Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Reménytelen szerelem,majd szexbarátság mással?Hiba?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zita2010
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 11. 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Keveset beszélek magamról??Igen,lehet.De nincs sok minden amit irhatnék és nem szeretnék untatni senkit sem vele.Röviden annyit max:A „plátói” fiút kb. 16éves koromban ismertem meg.Az akkori „legjobb” barátnőmmel járt. Együtt ismertük meg.Bnőm tudta,hogy nekem is tettszik,aztán egyik délután már együtt jöttek,kézenfogva…Akkor még nem szerettem,csak szimpi volt,és én is neki. De tiszteletben tartottam,hogy a bnőm pasija!Bnőm féltékeny volt rám mindig,pedig én nem adtam okot rá!Nem tehettem róla,hogy a srác poénkodott velem,és jól elvoltunk. Egy idő után kezdett furcsa dolgai lenni a srácnak velem,amit furcsáltam,de tettszett is vhol.Kezdtem jobban „megszeretni” őt.Sztem vhol belül,már akkor szerettem,mert egyre rosszabb volt mikor taliztunk 3asban.És ez sokszor volt,mert egy helyen laktunk,és egy társaságba jártunk…A srác jobban szerette bnőmet,mint forditva,és ez engem bántott a srác miatt.Sajnáltam őt,mert nem tudott róla.Mégis együtt voltak pár évig.Mikor szakitottak,akkor bnőmmel megkopott a barátságom/részben,mert el is költöztek/,viszont a srác megtartott barátjának.Nem volt olyan hét,hogy ne taliztunk volna 3x egy héten minimum.Feljött hozzám,programokat csináltunk,stb.De akkor már csak 2en.Jó volt vele.De semmi több nem történt.Évekbe telt,hogy rájöjjek:Bakker én szerelmes vagyok bele.De nem mertem elmondani,mert rettegtem,hogy elvesztem minden téren,hiszen mindenkinél fontosabb volt nekem.Ráadásul lelkiismeretfurdalásom volt,hogy a volt legjobb barátnőm ,volt pasija.De mikor ő szerelmes lett egy lányba,kijött belőlem és rázúditottam az érzéseimet.Azt mondta akkor már,hogy az akkori viselkedéseimből,feszültségemből már sejtette,és talán,ha nem lettem volna „feszült,és ideges”,akkor talán már együtt lettünk volna.De igy nem.Ledöbbent,mikor elmondtam neki,hogy akkor már kb.7éve szerettem, őt.Ez 2003ban volt.Azt igérte,hogy sosem fogom őt elveszteni.Ebben biztam,de nem hittem el.Aztán eltünt egy-másfél évre,amit már irtam.Anyukája mindig rágta a fülét,hogy miért nem jár velem,hiszen milyen rendes vagyok./Ő mindig szeretett engem./Néha felhivott telefonon,néha emilt váltottunk.Megtudtam,hogy neki sem boldog az élete a kapcsolatában,és én a mai napig ezt láttam rajta,amit néha tagadott,néha azt mondta,mindenkinél van ilyen.Mondtam neki,hogy akármikor talizunk,és először rámnéz csillog a szeme,és akkor érzem azt,hogy ő „boldog”ha nem is olyan téren.Ezzel helyeselt.Volt olyan,hogy velünk nyaralt nyáron.Azóta azt mondja,hogy mikor egyik éjjel kifeküdtünk hullócsillagot nézni,akkor ő milyen jól érezte magát.Hmmmm.Pár éve meghalt apu. Akkor nem voltunk éppen talizgatós időszakunkban,/részben mivel minden nője féltékeny volt rám/,pedig 1sem talizott velem.Én megirtam azért neki mi történt.A temetésen 1vkit kerestem az emberek között:Őt.De nem, volt ott.Ezt a mai napig nem tudom megbocsájtani neki.Sokszor fejéhez vágtam már,de nem mond semmit.Vártam,hogy aznap mellettem legyen,mint CSAK barát.Hogy átöleljen,mellettem legyen.Rám maradt akkor anyu és az anyagiak egy része.Nővérem kihúzta belőle magát,mondván,hogy neki már családja van,nekem meg mivel nincs,oldjam meg.A történtek után pszicho dokihoz küldtek.Ott azt kérdeztem a dokitól,hogy miért nem tudok elengedni pár embert,miért hiányzik annyira a múlt,mikor az sem volt nekem boldog?Azt mondta rá,hogy azért,mert a múltban jobban éreztem magam,mint most a jelenben,és egészen addig nem fog sikerülni,míg nem történik vmi jó velem.Ennek már 4éve.Az anyagiak csak erősödtek,hitelek,anyuval élni sem 1x-ű..bla-bla-bla.Ezekkel nem vagyok egyedül, tudom jól.Most meg a mhelyem is megszünt..Naiv vagyok,és gyenge valszeg,de most azt szerettem volna akár a plátói sráctól,akár az ex-munkatársamtól,hogy mellettem legyenek._Hogy megöleljenek és azt érezzem:nem vagyok egyedül most.Mint amit a temetésen szerettem volna.És ehhez nekem nem kellene,kellett volna a szex.Ők ketten ismernek engem a legjobban.És én is őket.Szóval ennyit rólam.Irtátok páran,hogy nem sokat tudtok rólam.Nem sikerült rövidre fognom.Elnézést!!!És lehet nem is ilyen beszámolóra számitottatok.Lehet nem is kapok több hozzászólást Tőletek.De nem lesz harag miatta Smile Köszönöm az eddigieket is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 11. 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zita, szedj össze 15 hozzászólást, privát üzenetet csak akkor tudsz olvasni, addig hiába írok, pedig mondandóm csak neked szólna....
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 11. 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szerintem hiba ha az ember lefekszik a barátjával. Bár én megismertem egy srácot igaz csak barátok vagyunk és nem lesz több köztünk bár én szeretném de ez van. a másik srác meg aranyos kedves ő kevésbé fogott meg. Ő viszont akar engem. De a címre én is válaszoljak azért nem helyes szerintem sem ha az ember lefekszik a barátjával mert akkor hogyan néz onantól kezdve a szemébe. Én ha ezt megtenném akkor már szerelem is kialakulna bennem mert én csak akkor tudom megtenni ezt a dolgot ha szerelmes vagyok bármennyire is akarom esettleg ezt a dolgot..

