Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc filmek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 15. 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Most,hogy így töröm a fejemet,mintha a "Messziröl jött ember", rémlene...Szerintem azt a sorozatot láttam...Kb.3-4 részes volt,igaz? Ha ez az,amire gondolok,akkor ez a minisorozat nekem is tetszett annó...

A messziről jött ember - Intro

https://snitt.hu/filmek/a-messzirol-jott-ember-1972-1972

E szerint 6 részes volt. Biztosan nem 72-ben láttam, Smile valamikor a nyolcvanas évek közepén-végén adhatták nálunk..
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 15. 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Egyre gondoltunk akkor...A főcímzenéröl rögtön ráismertem...Ez tényleg jó kis sorozat volt annó...És a Twin Peaks-el ellentétben az utolsó részben valóban minden rejtély ki is derült, annak rendje-módja szerint...Nemis gondoltam volna soha arra,hogy te is nézted egykoron ezt a sorozatot...Kb. a 80-as évek első éveiben ment a tévében, ha jól emlékszem,de akkoriban te még elég kicsi lehettél...Hogy a csudába engedték neked nézni ezt a sorozatot?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 15. 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Igen...Egyre gondoltunk akkor...A főcímzenéröl rögtön ráismertem...Ez tényleg jó kis sorozat volt annó...És a Twin Peaks-el ellentétben az utolsó részben valóban minden rejtély ki is derült, annak rendje-módja szerint...Nemis gondoltam volna soha arra,hogy te is nézted egykoron ezt a sorozatot...Kb. a 80-as évek első éveiben ment a tévében, ha jól emlékszem,de akkoriban te még elég kicsi lehettél...Hogy a csudába engedték neked nézni ezt a sorozatot?

Az előbb olvastam, hogy 85'-ben jött be hozzánk...nem mindenben volt "cenzúra" otthon. Még külön hálószobám sem biztos, hogy akkor volt, szóval ott ment a tv a hátam mögött, hogy anyám nézte... emlékszem, sokszor a fal felé kellett fordulnom, s úgy elaludnom...
Lehet titokban lestem, ezért is volt félelmetes...vagy lehet, hogy valami ismétlést is láttam később...barátnőmmel a 90-s évek elején emlegettük. Tehát ő is látta valahogy...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 29. 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na de jó...

Megírtam előbb egy hszt a Derrick meg a Gondolkodó robotok c. filmről, aztán elveszett az éterben.

Pedig már tegnap is meg akartam írni, csak annyi más szóba került, hogy ez elmaradt.

Na most már nem futok neki újra, majd legközelebb...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 29. 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már csak ez kellett...Még jó,hogy eddig az volt az elved mindig,hogy mindent először piszkozatban írsz meg,és csak utána másolod be a szöveget a hsz-be...De ez esetben meg akkor hogy veszhetett el a hsz?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 29. 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Már csak ez kellett...Még jó,hogy eddig az volt az elved mindig,hogy mindent először piszkozatban írsz meg,és csak utána másolod be a szöveget a hsz-be...De ez esetben meg akkor hogy veszhetett el a hsz?

Hosszabb szöveget valóban úgy szoktam, de most nem is terveztem annyira hosszúra, mint lett.
Amúgy a megírt szöveget szoktam másolni küldés előtt.
De most másolás előtt félbehagytam, néhány szó hijján volt még, s mire visszatértem eltűnt.
Nyilván én rontottam el valamit, előfordul.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 29. 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet,hogy kezdi megadni magát a számítógéped...Nincs hang a videókon, eltűnik az írás alatt levő szöveg, ez nem sok jót jelent szerintem...Valami nagyon nem lehet kerek azzal a géppel...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 29. 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Lehet,hogy kezdi megadni magát a számítógéped...Nincs hang a videókon, eltűnik az írás alatt levő szöveg, ez nem sok jót jelent szerintem...Valami nagyon nem lehet kerek azzal a géppel...

Biztos hogy nem. A készülékem rendben van.
Itt a hsz-t én rontottam el, tudom.

