Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kutyák 2.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 24. 22:44    Hozzászólás témája: Kutyák 2. Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=18

Az előzmények.
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 25. 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beteg a kutyám... két napig dolgoztam és mint kiderült az elmúlt két napban semmit nem evett... inni alig iszik állítólag, habosat hányt és hasmenése is volt... és az elmúlt két este sem jött elém....
édesapám egy kis vizezett tejet most lefecskendezett a torkán...
már beszéltem az állatorvossal nem tud kijönni, én nem tudom, hogy tudom bevinni, nincs itthon az autóm és nem is jó....
nincs pórázhoz szokva és persze jártányi ereje sincs és az állatorvos csak 4 után ér rá a rendelőjében is mert addig sürgős műtétjei vannak, de biztos benne.. ( ő is ), hogy infúzióra is szükség lesz....
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
elbújik, mint aki meg akar halni.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad alig találtam meg Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

télen fogadtuk be, azóta családunk tagja...
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 25. 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
Beteg a kutyám... két napig dolgoztam és mint kiderült az elmúlt két napban semmit nem evett... inni alig iszik állítólag, habosat hányt és hasmenése is volt... és az elmúlt két este sem jött elém....
már beszéltem az állatorvossal nem tud kijönni, én nem tudom, hogy tudom bevinni, nincs itthon az autóm és nem is jó....
nincs pórázhoz szokva és persze jártányi ereje sincs és az állatorvos csak 4 után ér rá a rendelőjében is mert addig sürgős műtétjei vannak, de biztos benne.. ( ő is ), hogy infúzióra is szükség lesz....
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
elbújik, mint aki meg akar halni.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad alig találtam meg Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Amíg az állatorvos kijön... Injekciós fecskendővel lehet a szájába nyomni vizet, hogy ne száradjon ki. Oldalról, a fogai közt lehet betenni, picit megemelni a fejét és figyelni kell, hogy olyan tempóban nyomja az ember, amit le tud nyelni. Az én kutyámnak is volt ilyen, meggyógyítottuk belőle.
Szurkolok nektek!!
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 25. 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
szürke írta:

Amíg az állatorvos kijön... Injekciós fecskendővel lehet a szájába nyomni vizet, hogy ne száradjon ki. Oldalról, a fogai közt lehet betenni, picit megemelni a fejét és figyelni kell, hogy olyan tempóban nyomja az ember, amit le tud nyelni. Az én kutyámnak is volt ilyen, meggyógyítottuk belőle.
Szurkolok nektek!!

Imádlak drága Hangyóca! Te mindig mindenkire figyelsz és hozod a gyógyírt.... ezt tette vele az édesapám is mint annakidején a pulival....
de nem használt kihányta... mi több rosszabbul lett...
színtiszta vért hányt.... borzalmas büdös élénkpiros vért, mintha egy olyan vagy kicsit több mint egy .. félliteres zacskóval odazuttyintottak volna az ajtóra és elé.... iszonyatos volt... na ezen a ponton azt mondtam elég volt, valahogy meg kell oldani, mert nem bírja ki amíg valami orvos kijön.... mert a bejegyzés után más orvosoknál is próbálkoztunk....
beletettük szegényt egy sporttáskába és a kisebbik fiam, a barátnője, a lányom meg én elindultunk a legközelebbi állatorvoshoz...
kapott infúziót, antibiotikumot, hányáscsillapítót és azt mondták parvo vírusa van....
úgy fogadtuk be télen és több okból kifolyólag még nem oltattuk be.. egyrészt nem tudtuk be van-e oltva... másrészt egy kis bumeráng volt, kirágta magát megszökött és hazatért bűnbánón....
aztán meg mindig valami miatt nem volt alkalmas és halasztódott ...
álmomban nem gondoltam volna, hogy összeszed valamit...
ez az én hülyeségem... remélem nem megy rá a kutyus... kaptunk, illetve vettünk holnapra is infúziót amit itthon adunk be neki délelőtt, délután pedig el kell vinni az orvoshoz... remélem... megéli ....
a puli ugyan régen volt beoltva, mert ráadásul egyszerre akartuk a kettőt ami most már azért igazán aktuális lett volna, állítólag valszeg nem kapja meg... nagyon remélem... együtt élnek... közös fekhely együtt étkezés.. két lánykutyi....
csak víz lehet előtte.... semmi más... azért apu szerintem fecskendezni is fogja, mert ahogy hazaértünk azonnal kezébe vette a gyógyítás feladatát... én is megyek le hozzá...
köszönlek hangya....

