Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fogyókúra hogyan-mivel?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
propeller
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 27. 22:51    Hozzászólás témája: Fogyókúra hogyan-mivel? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Az az én gondom, hogy szeretném beindítani a fogyásomat, de egyszerűen nem sikerül! Kevesebbet eszek és próbálok mozogni, de nem sok eredménye van...

Esetleg valami étrendkiegészítővel vagy vitaminnal vagy valmivel lehet erre hatni? Hallottam már mindenféléről...

Ha ismertek valami jó szert, amivel el lehet kezdeni a fogyit és segít beállítani egy rendszert, írjátok meg léygszi! Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 28. 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Étrendkiegészítő? Fogyókúrás szer?
Mindenki azzal gyilkolja magát, amivel jónak látja!

Ha lusta vagyok lemozogni, inkább maradok kövér, kevésbé ártalmas, mint a sok ismeretlen fazékban kotyvasztott, gyógyszernek látszó, aranyáron eladott méreg. Amit ráadásul az interneten, ismeretlen ember becsületszavára lehet megvenni.
propeller
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 28. 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De én úgy tudom, vannak természetes szerek is, és olyanok, amik tényleg segítenek, a megfelelő hatóanyaggal, stb. Nem örökké akarom szedni, csak amíg beindul a szervezetem...

Ha valaki tud ilyenről, légyszi jelezze! Smile
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 28. 23:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

propeller írta:
De én úgy tudom, vannak természetes szerek is, és olyanok, amik tényleg segítenek, a megfelelő hatóanyaggal, stb. Nem örökké akarom szedni, csak amíg beindul a szervezetem...

Ha valaki tud ilyenről, légyszi jelezze! Smile

Ha "úgy tudod", akkor történetesen többet tudsz, mint mondjuk én. Ebben az esetben felesleges a kérdezősködés. Ha ezekután belinkelsz egy tuti szer reklámot, akkor az nem lesz hosszúéletű itt a fórumon....

Amúgy az én véleményem az, hogy először "fejben" kell "lefogynod" (gondolataidban karcsúnak kell látnod magad illetve megtalálni, miért "hájjal" védekezel a külvilág ellen) és utána ehetsz akár rántott velőt szalonnával Cool , akkor is fogysz...
kacska
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 28. 23:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mindegy csak az allit ki ne próbáld... Razz

nagyon gáz mellékhatásai vannak Razz és full kamu az egész...
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 29. 01:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kacska írta:

Csak azt áruld el, ehhez miért kell két nick...
vuvuzeller
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 06. 13. 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
kacska írta:

Csak azt áruld el, ehhez miért kell két nick...

Aki kérdez: Czigány György
Aki válaszol: - " -
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.