Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Minden ember lelkében dal van... 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 26. 07:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/7vafd1Ho3kc Vastag Csaba& Vastag Tamás:Őrizd az álmod...Igaz,hogy ez a dal nem diszkózene,de azért szerintem egy szép dal...És nekem személy szerint még azért is külön tetszik,mert a szereplők ugye a klippben nem holmi "nyugati módi" szerinti 40-100 milliós rohadt,hányadék tragacsokkal furikáznak,meg nem ilyenekben ülve vakítják a sok barmot meg ökröt, hanem KERÉKPÁRON járják ugye az országot...Na...Ilyen üzenetű,meg látványvilágu klippet se sokat látni manapság...

És gondolom nem elhanyagolandó szempont a klipben megjelenő sok csinos női láb sem... Laughing
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 26. 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Mutogatnak mondjuk a klippben sok csinos női futóművet,de valahogy mindig harisnya nélkül...A harisnya nélküli női virgácsok a számomra meg mindig olyanok,mintha nemis lennének...Teljesen hidegen hagynak mindig...Tegnap voltam amúgy megint egy zempléni kerékpártúrán, és képzeld...Tokajban láttam sétálni egy IGAZI HÖLGYET is a sok primitív öltözetü, suttyó, proli turistanő között...Egy falatnyi kisnadrág volt a hölgyön,egy vékony,fekete harisnyával...Volt vagy 40 fokos hőség,és ez a HÖLGY mégis csinosan és elegánsan mászkált az utcákon...Igaz,nem egyedül,hanem egy palival...Na...Hát megint volt akkor egy olyan pillanatom, amikor szabályosan irigyeltem egy fickótol a nőjét...A mai,teljesen leépült,elprolisodott,elsuttyósodott világban az ilyesmi dolog már igencsak ritkaságnak számít nálam,de azért időnként még mindig előfordul a jelek szerint...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 26. 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Mutogatnak mondjuk a klippben sok csinos női futóművet,de valahogy mindig harisnya nélkül...A harisnya nélküli női virgácsok a számomra meg mindig olyanok,mintha nemis lennének...Teljesen hidegen hagynak mindig...Tegnap voltam amúgy megint egy zempléni kerékpártúrán, és képzeld...Tokajban láttam sétálni egy IGAZI HÖLGYET is a sok primitív öltözetü, suttyó, proli turistanő között...Egy falatnyi kisnadrág volt a hölgyön,egy vékony,fekete harisnyával...Volt vagy 40 fokos hőség,és ez a HÖLGY mégis csinosan és elegánsan mászkált az utcákon...Igaz,nem egyedül,hanem egy palival...Na...Hát megint volt akkor egy olyan pillanatom, amikor szabályosan irigyeltem egy fickótol a nőjét...A mai,teljesen leépült,elprolisodott,elsuttyósodott világban az ilyesmi dolog már igencsak ritkaságnak számít nálam,de azért időnként még mindig előfordul a jelek szerint...

És a fickó hogy volt felöltözve?
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 26. 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg fogol lepődni,de még egész normálisan...Ing,meg hosszúszáru farmer...Nade ha már szóba kerültek a pacákok is...Hű...Hogy mennyi de mennyi rövidgatyás,meg bermudás pojácát meg majmot láttam tegnap is mindenfelé! Meg szőrös,ormótlan férficsülköt...Néha már tényleg nemis csodálkozom azon,hogy egyre csak terjed,meg terjed a homoszexualitás ebben az elmebeteg,degenerált világban...Hát mit látnak maguk körül mindenfelé örökösen a népek?Még az egészséges szexualitásu férfiak is? Szőrös,rusnya férficsülköket...A nők meg mindeközben dugdossák örökösen a virgácsaikat...Azok is olyanok jórészt,mint az elmebetegek...Tudod,hány meg hány olyan felállást láttam tegnap is,hogy megy a nő hosszúszáru,földig érő farmerben(!!),mellette meg megy az orángutánszerü mókus rövidgatyában,vagy bermudában...És mennyi,de mennyi ilyen felállást láttam! Amikor meg szoknyában mászkáltak a nők,akkormeg harisnya nem volt rajtuk...Azt hiszem,hogy jó úton járok mindig akkor,amikor megvetem,meg lenézem ezeket a mai "embereket"...Ezek ugyanis döntő többségükben szerintem NEM EMBEREK...Csak valami beszélő marhák ,meg ökrök a legelőröl...És embernek kinevezve a liberálisok álltal...(Szerintük ugyanis ugye " mindenki embernek számít",akinek egy feje,két karja,meg tíz ujja van...Én mondjuk ezzel a meghatározással sose értettem egyet, szerintem ugyanis EMBERNEK nem születik senki sem,max.csak azzá válik...Ha válik...De ahogy elnézem mindenfelé ezeket az utcákon mászkáló népeket, a 99,999%-uk megrekedt már a születésekor egy sajátosan állati színvonalon, ami színvonalon azóta sem tudnak jórészt felülemelkedni...Minden tisztelet persze a ritka számu kivételnek...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 27. 23:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányi Lala zenéje, hangja mindig megnyugtat...
Kozmix - Túl késő

