Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Minden ember lelkében dal van... 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 22. 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
És ehhez a dalhoz mit szólsz, Titusz?
Én nagyon szeretem.
És nagyon retro. Nem emlékszem hol és mikor, de sokat hallottam egy időben:

Laid Back - High society girl-1983
Meghallgattam a fellinkelt számot,de a csuda tudja,annyira azért nem fogott meg...De egyszer azért hallgatható szerintem...

Ez is olyan, hogy jobb úgy hallgatni, ha nem látjuk.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 23. 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/C9WtBo9b3WI Depeche Mode:Enjoy The Silence... Ilyen a hajdani tinilányok bálványa egy élő koncerten...Ugye te is úgy látod a dolgot Szami,hogy erre a D.M-ra,meg erre a Gahanra is érvényes a dolog,hogy addig volt jó, amíg csak a rádióban hallgattad őket...Vagy testi mivoltában is tetszett neked annó ez a zenekar,meg az az énekes fazon?
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 25. 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/ztgMTfXjFRk Első emelet:Sorsvonat...Ez is egy örök kedvenc...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/C9WtBo9b3WI Depeche Mode:Enjoy The Silence... Ilyen a hajdani tinilányok bálványa egy élő koncerten...Ugye te is úgy látod a dolgot Szami,hogy erre a D.M-ra,meg erre a Gahanra is érvényes a dolog,hogy addig volt jó, amíg csak a rádióban hallgattad őket...Vagy testi mivoltában is tetszett neked annó ez a zenekar,meg az az énekes fazon?

Nem, nekem sosem tetszett "testi mivoltában" sem Dave Gahan , sem az együttes egyik tagja sem.
Én a zenéjüket szerettem.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/ztgMTfXjFRk Első emelet:Sorsvonat...Ez is egy örök kedvenc...

Az Első Emeletnek én is sok dalát szerettem
A teljesség igénye nélkül:

https://youtu.be/6XBuqTeUAc0

https://youtu.be/urufQP-LpEM

https://youtu.be/GS1_rCqSPXo

https://youtu.be/e0npvRtOpOY

https://youtu.be/kPlffyhRRjw

Utolsónál a helyszín megvan, ugye Titusz?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 28. 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megvan persze...A Hadtörténeti múzeum előtere az Esztergomi rondellánál...De régen is jártam már arra, úristen...Néha tényleg elfog a nosztalgia a pesti évek után...Csak az vígasztal egy kicsit, hogy elég illúzióromboló dolog lenne,ha felutaznék valamikor szétnézni egy kicsit...Ugyanis ilyesmi kinézetű meg öltözetű fazonok helyett manapság már nézhetném ott szakmánban a sok szakadt,züllött trógert,csövest,hajléktalant, négert,arabot...Meg a nőies megjelenésű férfiakat,és a nadrágos nőket...Ez utóbbiakbol meg ugye pont elég az itteni felhozatal is...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 07. 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz, ez a klip mond neked valamit?

Atyaég, hogy mik is voltak, tényleg!!! Laughing
Abszolút retro, és nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek?
S nem tudom Szinetár Dóra vajon mosolyog-e manapság saját magán, ha újranézi ezt a klipet, vagy inkább elbújna valahová? Smile

Szinetár Dóra - Buli után a takarítás
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze...Ismerem a klippet, láttam régebben sokszor...Visszont nekem semmi bajom sincs a klippel,meg a Dórival sem...Kedves kis klipp...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Persze...Ismerem a klippet, láttam régebben sokszor...Visszont nekem semmi bajom sincs a klippel,meg a Dórival sem...Kedves kis klipp...

Nem tudom Smile
Mi lányok anno helyette is cikinek éreztük Laughing
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi volt szerinted ciki a klippen,meg a Dórin? Én semmi ciki dolgot nem tudtam eddig észrevenni...Pedig láttam már sokszor a klippet...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Mi volt szerinted ciki a klippen,meg a Dórin? Én semmi ciki dolgot nem tudtam eddig észrevenni...Pedig láttam már sokszor a klippet...

Tudod, kis hazánkban mindig vihették valamire azok, akinek apucija vagy/és anyucija ismert személy.
Gyerekkoruktól kezdve...
Annak bármi bejön, énekeljen bármiről, bármikor...

