Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Minden ember lelkében dal van... 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/7UP56Lay-VA Csuka Mónika:Sirályok sírnak...Ez a szám is nagy kedvencem a mai napig is...(Ha már egyszer szóba került fentebb ugye a Mónika neve is...)
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát igen...A Feró mondjuk szerintem sem volt sohasem egy tipikus "férfiszépség" alkat...Dehát látod,a fenti cikk szerint a hajdani süldőribik körében mégis meglehetősen "népszerű" volt, ha minden igaz...(Ha minden igaz...Ezt azért tegyük hozzá mindig az ilyesmi hírekhez kötelező óvatosságbol...)Dehát ugye nem véletlenül nem szoktak süldőribikre bízni nagyvállalatok,országok vezetését, mivel köztudomásu dolog az mindig,hogy az ilyesmi kisribiknek pontosan annyi agyuk van álltalában,mint amennyi látszik...Szóval ugye akkor megérted te is azt,hogy az ilyesmi "popsztárokért" rajongó kishölgyek nálam hajdanán szóba sem jöhettek semmire sem, semmilyen értelemben sem... Mivel nem tudhattam sohasem azt,hogy MEDDIG terjedt ki ugye a fene nagy rajongás...Ilyen Ferókkal, meg D.Nagy, Pataky féle csókákkal meg semmi kedvem nem volt semmilyen jellegű "sógorságba" sem kerülni...Érdekes dolog az, hogy bár nekem is van több lányom is,de valahogy egyiknél sem jelentkezett sohasem ez a "férfisztárokért" való rajongás...Legalábbis a TÚLZÁSBA VITT rajongás nem...Mert azt mondjuk láttam már időnként hogyha kimentünk valami környékbeli koncertre a családdal, hogy az egyik lányom odamegy a koncert végeztével a fellépőkhöz autogramért,de aztán ennyivel le is volt tudva mindig a dolog...Miután a fellépők aláírták a nevüket, a lányom mindig vissza is jött hozzánk rögtön...Amúgy a két jómadártol,mármint a Ferótol meg a Patakytol hogyhogy nincs autogramod? Nemis akartál kérni tőlük soha?

Igen,és a lányod viselkedése a normális.
Én is ilyen voltam.
Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem hiszed el azt, hogy ez az ÁTLAG normál reakció, és nem az az eltúlzott, amiben te kombinálsz örökké...túlspilázod.
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát igen...A Feró mondjuk szerintem sem volt sohasem egy tipikus "férfiszépség" alkat...Dehát látod,a fenti cikk szerint a hajdani süldőribik körében mégis meglehetősen "népszerű" volt, ha minden igaz...(Ha minden igaz...Ezt azért tegyük hozzá mindig az ilyesmi hírekhez kötelező óvatosságbol...)Dehát ugye nem véletlenül nem szoktak süldőribikre bízni nagyvállalatok,országok vezetését, mivel köztudomásu dolog az mindig,hogy az ilyesmi kisribiknek pontosan annyi agyuk van álltalában,mint amennyi látszik...Szóval ugye akkor megérted te is azt,hogy az ilyesmi "popsztárokért" rajongó kishölgyek nálam hajdanán szóba sem jöhettek semmire sem, semmilyen értelemben sem... Mivel nem tudhattam sohasem azt,hogy MEDDIG terjedt ki ugye a fene nagy rajongás...Ilyen Ferókkal, meg D.Nagy, Pataky féle csókákkal meg semmi kedvem nem volt semmilyen jellegű "sógorságba" sem kerülni...Érdekes dolog az, hogy bár nekem is van több lányom is,de valahogy egyiknél sem jelentkezett sohasem ez a "férfisztárokért" való rajongás...Legalábbis a TÚLZÁSBA VITT rajongás nem...Mert azt mondjuk láttam már időnként hogyha kimentünk valami környékbeli koncertre a családdal, hogy az egyik lányom odamegy a koncert végeztével a fellépőkhöz autogramért,de aztán ennyivel le is volt tudva mindig a dolog...Miután a fellépők aláírták a nevüket, a lányom mindig vissza is jött hozzánk rögtön...Amúgy a két jómadártol,mármint a Ferótol meg a Patakytol hogyhogy nincs autogramod? Nemis akartál kérni tőlük soha?

Egyiküktől sincsen.
Patakyt láttam egyszer egy szabadtéri ingyenes koncerten, de eszembe sem jutott tőle kérni.