Kozmix - Várok rád

Kozmix - Minden most kezdődik el

Kozmix - Soha ne mondd azt nekem: viszlát

És az eredeti:
The Communards - Never can say goodbye
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 15. 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon nehéz dolgot kérsz. Ugyanis nem tudok egyetlenegy dalt kiválasztani, ami a legkedvesebb nekem. De csinálok neked egy összeállítást néhány kedvencemből. Ezek vagy életem egy-egy szakaszát jelzik, - amelyet már szerintem te is be tudsz azonosítani - vagy csak nagyon szeretem ezeket a dalokat. Fogadd akkora szeretettel, amekkorával készítettem, akkor is, ha van közte olyan, amit nem szeretsz.

Ottawan-Hands Up

Omega persze jöhetne korlátlanul, de abból is csak egyet választottam:
Omega-Nyári éjek asszonya

Zoltán Erika-Apámról nincs mit mondanom

Bergedy-Elment a vándor

Blondie-Heart of glass

BoneyM-We kill The world

Modern Talking-You can win if you want

Europe-The final countdown

Depeche Mode-The question of time

Rick Astley-Together forever

Bonanza Banzai-1984

Blue System-Magic symphony

Jimmy Sommerwille-Comment te dire adieu

Sandra-Heaven can wait

Nox-Hiszed-e még?

Boggie-Parfüm

Most vagy egy hétre való zenével elláttalak!

Végül, de nem utolsósorban: George Michael utolsó dala...tudom, hogy nem szereted őt. De most hallgass végig. Ez az utolsó dala. Jó pár évvel a halála előtt nagyon beteg lett és kórházba került. Akkor, mikor felépült, írta ezt a dalt. Ebben megköszöni, hogy túlélte, nem tudja, hogy az orvosoknak, vagy a rajongóknak, a zenének köszönhetően-e, de köszöni.
Igen, tudom, ő rontotta el az életét, és ezek után se változtatott az életvitelén, így nem csoda, hogy hamarosan meg is halt. Szóval, függetlenül attól, hogy hogy élt, és milyen volt - ne kezdjünk ezen vitázni, kérlek, mindenben igazad van - szeretem a dalai többségét, így ezt is. Arra kérlek, próbáld meg az előzőekben leírtak fényében végignézni a klipet...de nem kötelező, ha nem nézed meg, azt is megértem.
Remélem a többi azért elnyeri a tetszésedet, s kialakít rólam egy - számodra szerintem már nem is annyira ismeretlen - képet Smile

George Michael-White light

Ja, és persze, természetesen ráadásnak itt van a legújabb legkedvesebb dalom Wink
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 16. 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végighallgattam az előbb a fellinkelt zeneszámokat,Szami...Köztük a G.M. számot is, de ez utóbbit CSAKIS A TE KEDVEDÉRT...A többi szám között volt jónéhány, ami nekem is nagy kedvencem...Sőt, a legtöbb zene az volt...És volt két olyan szám is,amit bár még sose hallottam,de mégis megtetszett...(A Zoltán Erika szám,és a "Parfüm" a Boggie-tol...)A Z.E. szám az különösen megfogott...Főleg annak fényében,hogy sejtem,hogy mi okbol kedvenc számod ez...(Kicsit könnyes is lett a szemem,amikor mindebbe belegondoltam...) Kár,hogy hajdanán nem volt mód arra,hogy kicsit alaposabban is megismerjelek...Dehát ha másnem,most akkor a net segítségével erre is sor került...Ha már egyszer 30 év távlatábol is emlékeztem rád ugye...Ismeretlenül is...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 16. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Végighallgattam az előbb a fellinkelt zeneszámokat,Szami...Köztük a G.M. számot is, de ez utóbbit CSAKIS A TE KEDVEDÉRT...A többi szám között volt jónéhány, ami nekem is nagy kedvencem...Sőt, a legtöbb zene az volt...És volt két olyan szám is,amit bár még sose hallottam,de mégis megtetszett...(A Zoltán Erika szám,és a "Parfüm" a Boggie-tol...)A Z.E. szám az különösen megfogott...Főleg annak fényében,hogy sejtem,hogy mi okbol kedvenc számod ez...(Kicsit könnyes is lett a szemem,amikor mindebbe belegondoltam...) Kár,hogy hajdanán nem volt mód arra,hogy kicsit alaposabban is megismerjelek...Dehát ha másnem,most akkor a net segítségével erre is sor került...Ha már egyszer 30 év távlatábol is emlékeztem rád ugye...Ismeretlenül is...

