Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc filmek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 23. 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

AAngel írta:
A Kárhozottak Királynője
Holló 1-2
Amerikai História X
Karib tenger kalózai 1-2
Rolling Eyes Smile

Most láttam a listát, bár jó régi... de sztem a Holló 2 egy iszonyú brutális véres utánagyártott erőltetett mondvacsinált koppintás.
Evil or Very Mad Nnnna. Evil or Very Mad
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vikki
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 24. 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

La Bruja Enamorada írta:
A kalózok 3. része elég unalmasra sikeredett... szerintem... már kapartam a szék karfáját hogy legyen már vége... a látvánnyal semmi baj, azt jól odatették, de ehhez egy annyira lapos történetet hoztak össze hogy jaj!

Az én nagy kedvenceim:
Édes November love5
Ace Ventura Laughing Fergeteges film, nem tudom megunni, pedig már kívülről tudom a szövegét.
Na meg az Ősz New Yorkban... anyuval mindig megnézzük.

Hah!! Keresztkérdés! Láttad az utolsó jelenetet? Amikor Elizabeth egy 10 éves kisfiúval várja Will-t a parton? Wink Ez a legeslegvégén volt, egész a stáblista után!
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 24. 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vikki írta:
La Bruja Enamorada írta:
A kalózok 3. része elég unalmasra sikeredett... szerintem... már kapartam a szék karfáját hogy legyen már vége... a látvánnyal semmi baj, azt jól odatették, de ehhez egy annyira lapos történetet hoztak össze hogy jaj!

Az én nagy kedvenceim:
Édes November love5
Ace Ventura Laughing Fergeteges film, nem tudom megunni, pedig már kívülről tudom a szövegét.

Hah!! Keresztkérdés! Láttad az utolsó jelenetet? Amikor Elizabeth egy 10 éves kisfiúval várja Will-t a parton? Wink Ez a legeslegvégén volt, egész a stáblista után!

jééé! Surprised ez a jelenet nekem kimaradt! Laughing

alias Ms M.

Vissza az elejére
Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 24. 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Taxi 1-2-3-4
Jöttünk, láttunk, visszamennénk 1-2
Holló 1-2 (nekem is)
Karibtenger kalózai 1-2-hát talán a 3is!
Fészkes fenevadak
Bryan Élete
Gyalog galopp
Erik a viking
A szomszéd nője mindíg zöldebb
Még zöldebb a szomszéd nője
Die Hard összes
Oscar
Az élet szép!
Mr Bean, az igazi katasztrófa film
...egyenlőre ennyi
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 24. 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Taxi sorozatot én is imádom!! Laughing
A Kalózok sem rosszak! Smile

Az élet szép számomra is emlékezetes, eccerre megrendítő és felemelő.

alias Ms M.

Vissza az elejére
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 24. 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Volt egyszer egy Amerika.
Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 24. 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:
A Taxi sorozatot én is imádom!! Laughing
A Kalózok sem rosszak! Smile

Az élet szép számomra is emlékezetes, eccerre megrendítő és felemelő.

És úgy bőgök rajta két napig, ha eszembe jut, mit egy gyerek!
ZsuBaBa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 24. 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sweets írta:
Tegnap este teljesen véletlenül a Forrest Gump -ot raktam be a dvd lejátszómba. Többször láttam már a filmet, de most fogott meg igazán. Egyszerűen imádom. Annyira élethű még is egy álom. Egy szellemi fogyatékos ember, milliomos lesz és olyan élete van amit sok ember megirigyelne. Igazán él és tesz a világban . A végén még a szeretett nőt is megkapja és lesz egy csodálatos fia is. Nincsenek céljai vagy tervei , ő csak gondol egyet és teszi .

