Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Minden ember lelkében dal van... 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 22. 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hű...Akkor nagyon elvont,és nyakatekert volt a címadás mikéntje és miértje, de azt hiszem,hogy így akkor már értem...Hát...Ha nem írod meg a lényeget,magamtol valszeg sose jöttem volna rá a dologra...Amúgy örülök neki,hogy szinte azonos hullámhosszon jár az agyunk mindig...Hihetetlen ez az egész, de ugye ez akkoris egy létező dolog...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 22. 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hű...Akkor nagyon elvont,és nyakatekert volt a címadás mikéntje és miértje, de azt hiszem,hogy így akkor már értem...Hát...Ha nem írod meg a lényeget,magamtol valszeg sose jöttem volna rá a dologra...Amúgy örülök neki,hogy szinte azonos hullámhosszon jár az agyunk mindig...Hihetetlen ez az egész, de ugye ez akkoris egy létező dolog...

Hát... szerintem így van.
Aztan, hogy ők így gondolták-e?

De hát abból gondolom, hogy úgy kezdődik, hogy "Szerelem az óvodában, szerelem az iskolában...laktanyában...Fehér házban...Vörös házban...valahol az ENSZ nevében...stb. és végül "veled".

Vagyis minden korosztályban és mindenhol a világon, (Oroszországtól az USA-ig) s a dal szereplői közt is.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 22. 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem így gondolta a dolgot a dal szerzője is...Mivel más logika nemnagyon lehetne a címadásban...Amúgy mik a meglátásaid a Nagy Ferórol? Meg mondjuk még a Pataky Attilárol? Ez a két illető van/volt az egykori popszakmában, akiktöl én világéletemben hányingert kaptam...Főleg a Patakytol...Hú...Az EDDA formációt is úgy utáltam világ életemben,hogy csak na...Sose értettem,hogy mit kedvelnek rajta egyesek...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 23. 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Szerintem így gondolta a dolgot a dal szerzője is...Mivel más logika nemnagyon lehetne a címadásban...Amúgy mik a meglátásaid a Nagy Ferórol? Meg mondjuk még a Pataky Attilárol? Ez a két illető van/volt az egykori popszakmában, akiktöl én világéletemben hányingert kaptam...Főleg a Patakytol...Hú...Az EDDA formációt is úgy utáltam világ életemben,hogy csak na...Sose értettem,hogy mit kedvelnek rajta egyesek...

Nagy Feró?
A Nemzet Csótánya?
Hát méltó a nevéhez.
Sem őt, sem a zenéjét nem szerettem soha. Rosszul vagyok, akkor is, ha csak hallok róla.

Patakyban én mindig láttam valami fennhéjázást, nem volt szimpi a stílusa, de azért van néhány Edda szám ami tetszik...mondjuk ezek inkább a líraiak, az Ünnep pl. vagy a Veled vagyok.
De amióta Pataky belefogott ebbe a lakodalmas mulatós dajdajozásba,hát azóta már hányni tudnék tőle. (Jaj, bocsánat, de ezt nem tudtam szebben mondani !)
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 23. 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Pedig állítólag a fentebbi dalt ő írta...Vagy legalábbis én így tudom a dolgot...Mármint a Feró... Nem tudom,hogy miért, de valahogy sose bírtam énse ezt a fazont...De valszeg azért nem,mert olyan erőszakosnak tűnt mindig a stílusa...Lehet,hogy eredetileg nem volt ilyen, de a stílusa nekem valahogy mindig annak tűnt...Ahogy beszélt,ahogy viselkedett...A Patakyt meg azért utáltam mindigis,mert ő egy jellegzetesen "miskolci primitív tahó" képzetét keltette mindig bennem...Ha már csak meghallottam valahol egy EDDA számot, egyböl a "primitív miskolci proli" elképzelt figurája ugrott be már csak a hangjárol is...És ilyenkor még a hideg is futkározott a hátamon az utálattol...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 23. 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Pedig állítólag a fentebbi dalt ő írta...Vagy legalábbis én így tudom a dolgot...Mármint a Feró... Nem tudom,hogy miért, de valahogy sose bírtam énse ezt a fazont...De valszeg azért nem,mert olyan erőszakosnak tűnt mindig a stílusa...Lehet,hogy eredetileg nem volt ilyen, de a stílusa nekem valahogy mindig annak tűnt...Ahogy beszélt,ahogy viselkedett...A Patakyt meg azért utáltam mindigis,mert ő egy jellegzetesen "miskolci primitív tahó" képzetét keltette mindig bennem...Ha már csak meghallottam valahol egy EDDA számot, egyböl a "primitív miskolci proli" elképzelt figurája ugrott be már csak a hangjárol is...És ilyenkor még a hideg is futkározott a hátamon az utálattól...

