Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Minden ember lelkében dal van... 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 02. 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

R-go - Nem igaz

R-go - Ballag a katona

R-go - Szeretlek is + nem is

R-go - Mire gondolsz katona

R-GO - Ne félj, Te kis bolond
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 02. 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kedvenc RG-O lemezem EZ volt. A legjobb hangzású albumuk, több nagyon jó dallal, szuper hangszereléssel. (Ahogy most olvastam, sokan mások is ezt tartják a legjobb lemezüknek.) Én rongyosra hallgattam. Voltam 11-12 éves...

Bocs, nem kell végighallgatni, nem akarom, hogy megutáljátok Szikora Robit. (Ha eddig még nem történt meg, vagy nem utáltátok alapból is Smile )
Én imádtam...nem érte rajongtam kiskamaszként, ő nem tetszett, csak a zenéjéért voltam oda. Tulajdonképpen az ő zenéje volt az első, úgymond "nagylányosabb" zene, amit hallgattam. Aztán persze jöttek a külföldiek: Modern Talking, Depeche Mode, George Michael, Rick Astley...de "Robi" volt az első... Laughing

De azért erről az albumról majd kimazsolázom a legjobbakat. Mármint a szerintem legjobbakat. Csak, hogy ne kelljen az egészet végighallgatnotok ha mégis kíváncsiak lennétek rá. Meg a klipek azért sokszor jobbak, mint így.
Igaz, mikor anno. a szobámban hasaltam a fülem mellett két oldalt a két hangfal és hallgattam, nekem sem volt ott más, csak a lemezborító és a képzeletem. Meg főleg, hogy Robi szövegeinek megértéséhez a jellegzetes kiejtése miatt külön szótár is kellett volna...
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Utólagos bejegyzés:
Mazsoláztam, de az általam keresett dalokból nem találtam klipet.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 03. 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
A Kalózok c. film egyik betétdala a Csepp a tengerben.
A film egyik főszereplője Király Attila (ő a vörös hajú)

Kalózok - részlet

Most meglepődtem, hogy el kezdtem keresni, hogy ki ez a vörös hajú srác...s megtaláltam, hogy ő Király Attila.
Nahát!
Király Attila számomra egyenlő Jack Sparrow-val, hisz ő kölcsönzi a hangját Johnny Depp-nek A Karib-tenger kalózaiban!!!

A neve számomra ismerős volt sokat, szinkronizál, zeretem a hangját, de sosem kerestem rá a színészre

30 évvel ezelőtt persze még nem volt olyan karakteres hangja, mint most.

Jack Sparrow kapitány...
Hála istennek,én még sose hallottam erröl az illetőröl...De jobbis az,hogy még sose hallottam...Eléggé homoszexuálisnak néz ki az ürge minden képén...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 03. 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Az R-go is nagy kedvencem volt...

Tudja valaki, hol készült az alábbi klip? Olyan ismerős a helyszín, mégsem tudom...

R-Go - Tavaszi bezsongás
Már csak ez kellett...Hogy a "Rigó" is nagy kedvenced legyen...Jó a meglátásom azon ügy kapcsán,hogy valahogy mindig kedvelted a finoman szólva is "feminin" megjelenésü,meg viselkedésü énekeseket,színészeket? Érdekes ízlésed lehet...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 03. 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Az R-go is nagy kedvencem volt...

Tudja valaki, hol készült az alábbi klip? Olyan ismerős a helyszín, mégsem tudom...

R-Go - Tavaszi bezsongás
Már csak ez kellett...Hogy a "Rigó" is nagy kedvenced legyen...Jó a meglátásom azon ügy kapcsán,hogy valahogy mindig kedvelted a finoman szólva is "feminin" megjelenésü,meg viselkedésü énekeseket,színészeket? Érdekes ízlésed lehet...

Nagyon kedves vagy, köszönöm.
A téma részemről befejezve.
Nagy valószínűséggel az is, hogy mit fogok - pontosabban mit nem - linkelni ezután ebbe a topicba.
Majd hallgatok saját magamban olyan zenét, amilyet akarok, nincs szükségem arra, hogy az ízlésémet kritizáld.
Nem mintha nagyon magyarázkodni akarnék, de anno nemigen lehetett LÁTNI a médiában a zenéket/zenészeket meg a rádióban sem. Én egy zenészt sosem a külsejéről ítélek meg, hanem a "műveiről".
Igencsak elrugaszkodott dolog egyébként az alapján megítélni általában az ízlésem, hogy milyen zenét hallgatok.