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza

A hozzászólás legutóbb metilujza által 2010. 11. 11. 15:35-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zita2010
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 11. 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Zita
(asszem te most úgy jártál, hogy két szék közül a pad alá..) Embarassed Rolling Eyes

Bár nem kellemes, de ezek után én is ejteném mindkettőt.. Cool
-még mindig ezt könnyebb kiheverni.. -ez legalább a "te" döntésed, és nem a pasik "cicóznak" veled.. Rolling Eyes

Vhol nem is volt egyetlen szék sem...
Vissza az elejére
zita2010
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 11. 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

Későn érő típus vagy, ne aggódj, még jó darabig nem futsz ki az időből. Ne görcsösen keress, de keress és találni fogsz!

Azt vettem észre,hogy későn érő tipus vagyok.De ennyire?? Sad

Aztán a "Lassú víz,meg partot mos" Smile Na ettől nem félek Smile
Vissza az elejére
zita2010
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 11. 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van olyan nő ismerősöm,aki egy rossz házasságban él,de anyagi okok miatt nem tud elköltözni férjétől,hiába alkoholista,és 20 évvel idősebb nála.Ez a nő pl.egyfolytában a pasikat hajkurássza,de ő arra megy,hogy pénzes legyen legfőképpen.Na nekem az ilyentől fordul fel a gyomrom.Soha nem értett meg engem,miért nem értek vele egyett.Én mindig azt mondom neki,hogy inkább élek szegényen,de boldogan,mint gazdagon,de boldogtalanul...
Vissza az elejére
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 11. 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zita!

