Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hogy lehet valakiből kiszeretni?????????
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 22. 10:36    Hozzászólás témája: Hogy lehet valakiből kiszeretni????????? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kérlek ,ha tudtok jó válaszokat írjátok meg nekem!!!!!!
15 évesen beleszerettem életem nagy szerelmébe.javascript:emoticon('Sad')Ez 22 éve volt,a szerelem azóta is töretlen, legalábbis részemről. Elég sokáig nem találkoztunk, éltük a magunk életét, másokkal, születtek gyerekeink,de ezalatt az idő alatt nem volt olyan napom,hogy vmi miatt (zene,könyv, bármi....) ne jutott volna eszembe. Aztán 2006-ban újra találkoztunk,egy véletlen folytán. Én akkor az ország másik felében éltem,éppen válófélben, Ő tőlem 380 km-re, szintén válás után 1,5 évvel. A találkozás után tartottuk a kapcsolatot, esti nagy beszélgetések a számítógépen, havonta találkoztunk,hol én jöttem hozzá,hol ő hozzám. Aztán egyszer összeszedtem a bátorságomat, és egy vörösboros beszélgetés közben elmondtam Neki,hogy mit érzek, és milyen régóta javascript:emoticon('Embarassed'). A válaszán meglepődtem, mert szinte ugyanazokat a mondatokat hallottam tőle, amiket én mondtam.Ekkor döntöttük el, hogy közösen folytatjuk tovább az életünket. Mikor a gyerkőcöm elvégezte az általánost, akkor költöztünk össze, Vp-be jöttünk,Ő itt lakik. 3 évig éltünk együtt, most 2 hete,hogy különköltöztünk a fiammal. Egyre jobban éreztem,hogy a volt párja életébe nem férek bele azzal, hogy néha rászólok a közös gyermekükre. Sajnos különféleképpen neveltük a gyerkőceinket, nálam voltak bizonyos szabályok-korlátok, az exe pedig úgy gondolja,felnő a gyerek,mint a gaz. Aztán emiatt egyre több vitánk volt, amiket még az elején meg is tudtunk beszélni,de a volt asszony valahogy mindig nyert, míg végül úgy döntöttem,hogy akkor inkább nem is szólok a gyerekre,csináljon amit akar. Hozzáteszem, a fiaink között majd 8 év a korkülönbség, de azt elvárták,hogy az én nagyom (17) úgy táncoljon,ahogy az ő kicsijük (11) fütyül. Végül már odáig jutottunk,hogy nem is nagyon beszélgettünk egymással,esténként, ha éppen otthon volt, ült a számítógép előtt, fején a füles,zenét hallgatva, én olvastam vagy néztem a tévét, és arra vártam,hogy esetleg kikapcsolja a gépet, és odajön hozzám. Tudom, ez így kicsit furán hangzik,de az én közeledéseimet csak udvariassági körök futásának jellemezte, így hát csak vártam, vártam......de nem jött,pedig fantasztikus élményeket éltünk át együtt korábban. Próbáltam párszor beszélni vele,néha ideig óráig újra mentek a dolgaink, bár voltak nagy vitáink is. Aztán 3 hete közölte velem,hogy már nem akarja velem újrakezdeni, mert 1-2 hónap múlva úgyis ugyan itt tartanánk, az ok is ugyanaz lenne :a gyermek. Az utolsó együtt töltött estén aztán újra ugyanúgy tudtunk beszélgetni,mint nagyon régen, egymás karjaiban. Annak azért mindketten örültünk,hogy nem torokvágással lett vége a dolgainknak, hihetetlen módon arra kért, hogy ne szakítsuk meg a kapcsolatot, mert azt nem szeretné,ha csak egy folyosói helló-szia dolog (közös munkahelyen dolgozunk, bár elég ritkán találkozunk) maradna közöttünk. Megígérte, hogyha bármiben tud,segít, szóljak nyugodtan. Most ott tartunk,hogy nagyon beszélni sem akar velem, ha kérek vmit, visszautasítja, mondván,hogy sajna nem ér rá, foglaltak a délutánjai, pótolja a gyerekkel az elveszett időt. Szeretnék belőle kiszeretni,valahogy......akárhogy....nagyon fáj, de sajnos, nem megy,nem tudok sírás nélkül rágondolni, az elmúlt 22 évre, és az együtt töltött 5 évre.Nagyon hiányzik, valahogy úgy érzem, hogy én is neki,de nem tud mit kezdeni a helyzettel,és ezért bántjuk még mindig egymást javascript:emoticon('Crying or Very sad'). Ezt azért gondolom,mert egyik este volt egy kis beszélgetésünk telefonon, ő hívott (először vitatkoztunk egy kicsit, aztán pedig megbeszéltük,hogy min vitáztunk), ekkor megkérdeztem Tőle,hogy mitől fél ennyire:a saját érzéseitől, vagy az enyémtől. Ismét meglepő választ kaptam :mindkettőtől, nem kérdeztem tőle többet, elköszöntünk egymástól. Később jött az sms: "jó éjt,szeretlek" Mit tegyek ??????????????? Nagyon szeretem......................
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 22. 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó választ nem tudok, de az biztos, hogy ha nem tudtok azonos nevezőre jutni, akkor nem lesz soha béke az olajfák alatt. Másként értékeli a saját és a te gyerekedet. Ezt egy anya se tudja elviselni. Ha felnőttek lesznek, akkor is probléma lesz. Még jó hogy nincs közös gyereketek, mert az én gyerekem vagy a te gyereked üti bántja a mi gyerekünket. Neutral Ezek olyan megoldhatatlan problémák, hogy csak úgy lehet áthidalni, ha külön éltek és csak szexpartner kapcsolat lesz. Így mindenki éli a saját életét, saját elvei szerint. Elvi különbségek sajnos ide vezetnek. Közös bennetek csak a kémiai vonzalom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 22. 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Másként értékeli a saját és a te gyerekedet. Ezt egy anya se tudja elviselni."