Mellesleg nézd meg a 70'-es évek diszkózenészeit hogy néztek ki. Mert mind olyan talpraesett, tesztoszterontól túltengő alak volt igaz? Te magad is mondtad, hogy mikor végül láttad őket meglepődtél... Hallgattad? Igen. Megítéltelek én téged valaha az alapján, hogy milyen zenét hallgattál, vagy milyen zenére táncoltál a diszkóban? Nem. Úgyhogy erről ennyit.

Ja, és én kérek elnézést...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 03. 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól van na...Nem értem,hogy miért kell neked mindent támadásnak felfogni...A jó ég álldja már meg...CSAK BESZÉLGETÜNK... (Azaz egész pontosan csak fórumozgatunk...)Eszembe sem volt kritizálni a zenei ízlésedet,nem tudom honnan szeded ezt az egészet...Csak egy ÉRDEKESSÉGET,egy MEGFIGYELÉST említettem fel adott esetben,aztán ennyi...Amúgy bár én nem voltam sose "Rigó" rajongó,de pl.a "Ballag a katona" című zeneszámuk nekem is nagy kedvencem volt annó...Viszont önmagában azt a Szikorát sose bírtam...(Egyszer váltottam vele Pesten néhány mondatot is, de az ellenszenvem az irányába ettöl csak megerősödött...)Viszont egy szóval sem mondom azt,hogy te is nézd így a dolgot...Írtam én bármikoris ilyet? Na ugye...Amúgymeg te is "kritizáltad" elég jól érzékelhetően az álltalam fellinkelt régi diszkóslágereket...Bár természetesen csak óvatosan..."Nemigen jöttek be neked"...Látod,én mégsem háborogtam,meg toporzékoltam...Szóvá sem tettem a dolgot...Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a zenei ízlése,nincs ezzel semmi gond,ne legyél már örökösen ennyire hiperérzékeny...Senki nem akar sose megbántani...Én meg főleg nem...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 04. 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Jól van na...Nem értem,hogy miért kell neked mindent támadásnak felfogni...A jó ég álldja már meg...CSAK BESZÉLGETÜNK... (Azaz egész pontosan csak fórumozgatunk...)Eszembe sem volt kritizálni a zenei ízlésedet,nem tudom honnan szeded ezt az egészet...Csak egy ÉRDEKESSÉGET,egy MEGFIGYELÉST említettem fel adott esetben,aztán ennyi...Amúgy bár én nem voltam sose "Rigó" rajongó,de pl.a "Ballag a katona" című zeneszámuk nekem is nagy kedvencem volt annó...Viszont önmagában azt a Szikorát sose bírtam...(Egyszer váltottam vele Pesten néhány mondatot is, de az ellenszenvem az irányába ettöl csak megerősödött...)Viszont egy szóval sem mondom azt,hogy te is nézd így a dolgot...Írtam én bármikoris ilyet? Na ugye...Amúgymeg te is "kritizáltad" elég jól érzékelhetően az álltalam fellinkelt régi diszkóslágereket...Bár természetesen csak óvatosan..."Nemigen jöttek be neked"...Látod,én mégsem háborogtam,meg toporzékoltam...Szóvá sem tettem a dolgot...Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a zenei ízlése,nincs ezzel semmi gond,ne legyél már örökösen ennyire hiperérzékeny...Senki nem akar sose megbántani...Én meg főleg nem...

Most nem az eltérő zenei ízlésről volt szó. Nézd, én tudom, hogy nem akarsz megbántani, és lehet, hogy túlérzékeny is vagyok, de látod, "másodjára" már tudtad úgy mondani, hogy ne engem érjen a kritika, hanem Szikorát.. Ahogy kell.
: "bár én nem voltam sose "Rigó" rajongó,de pl.a "Ballag a katona" című zeneszámuk nekem is nagy kedvencem volt annó...Viszont önmagában azt a Szikorát sose bírtam...(Egyszer váltottam vele Pesten néhány mondatot is, de az ellenszenvem az irányába ettöl csak megerősödött...)"
Semmit nem szóltam volna, ha elsőre ezt írod.
Igen, én is mondtam, hogy "nekem nem jön be az a diszkózene", amit te szeretsz, de ezzel nem téged minősítettelek, hanem a zenét. Te viszont nem Szikorát kritizáltad, hanem ENGEM, hogy hogy lehet ilyen "érdekes" ízlésem, hogy "mindig ilyen feminim típusú figurákat kedvelek". Főképp a "már csak ez kellett" kiegészítéssel (ami szerintem nem éppen pozitív felhang nálad, de úgy vélem, senkinél sem az)

Igen, csak beszélgetünk, pont ezért remélem, hogy megértesz, és így most már te is látod a különbséget.

