Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Minden ember lelkében dal van... 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 27, 28, 29  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 18. 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:
Nade még mindig nem derült az ki Szami,hogy hol sikerült elkapnod a Sztankayt...És az,hogy vele milyen tapasztalataid voltak...(Azon túl persze,hogy írtad eddig,hogy egy apró kis manusz volt...)

1990-ben volt a színjátszás 200. évfordulójára tartott Színészkarnevál. Ott lépett fel, ott kértem tőle autogramot.
Nem, képzeld, ő sem akart gerincre vágni!
Biztosan velem van a gond.
Hát ezt bizony gyorsan elintézted...Nem lehetne egy kicsit újra nekifutni a dolognak,valamivel azért bővebben? A Sztankay nekem nagy kedvencem volt mindigis...(Főleg mint "Bors Mátét" kedveltem igencsak...) Tényleg érdekelne az,hogy te milyen embernek láttad... Meg hogy miként viselkedett...(Az megsem fordul a fejemben,hogy kezdeni akart-e veled,avagy sem...Ha hiszed,ha nem...A Sztankayt én mindig valahogy IGAZI ÚRIEMBERNEK képzeltem...Ismeretlenül is...Azt mondjuk tudtam róla,hogy rettenetesen nagy bagós volt,de semmi több konkrétumot nem tudok róla a mai napig se... )
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 18. 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Titusz írta:
ha egyálltalán HAJLANDÓ VOLTAM " leereszkedni" hozzájuk...Akárcsak azzal is,hogy SZÓBA ÁLLTAM VELÜK, nemhogy még egy numerára is MÉLTÓNAK találjam őket...

Te tényleg nem érzed, hogy ez...hogy ez...ez így nagyon-nagyon gáz!!!
Hogy lehet egyáltalán ilyet mondani?

Volt egyszer egy srác, a metrót várta. Meg én is. Kb. így nézett rám, hogy ezt gondolhatta...azt hittem, hogy belököm a metró alá...nem te voltál véletlenül?
Nem...Én nem az a srác voltam,hanem AZ,akit nem mertél megszólítani sem a HÉV-en,sem az Örsön...Illetve utánam fordultatok az Oktogonnál lévő buszmegállóban a barátnőiddel...Na én AZ a srác voltam...(Nemis úgy néztél ki akkoriban,mint aki be akarna lökni valami metró alá...Csak halkan szólok...)Viszont lehet hogy "gáz" amit idéztél fentebb tőlem, de most mit csináljak szerinted?EZ VOLT AZ IGAZSÁG...Most akkor hazudjak vagy mi? Amúgy csak érdekességképpen írom meg,hogy nincs egy negyedórája annak,hogy a nejemmel pont rólam beszélgettünk...És csodálkozva meg értetlenkedve vettem tudomásul,hogy a nejem szerint A MAI NAPIG IS úgy mászkálok mindig az utcán,meg úgy viselkedek,beszélek MINDENKIVEL,mint akinek "állandóan az orrába esik az eső"...A naív kérdésemre,hogy " ez konkrétan mit jelent",azt válaszolta,hogy: "Úgy fennhordod mindig az orrodat"... Most akkor erre is mit mondjak akkor?NEKEM MINDEZ FEL SEM TŰNIK SOHA...Ebböl is csak arra tudok következtetni,hogy a természetét nem tudja megtagadni senki sem...Se húsz évesen,se ötvenkettőn...Hát akkor meg mit várnál te mindig tőlem? Ilyen voltam,ilyen vagyok,ilyen leszek...Sajnos...