Igen,ez volt számorma a legnehezebb.Húsvét, télapó, szülinap,névnap,az én fiam egy tábla csokit sem kapott az extől,mondván semmi köze nincs az én fiamhoz. A legmegalázóbb talán egy karácsonyra kapott lávalámpa volt tőle,ja és egy szemeteskuka,mert a miénknek el volt törve a teteje,és nem tudtak jobbat kitalálni nekünk....... Ő is egy hellyel-közzel működő párkapcsolatban él, ott is a veszekedések legnagyobb része a GYERMEK miatt van.
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 22. 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kell kiszeretni belőle, ennek a kapcsolatnak a leírás alapján lenne jövője.
Az exet kell jól helyrerakni. Biztos erős egyéniség, azért győz mindig.
Nehéz dolog lesz.

Sok szerencsét.
Vissza az elejére
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 22. 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mak!
Igen,az ex az. Sajnos közölte a "párommal", hogy a gyerek nem szeret átjönni hozzánk, mert én folyton piszkálom,holott csak olyan dolgok miatt szóltam rá,amik miatt a sajátomra is, ennyi idős korában. Tudod én elég sokáig neveltem a gyerkőcömet egyedül, muszáj volt mindkettőnknek szabályokat állítani-betartani.Most, a 18 felé közeledve elmondhatom,hogy még mindig kölcsönös a bizalom kettőnk között, nem drogozik,nem iszik,ha problémája van, tudja,hogy nyugodtan fordulhat hozzám.Ez sajnos a másik oldalon nem így működik,anyuci szolizik,bulizik,a két gyereke helyett a pasija a fontosabb.Ezt próbáltam a párommal is megértetni, hogy nem bántani akarom az ő pici fiát, de nem ilyen viselkedéshez vagyok szokva egy gyerek részéről.Kértem,hogy beszélgessen egy kicsit erről az exével,próbált is,de a következménye az lett,hogy nem jöhetett át hozzánk a gyerek.Próbáltam finoman én is a csaj tudtára adni,hogy így később nagyon sok problémájuk lesz a gyerekkel,én egyedül is tudtam embert nevelni,neki sehogy sem fog sikerülni,ha nem foglalkozik vele.A suliban is nagyon sok problémájuk volt már,nevelési tanácsadó, stb....Én tudom, hogy a páromnak nagyon fontos a kisfia,mert az ő szülei korán elhunytak,minél több időt szeretne vele tölteni. Soha nem is akartam,hogy válasszon közöttünk,de egy kicsit több támogatásra számítottam.Félt,hogy végleg el lesz tiltva tőle a gyerek (a nagyiját pl 5 éve nem látta, mert egyszer kicsit rácsapott a fenekére, azóta anyuci nem viszi hozzá!!!!!!!!!)
Más problémánk nagyon nem is volt,mindig ez okozta a vitákat közöttünk.