Köszönöm, nagyon kedves vagy.
Időnként úgy érzem, hogy egész jól képesek vagyunk egymás lelkére hangolódni...még ha ezt csak így tehetjük meg, akkor is...persze ez felveti a következő kérdést is: mi lett volna, ha...ennél jobb, vagy rosszabb?
...de hát nincs ha...lelki társ...vajjon létezik olyan? Vagy csak szeretnénk?
A Zoltán Erika számot sosem tudom könnyek nélkül végighallgatni...mondjuk nagyon régen is hallgattam már...erre mondhatom azt, hogy minden sora igaz, azt az egyet leszámítva, hogy úgy kb. 8 éves koromig még időnként találkoztam vele. De hát az semmi...szinte semmire nem emlékszem róla.
Te is Apa vagy már, vannak gyerekeid is... tehát látod most már a "másik oldalt" is, tudod milyen Apának lenni...én csak azt tudom, milyen Apa nélkül felnőni...de hogy mi minden kell ahhoz, hogy egy apa inkább azt mondja, hogy nem érdekel a gyerekem, és inkább magára hagyom...nem tudom...el sem tudom képzelni, mit érezhetett...

Nekem megvolt Erikától ez a nagylemezem, onnan ismertem a számot, egyébként nem rémlik, hogy pl. rádióban hallottam-e valaha.
Evezzünk vidámabb vizekre, mert potyognak a könnyeim...

Boggie számában nem is tudom, hogy mi fogott meg. Egyszer csak előttem volt, nem is olyan régen, úgy 2 éve bukkantam rá valahogy...és lenyűgözött. Biztosan van más száma is, de megmondom neked őszintén, sosem kerestem rá többre. Ez tökéletes, időnként előveszem, ha szomorú vagyok, nem tudom milyen a többi dala.

Most ki kellene találnom melyik szám nem tetszik neked? Goeorge ugye kilőve, akkor a sorban következő tippem Jimmy Sommerwille, Blue System és Rick Astley. Depeche Mode-ot tudtommal nem kedveled...

Hogy mit ettem Rick Astleyn hetedikes koromban, már magam sem tudom, de szerintem csak a hangját.
A Blue System a barátnőm kedvenc együttese, Dieter-től egy dal őmiatta került a sorba.
Szegény Jimmy Sommerwille nem az esetem - ezt ne hidd, Smile - itt magának a dalnak van különös jelentősége...természetesen szintén a kilencvenes évek eleje, tehát a barátnőmhöz tartozik egy vicces, - ránk jellemzően, ahogy már megszokhattad - lökött tyúkos sztori ezzel a dallal kapcsolatban.
Estefelé jövök, és elmesélem...előre vetítem:sosem tanultunk franciául, de imádtuk ezt a dalt (IS) énekelni Laughing
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 16. 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor a sztori...
Annak idején többször alakult úgy , hogy sétaltunk olyan helyen, ahol vagy fél-háromnegyed óra gyaloglással értük el az úticélunkat, olyan helyen, amit csak gyalog - vagy kocsival - lehetett volna még megközelíteni.