Ferótól meg akkor sem kellett volna, ha ő maga jön oda, hogy szeretne adni. Igaz, nem is találkoztam vele, nem láttam sehol személyesen. Mint írtam, abszolút nem volt számomra szimpatikus soha...persze, lehet, csak nekem vannak túl nagy igényeim, az átlagnőkhöz képest. Laughing
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eltúlzott túlspilázás? Jaj...Ne kezd már megint...Te hogy álltál volna a helyemben a dolgokhoz, ha mondjuk olyat olvastál volna hajdanában egy D.Nagy interjúban pl. hogy azzal dicsekszik a Lajos,hogy a koncertek után ANNYI KISTYÚK ÁLL SORBAN SZEXRE VÁGYVA AZ ÖLTÖZŐJE ELŐTT,HOGY VÁLOGATNI KÉNYSZERŰL A KISRIBIK KÖZZÜL,MERT AMÚGY NEM BÍRNÁ ERŐVEL A SOK KISTYÚKOT? Vagy amikor a saját szemeddel(!) látod azt,hogy pl.a Pataky a koncert végeztével csakúgy búcsúzóul odamegy a mikrofonhoz,és beleböfögi,hogy minden szexre vágyó lányt szívesen vár ő is,meg az együttes többi tagja is a szállodai szobájában este 11 órátol? Nos?(A jelek szerint az EDDA köreiben is így mentek akkor a dolgok...Jól látható rutinnal...) Amikor pl. ez utóbbi dolgot láttam meg hallottam a saját szememmel-fülemmel, alig tudtam elhinni azt,hogy ILYEN LÉTEZIK A FÖLDÖN...Meg hogy ilyesmi létezhet...(Mint valami fogorvos,vagy körzeti orvos, olyan volt az a Pataky, aki ugye megnyitja a rendelőt este 11-töl a páciensek előtt...)Még akkor ugye szépen időpont is volt megadva, annak rendje-módja szerint:"Este 11 órátol a szállodai szobában"...Hát te mit mondanál pl.ilyen esetek után? Miután hitetlenkedve és elképedve körülnézel magad körül,és látod a sok kisribit mindenfelé, akiknek jól láthatóan felcsillan a szeme a fent idézett Pataky dumát hallva? Neked lett volna kedved ilyesmi élmények után akárcsak EGYETLEN koncertlátogató kisp.csához is? Nekem elég volt egy-két ilyesmi élmény, aztán ha csak véletlenül is megtudtam egy-egy lányrol,hogy mondjuk "nagy Bikini,vagy EDDA rajongó", már hajtottam is el egyböl a csudába...Kíméletlenül,és magyarázat nélkül...Mivel mondom, ilyen téren a legminimálisabb kockázatot sem akartam felvállalni...És szerintem jól is tettem...Te hogy tudtad volna BIZTOSRA VENNI AZT, hogy mondjuk egy-egy adott lánynak nem volt soha semmi dolga se " popsztárokkal" mondjuk,ha egyszer NAGY RAJONGÓ volt? Szerintem sehogy...Úgyhogy akkor erröl ennyit újracsak...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/WSSIIyEwJSQ Bikini:Közeli helyeken Siófok 1991...Nézd csak meg Szami ezt a videót pl. Látod olyan 2,45-töl a közönség első sorában azt a sötét ruhás lányt? A kép jobb szélén...Amelyik nagy áhítattal nézi a Lajost a színpadon...Meg vele énekli a dalt is, majd idővel le is hajtja a fejét a színpad szélére...Megtaláltad a videón ezt a lányt? Na...Ha te fiú lettél volna, és mondjuk láttad volna ekkor és ÍGY azt a lányt, neked lett volna kedved hozzá a továbbiakban? Nekem nem lett volna...Ha csak bárhol is megláttam volna a későbbiekben, csak utálkozva elfordítottam volna a fejemet még 30 év múlva is,ha látom valahol...Ha te nem,hát akkor te nem...De én igen...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Eltúlzott túlspilázás? Jaj...Ne kezd már megint...Te hogy álltál volna a helyemben a dolgokhoz, ha mondjuk olyat olvastál volna hajdanában egy D.Nagy interjúban pl. hogy azzal dicsekszik a Lajos,hogy a koncertek után ANNYI KISTYÚK ÁLL SORBAN SZEXRE VÁGYVA AZ ÖLTÖZŐJE ELŐTT,HOGY VÁLOGATNI KÉNYSZERŰL A KISRIBIK KÖZZÜL,MERT AMÚGY NEM BÍRNÁ ERŐVEL A SOK KISTYÚKOT? Vagy amikor a saját szemeddel(!) látod azt,hogy pl.a Pataky a koncert végeztével csakúgy búcsúzóul odamegy a mikrofonhoz,és beleböfögi,hogy minden szexre vágyó lányt szívesen vár ő is,meg az együttes többi tagja is a szállodai szobájában este 11 órátol? Nos?(A jelek szerint az EDDA köreiben is így mentek akkor a dolgok...Jól látható rutinnal...) Amikor pl. ez utóbbi dolgot láttam meg hallottam a saját szememmel-fülemmel, alig tudtam elhinni azt,hogy ILYEN LÉTEZIK A FÖLDÖN...Meg hogy ilyesmi létezhet...(Mint valami fogorvos,vagy körzeti orvos, olyan volt az a Pataky, aki ugye megnyitja a rendelőt este 11-töl a páciensek előtt...)Még akkor ugye szépen időpont is volt megadva, annak rendje-módja szerint:"Este 11 órátol a szállodai szobában"...Hát te mit mondanál pl.ilyen esetek után? Miután hitetlenkedve és elképedve körülnézel magad körül,és látod a sok kisribit mindenfelé, akiknek jól láthatóan felcsillan a szeme a fent idézett Pataky dumát hallva? Neked lett volna kedved ilyesmi élmények után akárcsak EGYETLEN koncertlátogató kisp.csához is? Nekem elég volt egy-két ilyesmi élmény, aztán ha csak véletlenül is megtudtam egy-egy lányrol,hogy mondjuk "nagy Bikini,vagy EDDA rajongó", már hajtottam is el egyböl a csudába...Kíméletlenül,és magyarázat nélkül...Mivel mondom, ilyen téren a legminimálisabb kockázatot sem akartam felvállalni...És szerintem jól is tettem...Te hogy tudtad volna BIZTOSRA VENNI AZT, hogy mondjuk egy-egy adott lánynak nem volt soha semmi dolga se " popsztárokkal" mondjuk,ha egyszer NAGY RAJONGÓ volt? Szerintem sehogy...Úgyhogy akkor erröl ennyit újracsak...