Nade hogy még fennen hangoztatod is...és nem is érzed hogy gáz, az a gáz...
Nem túl vonzó, tudod?
Egyébként ezt a kifejezést:" Nézd csak, mindjárt beleesik az orrába az eső", én is szoktam használni. Furcsállom, hogy te "naívan" nem ismered.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 18. 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj Szami...Olyannak ismersz te engem,mint aki BÁRMIT IS FOGLALKOZIK AZZAL,HOGY MI HOGY HANGZIK? Meghogy mi a "gáz" meg mi nem? Én csak egy dologgal foglalkozok mindig:AZ IGAZSÁGGAL...Ha egyszer OLYAN VOLTAM MINDIG,mint aminek leírtam magamat,akkor OLYAN VOLTAM...(Semmi károm nem származott amúgy a dologbol,látod,MEGVAGYOK A MAI NAPIG IS vígan,jó egészségben,a fejem se fáj semmin se,(Max.a világ elmebajain...)akkormeg MIT ÉS MINEK KÉNE SZÉGYELNEM SZERINTED? Ha "gáz" voltam,vagy vagyok, akkor az voltam,meg vagyok...Annyi baj legyen...Én mindig nevezetes voltam arrol,hogy SOHASEM VOLT SENKI,MEG SEMMIFELÉ "megfelelési kényszerem"... Ha egy hölgynek nemtetszett az írtózatos arroganciám meg önteltségem,akkor nem tetszett...Valahogy túléltem a dolgot ezek szerint mindig...(Emlékezz csak arra,amit a középiskolás éveimröl írtam a "80-asban"... )Legfeljebb nem beszéltem soha a továbbiakban az illetővel...Aztán ennyi...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 18. 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Titusz írta:
Nade még mindig nem derült az ki Szami,hogy hol sikerült elkapnod a Sztankayt...És az,hogy vele milyen tapasztalataid voltak...(Azon túl persze,hogy írtad eddig,hogy egy apró kis manusz volt...)

1990-ben volt a színjátszás 200. évfordulójára tartott Színészkarnevál. Ott lépett fel, ott kértem tőle autogramot.
Nem, képzeld, ő sem akart gerincre vágni!
Biztosan velem van a gond.
Hát ezt bizony gyorsan elintézted...Nem lehetne egy kicsit újra nekifutni a dolognak,valamivel azért bővebben? A Sztankay nekem nagy kedvencem volt mindigis...(Főleg mint "Bors Mátét" kedveltem igencsak...) Tényleg érdekelne az,hogy te milyen embernek láttad... Meg hogy miként viselkedett...(Az megsem fordul a fejemben,hogy kezdeni akart-e veled,avagy sem...Ha hiszed,ha nem...A Sztankayt én mindig valahogy IGAZI ÚRIEMBERNEK képzeltem...Ismeretlenül is...Azt mondjuk tudtam róla,hogy rettenetesen nagy bagós volt,de semmi több konkrétumot nem tudok róla a mai napig se... )

Gyorsan elintéztem...
Mert - jól látod - tartottam attól, hogy ebből is egy szexkalandot akarsz "fabrikálni". Annál viszont sokkal jobban kedvelem az ország egyik legjobb színészét, hogy elvigyem a témát egy olyan jellegű beszélgetésbe. És nem, nem tudtam, hogy Sztankayhoz te pozitívan viszonyulsz.

