...már Green nélkül sem vot az igazi, de mióta Carter sincs, annyira nem is nézem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:

...az "újdonság": Twilight (imádom a "szerencsétlen" vámpír vagyok, de már bánom-szindrómás filmeket.. Embarassed Cool )
Interjú a vámpírral
Buffy, a vámpírok réme (meg "tesója" az Angel.. -csak valahol elhagytam a fonalat, szóval "kinőhető" filmek)
A marsmentő expedíció (az alapötlete tetszik, a film kevésbé)
ezekre álmomból felriadva is emlékszem
-ja, meg a 28 nap múlva Rolling Eyes

Én is imádom a vámpíros filmeket, és főleg a vámpírokat! Talán mert imádom az éjszakát, na meg a Holdat... nem tudom, de egyszerűen elvarázsolnak. Megnéztem a Rémségek cirkuszát a moziban. Nem tudom, ismered-e Darren Shant és a vámpíros könyveit, abból készült ez a film, első három kötetéből.
Mint film, szerintem jó lett, érdemes megnézdi. De előtte mindeképp olvasd el a könyvet, a film kicsit össze-vissza van, és sok dolgot segít megérteni a könyv elolvasása. Ifjúsági irodalom, de szerintem bőven elmegy adult kategóriásnak is, sőt! A könyv inkább sorolható oda, mint ifibe.
Végre egy mű, ami jóságosnak állítja be a vámpírokat! Wink
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Szelené írta:
Hatodik érzék... egyszerűen nincs semmi ami egyáltalán megközelítené számomra. A téma, a kissrác, és Bruce Willis, hát ő meg felülmúlhatatlan. Második kedvenc színészem.
Sorozatokból a most futó Harper sziget. Tudom, technikailag gagyi, viszont érdekes jellemrajzokat ad. Holtversenyben vele a Vészhelyzet. Smile

Te vagy az én emberem!!!

Lassan egy hónapja várok arra, hogy valaki valami ilyesmit mondjon:" egyszerűen nincs semmi ami egyáltalán megközelítené számomra"

Ill. miatta néztem meg először...nézem a filmet, hát jó jó, film film, de...és eljött az utolsó öt (vagy tíz) perc...s nekem akkor esett le az egész... azóta is feláll a szőr a hátamon hacsak rágondolok. Szerintem zseniális! Te hol kezdtél gyanakodni, hogy valami nem stimmel?

Laughing
A Harper szigetet nem ismerem...nekem sorozatban az X-akták, Monk, és a Helyszínelők, valamint Dr. House az első sorokban. Vészhelyzetet addig szerettem, míg Green és Carter ott voltak...már Green nélkül sem vot az igazi, de mióta Carter sincs, annyira nem is nézem.

Én a címe miatt gondoltam, hogy meg kell néznem. Ez a fim szeretette meg velem Bruce-t. Wink
Én sem sejettem semmit egészen a végéig, annyira megdöbbentett, hogy három napig nem tudtam kikerülni a hatása alól. Félelmetes...
Amúgy az aranyérmes, hát nem is kigyúrt, nem is macsós, de van valami kisugárzása, ami elvarázsol: Robin Williams. Smile

És egy másik hasonló jó film: K pax a belső bolygó.
Nem annyira hátborzongató, inkább mélyre ható. Én elpittyedtem a végén.
Az Egerek és emberek se rossz!!
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szelené írta:
Illúzió írta:

...az "újdonság": Twilight (imádom a "szerencsétlen" vámpír vagyok, de már bánom-szindrómás filmeket.. Embarassed Cool )
Interjú a vámpírral
Buffy, a vámpírok réme (meg "tesója" az Angel.. -csak valahol elhagytam a fonalat, szóval "kinőhető" filmek)
A marsmentő expedíció (az alapötlete tetszik, a film kevésbé)
ezekre álmomból felriadva is emlékszem
-ja, meg a 28 nap múlva Rolling Eyes

Én is imádom a vámpíros filmeket, és főleg a vámpírokat! Talán mert imádom az éjszakát, na meg a Holdat... nem tudom, de egyszerűen elvarázsolnak. Megnéztem a Rémségek cirkuszát a moziban. Nem tudom, ismered-e Darren Shant és a vámpíros könyveit, abból készült ez a film, első három kötetéből.
Mint film, szerintem jó lett, érdemes megnézdi. De előtte mindeképp olvasd el a könyvet, a film kicsit össze-vissza van, és sok dolgot segít megérteni a könyv elolvasása. Ifjúsági irodalom, de szerintem bőven elmegy adult kategóriásnak is, sőt! A könyv inkább sorolható oda, mint ifibe.
Végre egy mű, ami jóságosnak állítja be a vámpírokat! Wink

azt én is láttam moziban....nekem csalódás volt...többet vártam tőle...úgy éreztem mintha egy 10 évados sorozatból találomra kiragadtak volna egy epizódot és azt néztem volna végig...se eleje se vége...maga a történet tetszik de a film annyira nem...
nyilván jobbak a könyvek, ez mindig így szokott lenni, ha időm engedi beszerzem és elolvasom majd
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
aotan írta:
A héten néztem meg:

Deaht Poest Society (Holt Költők Társasága)

"Ifjú lelkeket lángra lobbantó különc tanárember kezdi meg varázslatos működését 1959-ben a Welton Akadémia ódon falai között. Lapról lapra tépeti szét diákjaival a tankönyvet, mert azt akarja, hogy felfedezzék: életük maga a költészet. A felismerés egyeseknek életreszóló szerelmet, másoknak tragédiát hoz. A hagyománytisztelő iskolában pedig tanyát ver a lázadás szelleme."

Csak két szó: Carpe diem Wink

Nagyon jó!!!