"Az anyukám azt mondta, hogy az élet, olyan mint egy Bonbon !
Sose tudod milyen ízűt veszel ki a dobozból " Wink

hát a forrest gump az egy isten film én is imádom!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vikki
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 24. 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:
Vikki írta:
La Bruja Enamorada írta:

Az én nagy kedvenceim:
Édes November love5

jééé! Surprised ez a jelenet nekem kimaradt! Laughing

Jjja, mi is úgy kaptuk a fülest, hogy ne menjünk ki a film végén, hanem várjuk meg, míg lefut a stáblista. Shocked És tényleg!
Bűnöslélek
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 28. 01:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most láttam a The Foutain című filmet

még ilyet Surprised
nagyon ki vagyok, nem csak emiatt xD
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 28. 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bűnöslélek írta:
most láttam a The Foutain című filmet

még ilyet Surprised
nagyon ki vagyok, nem csak emiatt xD

mesélj róla egy picit, milyen film ez?
és miért vagy ki?
Bűnöslélek
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 28. 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:

mesélj róla egy picit, milyen film ez?
és miért vagy ki?

a kivagyásom nem téma itt
de a filmről szívesen mesélek. igyekszem érthetően a lényeget törni

a film három, látszólag egymástól független történetet mesél. (kivéve, hogy a fő és egy másik lényeges szereplő [mi sem természetesebb, hogy hölgy] mindháromban jelen van.
az első szál, amivel indul is a történet, a 16. század környékén, a spanyol inkvizíció idején játszódik.
a következő felbukkanó szál valahol a jövőben játszódik, egy rendkívül furcsa űrhajón, ami a második képen látható.
következőnek pedig egy jelenben játszódó szál indul el.
ez az, amiből megértjük az emberi vonatkozását a történetnek.
a férj, valamilyen sebész, mániákusan keresi a rák ellenszerét, ugyanis a veleségének valamilyen daganatos betegsége van. amíg ebben a történetben valamilyen délamerikai fának a nedvével kísérleteznek egy majmon (aki amúgy tünetmentes is lesz, csak épp a tumor nem zsugorodik), addig a jövőben a furcsa üveggömbben utazó férfi a fának a kérgét eszi, miközben beszél a fának.
aztán lassan kezdjük megérteni a közös vonásokat. az orvos elveszíti a jegygyűrűjét, ekkor értjük meg, hogy az űrhajón utazó férfi gyűrűsujján mit jelenthet a tetoválás. aztán kiderül számunkra, hogy az orvos felesége egy könyvet ír, amit végre a férje is elolvashat, amiben egy 16. századi történet van leírva, amikor a spanyol királynő elküldi az egyik emberét, hogy keresse meg délamerikában azt a fát, ami az inka kultúrában az örök élet fája, amit a királynő és egy szerzetes úgy értelmeznek, hogy ez a rejtekhelye a bibliai élet fájának.
sok összefüggés és furcsaság után elérjük a bravúros fégkifejletet. ami egyaránt nyomasztó, elkeserítő, tanító és boldog.
a ragaszkodásról, a makacsságról, a telhetetlenségről, a tehetetlenségről, a halálról, a reményvesztettségről, a küzdelemről és az örök életről szól.
ajánlom mindenkinek, aki érdekelt ezekben a témákban, nekem sokat tanított.

ennyit mondok. ha kíváncsi vagy, olvasd el a tartalmát valahol, vagy szerezd meg. nem szeretem a filmek csattanóit elmondani, úgy veszít az "első látásra" értékéből.

A hozzászólás legutóbb Bűnöslélek által 2007. 08. 28. 16:44-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Bűnöslélek
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 28. 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

érthetőnek érthető, csak zagyva és nem elég kimunkált, nézzétek el. xD
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 28. 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bűnöslélek írta:
érthetőnek érthető, csak zagyva és nem elég kimunkált, nézzétek el. xD

na azért felkeltette az érdeklődésemet Wink

OK, értem, akceptáltam is Smile
ha itt nyíltan egy ilyen mondatot írsz, azért ne csodálkozz, ha megszólítanak, de ne hidd, hogy "neheztelek", csak mondom Wink

metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 28. 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az én kedvenc filmjeim Jackie Chan filmjei.

Szeretettel üdvözöllek benneteket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Következő
6 / 19 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.