Én arra vagyok kíváncsi, hogy mással randiztál-e?
És volt-e olyan kapcsoltatod, amelyben nőnek érezted magad?
Úgy igazán nőnek.?

queen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 11. 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Tudod, az a legnagyobb hazugság önmagadnak, ha azt állítod, nem hazudsz önmagadnak. Hazudik, bizony, mindenki, te is, én is, más is... Önmagunkkkal őszintének lenni a legnehezebb...

Amúgy csak ismétlem magam: minden megnyilvánulásunk tanult reakció, csak olyan mélyen beleivódott személyiségünkbe, hogy fel sem tűnik... ezért nem is próbálkozunk változtatni rajta.

Tanult reakció, hogy férfi ne mutassa ki érzelmeit, tanult reakció, hogy egy nő csak kurva lehet, ha döntését nem öltözteti érzések maskarájába... Tisztában vagy vele, hogy a szerelmet, a valódit, milyen kevesen ismerik? Olyan könnyen és szívesen aggatjuk vágyaink elkendőzésére, szalonképessé tételére a "szerelem" címkét... de a legtöbbször ez csak illúzió...

Ezzel is és az előzővel is nagyon! notworthy
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 11. 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
azt szerettem volna akár a plátói sráctól,akár az ex-munkatársamtól,hogy mellettem legyenek._Hogy megöleljenek és azt érezzem:nem vagyok egyedül most.Mint amit a temetésen szerettem volna.

Én is szerettem volna..
Csak nekem egy pasi sincs képben, nem hogy válogassak.. -és azóta sincs miből..
ha csak "nem vagy egyedül"-re vágysz, azért nem kell lefeküdni senkivel -elég, ha hozzábújsz Cool
(volt egy kollégám, és én úgy éreztem magam vele, mintha a tesóm lett volna.. -sokat megengedett nekem, és ezt szerettem benne. -Csak ő más "barátságot" érzett.. -azt meg én nem akartam. Most nem dolgozunk együtt, és kb 2 évig a cég felé se mentem.. -szerinted állítsak be, hogy: "bocs, akkor nem akartam pasit, most viszont összejöhetnénk.." Question -ez mennyire lenne fer? Shocked
(különben is.. ne szaladj olyan kocsi után, ami nem vesz fel) Rolling Eyes
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 12. 02:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a karma olyan csodálatos gumifogalom. Vagy gumicukorfogalom. =) Egyetértek, Tidena, teljesen.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 12. 07:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
Ez a karma olyan csodálatos gumifogalom. Vagy gumicukorfogalom. =) Egyetértek, Tidena, teljesen.