Na akkor...
Most félreértettél...

1. NEM TUDTAM, hogy volt ilyen, csak most hallom tőled. (Eddig nem is mondtad, hogy voltál Bikini vagy Edda koncerten)
Minthogy nem jártam ilyen koncertekre, nem is hallhattam. Így nézve, persze, hogy egyet értek azzal amit mondasz...én sem kezdtem volna egyik csajjal sem ezek után...hisz sosem tudhattam volna... logikus.

2. Én most arról beszéltem hogy írtad, hogy "láttam már időnként hogyha kimentünk valami környékbeli koncertre a családdal, hogy az egyik lányom odamegy a koncert végeztével a fellépőkhöz autogramért,de aztán ennyivel le is volt tudva mindig a dolog...Miután a fellépők aláírták a nevüket, a lányom mindig vissza is jött hozzánk rögtön."
ÉN AZ IMÉNT erre reagáltam.
Hogy persze, természetesen ez a természetes, s minden normális autogrammkérő - mint pl. ő vagy én - ezt csinálja ezt akarja, ÉS NEM TÖBBET.
Erre értettem, hogy nem kell túlspilázni nem kell túl aggódni, mert ha a lányod így áll hozzá a dolgokhoz, akkor a világ legeslegebb pop-rocksztárja sem fogja az ágyába citálni.
Hiába is kiáltják be akár hangosbemondón is. Értesz engem?
A többi kis ribizlivel meg nem kell foglalkoznod... ugyanúgy ahogy régen is tetted.
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/WSSIIyEwJSQ Bikini:Közeli helyeken Siófok 1991...Nézd csak meg Szami ezt a videót pl. Látod olyan 2,45-töl a közönség első sorában azt a sötét ruhás lányt? A kép jobb szélén...Amelyik nagy áhítattal nézi a Lajost a színpadon...Meg vele énekli a dalt is, majd idővel le is hajtja a fejét a színpad szélére...Megtaláltad a videón ezt a lányt? Na...Ha te fiú lettél volna, és mondjuk láttad volna ekkor és ÍGY azt a lányt, neked lett volna kedved hozzá a továbbiakban? Nekem nem lett volna...Ha csak bárhol is megláttam volna a későbbiekben, csak utálkozva elfordítottam volna a fejemet még 30 év múlva is,ha látom valahol...Ha te nem,hát akkor te nem...De én igen...