Igen, lehet.
Tudom, hogy az Ősbikininek ő volt a frontembere. És biztosan sok dalt írt, amit nem ő énekelt, de ilyen szinten nem érdekel.

Akkor pontosítok: nem szeretem, nem bírom a hangját, (sem a beszéd, sem az énekhangját) a stílusát, az egész megjelenését.

Na, hogyhogy nem szimpi neked? Pedig állítólag nagy kan hírében állt...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 23. 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sose hallottam annó arrol,hogy a Feró "nagy kan" hírében állt volna...De lehet,hogy ez csak azért van,mert akkoriban nem mozogtam "Ferós" körökben...Tényleg...A Ferótol,meg a Patakytol van autogramod?
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 23. 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Én sose hallottam annó arrol,hogy a Feró "nagy kan" hírében állt volna...De lehet,hogy ez csak azért van,mert akkoriban nem mozogtam "Ferós" körökben...Tényleg...A Ferótol,meg a Patakytol van autogramod?

Nem, nem,nincs autogramom egyiküktől sem.

Nagy Feró nem vetette meg az egyéjszakás kalandokat
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 23. 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úristen...Hogy micsoda egy trágya alak lehetett ez a Feró hajdanán...Nem lehetett semmi...Az mondjuk egy dolog,hogy ameddig NŐTLEN VOLT, addig nem ellenkezett úgymond a degenerált kisribikkel, és belement ebbe-abba, nade hogy még HÁZAS KORÁBAN is megcsalta a nejét? Hát erre már szavakat sem lehet találni...Egy hányinger lehetett az a fazon...És még milyen büszkén is emlegeti azt az ocsmány esetet! Néha nemis csodálkozok azon,hogy itt tart ez a világ ahol tart...Ilyen Nagyferókkal, meg degenerált kisribancokkal (Akik ugye manapság már olyan 60-70 körüli időskoru,köztiszteletben álló nagymamák akkor...Akikre ugye olyan nagy gondja van az államnak,hogy nehogy elkapják a koronavírust...Azok a szegény jámbor, "idős nénikék"...)mit akart volna ez az ország már ezelőtt 45 évvel is? Merthát gondolom a többi ember sem volt sokkal különb már akkoriban se...(Gyerekként is láttam sajnos sokmindent az akkori világbol...)Az a néhány meg amelyik nem ezen a színvonalon volt, nem csinált,mert nemis csinálhatott nyarat...Akárcsak ma...Okádék,trágya népség lakta szép hazánkat már akkoriban is...Ezen nincs mit nagyon szépíteni...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 26. 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/W4-MgpeC0hE Vangelis:Song of the Seas...Ez is egy nagy kedvencem...Egy örök klasszikus...Csodálatos hangzásvilággal...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 26. 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/N8qftnGA3XQ Unique: Csillagtenger...Ez a szám is nagy kedvencem a mai napig is...Nagyon magával ragadó...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 26. 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/mO2vdaFDJc8 Unique:Angyal...Éshát ugye ez a szám se rossz ám! De még mennyire hogy nem rossz...Hm...Éshát nagyon jó szerintem a klipp vége felé az a kis bolondozás is az alkotók részéröl...Tényleg nagyon ötletes volt...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 27. 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondoltam kicsit elmélkedek meg dühöngök az útszéli kavicsok közt, mert nem bírom, hogy egyesek sajnáltatják magukat, hogy be vannak zárva az otthonukba és unatkoznak, meg nem tudnak mit csinálni, miközben én semmi másra nem vágynék jobban, minthogy ki se kellene mozdulnom, de nekem - meg sokmindeki másnak is - dolgoznom kell most is, meg akkor is, ha esetleg kijárási tilalmat fognak elrendelni...így nem tudom sajnálni azokat,akik jó dolgukban nem tudnak mit csinálni otthon...de rájöttem, hogy olyan nehéz hetem volt, hogy már ahhoz sincs erőm, hogy méltatlankodjak.

