Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 18.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 28. 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
mildy írta:
elfelejtettem előreállítani az órát... annak minden kellemes és kellemetlen következményével együtt.
pl. elkéstem Twisted Evil de tovább lustálkodtam Razz Embarassed

"mentségemre" szolgál, hogy nem volt a lakásban egy beállított óra sem... és már későn esett le, hogy egy órával el vok maradva. Laughing
Laughing
én láttam itt a figyelmeztetést (nemtom már, ki írta ki, de köszi Smile), és fel is írtam, de szerencsére az egyik telefonom és a szg is átáll magától Smile

nincs mit Smile Razz
nekem csak a gépem állt át, a telefonom nem, pedig be volt állítva, hogy automatikusan átálljon Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 28. 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
Lon írta:
mildy írta:
elfelejtettem előreállítani az órát... annak minden kellemes és kellemetlen következményével együtt.
pl. elkéstem Twisted Evil de tovább lustálkodtam Razz Embarassed

"mentségemre" szolgál, hogy nem volt a lakásban egy beállított óra sem... és már későn esett le, hogy egy órával el vok maradva. Laughing
Laughing
én láttam itt a figyelmeztetést (nemtom már, ki írta ki, de köszi Smile), és fel is írtam, de szerencsére az egyik telefonom és a szg is átáll magától Smile

nincs mit Smile Razz
nekem csak a gépem állt át, a telefonom nem, pedig be volt állítva, hogy automatikusan átálljon Rolling Eyes
ezt mondjuk én sem értem, az egyik átáll automatikusan, a másik a beállítás ellenére sem Razz
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 28. 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is láttam ám a figyelmeztetést, de ettől függetlenül simán e-felejtettem Razz Confused

alias Ms M.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 01. 07:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tegnapelőtt szóltak hogy mától dolgozhatok...ami tök jó dolog, úgy néz ki év végéig lesz állásom, csak 2 nappal előtte szólni...erre a hétvégére már 2 hete leszervezett fix programom volt/van...annyira dühít amikor ilyen helyzetbe hoznak Evil or Very Mad Sad
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 01. 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
tegnapelőtt szóltak hogy mától dolgozhatok...ami tök jó dolog, úgy néz ki év végéig lesz állásom, csak 2 nappal előtte szólni...erre a hétvégére már 2 hete leszervezett fix programom volt/van...annyira dühít amikor ilyen helyzetbe hoznak Evil or Very Mad Sad

Ők a munkáltatók. Tőlük kapod majd fizetést, azért a munkáért, amit ott elvégzel. És abból a fizetésből finanszírozod majd a hétvégi programokat.
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 01. 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Meg kéne tanulnom már annyiszor mondtam, de nem sikerül. Miért oly nehéz türelmesnek és megértőnek lenni?

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 01. 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Óra átállítást elég hamar állítottam és így nem okozott problémát nekem. bár ugyanúgy keltem fel de tudtam egy órával később van.

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 04. 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Iroda van itthon.
Egyszerűen nem értem, hogy lehet ennyi levéllel, elintéznivalóval bombázni az embereket! Fizesd be, töltsd ki, küldd vissza stb.

Komolyan elegem van, hogy bonyolítják az életemet.

Apropó! Kinek ? db pontgyűjtő ill. törzskártyája van? Mert nekem elég sok és már ez is zavar, lassan nem férek be a pénztárcámba ezek miatt (persze pénzzel sincs kitömve Rolling Eyes )
Vissza az elejére
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 04. 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
Iroda van itthon.
Egyszerűen nem értem, hogy lehet ennyi levéllel, elintéznivalóval bombázni az embereket! Fizesd be, töltsd ki, küldd vissza stb.

Komolyan elegem van, hogy bonyolítják az életemet.

Apropó! Kinek ? db pontgyűjtő ill. törzskártyája van? Mert nekem elég sok és már ez is zavar, lassan nem férek be a pénztárcámba ezek miatt (persze pénzzel sincs kitömve Rolling Eyes )

nekem külön tárcám van a mindenféle kártyáknak, amiket rám tukmáltak.
teljes úgy festek már, mint egy gyűjtő. Razz
de a T-klubkártyát már nem voltam hajlandó igényelni, meg semmilyet nem akarok már. pedig az összes minden pontgyűjtő izé közül talán a T-snek lenne a legnagyobb értelme, ha már ott vásárolok be mindig. Rolling Eyes

alias Ms M.

Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 04. 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linus írta:
aotan írta:

Ők a munkáltatók. Tőlük kapod majd fizetést, azért a munkáért, amit ott elvégzel. És abból a fizetésből finanszírozod majd a hétvégi programokat.

igen, tudom, és örülök neki, hogy végre dolgozhatok, csak a szituáció nem tetszett, amibe rögtön kerültem
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 11. 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...nem csak a Föld remeg...
Vissza az elejére
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 12. 07:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

már 99 nap alien
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 12. 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tenkvar direlkandi tatúra.
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 12. 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dywir írta:
már 99 nap alien

cheers flower
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 13. 07:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha most nem kapok homloküreg-gyulladást, akkor sose. Confused

alias Ms M.

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Következő
3 / 38 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.