És érdekességként, igen, én is váltottam vele egyszer (kétszer) pár szót Pesten, és autogramot is kaptam tőle, s kedves és barátságos volt, de nem tulajdonítottam ennek különösebb jelentőséget.
Miről beszélgettél vele, hogyhogy szóba álltál vele egyáltalán, annak ellenére, hogy sose bírtad?
Csak nem tőled kért útbaigazítást, mikor ment a koncertjére, hogy merre találja a Pecsát? (Petőfi Csarnok a Városligetben)
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 05. 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Hogy találtad ki a dolgot? Valóban útbaigazítást kért tőlem annó a Szikora...Olyan 1990 körül történt a dolog...A Hűvösvölgyben álltam az egyik busz,vagy villamosmegállóban az egyik katonatársammal,amikor egyszercsak megállt melletünk egy csilivili,böhöm dög "nyugati" kocsi...Kihajolt belőle egy fószer,és útbaigazítást kért valahova...Hogy hova,arra már nem emlékszem...Tőlem telhetően elmagyaráztam a fazonnak,hogy mi merre akkor,mire az ürge szépen megköszönte az útbaigazítást, aztán elhajtott...Részemröl ennyivel el is volt intézve a dolog,de kis idő múlva megszólalt a velem lévő katonatársam, hogy:"Na? Megismerted,hogy ki volt ez a fószer"? Mire mondom neki,hogy:"Fogalmam sincs arrol,hogy ki volt ez a manusz"...Erre a srác:"Na, ez volt a Szikora Robi az R-góbol"...Nekem ez az infó elég hihetetlennek tünt kezdetben,mivel a kérdezősködő úriember teljesen normálisan viselkedett,nyoma sem volt a jellegzetes "hímringyószerü" feminin viselkedésnek meg beszédnek,ami ugye a Szikora tévébeli szerepléseinek állandó velejárója volt mindig...Szóval eddig pozitívan kellett csalódnom a Robiban,viszont ettöl függetlenül a továbbiakban csak mégjobban megutáltam mégiscsak az illetőt...Ennek oka az volt,hogy ugye én rettenetesen utálom és lenézem mindig az " úrizáló"meg "rongyrázó" fazonokat...Az a "csilivili,böhöm dög nyugati kocsi", főleg 1990-ben ugye,nagyon nem tetszett nekem...És ebböl következően a gazdája sem...Más lett volna a felállás,ha mondjuk a Szikora egy bringán vagy egy kismotoron ülve áll meg mellettünk,vagy ha már mindenáron kocsizni akar,akkor mondjuk egy trabanttal,vagy egy zsigulival,nade hogy egy DRÁGA, NYUGATI LUXUSKOCSIVAL? Az én szememben akkor ez a Szikora elásta magát egyböl egy életre emiatt...De persze attol te még rajonghatol érte...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 07. 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Igen...Hogy találtad ki a dolgot? Valóban útbaigazítást kért tőlem annó a Szikora...Olyan 1990 körül történt a dolog...A Hűvösvölgyben álltam az egyik busz,vagy villamosmegállóban az egyik katonatársammal,amikor egyszercsak megállt melletünk egy csilivili,böhöm dög "nyugati" kocsi...Kihajolt belőle egy fószer,és útbaigazítást kért valahova...Hogy hova,arra már nem emlékszem...Tőlem telhetően elmagyaráztam a fazonnak,hogy mi merre akkor,mire az ürge szépen megköszönte az útbaigazítást, aztán elhajtott...Részemröl ennyivel el is volt intézve a dolog,de kis idő múlva megszólalt a velem lévő katonatársam, hogy:"Na? Megismerted,hogy ki volt ez a fószer"? Mire mondom neki,hogy:"Fogalmam sincs arrol,hogy ki volt ez a manusz"...Erre a srác:"Na, ez volt a Szikora Robi az R-góbol"...Nekem ez az infó elég hihetetlennek tünt kezdetben,mivel a kérdezősködő úriember teljesen normálisan viselkedett,nyoma sem volt a jellegzetes "hímringyószerü" feminin viselkedésnek meg beszédnek,ami ugye a Szikora tévébeli szerepléseinek állandó velejárója volt mindig...Szóval eddig pozitívan kellett csalódnom a Robiban,viszont ettöl függetlenül a továbbiakban csak mégjobban megutáltam mégiscsak az illetőt...Ennek oka az volt,hogy ugye én rettenetesen utálom és lenézem mindig az " úrizáló"meg "rongyrázó" fazonokat...Az a "csilivili,böhöm dög nyugati kocsi", főleg 1990-ben ugye,nagyon nem tetszett nekem...És ebböl következően a gazdája sem...Más lett volna a felállás,ha mondjuk a Szikora egy bringán vagy egy kismotoron ülve áll meg mellettünk,vagy ha már mindenáron kocsizni akar,akkor mondjuk egy trabanttal,vagy egy zsigulival,nade hogy egy DRÁGA, NYUGATI LUXUSKOCSIVAL? Az én szememben akkor ez a Szikora elásta magát egyböl egy életre emiatt...De persze attol te még rajonghatol érte...

