Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 06. 28. 06:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Délelőtt 2 órát aludtam, még jó hogy vasárnapi maradékot ettünk/ettek mert én délután hasmenéssel kínlódtam. Közben riadoztam azon, hogy valamit ráragasztok az unokámra. /nincs semmi baja/ Már én is jobban vagyok Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 06. 28. 07:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most olvastam:

Ha már a földeken járunk, nem mehetünk el szó nélkül a következő csapás mellett: Bólyban génmódosított vetőmagot kellett kitárcsázni, egy szolid húsz tonnás mennyiséget. A vicc az egészben, hogy nem az első eset lehet, hogy GMO-s cuccal lett meggyalázva édes anyaföldünk, bár nem nagyon vettük észre, hogy több kétfejű gyerek születne a környéken.

Pedig azt mondták, hogy szép hazánkba nem engednek be génmódosított növényeket. Twisted Evil

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=892777
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 03. 08:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap rám kapcsolnak vérnyomás szívritmus és ki tudja mi mindent mérő műszert 24 órára. Kíváncsi leszek az eredményre. Most azon van a huza- vona, hogy a gyógyszer amit szedek annak a mellékhatása, hogy ritmuszavar lép fel időnként, vagy valóban kehes a szívem. Még nem tudják, hogy önkéntesen lecsökkentettem a dózist 3x1-ről napi egy szemre.
Állítólag, lábon kihordtam egy hátsófali enyhe infarktust. Lehet. Hogy napokig alig lézengtem, az biztos, csak a teraszon kaptam levegőt. Voltam terheléses infúziós ultrahangon, ott mondták. Valamibe nekem is fel kell dobni a talpamat Confused
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 03. 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Holnap rám kapcsolnak vérnyomás szívritmus és ki tudja mi mindent mérő műszert 24 órára. Kíváncsi leszek az eredményre. Most azon van a huza- vona, hogy a gyógyszer amit szedek annak a mellékhatása, hogy ritmuszavar lép fel időnként, vagy valóban kehes a szívem. Még nem tudják, hogy önkéntesen lecsökkentettem a dózist 3x1-ről napi egy szemre.
Állítólag, lábon kihordtam egy hátsófali enyhe infarktust. Lehet. Hogy napokig alig lézengtem, az biztos, csak a teraszon kaptam levegőt. Voltam terheléses infúziós ultrahangon, ott mondták. Valamibe nekem is fel kell dobni a talpamat Confused

Akkor álljon it egy friss történet.
Kedvesem pacemakerrel él. Gyógyszerek garmadáját szedi. Egyéb betegségek is gyötörték. Tavasszal kritikussá vált a helyzet a szívével. Légszomj, gyengeség, egyre sűrűbbé váló bedobbanások a pacemaker ellenére... Aztán elkezdte inni a galagonyateát. Átlagban két csészével, de a napi egy az biztos... Bejelentkezett az orvoshoz is, nem akart kockáztatni. A kapott időpontra jelentősen javult a helyzet: erőnléte jó, szíve rendesen működik, bedobbanások elmúltak...
(Párhuzamosan ezen eseményekkel "egy érzelmi vihar söpört végig az életünkön": átgondoltuk, újraértelmeztük stb egymáshoz fűződő kapcsolatunkat és azóta sokkal szebb minden... Döntd el, hogy most mi hatott Wink .)
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 03. 09:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, van is itthon galagonya, mindjárt felteszek egy csészére valót. Mellette Panangin-t is szedek, de nem sokat segít Sad
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 03. 09:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak galagonya virág van az is jó?
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 03. 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
csak galagonya virág van az is jó?

Amit beszerez, az virágos hajtásvég -tehát a válasz: igen Smile.

Itt egy leírás a hatásáról.
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 03. 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm, már meg is ittam.
Vissza az elejére
leia1
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 07. 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Délelőtt 2 órát aludtam, még jó hogy vasárnapi maradékot ettünk/ettek mert én délután hasmenéssel kínlódtam. Közben riadoztam azon, hogy valamit ráragasztok az unokámra. /nincs semmi baja/ Már én is jobban vagyok Smile

Szzia!

nekem beválik ilyenkor a zöldbúzafű (azt ne kérdezd miért) meg a probiotikum. Jó egészséget! (Nálunk most a munkahelyemen mindenki hasonlóval küszködik).
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 08. 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is amondó vagyok, hogy az ember addig amíg saját magát tudja gyógyítani, ne szedjen gyógyszert. Gyógytea , méregtelenítés ,elsavasodást kerülő étrend.

A hozzászólás legutóbb Antal Orsolya által 2011. 07. 08. 13:11-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 08. 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is azt ittam , na meg hubertusz-szal fertőtlenítettem magamat belül Laughing Laughing Laughing

Ma örömet okozott a kardiológus! Csak gyógyszert kell szednem, de úgy döntöttem, hogy azt se fogok szedni, hanem reikis barátommal gyógyítgatom a szívemet. És még iszom a galagonya teát, ahogyan ajánlotta Sieglinde.

A gyógyszer betegtájékoztatót elolvasva, visszahőköltem, annyi mellékhatása van. Hogy a házi orvossal közlöm e, azt még nem tudom
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 08. 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Én is azt ittam , na meg hubertusz-szal fertőtlenítettem magamat belül Laughing Laughing Laughing

Ma örömet okozott a kardiológus! Csak gyógyszert kell szednem, de úgy döntöttem, hogy azt se fogok szedni, hanem reikis barátommal gyógyítgatom a szívemet. És még iszom a galagonya teát, ahogyan ajánlotta Sieglinde.

A gyógyszer betegtájékoztatót elolvasva, visszahőköltem, annyi mellékhatása van. Hogy a házi orvossal közlöm e, azt még nem tudom

Legyünk pontosak és precízek Very Happy : nem ajánlottam, hanem elmondtam egy történetet, ami megerősített téged egy korábbi elhatározásban (hiszen tartottál otthon galagonya virágot). Smile
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 08. 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így igaz!!!! és köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet, hogy az is nagyon jó
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 08. 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Így igaz!!!! és köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet, hogy az is nagyon jó

Örülök, hogy neked is használ!
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 10. 06:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dög meleg a lakótelepi lakás. légkondit meg az ízületeim nem szereti Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Következő
13 / 16 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.