A videó az más tészta.
Egyébként rákeresve sincs hangja
Más videókkal nincs gondom.
Mellesleg rá van írva, az is, hogy terjeszteni tilos meg ilyenek, úgyhogy én nem erőltetném a dolgot... Smile

Neked meg a Videa videói nem indulnak, mégsem mondom, hogy nem jó a géped.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 29. 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Az mondjuk igaz, hogy nálam meg a "videa" videók nemnagyon akarnak elindulni...Az Orosz László videók viszont mind címröl,mind linkröl mennek rendesen...Nem tudom,hogy akkor nálad miért nincs hang...Lehet,hogy be van kapcsolva a gépeden valami trágárságszűrő...Nade akárhogy is van a dolog,nekem most lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia.
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 30. 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derrick: Egy rajongó halála

Nem rémlik, hogy anno láttam volna ezt a részt, igaz, hogy nem sok része van, amit konkrétan fel tudnék idézni...
Nos, azért valami hasonlóra gondoltam, hogy lesz, bár hamarabb hittem volna, hogy a "sztár" valamelyik embere volt a gyilkos. (Mert mondjuk a sztár helyett ő akart volna kettesben lenni a csajjal.)
Na ez az a "rajongás", amit én sosem értettem meg, tőlem mindig is távol állt, lehet túl racionalista vagyok, de sosem tudtam egy "elérhetetlen sztárért" ennyire rajongani. Biztosan bennem van a hiba, de én elítélem azokat a csajokat, akik ott visítoztak a koncert után, rohantak az autóhoz, leteperték a sztár emberét, elbújtak a kocsiban...vagy épp a sztár ágyában. Hibásnak tartom a hozzátartozókat, a csaj pasiját is, a barátnőjét is...mindketten tulajdonképpen csak vállat vontak a viselkedésére, nem foglalkoztak vele eléggé, nem állították le nem álltak mellette...sőt ugye végül a pasija ölte meg. Szinte az egyetlen, aki megvédhette/megóvhatta volna ettől a hülyeségtől.
(Tudom, hogy lehet tenni valamit, mert anno hasonló "rajongás" miatt álltam én egy ismerősöm mellett, szinte folyamatosan, hogy nehogy hülyeséget csináljon.)

Gondolkozó robotok:

