Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc filmek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 24. 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Az igazság az,hogy én valahogy sose csíptem ezt a Jean Renot...Valahogy nagyon ellenszenves volt nekem mindigis az a fazon...De most akkor nemrég megpróbáltam megnézni mégiscsak ezt a "Pofa be" című filmet,de hamar fel is adtam a dolgot...Ennek oka az a szinte elképesztően alpári és trágár dramaturgia volt, amivel sajnos szembesülni kényszerültem...Most nem tudom,hogy az eredetiben is ilyen ocsmány dramaturgia volt-e,avagy ez csak a magyar szinkron sajátja, de akár így-akár úgy, egy idő után már képtelen voltam nézni emiatt a filmet...Sajnálom Szami...A Pierre Richard és a Luis de Funes filmeket amúgy módfelett kedvelem, nagyon nagyok a filmjeik...Ez utóbbi két illetőtöl te melyik filmeket kedveled?Vagy melyikeket kedveled különösképpen? (A három férfi és a mózeskosár című filmet még nem láttam eddig...)

Mindkettejüket szeretem, több filmjüket is, Luis de Funes-t talán kicsit jobban.
Nem könnyű választanom, de ha mindegyikőjüktől egy-egy filmet választhatnék, , Pierre Richard-tól a Balfácánt választanám.

Louis de Funes-től viszont már nem tudok egyet kiválasztani, a Szárnyát vagy combját, Fantomas, Heves jeges, Felszarvazták Őfelségét pl. a legkedvencebbek. A Káposztalaves viszont az a filmje, amit nem szeretek.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 24. 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most lehet,hogy nem hiszed el a dolgot,de énis PONT AZOKAT A FILMEKET akartam megjelölni legfőbb kedvenceknek,amiket te is megjelöltél fentebb...Csak meg akartam először várni a te meglátásaidat...A "Balfácán" az azt hiszem,hogy tényleg minden idők egyik legjobb vígjátéka...Legalábbis szerintem...Bár mondjuk a "Magas szőke férfi visszatér" se rossz...Ezt a filmet láttad már?
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 24. 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Most lehet,hogy nem hiszed el a dolgot,de énis PONT AZOKAT A FILMEKET akartam megjelölni legfőbb kedvenceknek,amiket te is megjelöltél fentebb...Csak meg akartam először várni a te meglátásaidat...A "Balfácán" az azt hiszem,hogy tényleg minden idők egyik legjobb vígjátéka...Legalábbis szerintem...Bár mondjuk a "Magas szőke férfi visszatér" se rossz...Ezt a filmet láttad már?

Érdekes egybeesés akkor...pedig elég sok jó filmje van mindkettőnek, a nagy számok törvénye alapján akár más is lehetett volna.
A "magas szőke" is jó, persze, hogy ismerem. Pierre Richard-tól szinte mindig csak azt ismételték egy időben.
Mi a véleményed a "Félénk vagyok, de hódítani akarok" c. filmjéről?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 24. 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk a "Félénk vagyok de hódítani akarok" se egy rossz film,de azért ettöl függetlenül én inkább a "Balfácán"-t tenném a dobogós helyre a Pierre Richard filmek tekintetében,a második helyre meg a "Magas szőke férfi visszatér"-t...A bronzérmes helyre jutna az én értékelésemben a " Félénk vagyok de hódítani akarok"...A "Magas szőke férfi visszatér"-t láttad már amúgy? Ez a folytatása a " Magas szőke férfi felemás cipőben" című filmnek...De attol klasszikusokkal jobb...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 24. 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Mondjuk a "Félénk vagyok de hódítani akarok" se egy rossz film,de azért ettöl függetlenül én inkább a "Balfácán"-t tenném a dobogós helyre a Pierre Richard filmek tekintetében,a második helyre meg a "Magas szőke férfi visszatér"-t...A bronzérmes helyre jutna az én értékelésemben a " Félénk vagyok de hódítani akarok"...A "Magas szőke férfi visszatér"-t láttad már amúgy? Ez a folytatása a " Magas szőke férfi felemás cipőben" című filmnek...De attol klasszikusokkal jobb...

Igen láttam. Szerintem is jobb volt a magas szőke második része, mint az első.
Azt hittem, hogy jól leszólod majd a "Félénk vagyok de hódítani akarok" filmet, hogy hogy lehet egy férfi annyira esetlen a nőkkel, ilyesmi Smile

Tudsz róla, hogy jó amerikai szokás szerint magas szőke férfit is (a három férfi és egy bébihez hasonlóan) megfilmesítették Tom Hanks főszereplésével? Mint magas barna férfi...