Tudod egy ilyen színészkarneválon minden 10. ember aki szembejön veled, ismert ember. Több színpad van, különböző fellépőkkel, szabadtéri tehát sétálsz a színpadok közt, ahogy a színészek is.
Hisz ők is esetleg több színpadon is lépnek fel,vagy elmennek egy kis pihenőre, aztán vissza a színpadra.
Egy ilyen kisszínpadon volt épp, mikor odaértem, már beszélt, nem emlékszem, talán egy verset szavalt, vagy novellát mesélt, nem is az volt a fontos, hanem az, AHOGY beszélt. Sajnáltam, hogy később értem oda, s lemaradtam az elejéről, de azért amenyire tudtam, közel mentem. Ott álltam a színpaddal szemben viszonylag közel hozzá én is, (2-3 ember állt csak előttem) - mint sokan mások is - várva, arra is, hogy ha majd lejön, autogramot kérjek tőle.
Senki nem tolakodott, voltunk vagy heten akik vártuk oldalt az előadása után, ő szép lassan, nyugodtan jött le a színpadról, nem azt láttad, hogy el akar menekülni. Nem mosolygott, komoly volt, és előkelő, tartózkodó, de mégis melegség és kedvesség sugárzott belőle, úgy tűnt, kedveli az embereket. És nem csak odafirkantotta a nevét, hanem még azt is alaposan lassan, kimérten tette, mindenkire vetett egy pillantást, egy enyhe mosolyt. És megköszönte. (Voltak színészek,akik csak gyorsan odafirkantották a nevüket, oda sem figyelve, csak szabaduljanak minél gyorsabban.) Ő inkább "kiélvezte", pontosabban örült a népszerűségnek, és nem menekült előle. Határozott nyugalom sugárzott belőle. Szimpatikus volt.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 19. 05:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Jaj Szami...Olyannak ismersz te engem,mint aki BÁRMIT IS FOGLALKOZIK AZZAL,HOGY MI HOGY HANGZIK? Meghogy mi a "gáz" meg mi nem? Én csak egy dologgal foglalkozok mindig:AZ IGAZSÁGGAL...Ha egyszer OLYAN VOLTAM MINDIG,mint aminek leírtam magamat,akkor OLYAN VOLTAM...(Semmi károm nem származott amúgy a dologbol,látod,MEGVAGYOK A MAI NAPIG IS vígan,jó egészségben,a fejem se fáj semmin se,(Max.a világ elmebajain...)akkormeg MIT ÉS MINEK KÉNE SZÉGYELNEM SZERINTED? Ha "gáz" voltam,vagy vagyok, akkor az voltam,meg vagyok...Annyi baj legyen...Én mindig nevezetes voltam arrol,hogy SOHASEM VOLT SENKI,MEG SEMMIFELÉ "megfelelési kényszerem"... Ha egy hölgynek nemtetszett az írtózatos arroganciám meg önteltségem,akkor nem tetszett...Valahogy túléltem a dolgot ezek szerint mindig...(Emlékezz csak arra,amit a középiskolás éveimröl írtam a "80-asban"... )Legfeljebb nem beszéltem soha a továbbiakban az illetővel...Aztán ennyi...)

Csoda, hogy még soha nem lincselt meg senki. Főként más férfiakra gondolok.
Ilyen természettel hogyan lettek barátaid, pontosabban szólva max. haverjaid, akikkel elmentél szórakozni? Hogyhogy egyszer sem dobtak ki a diszkóból?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 19. 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Valami ILYESMI viselkedésü embernek képzeltem mindigis a Sztankayt...A csuda tudja hogy hogyan, de még a filmszerepein keresztül is sugárzott belőle az mindig,hogy egy KOMOLY,MÉLTÓSÁGTELJES illető...És hogy rendes, "jó ember"...Örülök neki,hogy a Sztankay kapcsán teljes akkor az egyetértés a megítéléseinket illetően...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 19. 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem dobtak ki soha semmilyen diszkóbol,sőt,ha hiszed-ha nem,még netes fórumrol sem...Pedig már vagy 12 éve fórumozgatok,hol itt,hol ott...Max.egy-egy hsz-emet törlik időnként,(Mint ahogy itt is régebben csinálta egy esetben Hangya...)de "kitiltani" még sohasem tiltottak ki sehonnan...Max.magamtol távoztam,ha már az agyamra ment a sok hülye,meg a sok degenerált moderátor,de erővel még sohasem töröltek sehonnan...Amúgy azt jól sejted,hogy a férfitársadalommal mindigis gondjaim voltak...Szerinted mi az oka annak,hogy képtelen vagyok munkahelyeken,munkakollektívákban dolgozni? Meg "főnököt" kibírni magam fölött? Meglincselni mondjuk nem akartak éppen sehol,viszont minden munkahelyröl borzalmas cirkuszok,meg acsarkodások közepette kellett távoznom...De gondolom,ezen akkor nemis csodálkozol...A barátokat illetően...Voltak régebben barátaim,haverjaim,diszkócimboráim,bár manapság már nincsenek,mivel nincs igényem rájuk...Régebben is csak azért volt szükségem rájuk,mivel tudod jól,hogy EGYMAGAMBAN nem szerettem járni ismeretlen helyekre...(Viszont manapság már nem járkálok ismeretlen helyekre...) Viszont ERŐS EGYÉNISÉGÜ,VELEM RIVALIZÁLNI AKARÓ meg tudó barátaim,ismerőseim sohasem voltak...Csak olyanok,akik "vakon követték" az elképzeléseimet, terveimet...De az ilyenekböl viszont azért volt sok...És sajnos még manapság is számontartanak sokan...Meg emlékeznek rám...Ennek mondjuk nem nagyon szoktam örülni, mivel nagyon nem kedvelem azt,ha bárki is megismer az utcán,meg rámköszön...Úgy szeretek járkálni mindenfelé, ha nem ismer meg senki...Meg nem kell kapcsolatba kerülnöm senkivel...Tudod jól,hogy utálom már manapság az embereket...Túl sok negatív élményem volt már velük kapcsolatban az idők során...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 06. 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rony-Árva fiú