Szerintem valamikor kislány koromban ebből is láttam részleteket...az a vörösen izzó szemű sakkozó robot ugyanis ismerős számomra...tudom, hogy "találkoztam" már vele.
Azt kell mondanom, hogy amikor a film készült, ahhoz képest egész jól megcsinálták. Ám ha nem tudnám abban a stílusban nézni, (ma már) igencsak megmosolyognám az egész filmet. A szereplők kinézetétől kezdve a viselkedésükön át. Az egész filmet átlengi valami gyermeki naivitás...pl.simán néhány perc után gyanús volt, hogy a robot pont úgy fogta a sakk figurát, ahogy az eltűnt ürge...ennyi...hogy a csaj miért ment el egyedül a professzorhoz, hogy a pasinak eszébe sem jutott, hogy a csaj veszélyben lenne, hogy ott lenne, amikor meglátta a profnál a félkész robotot, akkor sem...tudod, aki Agatha Christie-n, Sir Arthur Conan Doyle-n, meg Lőrincz L. Lászlón meg Columbo-n nevelkedett, mint én, annak nem nehéz kitalálnia 15 perc után a film lényegét.
Az elv - "eredeti" agyat használni egy robot testben - régóta foglalkoztatja az emberiséget, a sci-fi irodalmat. Más kérdés, hogy tudjuk, ez mind a mai napig kivitelezhetetlen, hiába a sok elmélkedés.
S mondom, a kor technikájához képest a trükkök is jól meg voltak csinálva.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 31. 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Derrick filmmel kapcsolatban igazat adok neked...És énis hasonlóan látom a dolgok és a probléma lényegét...De az esetemben van még ezen felül egy plussz szempont is...Mégpedig a dolgok "szexuális" része,ami sajnos nagyon jellemző erre a mai,nagyon félrecsúszott világra...Szóval mint azt már régebben említettem, ÖNMAGÁBAN VÉVE nekem semmi bajom sincs a filmben bemutatott "szexuálpszichológiai rajongással"...Az ilyesmi viselkedés a nők ezeréves sajátja,és "evolúciós" okokra vezethető vissza...Az "alfahím" iránti ősi vonzalomra...Csakhogy a RÉGI IDŐKBEN az "alfahím" fogalma ugye TELJESEN MÁS VOLT...Ezer évekkel ezelőtt az "alfahím" az a törzs LEGERŐSEBB,LEGOKOSABB,LEGEGÉSZSÉGESEBB,LEGJOBB GENETIKÁVAL BÍRÓ "falkavezére" volt, akinek a génjei NAGYON ELŐNYÖSEK VOLTAK minden nő számára, ha sikerült kapniuk ezekböl a génekböl...Csakhogy azóta nagyot változott a világ úgymond...És a MAI ÉRTELEMBEN VETT alfahím az már MESSZE NEM UGYANAZ mint hajdanában...Egy mai "alfahímnek" ugye a vonzereje már NEM AZ ELŐNYÖS GENETIKA, hanem mondjuk a pénze, a pozíciója, az egzisztenciája,aminek az eléréséhez manapság már nem kell jó genetika...Ami kell, az a megfelelő szintű ALJASSÁG,POFÁTLANSÁG,ERŐSZAKOSSÁG,GÁTLÁSTALANSÁG,HELYEZKEDÉSI KÉPESSÉG, S.GNYALÁSI TEHETSÉG megléte, meg a hasonló dolgok...Aztán ha ezek a tulajdonságok megvannak,akkor ugye már megis van egyböl a mai világ MENŐ ALFAHÍMJE...Aki a társadalmi ranglétra CSÚCSÁN ÁLL,vagy legalábbis előbb-utóbb oda kerül...Viszont a nők-lányok genetikája most is pont ugyanolyan,mint ezelőtt mondjuk 10 ezer évvel...Csak annyi a lényeg a jórészüknek,hogy MENŐ FAZON legyen ugye a rajongásuk tárgya mindig...Mert automatikusan abban vannak manapság is, hogy MENŐ ALFAHÍMSÉG=KIVÁLÓ GENETIKA...Csakhogy ez manapság már nagyon,de nagyon nem így van a fenti okok miatt...Szóval én amikor néztem a Derrick filmet,végig azon értetlenkedtem,hogy az a rakás kistyúk HOGY A CSUDÁBAN TUD ENNYIRE OSTOBA LENNI? Hogy egy semmirevaló ÉNEKESÉRT,egy POPSZTÁRÉRT(!!) ennyire rajongjanak,meg hogy mindenáron az ilyenek ágyába kívánkozzanak? Mondjuk jó-jó...Ősi késztetések meg minden,dehát hogy hogy nem képesek dolgokba belegondolni egyes nők??? Hogy MIT JELENTETT ezer évekkel ezelőtt egy "menő fazon" fogalma,meg MIT JELENT a mai világban? Az emberi ostobaság láttán én mindig a falra tudok mászni azonnal...És sajnos ezen dolgok miatt a fent említett film nézése közben is szinte végig a fejemet martam...Attol függetlenül persze,hogy tudtam azt azért jól,hogy ez csak egy kitalált történet...De sajnos azt is tudom,hogy a valóság is sajnos pont ugyanilyen...És ez az ami a leginkább bosszantott a film nézése közben...Hogy az ilyesmi degenerált nőknek köszönhetjük azt,hogy döglik/pusztul kifelé a civilizált világ népessége...Mivel az ilyen idióta nők KÉPTELENEK FELISMERNI azt,hogy ki az értékes genetikáju hím,és ki nem az...Félrecsúszott és reménytelen egy világ ez a mai...De igen nagyon félrecsúszott...És igen nagyon reménytelen...Sajnos...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 31. 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Néhány gondolat akkor a "Gondolkodó robotok" című filmhez is...Ha minden igaz, ezt a filmet csak egyszer adta a tévé...Ha jól emlékszem, olyan 1980,vagy 81 januárjában...Egy téli estén,amikor valami sakkversenyeket mutattak rendkívüli adásnap alkalmábol...Mivel ez az esemény egy hétfői napon volt...Azaz akkoriban adásszüneti napon...És két sakkjátszma közötti szünetben adták ezt a filmet "pihentetésképpen"...Eddig nem arrol volt szó Szami,hogy te nemnagyon nézted a sakkműsorokat? Mivel nem érdekelt a sakk? De ez esetben meg akkor hogy kerültél a képernyő elé? Azon a nevezetes napon? A film persze hogy bugyuta hülyeség volt, ez nemis kérdés, viszont számomra borzongatóan adja vissza mindig a 70-es évek világát...Különösen azok a térdig érő vastag,szövet,vagy posztószoknyák...Hm...Akkoriban hamar meglóditották a fantáziámat esténként az ilyesmi szoknyákat hordó nők...Már kiskamaszként is...(Viszont hol vannak már manapság az ilyesmi öltözetü nők? Sehol...Vannak helyettük a farmeres,meg az egyébb nadrágos "hölgyemények"...Igaz, egyik szempontbol nemis olyan rossz ez a dolog,mivel így akkor kevesebb kísértésnek vagyok kitéve a mindennapokban házas emberként,de másik szempontbol meg azért szívesen visszautaznék az időben ha lehetne, és azt hiszem,hogy tudnék mit kezdeni igencsak azokkal a 70-es évekbeli szoknyás hölgyekkel...Hm...De még mennyire tudnék mit kezdeni velük...)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 31. 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Néhány gondolat akkor a "Gondolkodó robotok" című filmhez is...Ha minden igaz, ezt a filmet csak egyszer adta a tévé...Ha jól emlékszem, olyan 1980,vagy 81 januárjában...Egy téli estén,amikor valami sakkversenyeket mutattak rendkívüli adásnap alkalmábol...Mivel ez az esemény egy hétfői napon volt...Azaz akkoriban adásszüneti napon...És két sakkjátszma közötti szünetben adták ezt a filmet "pihentetésképpen"...Eddig nem arrol volt szó Szami,hogy te nemnagyon nézted a sakkműsorokat? Mivel nem érdekelt a sakk? De ez esetben meg akkor hogy kerültél a képernyő elé? Azon a nevezetes napon? A film persze hogy bugyuta hülyeség volt, ez nemis kérdés, viszont számomra borzongatóan adja vissza mindig a 70-es évek világát...Különösen azok a térdig érő vastag,szövet,vagy posztószoknyák...Hm...Akkoriban hamar meglóditották a fantáziámat esténként az ilyesmi szoknyákat hordó nők...Már kiskamaszként is...(Viszont hol vannak már manapság az ilyesmi öltözetü nők? Sehol...Vannak helyettük a farmeres,meg az egyébb nadrágos "hölgyemények"...Igaz, egyik szempontbol nemis olyan rossz ez a dolog,mivel így akkor kevesebb kísértésnek vagyok kitéve a mindennapokban házas emberként,de másik szempontbol meg azért szívesen visszautaznék az időben ha lehetne, és azt hiszem,hogy tudnék mit kezdeni igencsak azokkal a 70-es évekbeli szoknyás hölgyekkel...Hm...De még mennyire tudnék mit kezdeni velük...)

