Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc filmek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Most nemis tudom...Én még sose gondolkodtam el azon,hogy milyen lehetne a D.L.-nal az ágyban...Szerinted a férfiak szoktak ilyesmin gondolkozni?(Legalábbis normális esetben?)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Most nemis tudom...Én még sose gondolkodtam el azon,hogy milyen lehetne a D.L.-nal az ágyban...Szerinted a férfiak szoktak ilyesmin gondolkozni?(Legalábbis normális esetben?)

Miről beszélsz, Titusz?!

Szerintem olvass vissza.
Én azt mondtam, hogyha egy férfi elmereng olykor-olykor (gyakran) azon, hogy milyen is jó lenne neki azzal a bizonyos nővel az ágyban, akit legutóbb látott az utcán, vagy egy filmben, akkor egy nő is elmerenghet - és el is szokott - hogy milyen lenne azzal a férfivel.

Jelen esetben arra gondoltam, hogyha én Dolphy-val egy ágyba kerülnék, hát akkor nem zavartatnám magam egy pillanatig sem...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 28. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rendben...Így akkor már érthetőbb a dolog...Csak fentebb kicsit félreérthetően fogalmaztál,ha megfigyeled...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 29. 09:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Rendben...Így akkor már érthetőbb a dolog...Csak fentebb kicsit félreérthetően fogalmaztál,ha megfigyeled...

"nem csak a férfiak tudnak ám azon gondolkozni, hogy mi minden lehetne, ha egy ágyba kerülhetnék azzal az illetővel..."

Nem úgy értettem, hogy Dolphi-val, hanem úgy, hogy aki akiről ábrándozik...normális esetben férfi a nőről, nő a férfiról...mivel én így "működöm", nekem ez a természetes, meg sem fordult a fejemben fordítva... Laughing
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 02. 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/q86fQ6QlsYE Twin Peaks TV Series (1990-1991) THEN AND NOW...Hát igen...Sok víz lefolyt már a Dunán 1990 óta, ahogy mondani szokás...Bizony, le...Bár egyik-másik hajdani szereplőn nemnagyon fogott mégse az idő,ahogy elnézem...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 02. 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/q86fQ6QlsYE Twin Peaks TV Series (1990-1991) THEN AND NOW...Hát igen...Sok víz lefolyt már a Dunán 1990 óta, ahogy mondani szokás...Bizony, le...Bár egyik-másik hajdani szereplőn nemnagyon fogott mégse az idő,ahogy elnézem...

Vagy csak jó plasztikai sebésze van...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 03. 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk még az is lehet akkor...Az tény,hogy nekem is feltünt az, hogy az egyik hölgyeménynek az ajka a mai képén jóval vastagabb,mint a régin...Eddig kicsit furcsáltam a dolgot, de most,hogy mondod,így énis már akkor a botoxra gyanakszom...Amúgy nézd csak meg a "Norma Jennings" régi és a mostani fotóját...Szerintem az a nő szinte semmit sem változott az elmúlt 30 év alatt...Hiába 72 éves már...Ha kezelésbe vennék egy kicsit a sminkesek újra mint a filmben, meg ugyanabban a beállításban fényképeznék le, szerintem egy az egyben hozná a régi kinézetét...Hiába elmúlt már 30 év a két kép készítése között...Vagy szerinted az a nő is plasztikázva van? A "Laura Palmer" hölgyemény nekem mintha kicsit alkoholista kinézetünek tünne a mostani képén...Vagy csak én látom így a dolgot? Szomorú volt látni az összeállításban, hogy a "Garland őrnagy" már nem él jóideje...Nekem a fő kedvencem ő volt a sorozatban...Olyan mulatságos figura volt...Te kiket kedveltél a sorozatbol? Már ha volt ilyen persze...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 07. 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Mondjuk még az is lehet akkor...Az tény,hogy nekem is feltünt az, hogy az egyik hölgyeménynek az ajka a mai képén jóval vastagabb,mint a régin...Eddig kicsit furcsáltam a dolgot, de most,hogy mondod,így énis már akkor a botoxra gyanakszom...Amúgy nézd csak meg a "Norma Jennings" régi és a mostani fotóját...Szerintem az a nő szinte semmit sem változott az elmúlt 30 év alatt...Hiába 72 éves már...Ha kezelésbe vennék egy kicsit a sminkesek újra mint a filmben, meg ugyanabban a beállításban fényképeznék le, szerintem egy az egyben hozná a régi kinézetét...Hiába elmúlt már 30 év a két kép készítése között...Vagy szerinted az a nő is plasztikázva van? A "Laura Palmer" hölgyemény nekem mintha kicsit alkoholista kinézetünek tünne a mostani képén...Vagy csak én látom így a dolgot? Szomorú volt látni az összeállításban, hogy a "Garland őrnagy" már nem él jóideje...Nekem a fő kedvencem ő volt a sorozatban...Olyan mulatságos figura volt...Te kiket kedveltél a sorozatbol? Már ha volt ilyen persze...

