Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ismertek jó szex társasjátékokat?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem tudom a nevét meg szabad e mondanom a társasjátéknak. Annyira nem erotikus de jókat lehet rajta nevetni és már a barátainkkal játsuottuk régeben. Van benne egy hazugságvizsgáló kis gép is. A kérdések elég személyesek és nem biztos, hogy az ember bátran egy társaságban megmondja a választrá. Ahhoz nagyon meg kell bizni a másikban szerintem. De a lényeg az, hogy jókat neettünk annak idején vele. Bár azt sajnálom, hogy azóta anyum barátnői akik végül az enyémek is nem találéják a játékot mert a kedvesemmel is kipróbáltam volna. Na mindegy ez van. Sad Smile Sad Smile

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:

én nem voltam még férfi de élő nővel inkább tenném azt amit szeretnék... és kihagynám a guminőt... aki nem ad semmi visszajelzést akinek nem látom a gyönyörét... Wink

Azért írtam, hogy nézze meg jobban, mert ott egy élő, hús-vér nő van beöltözve gumicsajnak! Ezt teszi a felületes szemlélődés....
Való nővel épp úgy érheti az embert csalódás, mint guminővel "gyönyör"..... Valódi csaj, gond nélkül eljátsza a hatalmas orgazmust, aztán egy későbbi, esetleges vitánál gond nélkül előrántja a témát, hogy mindenki előt megalázzon egy pasit! ......hogy csak szinlelte!Wink
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

metilujza írta:
Sziasztok!

Nem tudom a nevét meg szabad e mondanom a társasjátéknak. Annyira nem erotikus de jókat lehet rajta nevetni és már a barátainkkal játsuottuk régeben. Van benne egy hazugságvizsgáló kis gép is. A kérdések elég személyesek és nem biztos, hogy az ember bátran egy társaságban megmondja a választrá. Ahhoz nagyon meg kell bizni a másikban szerintem. De a lényeg az, hogy jókat neettünk annak idején vele. Bár azt sajnálom, hogy azóta anyum barátnői akik végül az enyémek is nem találéják a játékot mert a kedvesemmel is kipróbáltam volna. Na mindegy ez van. Sad Smile Sad Smile

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza

szerintem te erre gondolsz
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 09:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Igen erre gondoltam csak nem tudtam itt le lehet e írni. Nekem nagyon tetszett ez a játék annak idején.

Szeretettel üdvözöllek: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
Eric Cartman írta:
Pedig jóval többen használják az ilyesfajta eszközöket, mint ahányan nyíltan mernének beszélni is róla..... Cool

milyen szakértő vagy ... láttad is ? vagy csak a filmekben ? nehogy azt mond hogy láttad az ciki lenne... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
miért lenne ciki ha látta, hogy más használja? Wink
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 09:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

metilujza írta:
Szia!

Igen erre gondoltam csak nem tudtam itt le lehet e írni. Nekem nagyon tetszett ez a játék annak idején.

én is játszottam vele anno baráti társaságban, gyűrűm is lett onnan Very Happy
természetesen ördögös Twisted Evil
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
szürke írta:
Eric Cartman írta:
Pedig jóval többen használják az ilyesfajta eszközöket, mint ahányan nyíltan mernének beszélni is róla..... Cool

milyen szakértő vagy ... láttad is ? vagy csak a filmekben ? nehogy azt mond hogy láttad az ciki lenne... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

mindenki magából indul ki... nekem egy orgazmushoz ha ott a hús vér férfi akit szeretek és akár csak azt akarom lássa...mert ő így akarja... nos akkor sem művi segédeszközök kellenek... elég a hús vér férfi látványa is ... és az hogy tudom neki épp ez okoz örömöt... valamiért...Laughing Laughing Laughing Laughing de magamról többet nem írok ez is túl ment minden határon.. Embarassed
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
szürke írta:
aotan írta:
szürke írta:
Eric Cartman írta:

mindenki magából indul ki... nekem egy orgazmushoz ha ott a hús vér férfi akit szeretek és akár csak azt akarom lássa...mert ő így akarja... nos akkor sem művi segédeszközök kellenek... elég a hús vér férfi látványa is ... és az hogy tudom neki épp ez okoz örömöt... valamiért...Laughing Laughing Laughing Laughing de magamról többet nem írok ez is túl ment minden határon.. Embarassed

Miért ment volna túl. Sokan kíváncsiak a pikáns részletekre is csak nem merik esetleg bevallani. Embarassed

Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó a gumicsaj! Nem kell dugás után beszélgetni vele.... Nem kell szólni neki, hogy ne gyújtson rá az ágyban utána, mert még ki találunk gyulladni.... Meg az sem utorsó szempont, hogy én, személy szerint utálom a cigifüstöt! Nem kell vacsorázni vinni, nem affektál.... Nem nyavajog, hogy most fáj a feje, megjött neki, nincs kedve hozzá, és amúgy is! ......a múltkor is szárazan raktad be, stb.... Twisted Evil Laughing Használat után az ember csak jó alaposan kimossa a "csajt", kiszárítja.... Majd mindezek után beteszi az ágya alá a sikosítóval együtt.... Cool
És immáron sokadszorra elmondom, hogy nem vagyok prűd, csak hányok attól mikor arra gondolok, hogy egy másik faszi felálló farkát kellene nézzem, miközben egy csajt tolnak előről-hátúról....( Mert gondolom, a téma indítója ilyesféle "társas"-játékokra gondolt!? )
Ha már létrejött ez a topic, akkor írkáljunk bele tabuk nélkül.... Nemde!? Rolling Eyes Laughing Bár' véleményem szerint ennek a topicnak semmi értelme nincs ezen a fórumon, mint ahogyan politikai topic sincs....
Széles a világ, széles az internet sávja is! Rolling Eyes Smile Annyi, de annyi ilyesfajta témájú helyet lehet találni..... Ez a fórum szerintem sokkal inkább a lelki dolgokról szólt e topic nyitása előtt, mintsem a kefélésről, segédeszközökről.... Volt és van is itt ugyan "szex" topic ( ami jóval szolídabb! ), de ez nem lenne idevaló... legalább is az én meglátásom szerint... Smile És legfőképpen írom ezt minannak fényében, hogy eme topic nyitója szólt a témához kettőt, aztán eltünt mint "néger gyerek az alagútban!"
Szóval, nem kell itt bizonygassa senki, hogy ő használt-e már ilyen "játékszereket" vagy sem.... Mindenki szabadon eldöntheti, hogy mikor nyúl magához, vagy mikor keres egy megfelelő partnert egy kóbor numerához.... Razz Smile
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:

Van sajátom! Twisted Evil Razz Laughing Wink
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eric Cartman írta:
Jó a gumicsaj! Nem kell dugás után beszélgetni vele.... Nem kell szólni neki, hogy ne gyújtson rá az ágyban utána, mert még ki találunk gyulladni.... Meg az sem utorsó szempont, hogy én, személy szerint utálom a cigifüstöt! Nem kell vacsorázni vinni, nem affektál.... Nem nyavajog, hogy most fáj a feje, megjött neki, nincs kedve hozzá, és amúgy is! ......a múltkor is szárazan raktad be, stb.... Twisted Evil Laughing Használat után az ember csak jó alaposan kimossa a "csajt", kiszárítja.... Majd mindezek után beteszi az ágya alá a sikosítóval együtt.... Cool
És immáron sokadszorra elmondom, hogy nem vagyok prűd, csak hányok attól mikor arra gondolok, hogy egy másik faszi felálló farkát kellene nézzem, miközben egy csajt tolnak előről-hátúról....( Mert gondolom, a téma indítója ilyesféle "társas"-játékokra gondolt!? )
Ha már létrejött ez a topic, akkor írkáljunk bele tabuk nélkül.... Nemde!? Rolling Eyes Laughing Bár' véleményem szerint ennek a topicnak semmi értelme nincs ezen a fórumon, mint ahogyan politikai topic sincs....
Széles a világ, széles az internet sávja is! Rolling Eyes Smile Annyi, de annyi ilyesfajta témájú helyet lehet találni..... Ez a fórum szerintem sokkal inkább a lelki dolgokról szólt e topic nyitása előtt, mintsem a kefélésről, segédeszközökről.... Volt és van is itt ugyan "szex" topic ( ami jóval szolídabb! ), de ez nem lenne idevaló... legalább is az én meglátásom szerint... Smile És legfőképpen írom ezt minannak fényében, hogy eme topic nyitója szólt a témához kettőt, aztán eltünt mint "néger gyerek az alagútban!"
Szóval, nem kell itt bizonygassa senki, hogy ő használt-e már ilyen "játékszereket" vagy sem.... Mindenki szabadon eldöntheti, hogy mikor nyúl magához, vagy mikor keres egy megfelelő partnert egy kóbor numerához.... Razz Smile

ez a hsz elég rossz tapasztalatokra utal... akár saját tapasztalat akár másé... de rossz... a nőkkel szemben így minősíteni egy guminőt....
azt hittem guminőt olyan pasik használnak akiknek valamiért nincs sikerük a nőknél... és/vagy nem mennek bele a csak testi sex kapcsolatokba...

valóban ez a fórum a lelki dolgokról szól... mi már anno kipajkoskodtuk magunkat a jó öreg pajkosban...