jujj de jó hogy van aki veszi az adásomat!Smile
Vissza az elejére
zita2010
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 18. 00:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Gondoltam megosztom veletek:7végén irt az ex-munkatársam emailt,amiben irta,hogy közbejött valami és lemondta a másnapi randiját.Hmmm...Ezt vajon miért jelentette be nekem?Kicsivel később irt még 1-2-őt,amik újra lényegre törőek voltak.Megkérdezte,mikor megyek a szomszédjába.Nem válaszoltam a levelének "arra" a részére,csak annyit irtam,hogy mikor megyek.Ma volt az a nap.Vittem magammal a cuccait,de nem keresett.Gondoltam,otthagyom a szomszédjába,és menjen le érte.Meg is irtam neki.1perc múlva hivott,hogy most nála a huga,mert pakolnak vmit,de vigyem fel hozzá.Jött velem a szomszédja is,akinél voltam,mert kérdezni akart tőle vmit.Furcsa volt a légkör.Ezt a szomszéd is mondta,ő is érezte.Zavartak voltunk,és állitólag én meg "hideg,mint a jégcsap".Nem direkt pedig.De ilyet már más is mondott nekem,hasonló helyzetben:(Ő ezt látta rajtam,legalábbis,és szerinte a srácot kicsi be is ijeszthettem vele...A srác nagyon zavarban volt szerinte,és ideges,el is csuklott a hangja vmikor,és elpirult időnként.Messze álltunk meg egymástól.Mintha nem is mertünk volna egymásra nézni.Vhol örültem,hogy ott volt az a szomszéd is,mert szerintem megsem tudtunk volna szólalni,vagy beszélni egymáshoz.Mindketten a szomszédhoz beszéltünk.Szivesen beszéltem volna vele a multkori napról,de miután ő ezt az egészet titokban akarja tartani,igy nem tudtam szóba hozni,semmit.Még "virágnyelven" sem.A huga+ a szomszéd miatt.Mikor kikisért minket,én még lemaradtam nála,magyaráztam a cuccait.Olyan érzésünk volt,hogy mondani akart volna vmit,de nem merte.Mint aki gondolkozik vmin,olyan feje volt.Én pedig nem akartam mégjobban rontani a helyzeten azzal,hogy megkérdezzem,segitsek-e pakolni nekik.Igy eljöttem.Hazafele dobtam neki egy sms-t,hogy furcsa volt ujra nála lennem,és Józanul:)Nem reagált rá.A szomszéd szerint,ha csak biosz miatt kellenék neki,akkor nem lett volna ennyire zavart a levegő,abban a pár percben.Szerinte még hajtja az a bizonyos vadászösztön is,hogy még nem volt szűzzel.De hagyom Őt szerintem.Nem olyan jó érzés,hogy velem csak alkohol hatása alatt tud nyugodtan beszélni,és "olyan téren" nyiltan,és józanul meg lehet nem is kellek neki.És még titok is,ez a nagy semmi,ami köztünk történt...De mindenesetre:furcsa pár perc volt ma,az a pár perc....
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 18. 08:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még mindig azt gondolom hogy új lapot kéne nyitni,-mással.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 18. 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zita2010 írta:

............
A szomszéd szerint,ha csak biosz miatt kellenék neki,akkor nem lett volna ennyire zavart a levegő,abban a pár percben.Szerinte még hajtja az a bizonyos vadászösztön is,hogy még nem volt szűzzel.
...............

Ez nekem nagyon furcsa. Első reflexszel azt kérdeztem volna, hogy mit mond a postás és a sarki boltos. De nem kérdezem. Csak furcsállom.
Az interneten az ember a személyisége egy részét kitárhatja, ettől ő ismeretlen marad. A szomszéd, akivel szemtől szemben találkozom, az más. Neki helyszíni közvetítést tartani a szüzességem pillanatnyi helyzetéről és a potenciális defloreáló hajlandóságának alakulásáról.... furcsa.
zita2010
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 18. 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
zita2010 írta:

............
A szomszéd szerint,ha csak biosz miatt kellenék neki,akkor nem lett volna ennyire zavart a levegő,abban a pár percben.Szerinte még hajtja az a bizonyos vadászösztön is,hogy még nem volt szűzzel.
...............

Ez nekem nagyon furcsa. Első reflexszel azt kérdeztem volna, hogy mit mond a postás és a sarki boltos. De nem kérdezem. Csak furcsállom.
Az interneten az ember a személyisége egy részét kitárhatja, ettől ő ismeretlen marad. A szomszéd, akivel szemtől szemben találkozom, az más. Neki helyszíni közvetítést tartani a szüzességem pillanatnyi helyzetéről és a potenciális defloreáló hajlandóságának alakulásáról.... furcsa.

Az a bizonyos szomszéd az egyik barátnőm,és ő is ex munkatárs.Mind a hárman 1helyen dolgoztunk ugyanis...Kicsi a világ..Ő mindig célozgatott nálam a srácra,mert figyelt minket,a viselkedésünket mikor "együtt" voltunk.A postásról nem tudok semmit,de lehet ő is "szintén zenész"?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
6 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.