Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

kire mennyire igazak a kos jellemzései??
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 07. 07:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vuvuzeller írta:
Gyanítom nem sokat vesztettél a napi horoszkóp kihagyásával...

A felsorolt első három pont inkább Skar Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing
Mit tett már Skar?? ajajajjjjjjjjjj Laughing Laughing

Küldök Neked mára egy kedvező horoszkópot! Legyen ma Neked így:
Kedves Skorpió!

Remek passzban leszel ma. Ne feledd, hogy hétvége van, ráadásul nyár! Ez nem arra való, hogy egész nap takaríts, süss meg főzz! Menj vízhez! Ússz vagy lubickolj! Neked a víz lételemed. Olyan vagy, mint egy virág, amely víz nélkül kiszárad. „Öntözd” meg magad kívül-belül!

Forrás: www.nlcafe.hu

queen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vuvuzeller
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 07. 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú de találó Twisted Evil
Bejött... mert mostam, ezáltal víz közelében voltam, ugyanakkor nem takarítottam stb...
És az egyetlen növényemet is megöntöztem.
Sőt egy rokonom poharába is töltöttem szódavizet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 08. 00:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem, Te is ittál szódavizet vagy csapvizet, ezáltal önmagad is megöntözted belül....

pottytrain3

queen
Vissza az elejére
vuvuzeller
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 08. 00:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bús Királylány írta:
Remélem, Te is ittál szódavizet vagy csapvizet, ezáltal önmagad is megöntözted belül....

pottytrain3

Épp csak a kolon-hidrót hagytam ki
Vissza az elejére
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 08. 00:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vuvuzeller írta:
Bús Királylány írta:

pottytrain3

Épp csak a kolon-hidrót hagytam ki

még szerencse.....
egy kis bodzaszörppel mégis finomabb....
vagy egy kis roséval...

queen
Vissza az elejére
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 08. 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vuvu!

Kedves Bak!

A mai nap a szerelemről szóljon! Ha van párod, akkor legyél vele kettesben! Ez akkor is megoldható, ha vannak gyerekeitek. Csak szándék és szervezés kérdése. Amennyiben nincs még párod, nyisd ki a szemedet és a szívedet, és mosolyogj, mert úgy sokkal vonzóbb vagy!

Választottam Neked mára is egy igen kedvező horoszkópot!!!

Kívánok mindenkinek szép napot!!!

queen
Vissza az elejére
vuvuzeller
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 08. 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Twisted Evil
Ez kivétel, mert rám egyik nap se vonatkozik Twisted Evil

De érdekes lenne minden napra egy. Csak az elején a jegyet kéne kihagyni
És úgy bárkire vonatkozhatna aki olvassa
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 09. 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudom, nem vagyok kos.. Cool Twisted Evil
Vissza az elejére
vuvuzeller
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 09. 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
nem tudom, nem vagyok kos.. Cool Twisted Evil

ettől mondjuk még tudhatnád mennyire igazak rád a kos jellemzői
Vissza az elejére
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 27. 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az tuti, hogy birkatürelmem miatt hatalmas ökör lett belőlem....

reindeer pale bom

queen
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 16. 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bús Királylány írta:
képzeljétek.... én egy olyan kos vagyok, akiről későbbiekben kiderült, hogy bika....
és ezt a harmonak köszönhetem....
a kos jellemzések, mindig sántítottak ebben- abban....
egyébként nem értek az asztrológiához....
de az biztos, hogy a bika jellemzői közül több illik rám, mint a koséból...

Na, ez engem nagyon érdekelne...hogy derült ki, miért és mi a magyarázata?
(Bár csak reménykedem, hogy ennyi év elteltével olvassa Bús Királylány v. legalább vmi hozzáértő.)
Igen, én is mondhatom, hogy "a Kos jellemzése kicsit mindíg sántított nálam is ebben-abban". És a napokban világosított fel engem valaki, hogy a tulajdonságaim alapján inkább Bika vagyok, mint Kos. Erre elolvastam egy Bika jellemzést. Eleinte erősen tiltakoztam , de be kell ismernem, hogy valóban inkább Bika vagyok, mint Kos. Pedig a Kos csillagjegy közepén születtem. Az aszcendensem egyébként Oroszlán. Azt is olvastam, hogy ez a személyiségnél még többet is számít, mint a konkrét csillagjegy.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 17. 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezek az általános jellemzések, amik az egész csillagjegyre vonatkoznak, elég általánosak ahhoz, hogy szinte mindenkinek vállalhatók.
Samantha, miről érzed, hogy rád nem passzol?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 19. 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Ezek az általános jellemzések, amik az egész csillagjegyre vonatkoznak, elég általánosak ahhoz, hogy szinte mindenkinek vállalhatók.
Samantha, miről érzed, hogy rád nem passzol?

Úgy tűnik több Bika jegy jellemző rám, mint Kos...konkrétan érdekel melyek ezek?
(Neked mi a csillagjegyed, és mennyire hiszel/mennyire adsz a horoszkópoknak/ra?)
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 20. 05:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kos vagyok, de tíz perccel a Halak után. Csak komoly apparátussal dolgozó asztrológus jön rá, hogy nem vagyok Halak. Ezzel együtt inkább a Halak szülött vonásait viselem. Az aszcendensem Skorpió. Ebből nagyon jellemző rám a hosszútűrés és váratlan robbanás, amit senki nem ért. Very Happy Very Happy Pedig annyira logikus, hogy betelt a pohár. Very Happy Persze a korommal a robbanások intenzitása jelentősen csökken, és ismervén ezek kellemetlen hatásait, már a váratlanságon is próbálok segíteni.

A magazinok asztrológiai rovataiban nem hiszek. A személyre szabott horoszkópokban inkább. Bár ezek is jelentős mértékben asztrológus-függők. Csinált nekem kutyaütő olyan szintű személyre szóló elemzést, ami bárkire ráhúzható. És a netről kaptam olyan elemzést, amitől a lélegzetem elállt, mert annyira találó volt tele konkrétumokkal.
takacsveca93
Neofita

HozzászólásElküldve: 2018. 09. 22. 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rám teljes mértékben igaz minden egyes állítás, amit a nyilasokról írnak. Az Aszcendensem skorpió, szóval érdekes kombináció Smile Itt olvastam eddig a legjobb jellemzést magamról
https://www.astrohoroszkop.hu/
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.