Ne felejtsd el - s ez a nyolcvanas évek zenészeire is vonatkozik - hogy a 80'- s években, (és napjainkban is) a hölgyeket úgy sminkelték, hogy idősebbeknek tűntek, mint valójában. Most meg úgy sminkelik magukat/őket, hogy minél fiatalabbnak tűnjenek!!!
(A férfiaknál még ha van is színpadi smink, a kettő nem említhető egy lapon.)
És akkor vedd hozzá az esetleges -sikeres - arcplasztikákat.
Ha nem hiszel nekem, kérdezd meg pl. a nejedet is, hogy mi erről a véleménye.

Konkrétan tudom, ismerősöm unokája modellkedik. 15 éves volt, amikor a címlapokon úgy sminkelték, úgy fotózták, úgy nézett ki, mintha 25-27 lenne.

Nekem - mondhatnám, hogy természetesen - Dale Cooper ügynök volt a kedvencem. Azért ami képet találtak róla ehhez a montázshoz elég előnytelen. Az őt alakító Kyle MacLachlan pár évvel ezelőtt is igen vonzó volt még a Született feleségek c. sorozatban.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Nekem pedig pont a "Cooper" ügynök volt a legellenszenvesebb figura az egész sorozatbol...Nekem ugyanis kicsit (Vagy nem is kicsit...) homoszexuális kinézetünek tünt valahogy az az egész figura meg karakter...Úgyhogy a Cooper ügynököt én szívesen kihagytam volna az egész sorozatbol,ha rajtam múlott volna a dolog...A hölgyek sminkelése amúgy egy dolog, azért ÉVTIZEDEKET szerintem nem tudtak volna sminkelni senkin se...Se ide,se oda...Meg amúgyis van néhány hölgyemény a szereplők között ha megfigyeled, aki nemhogy 30,de még 60 évvel is öregebbnek tűnik a mostani képén...De ez a "Norma Jennings" szerintem nem ez a kategória...Rajta szinte alig fogott az elmúlt 30 év szerintem...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 19. 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://videa.hu/videok/film-animacio/fantasztikus-utazas-hd-1966-CenZQIO7iRv4MQHS Hű...Hogy mennyit kerestem én mindenütt ezt a filmet! Évtizedeken át...De most nemrég sikerült megtalálnom a neten...Legutóbb vagy 40 évvel ezelőtt láttam,és már akkoris teljesen elvarázsolt...És elvarázsol most is, ahányszor csak megnézem...Igaz,a filmnek az égvilágon semmi realitása sincs,nemhogy a kicsinyítés terén,de még az emberi test és sejtrendszer bemutatása terén se, de egy látványos, szórakoztató "fantasy"-nak azért elment...Azt hiszem,hogy a hajdani csodálatos 60-as évek csúcsfilmje lehetett ez az alkotás...És még mai fejjel nézve is csodálatos minden téren...Kezdve az alapötlettöl,folytatva a kivitelezésen át, sorban mindenig...Nagyon tetszett nekem az,hogy a filmben szerepelt egy csinos hölgy, de nem volt unalmas,és nem odaillő " szerelmi szál", nem voltak a filmben kvótanégerek, és ami a legjobban tetszett,hogy nem volt a filmben látványos,de felesleges "elektronizálás"... Mivel akkoriban ilyesmi ugye amúgy se létezett...Mindenfelé hagyományos,mutatós műszereket mutattak, sehol semmi villogó, látványos digitális számsor,színes fényekben úszó ugyancsak digitális kijelző,halkan csattogó számítógépbillentyűzet, meg hasonló dolgok...Sőt...Volt ugye egy olyan rövid jelenet is, amikoris az egyik tábornok előkapott ugye a belső zsebéböl( Jól láthatóan rutinosan...) egy kis zseblogarlécet, és könnyedén,pillanatok alatt kiszámolt vele egy adott értéket,ami érték ismerete ugye nagyon lényeges volt...Hát igen...Ezen kis jelenet során is látható volt az,hogy milyen világ is lehetett hajdanán ezen sokszor teljesen felesleges digitalizáció,és elektronizáltság előtt...Persze vannak területek,ahol tényleg szükséges a digitalizáltság,pl.a számítástechnika, a szórakoztató elektronika világa terén, de ezen felül szerintem digitalizáltság nélkül is jól elműködne a világ...(EGYSZERŰEN,és olcsón...)Mint ahogy elműködött hajdanában is...Ez a dolog azért jól kiérezhető a filmböl is...Hát igen...Azok a csodás 60-as évek...Jó lett volna azt hiszem abban a korban élni...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 28. 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://videa.hu/videok/film-animacio/eg-es-fold-drma-hborus-Vhv6gUHC2VJKyFDz Itt van egy szintén nagy kedvenc filmem...Az "Ég és föld"...A zseniális Oliver Stone rendezésében...A film ugye egy viet hölgyemény kálváriáját járja körül a születésétöl kezdve egészen kb. 40 éves koráig...Felkavaró alkotás ez a film, bár azért én nem egészen értek egyet a filmbeli alapfelállással...Ugyanis FELÜLETESEN NÉZVE A DOLGOT,a hölgyemény tényleg sok szenvedésen megy keresztül a film során, de ha figyelmesebben nézzük a történéseket, nem nehéz észrevenni a dolgot,miszerint a balsorsát jórészt magának köszönhette...RENGETEG HIBÁT elkövetett a hölgyemény a történet során,olyan hibákat,amiket azért én kicsit másképpen csináltam volna a helyében...És ráadásul ahogy megfigyeltem a dolgot, meglehetősen ingatag,gyenge jellem is volt...Ezen a téren a kedvenc jelenetem az, amikor KEZDETBEN ugye nagy színpadiasan eljátsza a "rendíthetetlenül tisztességes lányt" az amerikai MP-nek, aki lány ugye NAGY FELHÁBORODOTTAN utasítja vissza még a feltételezést is,miszerint prosti volna,vagy hogy hajlandó volna ilyesmire, aztánmeg percekkel később mégis belemegy abba, hogy balfék, lúzer amerikai katonákkal feküdjön le 350(!!) dollárért...Hát...Drámai volt az a jelenet vitán felül,de ennek ellenére én azért mégiscsak jót mosolyogtam rajta...És az a szó jutott eszembe az egész jelenetröl,hogy:"Nők"...Hiába na...Oliver Stone egy nagyon okos,zseniális ember, és rendező...Aki nemcsak a háború ember és léleknyomorító valóságát ismeri kiválóan,hanem a jelek szerint a nők alaptermészetét is úgy álltalában...(Bár természetesen nem szabad a fentieket MINDEN nőre kivetíteni...Mivel vannak VALÓBAN szilárd jellemű nők is a világon,mégha elenyésző számban is, de ugye a film főhősnője az nem ilyen volt...És emiatt történt valójában vele a sok balszerencsés dolog...NEM a "sors" verte... Ő verte SAJÁT MAGÁT!)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 01. 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyik filmet sem ismerem, bár ahogy a második ajánlójába beleolvastam, ez egy trilógia 3. része a Szakasz és a Született július 4-én folytatása. Utóbbiról tudok annyit, hogy Tom Cruise a főszereplő je. Tudod, hogy nem vagyok oda a háborús filmekért, a koreai háboruért sem, de majd meglátom mire jutok vele. Több, mint két órás film.