Lehet, Anyám nézte a filmet...én meg láttam belőle valamennyit, még ha tiltva volt is esetleg...a tv nálunk szinte örökké be volt kapcsolva, mikor gyerek voltam...sokszor rémlik, hogy a sakkveseny is ment...max nem nézte konkrétan... tett-vett közben, "háttérzajnak" szólt...a filmet viszont tuti nézte, mert szeretett minden krimit.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 31. 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A Derrick filmmel kapcsolatban igazat adok neked...És énis hasonlóan látom a dolgok és a probléma lényegét...De az esetemben van még ezen felül egy plussz szempont is...Mégpedig a dolgok "szexuális" része,ami sajnos nagyon jellemző erre a mai,nagyon félrecsúszott világra...Szóval mint azt már régebben említettem, ÖNMAGÁBAN VÉVE nekem semmi bajom sincs a filmben bemutatott "szexuálpszichológiai rajongással"...Az ilyesmi viselkedés a nők ezeréves sajátja,és "evolúciós" okokra vezethető vissza...Az "alfahím" iránti ősi vonzalomra...Csakhogy a RÉGI IDŐKBEN az "alfahím" fogalma ugye TELJESEN MÁS VOLT...Ezer évekkel ezelőtt az "alfahím" az a törzs LEGERŐSEBB,LEGOKOSABB,LEGEGÉSZSÉGESEBB,LEGJOBB GENETIKÁVAL BÍRÓ "falkavezére" volt, akinek a génjei NAGYON ELŐNYÖSEK VOLTAK minden nő számára, ha sikerült kapniuk ezekböl a génekböl...Csakhogy azóta nagyot változott a világ úgymond...És a MAI ÉRTELEMBEN VETT alfahím az már MESSZE NEM UGYANAZ mint hajdanában...Egy mai "alfahímnek" ugye a vonzereje már NEM AZ ELŐNYÖS GENETIKA, hanem mondjuk a pénze, a pozíciója, az egzisztenciája,aminek az eléréséhez manapság már nem kell jó genetika...Ami kell, az a megfelelő szintű ALJASSÁG,POFÁTLANSÁG,ERŐSZAKOSSÁG,GÁTLÁSTALANSÁG,HELYEZKEDÉSI KÉPESSÉG, S.GNYALÁSI TEHETSÉG megléte, meg a hasonló dolgok...Aztán ha ezek a tulajdonságok megvannak,akkor ugye már megis van egyböl a mai világ MENŐ ALFAHÍMJE...Aki a társadalmi ranglétra CSÚCSÁN ÁLL,vagy legalábbis előbb-utóbb oda kerül...Viszont a nők-lányok genetikája most is pont ugyanolyan,mint ezelőtt mondjuk 10 ezer évvel...Csak annyi a lényeg a jórészüknek,hogy MENŐ FAZON legyen ugye a rajongásuk tárgya mindig...Mert automatikusan abban vannak manapság is, hogy MENŐ ALFAHÍMSÉG=KIVÁLÓ GENETIKA...Csakhogy ez manapság már nagyon,de nagyon nem így van a fenti okok miatt...Szóval én amikor néztem a Derrick filmet,végig azon értetlenkedtem,hogy az a rakás kistyúk HOGY A CSUDÁBAN TUD ENNYIRE OSTOBA LENNI? Hogy egy semmirevaló ÉNEKESÉRT,egy POPSZTÁRÉRT(!!) ennyire rajongjanak,meg hogy mindenáron az ilyenek ágyába kívánkozzanak? Mondjuk jó-jó...Ősi késztetések meg minden,dehát hogy hogy nem képesek dolgokba belegondolni egyes nők??? Hogy MIT JELENTETT ezer évekkel ezelőtt egy "menő fazon" fogalma,meg MIT JELENT a mai világban? Az emberi ostobaság láttán én mindig a falra tudok mászni azonnal...És sajnos ezen dolgok miatt a fent említett film nézése közben is szinte végig a fejemet martam...Attol függetlenül persze,hogy tudtam azt azért jól,hogy ez csak egy kitalált történet...De sajnos azt is tudom,hogy a valóság is sajnos pont ugyanilyen...És ez az ami a leginkább bosszantott a film nézése közben...Hogy az ilyesmi degenerált nőknek köszönhetjük azt,hogy döglik/pusztul kifelé a civilizált világ népessége...Mivel az ilyen idióta nők KÉPTELENEK FELISMERNI azt,hogy ki az értékes genetikáju hím,és ki nem az...Félrecsúszott és reménytelen egy világ ez a mai...De igen nagyon félrecsúszott...És igen nagyon reménytelen...Sajnos...