Pl.: https://youtu.be/SlpzJ0zp8lQ

Kíváncsi lennék, hogy egy, a semmiből induló valaki sikert ért volna-e el ezekkel a dalokkal...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Nemis tudom...Nekem tetszett ez a második dal is...Meg a Dóra megjelenésével/külsejével sincs semmi bajom...Hogy esetleg "futtatta" egy időben "apuci"? Valszeg ez így volt valóban,de ezzel ILYEN ESETEKBEN nekem nemnagyon szokott bajom lenni...Helyes, szimpatikus, tehetséges (Fogjuk rá akkor most ezt is,bár lehet,hogy te ezzel nem egészen értel egyet..) illetőröl van szó? Szerintem igen...Akkormeg hol itt a gond? Tudod Szami, engem inkább az szokott bosszantani,amikor ÉRDEMTELEN, SEMMIREVALÓ, ÉS SENKIHÁZI MAJMOKAT futtatnak meg erőltetnek valakik...Akik amúgy senkik és semmik lennének valóban...(Mint pl.amilyen ezeknek a mai hazai " popsztároknak"is a nagyrésze...Neveket hadd ne írjak most...)Engem inkább az ILYEN esetek szoktak bosszantani...Nade mindegy...Most nekem lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Nemis tudom...Nekem tetszett ez a második dal is...Meg a Dóra megjelenésével/külsejével sincs semmi bajom...Hogy esetleg "futtatta" egy időben "apuci"? Valszeg ez így volt valóban,de ezzel ILYEN ESETEKBEN nekem nemnagyon szokott bajom lenni...Helyes, szimpatikus, tehetséges (Fogjuk rá akkor most ezt is,bár lehet,hogy te ezzel nem egészen értel egyet..) illetőröl van szó? Szerintem igen...Akkormeg hol itt a gond? Tudod Szami, engem inkább az szokott bosszantani,amikor ÉRDEMTELEN, SEMMIREVALÓ, ÉS SENKIHÁZI MAJMOKAT futtatnak meg erőltetnek valakik...Akik amúgy senkik és semmik lennének valóban...(Mint pl.amilyen ezeknek a mai hazai " popsztároknak"is a nagyrésze...Neveket hadd ne írjak most...)Engem inkább az ILYEN esetek szoktak bosszantani...Nade mindegy...Most nekem lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia...

Szerintem meg egy számító kis dög...

Volt idő pedig, hogy túlléptem a tinédzserkori utálatomon, s más szemmel néztem rá. Amikor Bereczki neje volt, s úgy tűnt, hogy milyen csodálatosak együtt, jó volt őket együtt látni, együtt énekelni.
De később kiderült, hogy Bereczki is azért kellett neki, hogy előbbre jusson. Azt mondom, bárkivel előfordulhat, hogy esetleg nem sikerül az első házassága. De számomra már nem hiteles egy olyan "nő", aki 3 férjet elfogyasztott, mindegyiktől van egy-egy gyereke, s mindhárom férje mellett fennhangon hangoztatja, hogy életében nem szeretett még ennyire senkit...a harmadiknál valahogy végképp nem hittem el...

Hogy miért "utáltam" tiniként?
Nem tudom.
Azt szokták mondani, hogy egy nő, azt a nőt nem bírja elviselni, akit vetélytársának érez, vagy szebbnek talál magánál.

Hát, nem tudom, miben lettünk volna vetélytársak, sosem akartam énekelni, azt meg mindig is tudtam, hogy - most lehet szerénytelennek tűnök - szebb és csinosabb vagyok nála.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 10. 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vagy úgy...Szóval akkor ez a Sz.D. utálatod egy régi komplexus hozadéka...Egy ilyen variáció nekem megsem fordult eddig a fejemben...De MIÉRT pont a Sz.D. szúrta annyira a szemedet? Voltak akkoriban a Dórin kívül más "tinisztárok" is...Pl.a "Szandi"... Látod, én meg ATTOL a tyúktol kaptam hányingert mindig...Nem tudom,hogy miért, de nekem valahogy írtózatosan ellenszenves volt mindigis az a Szandi... A Dórit viszont kedveltem módfelett...Hm...Bár az is igaz,hogy a magánéletéröl eddig nem tudtam semmit sem...Azt sem tudtam,hogy hány férje volt eddig,sőt,én igazábol még azt sem tudom,hogy ki ez a " Bereczki"...Ki ez amúgy? Most hallom a nevét először...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 10. 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Vagy úgy...Szóval akkor ez a Sz.D. utálatod egy régi komplexus hozadéka...Egy ilyen variáció nekem megsem fordult eddig a fejemben...De MIÉRT pont a Sz.D. szúrta annyira a szemedet? Voltak akkoriban a Dórin kívül más "tinisztárok" is...Pl.a "Szandi"... Látod, én meg ATTOL a tyúktol kaptam hányingert mindig...Nem tudom,hogy miért, de nekem valahogy írtózatosan ellenszenves volt mindigis az a Szandi... A Dórit viszont kedveltem módfelett...Hm...Bár az is igaz,hogy a magánéletéröl eddig nem tudtam semmit sem...Azt sem tudtam,hogy hány férje volt eddig,sőt,én igazábol még azt sem tudom,hogy ki ez a " Bereczki"...Ki ez amúgy? Most hallom a nevét először...

Tudod, van az úgy, hogy ránézel valakire és nem szimpi...

Bereczki Zoltán - színész, énekes (talán musical-szinészként legismertebb)

Szerintem feltettem már ide a zenei topicba ezt anno.:
Rómeó és Júlia musical - Lehetsz király

Ill.amikor egy ideig szimpatikus volt Szinetár Dóra is:

Szinetár-Bereczki: Holnap hajnalig
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Következő
41 / 45 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.