állítólag parvo azt mondták kb másfél éves "picur" és ezt a két éven aluli kutyák kapjál el általában.... "vagy megmaradnak, vagy nem..."
marha jó mi ? Meg kell... túl kell, hogy élje, de a szívem szakad meg vele... érte... annyira sajnálom....
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 25. 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha van esélye a túlélésre, édesapád ápolása segít neki. Ha mással nem, a szeretet erejével, azzal, hogy itt tartja.
Szurkolok neki!
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 26. 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Ha van esélye a túlélésre, édesapád ápolása segít neki. Ha mással nem, a szeretet erejével, azzal, hogy itt tartja.
Szurkolok neki!

apám ma egész nap nem volt itthon.... szép szóra pár-pár kortyot ivott...
érti a szentem, hogy ez kell neki a gyógyuláshoz... nem akart de a lányom és az én kedvemért megtette...persze mindannyiszor ki is hányta... ma ölemben is dajkáltam... szerencsétlenkedtünk az infúzióval.. kislányom állatorvos akar lenni, így neki jutott az embert-próbáló feladat.. tudniilik átmostuk ugyan de nem elég jól... a kanülbe bealvadt vértől nem tudott csöpögni az infúzió...
most visszük vissza az állatorvoshoz.... újabb infúzióra ....
köszönöm hangyóca az együttérzést...
íMa utaztam volna Párizsba de a kutya miatt halasztottam egy napot....
ha már halasztottam még el akartam pár dolgot intézni, de így hogy apu nem maradt itthon azt is töröltem... lehet, hogy a végén holnap sem megyünk... még nincs itthon apám, de a telefonban már ment a vita, hogy kell-e neki infúzió vagy sem.... mert nehézkes elvinni és messze van kocsi nélkül, ők meg már öregek....
így a fiamat kértem meg vigye el minden nap.. vajon megteszi-e... biztos megteszi, bár azt mondja nem akarja, de tudom rábízhatom... nagyot csalódnék, ha nem...
ő nem szereti ezt a kutyát... de persze tegnap is ő cipelte és ma is hazajött segíteni... a nagyfiam még infúzióztatná is profi módón, de ő párizsban van....
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 26. 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Szürke, erre mondják, hogy Isten kezében vagyunk. Soha, semmiféle betegség nem jön jókor. veled érzek, szorítok neked, meg a kutyusnak.
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 31. 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Linkát ma el kellett altatni. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ég Veled!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 31. 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
Linkát ma el kellett altatni. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ég Veled!

Nagyon sajnálom!
Linka már egészségesen barangol az égi vadászmezőkön és várja, hogy újra leszülessen hozzád kiskutyának.
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 01. 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi történt???
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 01. 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Mi történt???

Gyomorcsavarodás.
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 02. 02:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
hana írta:
Mi történt???

Gyomorcsavarodás.

jjjaaajjj... nagyon sajnálom.....

tudod ahogy néztem a képét, nagyon hasonlít az én Picúromra aki az életéért küzd....
ma és tegnap már nem vitte a családom infúzióra.. én pedig dolgoztam....
én majd talán ma viszem, bár azt mondják, ma már és tehnap ivott magától is pár kortyot... és ma már ki akarta rágni a kanült a lábából.....
én nem tudom... elém sem jött... még mindig nem, máskor lefejteni nem lehet rólam...

emlékeztet a Te kutyid az enyémre.... Istenem de sajnálom, hangyának ban igaza... Ő már az örök vadászmezőket járja sajnos....
ölellek
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 02. 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tegnap este valahol petárdáztak/tüzijátékoztak, a fél városban megőrültek a kutyák, szerencsétlenek úgy ugattak Confused
este 10re mentem dolgozni és egy kicsi fehér alapon fekete foltos kutty rohant el mellettem, rettegve, próbáltam megállítani vagy visszaterelni arra amerről jött, de úgy meg volt rémülve hogy talán észre sem vett igazán, csak futott el a pukkanások elől Confused
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 02. 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
hana írta:
Mi történt???

Gyomorcsavarodás.

Uh, ez elég rosszul hangzik. :S Mitől van ez a kutyáknál?

Nagyon sajnálom Jadis, hogy így kellett elveszítened szeretett barátodat. Sad Kívánom, hogy hozzanak enyhülést a közös emlékek vele.
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 02. 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Jadis írta:
hana írta:
Mi történt???

Gyomorcsavarodás.

Uh, ez elég rosszul hangzik. :S Mitől van ez a kutyáknál?

Nagyon sajnálom Jadis, hogy így kellett elveszítened szeretett barátodat. Sad Kívánom, hogy hozzanak enyhülést a közös emlékek vele.

Például, ha evés után közvetlenül sokat mozog vagy hanyatt forog, de persze nem csak ettől, nem lehet igazán tudni sajnos.

Köszönöm.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.