és eric nem vettem észre hogy ezek igazi nők én teljesen mű guminőknek láttam őket....

még fel is merült bennem a férfiak ennyire izgatottak a mi tűsarkú cipőinktől, hogy még a guminőkre is ráhúzzák ?
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eric Cartman írta:
aotan írta:

Van sajátom! Twisted Evil Razz Laughing Wink
Laughing Laughing
most erre mondjam azt hogy nekem is? Twisted Evil Laughing Laughing

egyébként igazad van abban hogy ez a topik nem igazán való ide erre a fórumra...
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke az a "guminő" a képen, valójában egy hús-vér nő, csak be van öltözve, ezért van rajta a túsarkú is Wink

nem hinném hogy Ericnek lenne rossz tapasztalata, csupán a "praktikus oldaláról" szemléli a guminőt, cseppnyi iróniával
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos igen, vannak/voltak rossz tapasztalataim..... Voltam nős! Elváltam.... Volt bankkölcsön is az építkezésre.... Dolgoztam mint a barom, a nap 24 órájából nem ritkán 14-16 órát is, hogy a ház megmaradjon.... Aztán ki lett fizetve a felvett hitel! De mindennek ellenére, mikor a napi 14-16 órányi munka után már nem maradt erőm sem kedvem a kefélésre, akkor "mentem a levesbe", és nőtt annyi szarvam, hogy egy dámvad is megirigyelhette volna..... És mindennek tetejében még én voltam beállítva a szarházinak és impotensnek!
Aztán volt már a neten is rossz tapasztalatom, ahol megint én lettem megszégyenítve, megalázva! És mindez köszönhető annak, hogy általában abból indulnak ki az emberek, hogy egy úriember nem beszéli ki a magánéletét! Igen! Eleddig hallgattam, tűrtem mindent ami ezzel a dologgal kapcsolatos.... De valamiért eljött az életemben az a pont mikor elegem lett a sztereotípiákból és a képmutatásból, a szempillarebegtetésből... Elegem lett abból, hogy ha egy párkapcsolat tönkremegy, akkor ott a közhiedelemben az esetek 99%-ában mindíg a férfi a hibás! Sosem ittam, nem dohányzom, csak egyedül a napi két kávé a káros szenvedélyem!
Elegem van az emberi képmutatásból! Miközben a cigarettás dobozra is ráírják, hogy " A DOHÁNYZÁS HALÁLT OKOZHAT!", addig a másik oldalon meg mindenki tudja, hogy az egészség és a halál a világ legnagyobb üzleteinek egyike! Ha valóban az emberség dominálna és nem a pénz, akkor nem gyártanának cigarettát, sem alkoholt, hiszen mindenki tudja, hogy mit okozhatnak! Ha valóban aggódnának a Föld miatt az emberek, akkor már régen vízzel mennének az autók, vagy elektromos árammal!
Ha valóban az emberségről szólna minden, akkor nem az új, környezetbarát technológia kerülne horribilis összegekbe, hanem az elavult! Ha valóban lenne igazság a Földön, akkor nem halnának éhen naponta emberek ezrei a világon, míg a másik oldalon vannak olyan emberek, akik azt sem tudják mit kezdjenek a mérhetetlen vagyonukkal!De addig amíg minden mögött a pénz és az üzlet rejlik, addig nekem senki ne tartson kiselőadást az emberségről vagy a hazugságról!

( És csak zárójelben jegyzem meg, hogy nem izgulok sem a gumicsajokra, sem a gruppenszexre! )
Számomra egy nő mindíg többet jelentett annál, mintsem, hogy "dobjuk be srácok a közösbe, aztán minden lehetséges "likába" tegyük bele a farkunkat!"
Számomra a társasjáték mimdíg a valódi társasjátékot jelentette! Nem pedig a szexet! Nem azt, hogy elmegyek egy buliba aztán kefél mindenki azzal akit éppen csővégre kaphat!
A Föld teremtményei közül az egyetlen olyan faj az ember, aki képes a szexet élvezetből is csinálni, nem pusztán a fajfenntartás céljából! .....mondjuk ez sokszor meg is látszik a viselkedéskultúránkban!

( Mindenkitől bocs az OFF-ért és a kirohanásomért.... Tudom! Erre nem biztos, hogy van bocsánat.... )

( És ez a topic továbbra is marhára böki a lelkivilágomat! )
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 30. 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És még egy apró, ám de annál fontosabb momentum!
A fentebb írt hozzászólásom kérem senki ne vegye magára, mert nem szántam személyes jellegűnek....
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
5 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.