Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc filmek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 08. 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Titusz írta:
Hát...Nekem pedig pont a "Cooper" ügynök volt a legellenszenvesebb figura az egész sorozatbol...Nekem ugyanis kicsit (Vagy nem is kicsit...) homoszexuális kinézetünek tünt valahogy az az egész figura meg karakter...Úgyhogy a Cooper ügynököt én szívesen kihagytam volna az egész sorozatbol,ha rajtam múlott volna a dolog...A hölgyek sminkelése amúgy egy dolog, azért ÉVTIZEDEKET szerintem nem tudtak volna sminkelni senkin se...Se ide,se oda...Meg amúgyis van néhány hölgyemény a szereplők között ha megfigyeled, aki nemhogy 30,de még 60 évvel is öregebbnek tűnik a mostani képén...De ez a "Norma Jennings" szerintem nem ez a kategória...Rajta szinte alig fogott az elmúlt 30 év szerintem...

https://www.femcafe.hu/cikkek/sztarok/lara-flynn-boyle-twin-peaks-felismerhetetlen-arc-fotok
Hát igen...A szegény filmbeli "Donna" jól kibabrált magával...Dehát erre szokás mondani azt,hogy ha egyszer hülye valaki? Ráadásul gondolom jó pénzeket is otthagyott a plasztikai sebésznél...EZÉRT a "gyönyörűséges" erdményért...Én nem tudom,hogy hogyan,mitöl van ennyi ostoba hülye,agyhalott ember mostanában...Egy borzalom ez az egész...

Én sem tudom.
De írják sokan, sok helyen, hogy függővé válnak a plasztikáztatók. Borzalmas ebbe belegondolni. Bár én egyszer sem vállalnám 2 ránc miatt. Meg semmi miatt sem. Hacsak nem lenne feltétlenül fontos, mert mondjuk olyan baleset éri az embert, de az más tészta, azt muszáj. Olyan vagyok amilyen. Sosem akartam más lenni konkrétan.
Meg ugyan vannak olyan orvosok, akik szólnak, hogy ők nem vállalják tovább a műtéteket, de továbbmegy a páciens, s ugye vannak plasztikai sebészek, akik nem szólnak a kuncsaftnak, hogy ez már túlzás, és újra meg újra csak megműtik, vállat vonva, jó pénzért.
Meg az olyan őrültek, akik mondjuk teljesen elfogadható arccal születnek, de ők úgy akarnak kinézni, mint mondjuk a Barbie vagy Ken-baba, s azzá operáltatják magukat. Csak sajnálni tudom őket...de ott valami baj van agyban.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 08. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj Szami...Tudod jól,hogy én amúgyis semmibe sem nézem ezeket a mai jórészt már teljesen elmebeteg népeket, hát még olyankor mit gondolok róluk, amikor ilyen hsz-eket olvasok, mint amit fentebb is írtál...(Ilyenkor legszívesebben a fejemet marnám, annyira dühös leszek...)Sose értettem azt,hogy az ilyesmi "plasztikázásoknak" MI ÉRTELME VAN? Most egy rohadó,rozsdásodó öreg kocsit kiglancol valaki,meg vadi újra fest, akkor az az autó már egyböl vadi új is lesz,vagy mi? Nem lesz az...Akkoris csak egy rozsdás kasztni lesz,csak egy szépen kiglancolt kasztni...Viszont van olyan autó is, akinek OKOS GAZDÁJA van ugye...Aki vigyáz a járgányára, gondja van mindig a járművére,és EZÁLLTAL a kocsija ugye még 15-20 évesen is TELJESEN ÚJSZERŰNEK HAT...Szóval ég és föld a különbség szokás szerint egy OKOS EMBER meg egy HÜLYE között...Viszont ahogy elnézem a dolgot mindig, ezek a "színésznőcskék" soha,seholse az eszükröl voltak híresek...És szerintem ez a dolog már így is marad örök időkre...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 12. 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://videa.hu/videok/film-animacio/a-sotetseg-fejedelme-1987-teljes-alice-cooper-donald-pleasence-tTKnkpuRox6DrodW A sötétség fejedelme...Mondjuk én nemnagyon kedvelem a horrorfilmeket, (Pont elég horror nekem ugye ez a mindennapi világ is...) de ez a film kivételesen mégiscsak nagy kedvencem...Ismered ezt a filmet, Szami? Mivel inkább a misztikus vonal megy igazábol egész végig a film során,(A klasszikus horror csak nyomokban van szerencsére jelen...)ráadásul egy helyen is játszódik, kevés szereplővel,hangulatos zenei aláfestéssel,hát...Nem csoda akkor,hogy annyira nagy kedvencem ez az alkotás...Igazi klasszikus a szememben...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 22. 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bár eredetileg azért tették ingyenessé a felületet, hogy senki ne unatkozzon, a "Nagy Otthonülés 2020" idején, (Jesszus amint látom már neve is van...)de nem csak azok találhatnak benne nekik valót, akik kínjukban nem tudnak mit csinálni.