Szerettük ezeket a sétákat, fiatalok voltunk, "bolondok", ráértünk. (Időnként visszasírjuk ezeket az időszakokat, hogy mennyire nem volt semmi gondunk...)
És mit csináltunk ilyenkor? Hát séta közben beszélgettünk, és sokszor énekeltünk. A kedvenc dalainkat.
Akkortájt autó sem szaladgált még ennyi az utakon, talán 5-6 ha elment mellettünk azon az úton. Fiatal, csinos lányok, volt, hogy megálltak mellettünk, felajánlották, hogy elvisznek minket, ezeken legtöbbször nevettünk.
Egy ilyen alkalommal épp azt J.S. dalt énekeltük az út szélén sétálva, és még táncoltunk is hozzá, ahogy a klipben teszik. A nagy éneklésben és táncikálásban nem vettük észre, hogy egy autó - ki tudja már mióta - lépésben "sétál" mellettünk, és élvezettel nézi a produkciónkat. Mármint az autó utasai...
5 srác ült az autóban, és a nevetésükre figyeltünk fel.
Hirtelen úgy meglepődtünk, hogy abbahagytuk a táncikálást, nem tudtuk mit reagáljunk,gondoltuk, ezek tuti hülyének néznek minket. Az egyikük megszólalt, hogy nagyon sajnálják, hogy félbeszakítják az egyébként fantasztikus produkciónkat, de meg szeretnék kérdezni, hogy ez az út megy-e arra, amerre ők is mennek?...valaszoltunk, majd elhajtottak, még dudáltak nekünk, s inttegettek egy darabig,amíg láttak.
Barátnőm persze sajnálkozva mondta, hogy biztos csak azért nem ajánlották fel, hogy elvisznek, mert ilyen hülyék vagyunk...mire én azt mondtam, hogy vagy azért, mert tele volt velük az autó.
De ekkor már javíthatatlanok voltunk. Csak nevetni tudtunk. Ritkán viselkedünk ilyen bolond csitri módra, de akkor olyanok voltunk...még el nem értük az úti célunkat azon filóztunk, hogy mégis miféle módokon fértünk volna be mi is az autóba. Kezdve onnan, hogy melyikünk melyik srác ölében utazva...odáig, hogy megkötözve, meggyilkolva a csomagtartóban...
(Na, az ilyenektől mindig is féltünk, úgyhogy nem igazán volt jellemző, hogy beültünk idegen autókba.)

Mindenesetre mi azután az eset után, mindig mosolyogtunk, ha meghallottuk ezt a számot...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 17. 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Azért azt se feledd el,hogy minden viszonylagos...Neked fáj az, hogy apa nélkül nőttél fel, nekem meg mondjuk az fáj,hogy nekem meg egy "apa" mellett kellett felnőnöm...Szívesebben nőttem volna fel apa nélkül, mivel én az én apámtol az örökös mocskoláson,büntetéseken,piszkálásokon,pocskondiázásokon kívül szinte sohasem kaptam semmit se...(Na jó... Kaptam azért még mindezeken felül még egy kis nadrágszíjjal való verést is...Méghozzá elég gyakran...Nemis csoda akkor az, hogy már néhány évesen autista,meg Aspergeres lettem...)Szóval hidd el nekem azt,hogy az apa nélküli gyerekkortol néha sokkal,de sokkal rosszabb az,ha van egy gyereknek "apja"...A fenti zeneszámok közzül amúgy jó érzékkel megtaláltad azt a néhányat,ami nem tetszett nekem...Hogy találtad ki őket? Viszont a nemtetszési listához én még azért hozzátenném az Ottawan számot is...Az se az én zenei ízlésemnek való szám...De a többi az nekem is nagy kedvencem,vagy legalábbis az volt egykoron...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 17. 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Melyik úton történt konkrétan ez a dolog? És hányban? Erröl lehetne még egy kis infót kérni?Nem,nem azért kérdem,mert esetleg én lettem volna az 5 srác közzül az egyik,csakúgy kíváncsiságból kérdem...Amúgy én ezt a J.S. számot eddig még sose hallottam...Hol a csudában hallottátok addig?
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 17. 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/h3YreoUfnIs Latin Lover:Casanova Action...Ez a zeneszám, hogy tetszik neked,Szami? Ez volt az ELSŐ diszkózene,amit konkrét "diszkózeneként" hallottam...És ami ugye egy életre a diszkóműfaj "szerelmesévé" tett...Addig ugyanis csak a lagymatag tánczenéket,beat számokat hallottam a rádióban,meg a tévében...Aztán az egyik haverom mutatta nekem ezt a számot, egy magnós másolás során..."Na EZT hallgasd meg...Ilyen zenét a rádióban sose fogol hallani"...Hát...Tényleg nemis hallottam addig...Kérdeztem is a srácot,hogy ez milyen zene? Mire mondja a csóka:"Diszkó"...Erre kérdem,hogy: "És hol lehet ilyen zenéket hallgatni"?Mire a válasz:"A diszkókban...Ha lesz kedved, szombat este gyere el majd te is oda"...Hát...A kíváncsiság hajtott,úgyhogy a megadott időben el is mentem akkor a sráccal a helyi diszkóba...És amit ott láttam,hallottam,tapasztaltam, az bizony nagyonis a kedvemrevaló dolog volt...Szóval így lettem akkor megrögzött,örökös diszkórajongó...ENNEK a számnak köszönhetően...És történt mindez az 1985.év őszén...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 17. 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A fenti zeneszámok közzül amúgy jó érzékkel megtaláltad azt a néhányat,ami nem tetszett nekem...Hogy találtad ki őket? Viszont a nemtetszési listához én még azért hozzátenném az Ottawan számot is...Az se az én zenei ízlésemnek való szám...De a többi az nekem is nagy kedvencem,vagy legalábbis az volt egykoron...