Csak úgy találtam ki, hogy feltételeztem, hogy nem te szólítottad meg őt, s ismerlek annyira, hogy tudjam, nem sokminden dolog miatt állsz szóba valakivel. Egy ilyen találkozó tűnt logikusnak.
Valószínűnek tartom, hogy amikor még csak Hungária-tag volt, akkor sem biciklivel, meg trabanttal furikázott.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 07. 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így van ahogy mondod...Látom,lassan kiismersz már teljesen...Szóval ez a Szikora Robi nekem még olyankor is ellenszenves alak volt mindig,amikor normálisan beszélt,meg nem "hímringyóskodott"...Amúgy írjál már valamit azért arrol is,hogy mikor,hol,és hogyan sikerült autogrammot szerezned ettöl a csókátol...Csak nem jártál a koncertjeire is? Te is megvártad mindig lelkes rajongóként valahol a koncertek végén?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 09. 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Így van ahogy mondod...Látom,lassan kiismersz már teljesen...Szóval ez a Szikora Robi nekem még olyankor is ellenszenves alak volt mindig,amikor normálisan beszélt,meg nem "hímringyóskodott"...Amúgy írjál már valamit azért arrol is,hogy
mikor,hol,és hogyan sikerült autogrammot szerezned ettöl a csókátol...Csak nem jártál a koncertjeire is? Te is megvártad mindig lelkes rajongóként valahol a koncertek végén?

Akármennyire is rajongtam valakiért, koncertjeikre nem jártam. Egyetlen egy kivétel volt, a Kozmix, de nekik is csak szabadtéri koncertjeiken voltam. Nem is mondok semmit Lányi Laláról inkább, előbb megvárom, te mit mondasz róla, aztán legfeljebb nyelek egy nagyot, ha őt is leb.....zod, s nem is mondom el akkor, hogy ő volt az, akibe kicsit beleszerelmesedtem, mint rajongó tinilány. De ezt se gondold túl.

Szikorával egyszer a Pecsánál találkoztam, én egy kisebb leánycsapattal voltam, ő arra járt, s szóba elegyedett velünk. Mikor látta, hogy észrevettük, odajött hozzánk tök természetesen viselkedett, egy másik alkalommal meg egy szabadtéri programon voltam, ahol sok ismert színész, zenész, humorista, tv-bemondók is (akkor még voltak) fellépett. Ekkor szereztem tőle autogramot. (Mint sok más ismert embertől abban az időben.)
Csakhogy akkoriban még- 90-es évek eleje- valóban ismert színészek, zenészek, humoristák voltak az "ismert emberek", nem mindenféle ismeretlen celebek, meg valósag-show szereplők, meg modellek, playmate-ek.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 09. 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Lányi Lalával nekem sohasem volt semmi problémám...Szóval csak nyugodtan írd le a meglátásaidat róla...(És ne aggódj...A "Kozmix" formáció munkásságának énis nagy rajongója vagyok a mai napig is...) Amúgy elég mulatságosan hangozhatott az hajdanán,amikor összebeszéltél a barátnőkkel,hogy:"Menjünk a Pecsába"! Nem volt kicsit mulatságos mindig az ilyesmi szitu? Ahogy elnézem a dolgot,nagy autogrammvadász lehettél hajdanán...Kiktöl sikerült még begyűjteni ilyesmi autogrammokat?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 13. 06:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A Lányi Lalával nekem sohasem volt semmi problémám...Szóval csak nyugodtan írd le a meglátásaidat róla...(És ne aggódj...A "Kozmix" formáció munkásságának énis nagy rajongója vagyok a mai napig is...) Amúgy elég mulatságosan hangozhatott az hajdanán,amikor összebeszéltél a barátnőkkel,hogy:"Menjünk a Pecsába"! Nem volt kicsit mulatságos mindig az ilyesmi szitu? Ahogy elnézem a dolgot,nagy autogrammvadász lehettél hajdanán...Kiktöl sikerült még begyűjteni ilyesmi autogrammokat?