90 magyar filmklasszikus nézhető most ingyen:A Nemzeti Filmintézet a Nagy Otthonülés 2020 idejére 90 klasszikus magyar filmet tett ingyenesen nézhetővé.
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 22. 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolom Titusz, miután a fejedet karmolva kidühöngted magad a felvezető miatt, megnézed az ajanlatot, majd az lesz a következő kérdésed, hogy én mit választanék a listából...tudnék néhányat választani, de előbb meg szeretném nézni azokat a filmeket, amiket itt ajánlottál mostanában.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 23. 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Énis sok ígéretes filmcímet látok a listában...Ez is egy jó kezdeményezés akkor...És külön öröm a számomra az,hogy nem mindenféle semmirevaló "akciófilmet", meg egyébb amerikai filmszemetet akar nyomatni ez az oldal, hanem kizárólag igényes,hazai gyártásu alkotásokat...Úgy látszik,időnként akadnak azért értelmes emberek is döntéshozó pozícióban manapság...Ha nemis túl sok területen...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 30. 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes élmény volt nemrég újranézni a fentebbi listárol a "Hahó öcsi", meg a " Szegény gazdagok" című filmet...Mindkét alkotást évtizedekkel ezelőtt láttam utoljára...Hű...Kisgyerekként de nagyon féltem a "Szegény gazdagok" nyitójelenetét nézve...Akkoriban nagyon félelmetesnek tűnt a fekete állarcos rabló a dombtetőn állva...Ma meg már ugye csak jót mosolygok rajta...A mai világ rablóihoz (Azaz a politikusokhoz...) hasonlítva,ugye a "Fatia Negra" egy jámbor, jólelkű szerzetes lehetne csak...Hiába na...Változik a világ mindig...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 30. 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://videa.hu/videok/film-animacio/penzt-vagy-eletet-1974.-juggernaut-akcio-PIs4LZQNXmVfJizv Ez is egy nagy kedvenc filmem...Igaz,ez nem magyar film, meg nemis a fentebbi listárol van fellinkelve,de azért mostanában ezt is újranézem elég gyakran...A látszat ellenére ez a film az izgalmas bombamentesítés történetén túl bizony nagyon mélyrétegű filozófiai mondanivalókkal is bír...Ha van valakinek rá szeme,hogy ezt észrevegye...Szóval izgalmas, remek film ez, és bár időnként vannak benne bődületes logikai bakik is, (A legnagyobb logikai baki ugye a film végén van a "kék vagy piros vezeték elvágása körül", ugyanis a főhős ELFELEJTI ELŐRE KÖZÖLNI A TÖBBI BOMBAMENTESÍTŐVEL, hogy mégse a kék drótot fogja elvágni,hanem a pirosat...Ez bizony borzalmas és bődületes baki a filmben kétségtelenül...) meg ugye a szinkron is néha elég trágár, alpári szavakat is használ sajnos, de mindezen negatívumok ellenére is egy nagyon jó, klasszikus film ez, 1974-böl...(Bizony...Még óvodás koromban láttam ezt a filmet először egy moziban,ha jól emlékszem...De már akkoris teljesen elvarázsolt...)