Genetika vagy sem, nem tudom engem milyen ősi, vagy nem ősi evolúciós elvek vezérelnek, de mint mondtam, sosem tetszett egy sztár azért, mert sztár...mert milliók rajonganak érte...mert valaki azt mondja, hogy milyen jóképű, vagy milyen tehetős, vagy milyen pozícióban van.
Ezek szerint én vagyok a mai átlagtól "elmaradott", mert elsőre MINDIG csak a külső alapján választok, s nem azok közül, akikre azt mondják, hogy ő napjaink szexszimbóluma.
Teljesen meg is lepődöm, amikor azt olvasom, hogy ez meg az a "férfi" lett a legszexibb, legvonzóbb...stb. "a megkérdezett nők szerint.
S egyre sűrűbben fel is teszem magamnak a kérdést: mégis milyen nőket kérdezték meg, vagy tényleg én vagyok a nemnormalis, hogy nem teszik az a gizda, nőies megjelenésű agyontetovált fickó, akiért odavan a nők nagy százaléka?
Nyilván valami ősi ösztönös erő miatt taszítanak pl. a nálam alacsonyabb, pici gombszemű/egérszemű férfiak. Nem tehetek róla, de egy ilyen emberrel - lehet akármilyen okos, művelt, barátságos - már szóba sem állok, SEMMI esélyt nem adok neki, sajnálom.
Szintén egyedi és fura talán: a szaglásom...nagyon érzékeny orrom van...talán furcsa, de volt már férfi, akit a "szaga" miatt utasítottam el. Nem értsd félre, nem szó szerint büdös volt, hogy izzadtságszaga lett volna vagy, ápolatlan lett volna, vagy ilyesmi...
Most nézhetsz hülyének...de...egyszerűen taszított a közelsége, s tudtam, hogy a "szaga", a testének "kipárolgása" miatt van. Néha buszon-villamoson is szinte rosszul vagyok egyes emberek szagától...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt a legutóbbi hsz-edet tedd már majd át Szami mondjuk a "Nőnek lenni" topikba...Aztán majd ott írok rá választ...Ezt a topikot meg hagyjuk meg akkor a kedvenc filmeknek továbbra is...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Következő
14 / 17 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.