Nem beszéltük meg, hogy menjünk a Pecsába. Nem a Pecsába jártunk, hanem a ligetbe, a Városligetbe. Nem jártunk koncertekre, viszont ott tekeregtünk a Városligeti tó, a Vajdahunyad vára körül, vagy lekuporodtunk ott egy padra, vagy a tó körül ilyen napozópadok is voltak. De volt, hogy a Királydomb tetején kuporodtunk le.
Olykor mentünk barátnőmmel a Széchenyi fürdőbe.

Lányi Lala szerintem helyes fiú, egyszer egy ilyen szabadtéri koncerten az első sorban voltam. Nem csak a zenéje tetszett, hanem ő is. Párszor összeakadt a tekintetünk, volt, hogy nekem énekelt, de tudatában voltam annak, hogy bárkivel megtette volna, mindez nem nekem szólt, csak egy rajongónak, egy helyes kis csajszinak, akivel el tudott volna képzelni egy kalandot.
Egészen biztos vagyok abban, hogy bármikor bármelyik csajt megkaphatta volna, s ezt meg is tette, ki is használta. Valószínű lehettem volna akkor egy a sok közül, ha akarom.

Igen, abban az időben nagyon sok autogramot begyűjtöttem.
Ha el kezdeném sorolni estig írhatnám. Kiket is emeljek ki?
A legnagyobbakat, vagy akik már az égi színházban, koncerteken játszanak?
Néhány név akkor: Sinkovits Imre, Zenthe Ferenc, Sztankay István, Bodrogi Gyula, Haumann Péter, Kézdy György, Kulka János, Gálvölgyi János, Bajor Imre, Hernádi Judit Helyei László, Koltai Róbert, Pogany Judit, Déry János, Kovács P. József, Antal Imre, Kudlik Júlia, Tahi Tóth László, Mikó István, Komár László, Fenyő Miklós, Dolly, Zoltán Erika, Szikora Robi, Flipper öcsi, Pécsi Ildikó, Görbe Nóra, Trokán Péter, Szerencsi Éva, Bessenyei Ferenc, Pitti Katalin, Szabó Gyula, Lix Ádám, Markos György, Nádas György, Pataki Attila, D. Nagy Lajos, Halász Judit, Kovács Kati, Lányi Lala..akik most hirtelen eszembe jutnak.
Van egy ilyen ici-pici könyvecském (füzetecske) eredetileg tele üres lapokkal. Az egész kb. akkora, mint egy kisméretű gyufásskatulya, akkora minden oldala, hogy egy-egy aláírás belefér. Ez mindig nálam volt, így ha bárhol,bármikor megláttam egy általam ismert, kedvelt személyt, simán leszólítottam, s kértem tőle autogramot.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 13. 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit mosolyogtam az előbb Szami,amikor olvastam a fentebbi hsz-edet...Mivel kiderült az megintcsak,hogy ugye-ugye...Tudnak azért a hölgyek igencsak rámenősek is lenni a férfiak kapcsán,hogyha céljuk van egy adott fickóval...Most az ilyen szempontbol mindegy,hogy a pali génjeire,pénzére,a nevére,vagy csak az aláírására utaznak,a lényeg az abban van mindig,hogy azért nem olyan szélsőségesen passzívan várakozó ám mindig a természetük,mint amennyire azt el akarják hitetni gyakran az ostoba,buta férfiakkal...Látod, erröl beszéltem régebben is,amikor azt írtam mindig,hogy én ELVIEKBÖL kiindulva sohasem mászkáltam nők után,meg sohasem udvaroltam egy hölgynek se...És pénzt sem költöttem soha egy nőre sem...Mert az volt az elvem,hogy "akit érdeklek,az majd úgyis fog utánam járni,a többi nővel meg felesleges foglalkozni"... Remélem,mostmár te is belátod akkor azt,hogy nem voltam sose egy ostoba fazon...Nade térjünk át akkor az érdemi dolgokra is,ezen kis kitérő után...Érdekes lehetett hajdanán ez a furcsa, autogram gyűjtő hobbid...Tipikusan tinilányok szokása volt az ilyesmi dolog mindig,minden korban, az egykori felkapott zenészek valszeg sokat tudnának mesélni ezekröl az ügyekröl...Meg néha szoktak is...Szóval a férfi zenészek ilyen téren mindig sütkérezni szoktak ugye a tinilányok figyelmének a fókuszában,sőt,sokszor tobzódni szoktak az egyébb jellegü élvezetes dolgokban is...A dolgok ezen részét hogy úsztad meg? (Már persze ha megúsztad...)Egy autogramvadász tinilány sokszor sokmindenre képes ahogy mondani szokás, főleg olyankor,amikor még egyébb módon is bejön neki egy-egy adott zenész...Mint pl.akkor neked a Lányi Lala...Nemis próbáltad megkörnyékezni a Lalát egyébb módokon is,mint az autogram? A D. Nagy Lajossal milyen tapasztalataid voltak? Az a fazon állítólag MINDEN kiscsajt megizélt egykoron,aki csak a közelébe jutott...(Igaz,később aztán törvényszerüen meg is lett ennek a hátulütője állítólag...Apasági perek,drogozás,teljes emberi,szexuális kiégés,stb,stb...Legalábbis én ilyesmi pletykákrol hallottam a Lajost illetően...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 14. 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Kicsit mosolyogtam az előbb Szami,amikor olvastam a fentebbi hsz-edet...Mivel kiderült az megintcsak,hogy ugye-ugye...Tudnak azért a hölgyek igencsak rámenősek is lenni a férfiak kapcsán,hogyha céljuk van egy adott fickóval...Most az ilyen szempontbol mindegy,hogy a pali génjeire,pénzére,a nevére,vagy csak az aláírására utaznak,a lényeg az abban van mindig,hogy azért nem olyan szélsőségesen passzívan várakozó ám mindig a természetük,mint amennyire azt el akarják hitetni gyakran az ostoba,buta férfiakkal...