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 31. 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj...Hát nemis tudtam eddig,hogy ez a "Valahol Európában", egy ekkora film...Ugyanis eddig még nemigen láttam,bár így címröl mondjuk ismerős volt eddigis...Különösen az a jelenet tetszik nekem,amikor úgy a 18. percnél csinálja a kölyök a hurkot a kocsin...Aztán meg kérdi az egyik kisebbik, hogy " Mi ez"? Mire odavakkantja a nagyobbik, hogy:"Hurok"..."Mire",kérdi megint a kisebbik... "Tróger nyakára" vágja oda neki a nagyobbik kölyök elszánt, marcona képpel...Hát...Ezen a jeleneten szakadok meg mindig a kacagástol...Már vagy Isten tudja hányszor tekertem vissza arra a jelenetre a filmet, de még mindig könnyesre kacagom magamat rajta...Már az oldalam is fáj a nevetéstöl...Szegény jámbor teherautósofőr, mint hurokra való "tróger"? Hát...Még most is a kacagás jön rám egyböl,ha csak erre rágondolok...Eszméletlen ez a film...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 11. 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://videa.hu/videok/film-animacio/egy-nehez-nap-ejszakaja-1964-a-hard-days-night-E2nQ3BKhJ19s2isL Ez a film is nagy kedvencem...Olyan jópofa,kedves,szórakoztató történet...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 14. 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://videa.hu/videok/film-animacio/egy-nehez-nap-ejszakaja-1964-a-hard-days-night-E2nQ3BKhJ19s2isL Ez a film is nagy kedvencem...Olyan jópofa,kedves,szórakoztató történet...

Megnéztem.
Az én hibám, biztosan többet vártam.
A történet kis bohókás, engem inkább a régi korok burleszk- filmjére emlékeztet sok helyen, azt hittem, történik is valami.
Szegény nagypapa engem inkább idegesített, ahogy a hisztériásan rajongó csajok is.
Sajnos sok rosszat hallottam John Lennonról, úgyhogy ez beárnyékolja számomra a dolgokat.
Mielőtt megkérdezed, mondom, szerintem Paul McCartney (volt) a leghelyesebb közülük.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 14. 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze,hogy "burleszkszerű" volt a film, végülis egy könnyed vígjátékrol volt szó, ahol ugye popzenészek(!!) mutatkoztak be mint "filmszínészek"...És ráadásul nemis rosszul...Nekem EZÉRT tetszik ez a film...Mert a négy " gombafejű" tehetségesen bemutatkozott egy másik szerepben is, mint a zenélés...Amúgy lehet,hogy nekem annyival másabb dolgom volt a film nézése közben mint neked,hogy én veled ellentétben egyetlen percig sem tudtam megkülönböztetni egymástol a négy főszereplőt...És sose tudtam azt, hogy most éppen melyik beszél,vagy melyiket mutatja a kamera...Én csak 4 jól fésült,jól öltözött, színvonalasan beszélő, TELJESEN EGYFORMA csókát láttam végig a filmben, úgyhogy azt se tudtam a leggyakrabban, hogy melyikük is a "Lennon"..Erröl csak olyankor voltak fogalmaim, amikor mondjuk a menedzserük KONKRÉTAN néven nevezte Lennont...Amúgy nemértem,hogy minek utálod annyira azt a fazont...Nekem nincs vele különösebb bajom,leszámíva azt,hogy ugye egy időben felszólalt a világban meglévő, un. " rasszizmus" ellen...Na...INNENTÖL természetesen egy komolyan nem vehető figurává vált egyböl a szememben, de azért ez nem jelenti azt,hogy utáltam volna bármikoris...Csak egyszerűen egy "3 éves naív óvodásnak" láttam...De a zenei tehetségét azt sose vitattam...Yoko Ono miatt utálod annyira?