https://www.google.com/amp/s/port.hu/adatlap/film/tv/magas-barna-ferfi-felemas-cipoben--the-man-with-one-red-shoe/movie-10361/amp
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 24. 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Tudom,hogy a tetű jenkik lenyúlták a "Magas szőke" alapötletét is,mint annyi,de annyi más filmét is... És láttam is már régebben ezt a koppintást,de nagyon nem voltam odáig tőle...A "Félénk vagyok" című filmet minek kellett volna amúgy leszólnom? Jókat kacagok rajta mindig...A legmulatságosabb jelenet a filmben az az szerintem, amikor a Pierre Richard autóstoppol,és felveszi egy kamionos asszonyság,meg a kutyája...Aztán meg kifejti a hölgyemény nagy tudálékosan,hogy:"Tudom én,hogy mi kell nektek mindig,férfiaknak"...Aztán meg ennek kontrasztjaként mutatják,hogy a P.R. meg félősen megborzong,és igyekszik összehúzni magát ijedtében...Eszméletlen az a jelenet szerintem...Mindig halálra nevetem magamat rajta...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 03. 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szami,Jadis...Láttátok már a "Fennakadva a fán" című Luise de Funes filmet? Nekem az is nagy kedvencem...Kár,hogy manapság már eléggé elfeledett ez a film...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 03. 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/cpYLeo7Sxdg Fennakadva a fán...Szerencsére a neten még megtalálható azért ez a remek kis film...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 03. 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Szami,Jadis...Láttátok már a "Fennakadva a fán" című Luise de Funes filmet? Nekem az is nagy kedvencem...Kár,hogy manapság már eléggé elfeledett ez a film...

Én ismerem.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 03. 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ennyi az összes reakció? Hát...Akkor ahogy elnézem,nem éppen a szíved csücske ez a film...Nekem mondjuk nagy kedvencem...Mivel a szokásos:Kevés szereplő,egy helyszín,lassú,nyugodt történetvezetés,egyszerű,jól követhető cselekmény,meg stb,stb...Az ilyen filmek nálam mindig abszolút nyerőek...És még ugye ott van akkor a főszereplőnek a L.d.F. is...
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 04. 08:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:

Én nem ismerem ezt a filmet.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 04. 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Ennyi az összes reakció? Hát...Akkor ahogy elnézem,nem éppen a szíved csücske ez a film...Nekem mondjuk nagy kedvencem...Mivel a szokásos:Kevés szereplő,egy helyszín,lassú,nyugodt történetvezetés,egyszerű,jól követhető cselekmény,meg stb,stb...Az ilyen filmek nálam mindig abszolút nyerőek...És még ugye ott van akkor a főszereplőnek a L.d.F. is...

Nem, csak akartam hagyni érvényesülni Jadist is.Smile
L.d.F filmjei közül megvallom, ez nekem olyan középtájt helyezkedik el. Van ennél jobb, de van rosszabb filmje is. Talán azért, mert tényleg nem túl mozgalmas.

Most megint eszembe jutott a Káposztaleves c. filmje, hogy azt mennyire nem szeretem. Azt ismered?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 04. 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Jadis sincs akkor a jelek szerint túlságba is elájulva a fentebb említett filmtöl,dehát akkor ez van,nincs mit tenni...Nekem akkoris a kedvenc filmem lesz ez továbbra is...A "Káposztaleves"-röl eddig nemis hallottam még...Hogy micsoda címeket ismersz te? Eddig úgy voltam a dolgokkal,hogy L.d.F.-nek csak annyi filmje volt,amennyit a múltkor emlegettél...A " Fantomas" sorozatbol melyik volt amúgy szerinted a legjobb? Nekem a "Fantomas a Scotland Yard ellen" jött be a leginkább...Eszméletlenül hangulatos számomra az a film...Meg az az állandóan őszi,ködös,nyálkás, Skóciai táj...(Amikor nézem ezt a filmet,gyakran jut eszembe az a gondolat,hogy tök jó lehet egy ilyen vidéken élni...Persze csak úgy,hogy bezárkózik az ember egy olyan kastélyba mint amilyen a filmben is volt, és csak olvasgat magának nyugodtan az ágyban betakarózva,meleg teát,meg kakaót iszogatva közbe-közbe...Főleg úgy,hogy ott már délután két órakkor besötétedik,míg itt nálunk meg még december végén is csak négy órakkor sötétedik...Ahogy mondani szokás, "ez így nem igazság",dehát ne legyünk azért telhetetlenek se...A trópusokon meg alig van éjszaka,úgyhogy itt Magyarországon még egy szavunk se lehet akkor...)

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2019. 12. 04. 15:47-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 04. 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://m.ok.ru/video/1285211818640 Fantomas a Scotland Yard ellen...
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 04. 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Jadis sincs akkor a jelek szerint túlságba is elájulva a fentebb említett filmtöl,dehát akkor ez van,nincs mit tenni...Nekem akkoris a kedvenc filmem lesz ez továbbra is...

Mivel sosem láttam viszonylag nehéz lenne rajonganom érte vagy utálnom vagy bármi. Wink De majd sorrakerítem valamikor, ha megtalálom.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Következő
11 / 19 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.