Igen, értelek...
De, mint írtam az előbb,félreértettél, mert én nem erről beszéltem, hanem arról, hogy a lányod miatt nem kell aggódnod.
Másokkal meg ne foglalkozz.
Az meg már nem számít, hogy régen hogy viszonyultál az ilyen kis ribizlikhez, (nem is értem miért akartál volna ilyen helyeken, vagy ilyen lányokkal ismerkedni?) úgysem lett volna hozzád való egyik sem, te pedig végül megtaláltad azt, akit kerestél.
Ha már szeretsz a múlton gondolkozni, a jó dolgokkal foglalkozz, és ne a rosszakkal.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök neki,hogy akkor érted végre az egykori indokaimat...Látod, írtam én neked régebben is,hogy MINDIG VAN,ÉS VOLT LOGIKA a viselkedésemben...Bármit is tettem,meg bárhogy is viselkedtem...Bikini koncerten amúgy nem jártam soha, de olvastam a fent említett interjút valamelyik újságban annó...Edda koncerten egyszer voltam, de ott se konkrétan az Eddára voltam kíváncsi,csak mivel zenei fesztivál volt akkor éppen,a sok más együttes között fellépett az Edda is...Aztán ha meg már egyszer ott voltam,akkor megnéztem nagy utálkozva azt a koncertet is...Abban igazad van,hogy NEM MINDEN LÁNY RIBI...Ezt tudom énis...De azt is tudom,hogy az ilyenekböl nagyon-nagyon kevés van mindig,minden korban...Nemis csoda az,meg nemis véletlen dolog,hogy bizony nagyon sokáig kellett keresnem,mire megtaláltam annó az "igazit"... És nagyon nagy szerencse is kellett hozzá...Sajnos ez a világ már csak ilyen...Nagyon észnél kell lenni mindig...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A legegyszerűbb kérdést pedig fel sem tettem: kitől kért a lányod autogranmot?
Gyűjtő is, vagy ez csak egyszeri alkalom volt?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj...Hát a lányaim miatt én nem aggódok egy percig sem ilyen téren...Okos,értelmes lányok ők...Nincs is velük semmi gond,sose...Csak példának írtam azt,hogy néha ők is szoktak itt-ott autogramot kérni ettöl-attol, de aztán ennyivel le is van tudva a dolog...Bár,ha mondjuk a Patakytol,a Ferótol,vagy a D.Nagytol akarnának autogramot kérni,azon már mondjuk kicsit feldühödnék...És annyit mondanék csak,hogy:"Szó sem lehet róla...EZEKTÖL nem kérhetel semmit sem"...De persze ilyen veszély nemis fenyeget...Csak olyan jámbor kiszenekaroktol szoktott a lányom autogramot kérni,mint amilyen pl.a "30Y", meg a hasonló zenekarok...

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2020. 04. 05. 17:17-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na...Már lassan telepátiával is kommunikálunk? Miután elküldtem a fenti hsz-t, utána láttam csak,hogy rákérdeztél az autogramok dolgára...A középső lányom a nagy autogramvadász, de mondom,csak a kisebb jellegű formációktol szokott ilyesmit kérni...Meg a régi sztároktol,mint amilyen pl. a Koós volt,meg mondjuk az Aradszky...Szóval csak alapjáraton csinálja a lányom amúgyis a dolgot...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én azt az egyet sajnálom, hogy a nagyok közül az Omega énekesével nem találkoztam sosem, nincs tőle autogrammom.

Szeretem a zenéjüket.

Vagy róla is tudsz valami rosszat mondani?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem...Az Omegára egy rossz szót sem tudok mondani...Őket tényleg nagyon tisztelem énis...Mindenféle értelemben...Őket hogy-hogy nem tudtad elkapni sehol sem? Pedig látod,egy-két Omega koncerten még énis voltam annó...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nem...Az Omegára egy rossz szót sem tudok mondani...Őket tényleg nagyon tisztelem énis...Mindenféle értelemben...Őket hogy-hogy nem tudtad elkapni sehol sem? Pedig látod,egy-két Omega koncerten még énis voltam annó...

Hát úgy, hogy mint mondtam nem jártam koncertekre...őket meg soha sem láttam szabadtéri koncerten. Nyilván nem véletlenül.
Mintahogy Demjén Ferenccel sem találkoztam sosem. Az "Új Bergendihez " volt szerencsém, de ők nem érdekeltek.

Bár Benkő Lászlót egyszer láttam az utcán, de későn kapcsoltam, hogy kérhettem volna autogrammot tőle.
És hát én igazából Kóborral szerettem volna találkozni...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 05. 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/W-8O1G4U3yI Omega:Fekete pillangó...Ez is kedvenc számom az Omegátol...Ha már szóbahoztuk itt újra az Omegát...Nade mostmár tényleg lépnem kell mára...Szia.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Következő
45 / 47 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.