Tippeltem.
Meg talán ismerlek kicsit... Smile
1. Jimmy Sommerwille megjelenése olyan, amit te már alapból elítélsz, ennyi. Keresztet lehet rá vetni...
2. Nem hallottam még olyan férfiről, aki szerette volna a Blue System-et. (Olyat sem igazán, aki hallott volna már róla...)Smile
3.Vagy Rick Astley-t.
4. Nem volt nehéz kitalálni, hogy a Depeche Mode sem a kedvenced.

Számomra az Ottawan azért kedvenc, mert amikor 6 éves koromban mandulaműtétem volt, a kórházban ez volt az egyetlen dolog ami jó volt. Nagyon nem éreztem ott jól magam,ez a szám ment viszont mindig a rádióban, (gondolom akkor volt nagy sláger), s ez tetszett.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 17. 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Melyik úton történt konkrétan ez a dolog? És hányban? Erröl lehetne még egy kis infót kérni?Nem,nem azért kérdem,mert esetleg én lettem volna az 5 srác közzül az egyik,csakúgy kíváncsiságból kérdem...Amúgy én ezt a J.S. számot eddig még sose hallottam...Hol a csudában hallottátok addig?

A 90-es évek elején már a barátnőméknél volt kábeltévé. És a Music Tv-n, (vagy valami hasonló zenei adón,bár nem emlékszem, hogy volt-e akkor több is?) sokszor ment ez a klip is. Amikor nála voltam/náluk voltunk/suli után olykor, együtt tanulni, (legalábbis elvben) vagy hétvégén, ha rossz idő volt és nem mentünk sehova, szinte mindig be volt kapcsolva nekünk háttérzeneként. Ha valami érdekes volt, felhangosítottuk.
Na, gondolkozunk kicsit, első vagy második osztályosak lehettünk, tehát az ominózus eset 90', vagy 91' nyarán lehetett...
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 17. 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/h3YreoUfnIs Latin Lover:Casanova Action...Ez a zeneszám, hogy tetszik neked,Szami? Ez volt az ELSŐ diszkózene,amit konkrét "diszkózeneként" hallottam...És ami ugye egy életre a diszkóműfaj "szerelmesévé" tett...Addig ugyanis csak a lagymatag tánczenéket,beat számokat hallottam a rádióban,meg a tévében...Aztán az egyik haverom mutatta nekem ezt a számot, egy magnós másolás során..."Na EZT hallgasd meg...Ilyen zenét a rádióban sose fogol hallani"...Hát...Tényleg nemis hallottam addig...Kérdeztem is a srácot,hogy ez milyen zene? Mire mondja a csóka:"Diszkó"...Erre kérdem,hogy: "És hol lehet ilyen zenéket hallgatni"?Mire a válasz:"A diszkókban...Ha lesz kedved, szombat este gyere el majd te is oda"...Hát...A kíváncsiság hajtott,úgyhogy a megadott időben el is mentem akkor a sráccal a helyi diszkóba...És amit ott láttam,hallottam,tapasztaltam, az bizony nagyonis a kedvemrevaló dolog volt...Szóval így lettem akkor megrögzött,örökös diszkórajongó...ENNEK a számnak köszönhetően...És történt mindez az 1985.év őszén...

Érdekes történet...de ez nem Pesten volt, hanem még "otthon"?

Ám sose hallottam még ezt a számot. A számmal nincsen semmi gondom, de ezzel is úgy vagyok, mint ahogy néhány korabeli zeneszámmal, amiknek utólag láttam a klipjét: jobb lenne, ha nem látnám, csak hallanám...de hasonlókat hallottam, volt is nekem.

Szintén a 90-es évek elején (max '92-'93) árultak Pesten úton-útfélen, aluljárókban, forgalmas csomópontokban fillérekért műsorok hangkazettákat.
S azok közt volt ilyen Euro-Italo Disco meg egyéb hasonló disco-kazetták is.
Volt nekem is vagy 3 v. 4 darab, de már nem tudnám megmondani, hogy ez rajtuk volt-e? Divine, és Ken Laszlo számok biztosan voltak rajtuk...meg mindenféle mixek. Nem, nincsenek meg. Hangkazetták voltak, régen tönkrementek..

1985. ősze...akkor voltam ötödik osztályos...épphogy kinőttem lemezhallgatásban a Magyar Népmeséket, a Süsüt, meg Halász Juditot.
Smile

És te velem akartál diszkóba menni?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Következő
30 / 33 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.