Így lazítok egy forró citromfűolajos fürdővel, és egy kis zenével. Aztán megyek csucsukálni. Kell a pihenés, mert nem szabad most legyengülnöm. Szóval csak jelzem, itt vagyok, megvagyok, jól vagyok, csak ki kell pihennem magam.

Omega - Ezüst eső

Bikini - A Hold keresői

Ígérem, Titusz, minden elmaradt válaszomat pótolni fogom a közeljövőben, itt is és a többi topicban is... puszi
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 29. 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem is tudtam, hogy kedveled a Unique zenéjét.

Feróra visszatérve: a nejével szemben nem "fair" amit művelt, ez igaz. (Csuka Mónika...bár ő meg sejthette, hogy kutyából nem lesz szalonna.) De tudod, az a sok "rajongóhölgy" is megérdemli, ha/hogy vele kezdtek. Ők is tudták, hogy házas, ők ugyanúgy hibásak.
Teljesen elítélem az ilyen nőket, azt hiszem nem is kell ragoznom, hogy miért és minek tartom őket.

Egy olyan nő, aki még így is hajlandó befeküdni az ágyába, az számomra minősíthetetlen. Ennyi.

Mondjuk azt sem értem, hogy nők százai mit tartottak rajta annyira vonzónak, ellenállhatatlannak. Ahogy szokták mondani, ha csak ő meg én lennék egy lakatlan szigeten, inkább soha többé nem lennék férfivel...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen...A Feró mondjuk szerintem sem volt sohasem egy tipikus "férfiszépség" alkat...Dehát látod,a fenti cikk szerint a hajdani süldőribik körében mégis meglehetősen "népszerű" volt, ha minden igaz...(Ha minden igaz...Ezt azért tegyük hozzá mindig az ilyesmi hírekhez kötelező óvatosságbol...)Dehát ugye nem véletlenül nem szoktak süldőribikre bízni nagyvállalatok,országok vezetését, mivel köztudomásu dolog az mindig,hogy az ilyesmi kisribiknek pontosan annyi agyuk van álltalában,mint amennyi látszik...Szóval ugye akkor megérted te is azt,hogy az ilyesmi "popsztárokért" rajongó kishölgyek nálam hajdanán szóba sem jöhettek semmire sem, semmilyen értelemben sem... Mivel nem tudhattam sohasem azt,hogy MEDDIG terjedt ki ugye a fene nagy rajongás...Ilyen Ferókkal, meg D.Nagy, Pataky féle csókákkal meg semmi kedvem nem volt semmilyen jellegű "sógorságba" sem kerülni...Érdekes dolog az, hogy bár nekem is van több lányom is,de valahogy egyiknél sem jelentkezett sohasem ez a "férfisztárokért" való rajongás...Legalábbis a TÚLZÁSBA VITT rajongás nem...Mert azt mondjuk láttam már időnként hogyha kimentünk valami környékbeli koncertre a családdal, hogy az egyik lányom odamegy a koncert végeztével a fellépőkhöz autogramért,de aztán ennyivel le is volt tudva mindig a dolog...Miután a fellépők aláírták a nevüket, a lányom mindig vissza is jött hozzánk rögtön...Amúgy a két jómadártol,mármint a Ferótol meg a Patakytol hogyhogy nincs autogramod? Nemis akartál kérni tőlük soha?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  Következő
44 / 47 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.