Nahát, érdekes, hogy ezt mondod...

Ugyanis, pont mikor írtam ide a neveket, higy kiktől van autogramom, saját magamon is megdöbbenve, azt vettem észre, hogy szinte csak férfiakat írtam. Reflexből. Aztán néztem a listámat, s TUDATOSAN kezdtem el beletűzködni az irományomba a nőket. Nehogymár, hogy fog kinézni az (?), hogy kiírok ide 30 nevet és mind férfi??? Kapásból csak Hernádi Judit és Zoltán Erika jutott eszembe, anélkül hogy gondolkodtam volna.
Hogy miért?
Nem tudom, biztos valami ösztönös reakció: "Nehogy azt higgyék már, hogy csak a pasik érdekelnek!"
Ráadásul maguk az autogramok megszerzése a férfiaktól fontosabb volt, ha egy-egy nőcit nem tudtam elkapni, csak legyintettem, de nem mentem utána egy lépést sem. Pedig még azt sem mondhatom, hogy minden művész, akit "levadásztam", annyira vonzó lett volna számomra, per/mint férfi. (Sztankay -ban pl. hatalmasat csalódtam)
Na azért ne képzelj engem olyan autogramvadásznak, aki lohol, meg kutat, meg napokig lesben áll egy autogrammért. Még csak a színészbejáró, vagy színpad mögött sem vártam soha. Csak kihasználtam minden ilyen nyílt napot, szabadtéri programot, ahol fellelhetőek voltak. Ott viszont, mikor megláttam valaki számomra érdekes embert, akkor odamentem hozzá, nem voltam szívbajos.
Volt, hogy csak simán az utcán szembe jött velem, pl. Haumann Péter. Ráköszöntem, hogy "Jó napot kívánok Művész Úr!"
Rámnézett, visszaköszönt, ment tovább el mellettem. Ekkor kapcsoltam, hogy "Hát autogram"!!!
Gyorsan utána fordultam, utána szóltam, hogy:" Elnézést, lenne rám egy fél perce?" Persze, hogy volt.
Na, majd még mesélek, meg majd a hsz-ed többi részére is válaszolok.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Következő
22 / 24 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.