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 14. 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Persze,hogy "burleszkszerű" volt a film, végülis egy könnyed vígjátékrol volt szó, ahol ugye popzenészek(!!) mutatkoztak be mint "filmszínészek"...És ráadásul nemis rosszul...Nekem EZÉRT tetszik ez a film...Mert a négy " gombafejű" tehetségesen bemutatkozott egy másik szerepben is, mint a zenélés...Amúgy lehet,hogy nekem annyival másabb dolgom volt a film nézése közben mint neked,hogy én veled ellentétben egyetlen percig sem tudtam megkülönböztetni egymástol a négy főszereplőt...És sose tudtam azt, hogy most éppen melyik beszél,vagy melyiket mutatja a kamera...Én csak 4 jól fésült,jól öltözött, színvonalasan beszélő, TELJESEN EGYFORMA csókát láttam végig a filmben, úgyhogy azt se tudtam a leggyakrabban, hogy melyikük is a "Lennon"..Erröl csak olyankor voltak fogalmaim, amikor mondjuk a menedzserük KONKRÉTAN néven nevezte Lennont...Amúgy nemértem,hogy minek utálod annyira azt a fazont...Nekem nincs vele különösebb bajom,leszámíva azt,hogy ugye egy időben felszólalt a világban meglévő, un. " rasszizmus" ellen...Na...INNENTÖL természetesen egy komolyan nem vehető figurává vált egyböl a szememben, de azért ez nem jelenti azt,hogy utáltam volna bármikoris...Csak egyszerűen egy "3 éves naív óvodásnak" láttam...De a zenei tehetségét azt sose vitattam...Yoko Ono miatt utálod annyira?

Mi bajom van vele?
Talán az, hogy hallottam olyanokat, hogy többször megütötte az első feleségét, a gyerekével nem foglalkozott, olyan szinten, hogy megvetően beszélt róla, hogy pl csak egy üveg piának köszönhető, hogy megfogant, az, hogy többre tartotta magát és az együttesét Jézusnál ("már most népszerűbbek vagyunk, mint Jézus") és azt mondta, hogy a kereszténység el fog tűnni, hamarabb elfelejtik az emberek, mint őt/őket...mondom ezt úgy, hogy ismered a valláshoz való hozzáállásom...de ez mindenképpen egy roppant bunkó és egoista kijelentés...ja, és hippi volt...ezen kívül semmi... nyilván ilyen egy 3 éves naív óvodás...igen, a filmben csak ökörködött, meg bohóckodott.
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 14. 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként nem egyformák Smile
Paul a "bociszemű", Lennon-nak nagy és egyenes az orra, Ringo a legcsúnyább közülük, s akkor már csak Harrison maradt...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 15. 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Igazad van...Lennon mint "ember",valszeg valóban egy hatalmas nulla lehetett mindigis, de a zenéhez azért szerintem értett valahol...Ezt az egy dolgot én azért tisztelem benne...Mást nem,de ezt az egy dolgot igen...Aztán ennyi...Sose mondtam azt,hogy Lennon, vagy hogy Beatles rajongó lennék...Viszont a fentebb említett könnyed kis zenés film mégis valahogy nagy kedvencem...Nem tudom megmondani,hogy miért...De valszeg azért,mert ANNYIRA KILÓG a számomra egyszerűen értékelhetetlen " angol humoru" filmek közzül...Mint amilyen pl. a Gyalog galopp,vagy a "Folytassa" sorozat...Valahogy EGÉSZ MÁS MINŐSÉG EZ A FILM...Angol(!!) film létére...És alighanem ez a tény adja számomra a film varázsát...Ez a hihetetlen,és az angol vígjátékoktol szokatlan minőségi színvonal...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Következő
17 / 19 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.