Zséda-Motel

Honeybeast-Így jatszom

Hooligans-Királylány

V-moto-rock - Tűzvarázsló

Tűzvarázsló - Lerch István+MR Szimfonikusok
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 16. 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/pCCV2vTrUKc James Last:Biscaya...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 17. 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/pCCV2vTrUKc James Last:Biscaya...

Ezt a dalt én is nagyon szeretem.
Gyerekkorombam sokszor ment a rádióban.
Talán a "Kettőtől-ötig" c. műsorban is.
Te honnan ismered? Gondolom, a Disco-ban nem ez szólt. Azt hittem, ez neked nem jön be, mintha azt mondtad volna, hogy nem szereted a magas hangfekvésű dallamokat.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 18. 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hajdanában énis sokat hallottam ezt a zeneszámot a kívánságműsorban...Amúgy nemcsak a diszkózenéket kedvelem, ha olyan hangulatban vagyok, akkor előkerülnek azért másfajta dallamok is...Akár a lágy,romantikus zenék is, vagy mondjuk a zongora,vagy cimbalomzenék...Egyedül a "metált" nem bírom sehogyse...Hű...Amikor egy-egy kemény metálszólóban elkezdik "nyúzni a gitárt" azokkal a fülsértő metáldallamokkal, hát...Legszívesebben lemarnám olyankor a fejemet csontig...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 18. 09:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/-Ifywtnz0Lg Neoton:Latin szerenád...Látod Szami, ez a szám is nagy kedvencem volt egykoron,(Vagy akár ma is...)diszkók,meg diszkóbarátnők ide-vagy oda...Hihetetlenül hangzik,nem? Pedig így volt a dolog...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 18. 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/lUoH_HuxGcQ Rod Stewart:Sailing...Ez a zeneszám is nagy kedvencem volt mindig...Ha szomorú vagyok valamiért,vagy pont olyan hangulatban vagyok,ezt is sokszor szoktam újrahallgatni,a mai napig is...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 18. 10:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/mMm1GVukKUg Zorán:Romantika...Éshát ez a szám is nagy kedvencem volt mindigis...Látod, azért nem voltam én sohasem olyan érzéketlen vadbarom,mint aminek gondoltál annó Pesten...Merthát összefutottál előttem néhány degenerált,primitív agyu pszichopata állattal,akikröl azt gondoltad,(Amúgy szerintem tévesen...) hogy ezek "alfák"... Meghogy olyan MINDEN " Alfa", mint amilyenek ők voltak...Pedig hidd el ha mondom, hogy MÁSMILYEN "helyes srácok" is mászkáltak akkoriban Pesten...De ahogy elnézem mindig a dolgot, sehogyse akarod ezt elhinni nekem...A beidegződött rossz reflexek okán...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 28. 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/-Ifywtnz0Lg Neoton:Latin szerenád...Látod Szami, ez a szám is nagy kedvencem volt egykoron,(Vagy akár ma is...)diszkók,meg diszkóbarátnők ide-vagy oda...Hihetetlenül hangzik,nem? Pedig így volt a dolog...

Én a Neotont szeretem, egy-két dalukkat nem vagyok csak megelégedve.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 27, 28, 29  Következő
24 / 29 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.