Köszönöm a szerencsekívánatot, tudom hogy nagyon nehéz menet elé nézek, most így külön élve tőle.
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 23. 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Orsi!
Válaszoltam,de írj légyszives egy igent,ha megkaptad!Vacakol a net.Köszönöm!!!!
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 23. 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisvörös írta:
Kedves Orsi!
Válaszoltam,de írj légyszives egy igent,ha megkaptad!Vacakol a net.Köszönöm!!!!

A beérkezett üzeneteid felett vannak a fiókok.

Elküldött fiók: az általad elküldött és a címzett által kibontott leveleid.
Kimenő fiók: az általad elküldött, a címzett által ki nem bontott levelek. Ezeket törölheted is, javíthatod is.

A kérdésedre választ kaphatsz, ha megnézed, hogy az elküldött levél a Kimenő, vagy az Elküldött fiókban van, esetleg egyikben sem..
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 23. 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves hangya!
Köszi,csak megszakadt a netkapcsolat, és utánna sehol nem találtam Sad(((
De most már újra működőképes a rendszer,megjavítottákSmile))))
akiron
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 30. 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most mi a helyzet?
Van valami új fejlemény? Szerintem is van jövője ennek a kapcsolatnak.
Úgy tűnik anyucival egyenlőre nem lehet mit kezdeni. A gyerekkel kell.
Próbáltál már a gyerekkel felnőttként beszélgetni arról, hogy Te nem az anyukája, nem a mostohája és nem a pótanyja szeretnél lenni, hanem a barátja? Egy olyan barátja, aki kicsit több mint egy barát. Egy olyan barát aki egyben "rokon" is. A rokoni kapcsolatod, pedig az, hogy az apja felesége vagy, akit mindketten nagyon szerettek és akinek mindketten jót akartok és akit boldoggá akartok tenni. És kérted már a segítségét abban, hogy ez a család jól működjön? Mert ezt a családot boldogan egybentartani Te kevés vagy egyedül. Ez csapatmunka kell legyen.
Beszéljétek meg a gyerekkel ki mit vár el a másiktól és mit ajánl cserébe....
Mindenkinek kell engednie. Te nem vagy az anyja, Ő sohasem lesz a fiad, de a BARÁTOD még lehet. Most így első olvasatra ez jutott eszembe.
Szelídítsd meg a gyermeket és az anyja is megszelídül. Szerintem.
Persze könnyű ezt mondani.
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 30. 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha megtudod a "tuti-t", én is kérem a receptet.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 31. 06:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát nincs tuti recept, de mégis sikerült, kiderültek bizonyos dolgok, neki már más kellett, csak gerinctelen módon elhallgatta ezt Sad pedig mikor kiderült, rá is kérdeztem nála, tagadott, mondván csak és kizárólag miattam ment tönkre ez a kapcsolat. Embarassed Surprised nagyot csalódtam benne, az ismerkedés elején a világ "legkorrektebb, legegyenesebb, legjellemesebb" embereként adta elő magát Cool , aztán amikor színt kellett vallani, gyáva volt, megfutamodott Laughing ilyen emberek pedig nem kellenek a környezetembe Evil or Very Mad .A fiamat is arra neveltem :ha a sok jó cselekedet mellett csinál hülyeségeket is, az nem baj, de vállalja amit tett, és a következményeit is, ne futamodjon meg gyáván, más mögé bújva, tagadva a nyilvánvalót, ez is hozzátartozik az ÉLET nevű társasjátékhoz Surprised neki eddig sikerült Surprised
akiron
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 31. 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisvörös írta:
hát nincs tuti recept, de mégis sikerült, kiderültek bizonyos dolgok, neki már más kellett, csak gerinctelen módon elhallgatta ezt Sad pedig mikor kiderült, rá is kérdeztem nála, tagadott, mondván csak és kizárólag miattam ment tönkre ez a kapcsolat. Embarassed Surprised nagyot csalódtam benne, az ismerkedés elején a világ "legkorrektebb, legegyenesebb, legjellemesebb" embereként adta elő magát Cool , aztán amikor színt kellett vallani, gyáva volt, megfutamodott Laughing ilyen emberek pedig nem kellenek a környezetembe Evil or Very Mad .A fiamat is arra neveltem :ha a sok jó cselekedet mellett csinál hülyeségeket is, az nem baj, de vállalja amit tett, és a következményeit is, ne futamodjon meg gyáván, más mögé bújva, tagadva a nyilvánvalót, ez is hozzátartozik az ÉLET nevű társasjátékhoz Surprised neki eddig sikerült Surprised