Kapitány, Kapitányom!!!
Mindig nézd meg a dolgokat más szemszögből is!!!! Smile

Meg fogom még nézni párszor azt hiszem...számomra van még mondanivalója Smile
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 12. 08:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szelené írta:
Süni* írta:
Szelené írta:

Te vagy az én emberem!!!

Laughing

Én a címe miatt gondoltam, hogy meg kell néznem. Ez a fim szeretette meg velem Bruce-t. Wink
Én sem sejettem semmit egészen a végéig, annyira megdöbbentett, hogy három napig nem tudtam kikerülni a hatása alól. Félelmetes...
Amúgy az aranyérmes, hát nem is kigyúrt, nem is macsós, de van valami kisugárzása, ami elvarázsol: Robin Williams. Smile

És egy másik hasonló jó film: K pax a belső bolygó.
Nem annyira hátborzongató, inkább mélyre ható. Én elpittyedtem a végén.
Az Egerek és emberek se rossz!!

Hatodik érzék: tudod, ott beszél a feleségével, otthon, követi az ágyba is, elmegy az étterembe, látja, nézi, figyeli...mintha...s a végén rájössz az igazságra...ez az, ami miatt még én is napokig gondolkoztam...hogy hát gondolhattam volna...meg így utólag...és egyáltalán...hát nem véletlenül lélektani krimi...
(nem akarom leírni a "poént", hátha valaki meg akarná nézni...)

Akkor a Holt Költők Társasága számodra sem idegen...
És a Kétszáz éves ember? A jumanji? Szeretem mindkettőt....igen Robin Williams-t is. A Ms. Doubtfire jó vígjáték, - s egy másik kedvenc színészem is játszik benne - csak hát a sztori (a vége...) nem túl felemelő
(Egerek és embereket láttam...K pax-t nem...)
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 12. 08:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:

Nem is elég egyszer.
A "tartalmas" filmeket sohasem... Wink
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 12. 22:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
aotan írta:

Nem is elég egyszer.
A "tartalmas" filmeket sohasem... Wink
igen, és valahányszor újra nézem mindig találok bennük valami újat
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 12. 23:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:

Akkor a Holt Költők Társasága számodra sem idegen...
És a Kétszáz éves ember? A jumanji? Szeretem mindkettőt....igen Robin Williams-t is. A Ms. Doubtfire jó vígjáték, - s egy másik kedvenc színészem is játszik benne - csak hát a sztori (a vége...) nem túl felemelő
(Egerek és embereket láttam...K pax-t nem...)

Holt Költők Társaságát imádom, nagyon jó! Kétszáz éves embert szintén! Wink A jumanjit kicsi koromban láttam, majd' bepipiltem, úgy féltem. Utána napokig ébredéskor megnéztem, kinőtt-e a farkincám. Embarassed Laughing
Egyébként hasolnó jó gyerekfilm, ami kedvencem: Végtelen történek.

A K pax-et viszont mindenképp nézd meg, ha módodban áll!
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 13. 00:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hatodik érzékről van egy kedves storym. Baráti társaságban két nagy mozirajongó is volt, Zöld és Béci. Zöld a ruhái színe után kapta ezt a becenevet és egyébként olyan sorozatgyilkos feje volt. Tudod, kedvesen mosolyog, de közben bármit el tudsz róla képzelni. Laughing Egyébként az a fajta ember volt, aki nagyon keveset beszélt, de ha megszólalt, az tarolt.

Zöld előbb látta az említett filmet, pár nap múlva azonban ment Béci is megnézni. Zöld éppen jött látogatóba, amikor Béci már a lépcsőházban loholt a moziba menet. Zöld lekiáltott utána: "Ja, csak még egy dolog: Bruce Willis halott."

Szállóige lett, mondanom sem kell. Laughing
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 13. 01:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Carlos Saura Carmen-jéből részlet

Nem tudom, hányszor láttam a filmet... de sokszor...
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 13. 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Hatodik érzékről van egy kedves storym. Baráti társaságban két nagy mozirajongó is volt, Zöld és Béci. Zöld a ruhái színe után kapta ezt a becenevet és egyébként olyan sorozatgyilkos feje volt. Tudod, kedvesen mosolyog, de közben bármit el tudsz róla képzelni. Laughing Egyébként az a fajta ember volt, aki nagyon keveset beszélt, de ha megszólalt, az tarolt.

Zöld előbb látta az említett filmet, pár nap múlva azonban ment Béci is megnézni. Zöld éppen jött látogatóba, amikor Béci már a lépcsőházban loholt a moziba menet. Zöld lekiáltott utána: "Ja, csak még egy dolog: Bruce Willis halott."

Szállóige lett, mondanom sem kell. Laughing

Auuuuu..ez durva volt... Rolling Eyes
(mellesleg Te sem vagy ám különb, mert ellőtted a "poént"... Confused Wink Laughing Laughing Laughing)
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 13. 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában a Frequency a kedvenc filmem. Nagy hatással volt rám a történet is és a színészek játéka is, bár ebben nem tudok elfogulatlan véleményt alkotni. Nem azért mert kedvencem lenne valamelyik, hanem azért mert szerepük szerint a főszereplő rádióamatőrködött, s persze a cselekmény is összefügg ezzel a tevékenységével. A film pörgős, és elgondolkodtató.

Mindenképpen ajánlom megnézni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 16. 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Régi kedvencem: Ilyenek voltunk Barbra Streissand és Rober Redford
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 18. 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Vasárnap este nyolckor az egyik ker. csatornánkon: Az 50 első randi

Ajánlom mindenkinek, aki még nem látta, nézze meg!!!

Most láttam harmadszor, de ottragadtam a TV előtt. Tündéri kedves.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
4 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.