Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 19. 00:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://divany.hu/egeszseg/2011/01/16/csak_ovatosan_a_grepfruttal/ Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
klara5
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 24. 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

andi.feher írta:
Szia! Próbáltál már a candida ellen pre- és probiotikummal küzdeni? Dokik nekem sem sokat segítettek, voltam soknál de van egy olyan probiotikum amiben van fokhagyma meg grépfrút mag és kettőt beveszek ebéd után és olyan gyorsan elmúlik a tünetem hogy mindig csak hálás vagyok a sorsnak hogy egyáltalán a sok gyógyhatású között rátaláltam. Jó életmódváltást!

Köszi.
Ha erre jársz megmondanád a nevét?
Vissza az elejére
klara5
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 24. 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
klara5 írta:
Antal Orsolya írta:
Üdv mindenkinek, régen szóltam hozzá, néha olvasgattalak benneteket. Mak! Én amikor kicsik voltak a gyerekeim, virágporral rendeztem vitamin szükségletemet. Sok anyuka úgy van az evéssel, hogy még ezt, még azt elvégzem, és majd akkor eszem. Eljön dél, mire rájön, hogy még csak egy kávét ivott meg. No ez egyenes út a gyengüléshez. Le kell ülni enni a gyerekkel, és délben vele együtt szunyálni. Akkor nem leszel kimerült. Én úgy gondolom, nem kell semmi + vitaminokat kapkodni, egyél rendszeresen és játékosan a gyerekekkel együtt lehet tornázni is. Nem kell csak napi 20 perc. Mozgás, rendszeres evés, friss levegőn lenni( gondolom ez megvan, mert a gyerekeket úgy is kiviszed levegőzni. Sok főzelék, nem szétfőzni malátával gyümölcs, heti egyszer hús , saláták. 10 évenként 1x vagyok náthás

Virágpor? Ez alatt mit értesz?

Bizony virágpor, amit a herbáriában lehet kapni.Napi egy mokkás kanál elegendő vitaminnal látja el az embert

Köszi, rá fogok kérdezni a gyógynövényboltban.
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 24. 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

klara5 írta:
andi.feher írta:
Szia! Próbáltál már a candida ellen pre- és probiotikummal küzdeni? Dokik nekem sem sokat segítettek, voltam soknál de van egy olyan probiotikum amiben van fokhagyma meg grépfrút mag és kettőt beveszek ebéd után és olyan gyorsan elmúlik a tünetem hogy mindig csak hálás vagyok a sorsnak hogy egyáltalán a sok gyógyhatású között rátaláltam. Jó életmódváltást!

Köszi.

Talán inkább mégse Twisted Evil
Reklámot töröljük!
Nem tanultad még meg? Evil or Very Mad
klara5
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 24. 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
http://divany.hu/egeszseg/2011/01/16/csak_ovatosan_a_grepfruttal/ Rolling Eyes

Mindig van valami újabb hír.

Természetesen ezek a megállapítások csak a szájon át szedendő készítményekre vonatkoznak.

Még szerencse.
Vissza az elejére
klara5
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 24. 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
klara5 írta:
andi.feher írta:

Köszi.

Talán inkább mégse Twisted Evil
Reklámot töröljük!
Nem tanultad még meg? Evil or Very Mad

Oké bocsánat csak információt akartam szerezni. Akkor majd adok az illetőnek egy mélcímet ahova megírhatja.
Vissza az elejére
madarfutty
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 16. 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egészségmegőrzésre szerintem: sport, sport, sport Smile ennél jobbat nem is lehetne ajánlani rossz közérzet, fáradtság ellen, az alakformálásról nem is beszélve. Mostanában pl. rászoktam a reggeli tornára, nem kerül semmibe, felébredek tőle, és este mikor hazaérek a munkából, nem kell kifogásokat keresnem, hogy miért nem tornázom. Smile) Meg a táplálkozáson is nagyon sok múlik. Hallgatni kell a szervezetedre, figyelni, hogy mire van szükséged, az alapján, hogy milyen ételeket kívánsz.
Vissza az elejére
Livia72
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 16. 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a thai masszázsra esküszöm! Kimasszírozzák a gyerekcipeléstől begörcsösödött izmaimat, szinte újjászületek tőle! Akkor jó,ha jó erős, mert akkor azonnal érezhető a hatása.

A cím megadását reklámnak minősítettem és eltávolítottam...
Sieglinde
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 16. 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Madárfütty,, arra én is próbálok rászokni (főleg, mivel a szervezetem olykor csokit kíván Very Happy Twisted Evil )

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 17. 07:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem speciel a fagyos füstölt szalonna jutott plasztikusan bele az eszembe vastag, puha, ropogós héjú fehér kenyérrel meg lila hagymával! Azóta sem hagy nyugodni a gondolat! Laughing
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 17. 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tegnap vettem gyógyülőpárnát. Ilyet:

tesztelgetem.

alias Ms M.

Vissza az elejére
csillagpaszuj
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 17. 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Nekem speciel a fagyos füstölt szalonna jutott plasztikusan bele az eszembe vastag, puha, ropogós héjú fehér kenyérrel meg lila hagymával! Azóta sem hagy nyugodni a gondolat! Laughing

Ajaj... Rolling Eyes
Engem is ezekkel lehet leginkább elcsábítani... Razz
Esetleg zöldhagyma? Cool
Nem fokozom tovább, mert nem fogok tudni ellenállni. Wink
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 17. 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csillagpaszuj írta:
hangya írta:

Ajaj... Rolling Eyes
Esetleg zöldhagyma? Cool

hé, torkoskáim, hogy jön a füstölt szalonna meg a fehérkenyér a zegészséghez? Twisted Evil Razz Laughing

alias Ms M.

Vissza az elejére
csillagpaszuj
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 17. 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:
csillagpaszuj írta:
hangya írta:

Ajaj... Rolling Eyes
Esetleg zöldhagyma? Cool

hé, torkoskáim, hogy jön a füstölt szalonna meg a fehérkenyér a zegészséghez? Twisted Evil Razz Laughing

Embarassed Rolling Eyes
Amúgy egy házi füstölt szalonna, szerintem, még mindig kevésbé káros, mint egy adalékokkal teletömött, tápokon nevelt jószágból készített bolti felvágott. És én leginkább a házi barna kenyeremmel szoktam enni.
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 17. 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paszullyal is egyetértve én azt mondom, ne ülj a statisztikákon egész nap, és megtudod Very Happy (höhö, mintha a zerge követ fejtene Twisted Evil )

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Következő
4 / 16 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.