Az Ég és Föld c. film első ránézésre is szimpatikusnak tűnik.

Majd referálok, ha megnéztem őket.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 01. 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Nekem pedig pont a "Cooper" ügynök volt a legellenszenvesebb figura az egész sorozatbol...Nekem ugyanis kicsit (Vagy nem is kicsit...) homoszexuális kinézetünek tünt valahogy az az egész figura meg karakter...Úgyhogy a Cooper ügynököt én szívesen kihagytam volna az egész sorozatbol,ha rajtam múlott volna a dolog...A hölgyek sminkelése amúgy egy dolog, azért ÉVTIZEDEKET szerintem nem tudtak volna sminkelni senkin se...Se ide,se oda...Meg amúgyis van néhány hölgyemény a szereplők között ha megfigyeled, aki nemhogy 30,de még 60 évvel is öregebbnek tűnik a mostani képén...De ez a "Norma Jennings" szerintem nem ez a kategória...Rajta szinte alig fogott az elmúlt 30 év szerintem...

https://www.femcafe.hu/cikkek/sztarok/lara-flynn-boyle-twin-peaks-felismerhetetlen-arc-fotok
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 01. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Egyik filmet sem ismerem, bár ahogy a második ajánlójába beleolvastam, ez egy trilógia 3. része a Szakasz és a Született július 4-én folytatása. Utóbbiról tudok annyit, hogy Tom Cruise a főszereplő je. Tudod, hogy nem vagyok oda a háborús filmekért, a koreai háboruért sem, de majd meglátom mire jutok vele. Több, mint két órás film.

Az Ég és Föld c. film első ránézésre is szimpatikusnak tűnik.

Majd referálok, ha megnéztem őket.
Csak vigyázz,mert az "Ég és föld" elég durva sokszor...Akárcsak a való élet...De a sci-fi film az egy kedves,szórakoztató,látványos alkotás...Számomra a "szuperfilmek" szuperfilmje...Már gyerekként nézve is teljesen elvarázsolt...Mindenféle értelemben...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 01. 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:

https://www.femcafe.hu/cikkek/sztarok/lara-flynn-boyle-twin-peaks-felismerhetetlen-arc-fotok
Hát igen...A szegény filmbeli "Donna" jól kibabrált magával...Dehát erre szokás mondani azt,hogy ha egyszer hülye valaki? Ráadásul gondolom jó pénzeket is otthagyott a plasztikai sebésznél...EZÉRT a "gyönyörűséges" erdményért...Én nem tudom,hogy hogyan,mitöl van ennyi ostoba hülye,agyhalott ember mostanában...Egy borzalom ez az egész...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Következő
16 / 17 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.