Nagyon sajnálom.Annak alapján amit korábban írtál, nem emlékszem utalásra arra, hogy gyanítod más is van a dologban.
Sőt azt írtad azt mondta, hogy szeret a telefonban.
Megrázó lehetett. Sajnálom.
Vissza az elejére
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 31. 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát igen így utólag visszagondolva egyre több dolog jut eszembe, amit -igaz csak tudat alatt-de furcsának találtam,próbált mindig úgy evickélni, hogy se jobbra, se balra ne essen le arról a bizonyos borotvapengéről Sad ,de a legvacakabbul mégiscsak a tagadás esett.ahhoz bátor volt, hogy beújítson egy másik nőt, de ahhoz nem, hogy ezt elmondja...... Confused
akiron
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 31. 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisvörös írta:
hát igen így utólag visszagondolva egyre több dolog jut eszembe, amit -igaz csak tudat alatt-de furcsának találtam,próbált mindig úgy evickélni, hogy se jobbra, se balra ne essen le arról a bizonyos borotvapengéről Sad ,de a legvacakabbul mégiscsak a tagadás esett.ahhoz bátor volt, hogy beújítson egy másik nőt, de ahhoz nem, hogy ezt elmondja...... Confused

Tudom, hogy ez elég furán hangzik... de amíg egy ffi tagad, addig szeret.
Vagy legalábbis nem akar valamiért elveszíteni. Szerintem.
Milyen jelek voltak pontosan? Ha nem vagyok túl indiszkrét?
Vissza az elejére
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 31. 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát, elég sokféle jut eszembe:már nem volt fontos neki, hogy segítsen pl a vacsi elkészítésében, munka után ő egyből hazament, én intéztem a dolgokat (posta, bevásárlás,stb....)amiket előtte közösen végeztünk, mire hazaértem, ő már a számítógép előtt ült, füles a fején, és csak félig húzta le a füléről, ha beszélgettem vele Sad ,és csak félig figyelt rám, egyre többször a számítógép felé nézelődve Shocked , már nem volt fontos neki, hogy este együtt nézzünk valami filmet, sőt olyanokat szerzett inkább, amikről tudta, hogy én soha az életben nem nézném meg Sad egyre többször kereste meg egy barátja, mondván pasibeszélgetés lenne Crying or Very sad , ha átöleltem, ökölbe szorított kezet éreztem a hátamon, ha barátok előtt találkoztunk, már nem a számra adott puszit, mint addig, hanem arcra, kettőt, mint a barátok feleségeinek....és még sorolhatnám Sad , nem volt jó, próbáltam beszélni vele, de mindig oda jutottunk, hogy a gyereknevelésünk nem egyezik, én már nem vagyok olyan mint régen, ezért van közöttünk ez a sok probléma..... én meg elhittem neki Embarassed
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.